• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • margarin

Sonuçlar

Margarin - Ithalat/Ihracat

 1. ROYALE LACROIX

  Belçika

  Verified by europages badge

  1930 yılından beri Royale Lacroix, sofra, mutfak ve gıda sanayisi, bisküvi üretimi, pastane, el yapımı ve sanayi ekmek ve biyolojik seri için margarinler ve yağlı maddeler sunar. Tüketiciler için yelpazemizde masa, mutfak aynı zamanda ekmek ve sandviçlere sürmek için de bir dizi margarin çeşidi bulunmakta. Eşsiz organoleptik kalite. Vazgeçilmez tad ve lezzetler.

 2. SCHEDRO LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  SCHEDRO LLC, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Çikolata olmayan şekerleme, Besinsel yağ, Bitkisel yağlar, ayçiçek yağları, ketçap, mayonez, Rafine ayçiçek yağı, Domates sosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. AIGREMONT

  Belçika

  Verified by europages badge

  AIGREMONT, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Bitkisel yağlar, ya?l? madde, Besleyici yağlar ve yağlılar, Bitkisel yağlar, yiyecek parlat?c?, ya?lama maddesi, s???r ya??, domuz yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Awirs-Flemalle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TAMAKI

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Tamaki group of companies, the largest manufacturer of the products for Japanese, Pan-asian and fusion cuisine. Tamaki works its own way from an importing company of Pan-asian, Japanese and American products to a company with its own production. For 14 years Tamaki creates and produces high-quality and natural products for HoReCa and Retail. Tamaki expanding global footprint 16+ export countries, including UAE, Saudi Arabi, Jordan, Moldova, Serbia, Latvia & beyond, Tamaki is dynamic & modern with 100+ product line items, such as rice, sauces, nori seaweed, bread crumbs, etc. & we’re dynamically growing alongside with new production technologies to ensure we remain the best in the industry, consistently introducing new and innovative products that keep up with changing consumer trends. The company produce a wide range of products: sauces, panko bread crumbs, wasabi, glass noodles, masago caviar, vinegar. We also provide rice, seaweed, sesame seeds. Besides production areas the company we are launching our own factory with: - production workshop for vinegar and soy sauce, - production workshop for frozen chuka salad, - production workshop for hot and cold sauces. For now another factory is under construction. The company also provides education and training for chefs. In February 2022 the company launched an online community for communication and exchange of experience.Tamaki also is premium brand with high-quality products.

 5. ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O.

  Polanya

  ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O., yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielsko-Biala, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROGERIO LEAL & FILHOS S.A

  Portekiz

  ROGERIO LEAL & FILHOS S.A, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. margarin, pastacılık için margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arrifana, Santa Maria Da Feira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, Margarin, dondurulmuş pasta ürünleri, dondurulmuş şekerlemeler, gresler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BEKO GMBH

  Almanya

  BEKO GMBH, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Margarin, Margarin, ayçiçek yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KOMPLET BENELUX

  Lüksemburg

  KOMPLET BENELUX, yılında kurulan ve Şeker sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, ekmek ve pastane ürünleri, susam tohumları, Margarin, pasta kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drinklange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belçika

  VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, Viyana usulü ekmek ve çörekler, soslar, derin dondurulmuş ekmek ürünleri, Margarin, Viyana usulü ekmek ve çörekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghislenghien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SIA

  Fransa

  SIA, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yoğurt üretimi için makine ve sistemler, Yoğurt üretimi için makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Louviers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SARL MATEG

  Cezayir

  SARL MATEG, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bio margarin, unlu mamüller için margarin, pastacılık için margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oran, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 1. DRAGSBAEK A/S

  Danimarka

  DRAGSBAEK A/S, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, unlu mamüller için margarin, Margarin, bio margarin, pastacılık için margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thisted, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. OCEAN

  Türkiye

  OCEAN, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. "PRODUKTY PITANIA" S.P.LTD

  Beyaz Rusya

  "PRODUKTY PITANIA" S.P.LTD, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. margarin, yaban turpu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. AVENO

  Belçika

  AVENO, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. margarin, ev yapımı yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerp, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ZO NOS PPP - SETUZA A.S.

  Çek Cum.

  ZO NOS PPP - SETUZA A.S., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, Besleyici yağlar ve yağlılar, Şampuanlar, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Margarin, Besleyici yağlar ve yağlılar, Şampuanlar, Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Usti Nad Labem-Strekov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. FUJI OIL EUROPE

  Belçika

  FUJI OIL EUROPE, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir. Bitkisel yağlar, Margarin, Bitkisel yağlar, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. PAL MÓS INMUEBLES,S.L

  İspanya

  PAL MÓS INMUEBLES,S.L, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Mós (sta.eulalia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. MOBEC A S

  Estonya

  MOBEC A S, yılında kurulan ve Evde kullanılan deterjanlar/temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kozmetik ürünleri, Margarin, Kozmetik ürünleri, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 1. GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C.

  İtalya

  GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C., yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Margarin, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BIOBALKANICA

  Bulgaristan

  BIOBALKANICA, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. katı ve sıvı gıdayağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. DAUNIA ALIMENTI S.R.L.

  İtalya

  DAUNIA ALIMENTI S.R.L., yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Margarin, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OLFOOD S.R.L.

  İtalya

  OLFOOD S.R.L., yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Margarin, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo San Giacomo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litvanya

  VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir. Margarin, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 6. NOVICOM PRAHA S.R.O.

  Çek Cum.

  NOVICOM PRAHA S.R.O., yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 4 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. IREKS ENZYMA S.R.O.

  Çek Cum.

  IREKS ENZYMA S.R.O., yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bitkisel yağlar, Bitkisel yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno - Horní Herspice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. GLOHASA

  Kamerun

  GLOHASA, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tuzlu tereyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ebolowa, Kamerun 'de bulunmaktadır.

 9. GROENDANSK APS

  Danimarka

  GROENDANSK APS, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Margarin, Margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vejen, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. FIRMA PRODUKCYJNA -MARGARYNY

  Polanya

  FIRMA PRODUKCYJNA -MARGARYNY, yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. margarin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gliwice, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz