• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • masiko

Sonuçlar

Masiko - Ithalat/Ihracat

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık 100 yıldır aile şirketimiz için tutkuyla yaşıyor ve çalışıyoruz: Josef Altmann, 1919 yılında bir dizgici olarak aldığı eğitimiyle grafik sanatları endüstrisindeki aile geleneğimizin temel taşlarını attı. 1949 yılında oğlu Gerhard ve 1955 yılında kardeşi Werner onun yolunu izledi. Peter Altmann 1993'ten beri mirası devam ettiren üçüncü nesil oldu. 1980 yılında Altmann Graphische Maschinen GmbH'nın kurulmasıyla, temel yetkinliğimiz olan baskı ve son işlem için kullanılan makinelerde uluslararası ticarette uzmanlaştık. O zamandan beri Stuttgart yakınlarında bulunan Magstadt kentindeki merkezimizde sınırların çok ötesinde, ciddi, profesyonel olarak deneyimli ve hizmet odaklı bir ortak olarak itibarımızı sürekli genişlettik. Makinelerimiz tüm dünyada kullanılmaktadır. Bununla gurur duyuyoruz. Vizyonumuz, sizlere en uygun fiyata en iyi makineleri ve en iyi hizmeti sunmaktır.

 2. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belçika

  Verified by europages badge

  GRAPHIC INVEST & CONSULT, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı matbaaları, Ofset baskı makineleri, Baskı ve ciltleme - Levazım/Gereçler, Baskı gereçleri, Ciltçilik gereçleri, Serigrafi - Levazım, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontillas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. JOÃO JESUS MARTINS & FILHOS, LDA.

  Portekiz

  JOÃO JESUS MARTINS & FILHOS, LDA., yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. demir bükme presi, masiko, presler, zımbalama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recarei-Paredes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. GRAFORIO MAQUINAS GRAFICAS LDA.

  Portekiz

  GRAFORIO MAQUINAS GRAFICAS LDA., yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zona Industrial, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. SUMMA

  Belçika

  SUMMA, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gistel, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN

  Fransa

  MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Kesiciler için keskiler, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Kesiciler için keskiler, masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roubaix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STEFI MACHINES

  Yunanistan

  STEFI MACHINES, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, masiko, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aspropyrgos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. YIWU JINYE PRINTING MACHINE CO.,LTD.

  Çin

  YIWU JINYE PRINTING MACHINE CO.,LTD., yılında kurulan ve Film basma ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yidong, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. DUPLO FRANCE

  Fransa

  DUPLO FRANCE, yılında kurulan ve Belge çoğaltma - Ofis makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ofset baskı makineleri, Ofset baskı makineleri, masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creteil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ZHEJIANG NEW DEBAO MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG NEW DEBAO MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Ambalaj sanayi için kağıt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruian Wenzhou City, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. MASEKO AS

  Estonya

  MASEKO AS, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık konservesi, Balık konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. MA.SI.BO. S.R.L.

  İtalya