• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • markalama - makineler

Sonuçlar

Markalama - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. TECHNOMARK

  Fransa

  Verified by europages badge

  TECHNOMARK, lazer ve mikro-perküsyon teknolojileri sayesine izi sürülebilirliğin Fransız uzman kuruluşu. 2000 yılından bu yana mikroperküsyon teknolojisinin uzman kuruluşu Technomark, inovasyon alanının öncüsü olan Multi4 ürün serisini (4 farklı kombinasyonda kullanılabilen bir ürün) piyasaya sürerek pazarda devrim yaptı. Başarısından aldığı güçle Technomark sürekli olarak ürünlerin geliştirdi ve mikroperküsyon pazarına anahtar niteliği taşıyan ürünler sunmaya başladı. 2013 yılında Technomark lazer alanına ilk adımlarını attı ve ihtiyaca göre çözümler sunan ürünlerini pazarlamaya başladı. 2016 yılına gelindiğinde Graphix fiber lazer ürün serisini pazara sundu. Dünyaca tanınan yenilikleri sayesinde Technomark ürünlerinin sertifikasyonundan yenilik ödüllerine kadar kullanıcılarının takdirleriyle günümüzün vazgeçilmez bir piyasa aktörü oldu ve artık izi sürelebilirlikten, kodlu markalamaya kadar komple çözümler sunmaya başladı. Çin'deki ve ABD'deki şubeleriyle bir gruba dönüşün kuruluşun temel hedefi FrenchFab kalitesini temsil eden ürünler sunmak ve uluslararası işbirlikçi kuruluşlar aracılığıyla sınırları aşarken yerel destek ağıyla da ürünlerine servis desteği sağlamak. Markalama tipi (alfa numerik diziler, özel karakterler, logolar, saat ve tarih işaretlemeleri ve Datamatrix, QR kod gibi çeşitli türden kodlamalar) size kaliteyi garanti ediyoruz. Böylece hangi endüstriyel alanda kullanılırsa kullanılsın sunduğumuz çözümler mutlaka ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz!

 2. GRAVOTECH

  Fransa

  Verified by europages badge

  GRAVOTECH MARKING, 70 yılı aşkın süredir gravür, lazer, mikro perküsyon ve takip işleme gibi kalıcı markalama çözümleri için küresel bir referans noktası olmuştur. Kişiselleştirme, işaretleme veya endüstriyel markalama için ticari, kurumsal ve endüstriyel uygulamalara uyarlanmış özel çözümler sunuyoruz. GRAVOTECH MARKING grubu, TYPE3, PROPEN, TECHNIFOR ve GRAVOGRAPH markalarıyla 30 ülkede faaliyet gösteren küresel bir ağı temsil etmektedir. Dayanıklı markalama teknolojilerinde bir dünya lideri olarak, uzmanlığımızı yüksek performanslı ekipmanlar geliştirmek ve pazarlamak için kullanıyoruz. Ayrıca her uygulama için yazılım ve sarf malzemeleri geliştiriyoruz. Geniş bir çözüm ve ürün yelpazesi sunuyoruz: - lazer gravür makineleri ve lazer kesiciler, - lazer markalama istasyonları, - entegre lazer makineleri, - kişiselleştirme, işaretleme ve endüstri için mekanik gravür ve kesme makineleri, - mikro perküsyon ve gravür markalama makineleri, - Gravotech yazılım çözümleri, - gravür malzemeleri ve sarf malzemeleri.

 3. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies, merkezi Göttingen kentinde bulunan orta ölçekli bir şirkettir. 1986 yılında kurulduğundan bu yana Wissner, birkaç nesil yüksek hassasiyetli CNC freze ve lazer kesim makinelerini başarıyla geliştirmiş, tasarlamış, imal etmiş ve kurulumunu yapmıştır. Uzun yıllara dayanan deneyim ve son derece yenilikçi bir yaklaşım, şirketin çok çeşitli son teknoloji makineler sunmasını sağlamaktadır. Wissner, güvenilir HSC freze ve lazer makinelerinin lider üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Wissner'ın HSC freze makineleri yüksek hassasiyete ve en yüksek kaliteye sahiptir. Yenilikçi, patentli "Hold & Press" teknolojisi sayesinde, müşterilerimiz üretim süreçlerinde önemli tasarruflar elde etmektedirler. Wissner'ın ürün yelpazesi, makine mühendisliği, havacılık ve uzay sanayii, reklam ve aydınlatma, mobilya, oyuncak ve dişçilik gibi çeşitli sektörlerde kullanılan makineler, aletler ve hizmetleri içermektedir.

 4. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIFLEX, atölye ekipmanından üretim sistemlerine kadar hortum hattı üretimi için sistem sağlayıcısıdır

 5. REA ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REA, 400'den fazla çalışandan oluşan bir ekiple dünya çapında endüstri ve ticarette kullanım amacıyla işaretleme ve kodlama sistemleri, etiket teknolojisi ve kod kontrol cihazları geliştirmekte ve üretmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FOBA LASER MARKING + ENGRAVING ALLTEC ANGEWANDTE LASERLICHT TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FOBA LASER MARKING + ENGRAVING ALLTEC ANGEWANDTE LASERLICHT TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Selmsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NIMAX S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  NIMAX S.P.A., yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Markalama - Makineler, Etiketleme sistemleri, lazerli markalama sistemleri, Markalama - Makineler, ambalaj için barkod yazıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ALEXANDER SIFTAR KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ALEXANDER SIFTAR KG, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Leopoldsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. PHOTON ENERGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PHOTON ENERGY GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ottensoos, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRAVOTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRAVOTECH GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Umkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LASER ON DEMAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASER ON DEMAND GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Burgdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MSM MARKIER-SENSOR-SYSTEME GMBH

  Almanya

  1991 yılından bu yana sanayi kolları için endüstriyel işaretleme sistemleri ve sensörleri geliştiriyor, üretiyor, satıyor ve dağıtıyoruz. Orta ölçekte uluslararası bir şirket olan MSM Markier-Sensor-Systeme GmbH işaretleme teknolojisinde bir liderdir. Temel yetkinliklerimiz, işaretleme sistemleri, işaretleme cihazları, markalama sistemleri, etiketleme sistemleri ve işaretleme sıvılarının yanı sıra teknik etiketlerin ve optik sensörlerin geliştirilmesi ve üretilmesidir. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve pazar mevcudiyeti ve şirketin büyüklüğüne göre yüksek düzeyde dikey entegrasyon ile rakiplerimizin arasında öne çıkmaktayız. Standartlarımız ve ürünlerimizin karmaşıklığı nedeniyle, departmanlarımızda yüksek bir uzmanlık düzeyine odaklanıyor ve böylece kaliteyi tek bir kaynaktan garanti ediyoruz. Şirketimizin otomotiv, plastik, ahşap, metal sanayi, makine mühendisliği ve diğer endüstrilerindeki müşterileri, dünya çapında, eksiksiz, yüksek kaliteli çözümler elde etmektedir.

 1. MBINOX GMBH

  Almanya

  MB Inox şirketi paslanmaz çelik yüzey teknolojisi alanında faaliyet göstermektedir. Kaynak dikişlerinin temizlenmesi konusunda için en yeni teknolojiye sahip cihazlar geliştirmekte ve üretmekteyiz. Inoxliner serisi en zorlu talepleri karşılamak üzere geliştirilmiştir. Profesyoneller için kolay kullanımlı ve en yüksek kalitede sonuçlar veren kaynak dikişi temizleme işlemi. Mükemmel bir fiyat-performans oranı INOXLINER'i kaynak dikiş temizliğinde en çok tercih edilen ürün haline getirmektedir. Karbon fırça teknolojisi sayesinde köşeler ve kenarlar sorunsuz bir şekilde temizlenebilir. Paslanmaz çelik yüzeylerinizi tek bir cihazla temizleyin, parlatın ve işaretleyin. INOXLINER ile mükemmelleştirdiğiniz ürünleriniz müşterilerinizi etkileyecektir: INOXLINER paslanmaz çeliği değerli kılar. Paslanmaz çelik işleme sanayisi uzun zamandır bunu beklemektedir! Hedefimiz, teknik bilgi birikimimiz ve performansımızla en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmaktır. Verdiğimiz sözlerin arkasındayız ve müşterilerimiz her birine münferiden hizmet vermekteyiz.

 2. MEDEK & SCHÖRNER GMBH

  Avusturya

  Kablolara baskı yapmak ve optik fiberleri kaplamak için neredeyse tüm makine çeşitlerini size sunabilmekten gurur duyuyoruz. Ürün yelpazesi, basit tasarımlı markalama makineleri ile başlar ve yüksek performanslı üretim tesislerinde kullanım için tam otomatik kontrollere sahip yüksek teknolojili cihazlara kadar uzanır. Tel ve kablo baskısından fiber optik sistemlere ve mühendisliğe kadar en yüksek kalitede yüksek teknoloji sunuyoruz. İstediğiniz ürün , ürün kataloğumuzda yer almıyorsa, ihtiyaçlarınıza özel olarak üretmekten memnuniyet duyarız. Medek & Schörner, oldukça eğitimli çalışanları, dinamik bir şirket yapısı ve en son teknoloji ile müşteri taleplerine yetkin bir şekilde cevap verebilmektedir. İletişim kurduğunuz kişi bir satış temsilcisi değil, daha ilk görüşmede sorunlarınıza çözüm getiren teknisyendir. Dünyanın her bir yanından müşterilerimiz, 90 yılı aşkın süredir yetkin, hızlı ve güvenilir bir ortak olarak bize değer veriyor.

 3. SERMATEK MAKINA SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  SERMATEK ( Service, Machinery & Technology ) Makina Sanayi ve Dis Tic.Ltd. has been planning to be at the forefront of machine tool technology since its foundation in 2003, manufacturing & supplying a unique range of intelligent precision engineering technologies and solutions to a variety of industrial applications throughout the world. The total experience of manufacturing, sales and service engineers of SERMATEK is over than 25 years thanks to our staff with their backgrounds from Machine Tool Sector in Turkey. We manufacture many ranges of engraving and marking systems and, offer our wide verity of customers a complete turnkey service: specifying, sourcing, interfacing, and proving-out all of the equipment required to support each individual application. From work-holding, fixturing and tooling, to robot-loading, high-pressure through-tool coolant systems and training, we ensure that the machines and marking systems we start up are producing, marking or engraving our customers' parts as efficiently as possible from the day that they are installed. Sophisticated precision metal-marking tools to bespoke process optimization, our unique and high-quality technology, experience and insight surely enable SERMATEK to create more responsive, more effective engraving and marking solutions to address even the most complex challenges.

 4. COUTH CONSTRUCTORA DE ÚTILES Y HERRAMIENTAS SL

  İspanya

  Enüstriyel damgalama makineleri. Darbeli damgalama. Basınçla damgalama. Rulmanlı damgalama. Lazer damgalama. Noktalı damgalama. Derinlemesine ve çizgili damgalama. Takip. Matriks veri kodları. İmalatçı olup tüm dünyada dağıtım yapmaktayız..

 5. EBS INK JET SYSTEME GMBH

  Almanya

  EBS Ink Jet Systeme şirketi 1977 yılından bu yana endüstriyel yazıcılar geliştirmekte ve üretmektedir. Her zaman en son teknolojiyi ve güvenilir ürünleri cazip fiyatlarla sunuyoruz. Endüstri ve ticaret alanında faaliyet gösteren müşterilerimiz makinelerine güvenebilmelidir. Bizimle, ürünlerinizin etiketlemesini güvenilir bir şekilde uygulayan çözümler bulacaksınız. Şirketimizde, müşteri olarak hayatınızı kolaylaştıran yüksek kaliteli ürünlere büyük değer verilir.

 6. SIGTECH AG - KENNZEICHNUNGSTECHNIK MIT AUTOMATION

  İsviçre

  SIGTECH AG - KENNZEICHNUNGSTECHNIK MIT AUTOMATION, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. etiket baskıları, mürekkep jeti makinaları, Lazerle işaretleme, tüm malzemeler üzerine yazma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muhen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. WUHAN HONGLEI LASER CO.,LTD

  Çin

  WUHAN HONGLEI LASER CO.,LTD, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lazerli markalama sistemleri, lazer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. JOACHIM RICHTER SYSTEME & MASCHINEN GMBH & CO.KG

  Almanya

  JOACHIM RICHTER SYSTEME & MASCHINEN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GS LASER SYSTEMS - LASERTECHNIK GEINITZ GMBH

  Almanya

  GS LASER SYSTEMS - LASERTECHNIK GEINITZ GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CAMEO LASER FRANZ HAGEMANN GMBH

  Almanya

  CAMEO LASER FRANZ HAGEMANN GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VAROTEC KENNZEICHNUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  VAROTEC KENNZEICHNUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Lippspringe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EBS INK JET SYSTEME GMBH

  Almanya

  EBS INK JET SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nümbrecht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BESCHRIFTUNGSTECHNIK GÄRTNER GMBH

  Almanya

  BESCHRIFTUNGSTECHNIK GÄRTNER GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Glaubitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. A-L-F KENNZEICHNUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  A-L-F KENNZEICHNUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zeitlarn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DAMM BESCHRIFTUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  DAMM BESCHRIFTUNGSSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nörten-Hardenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PROFILLS DO BRASIL

  Brezilya

  PROFILLS DO BRASIL, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Markalama - Makineler, ambalaj için kondisyon makineleri, Markalama - Makineler, Makine imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Curitiba, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 9. SAOS D.O.O.

  Hırvatistan

  SAOS D.O.O., yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, 3D yazıcılar, gravür, sanayi işaretleme için mürekkepler, Elektroliz - Yüzey işleme, 3D yazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bednja, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 10. NEOCODE E.K.

  Almanya

  NEOCODE E.K., yılında kurulan ve Markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Augustdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Markalama - makineler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.783 Şirketler