• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • masuralı rulmanlar

Sonuçlar

Masuralı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG 80 yıldır faaliyet gösterdiği tahrik ve endüstri teknolojileri alanında profesyonel ürünleri ve ödünsüz müşteri odaklılığı sayesinde ün yapmış bir şirkettir. Günümüzde Schübel endüstri, ticaret, hizmet ve kamu sektörünün önde gelen müşterilerinin malzeme konusunda karşılaştıkları tüm sorunlara yönelik çözümün adıdır. Schübel, özellikle tahrik ve aktarım sorunlarına eksiksiz ürün yelpazesi sayesinde çözümler sunduğu endüstri teknolojisi alanında uzmandır. Müşterilerimize geniş yelpazeli ve ortalamanın üzerinde bir depolama hizmeti sunmaktayız. Schübel müşteriye özgü seri üretim ve işleme hizmetlerini (örneğin mekanik işleme ve kesme) kendi uygulamaktadır. Ürün gamını kapsamlı bakım servisi tamamlamaktadır.

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEMM Maschinenbau, 50 yılı aşkın bir süredir kağıt, film, ambalaj ve gıda endüstrilerindeki rulo taşıma sistemleri alanında dünya çapında bir tedarikçidir. Ayrıca, tahrik ve vana endüstrisi için konsollar, kaplinler, mil uzatmaları ve gaz kelebeği vanalarının üretimi 20 yıldan fazla bir süredir devam etmektedir. Modern makine parkımız sayesinde, tornalama ve frezeleme alanındaki zorlu talepleri her zaman karşılayabilecek durumdayız. DIN ISO 9001: 2015 bir şirket olarak müşteri odaklı bir kalite politikası, kurumsal felsefemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Nitelikli uzmanlarımız sayesinde, size her zaman özel çözümler için münferit danışmanlık ve destek sağlayabilmekteyiz.

 3. DALE HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DALE HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Homburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NIPPON THOMPSON EUROPE B.V. (IKO)

  Hollanda

  Verified by europages badge

  NIPPON THOMPSON EUROPE B.V. (IKO), yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğrusal kılavuzlar, iğneli rulmanlar, Supap iticileri, Otomasyon, fabrika otomasyonu, Döndürme halkaları, Doğrusal motor, aksiyonörler, Doğrusal kumandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Döndürme halkaları, Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Yüksek ısılı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AMSBECK MASCHINENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Amsbeck Maschinentechnik GmbH 1982 yılındaki kuruluşundan bu yana merkezkaç kaplinleri, merkezkaç frenleri, takma ve flanşlama redüktörleri ile hidrolik olarak açılıp kapanabilen kaplinlerin öncü bir üreticisi haline gelmiştir. Dünyanın dört bir yanından müşteriler mutlak güvenilirliğimizi, teknik inovasyon çabasını ve ilk iletişimden müşteri desteğine kadar tüm süreçlerin sürekli iyileştirilmesini takdir eder.

 2. PSGT – PRÄZISIONSLAGER-, SPINDELLAGER- UND GLEITLAGER-TECHNIK

  Almanya

  PSGT – PRÄZISIONSLAGER-, SPINDELLAGER- UND GLEITLAGER-TECHNIK, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vlotho, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CHANGZHOU YANGJIA NEEDLE BEARING FACTORY

  Çin

  CHANGZHOU YANGJIA NEEDLE BEARING FACTORY, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mesnetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. SCHWAHN SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  SCHWAHN SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRÖHLICH & DÖRKEN GMBH

  Almanya

  FRÖHLICH & DÖRKEN GMBH, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CRB ANTRIEBS­TECHNIK GMBH

  Almanya

  CRB ANTRIEBS­TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Masuralı rulmanlar, Yüksek dereceli çelik bilyalar, Küresel kaymalı yataklar, Masuralı rulmanlar, paletli ekskavatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KUGELLAGER LEITNER

  Avusturya

  KUGELLAGER LEITNER, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Amstetten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. DESROLEST

  Fransa

  DESROLEST, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel gereçler, rulmanlar, kayışlar, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MONDIAL S.P.A.

  İtalya

  MONDIAL S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Hidrolik bağlantı parçaları, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Hidrolik bağlantı parçaları, doğrusal sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METEX JERZY KURELSKI, ZDZISŁAWA KURELSKA SP.J.

  Polanya

  METEX JERZY KURELSKI, ZDZISŁAWA KURELSKA SP.J., yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. lineer rulmanlar, Konik Makaralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Myślenice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. LMC-COUPLINGS

  Belçika

  LMC-COUPLINGS, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Debriyajlar/kavramalar, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik debriyajlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Debriyajlar/kavramalar, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik debriyajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mollem-Asse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SLADUR OOD

  Bulgaristan

  SLADUR OOD, yılında kurulan ve Araba yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gezici mağaza taşıtları, Masuralı rulmanlar, Genel tedarik, Gezici mağaza taşıtları, Masuralı rulmanlar, Genel tedarik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troyan, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. LINEARTECK SRL

  İtalya

  LINEARTECK SRL, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Masuralı rulmanlar, havalı yaylar, Masuralı rulmanlar, Doğrusal kumandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calderara Di Reno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RH INDUSTRIESERVICE & ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  RH INDUSTRIESERVICE & ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Sürtünmeyi engelleyen yataklar, dişli çark, têtes artıculées***, Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzungen Ot Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CUSCINETTI E TRASMISSIONI SRL

  İtalya

  CUSCINETTI E TRASMISSIONI SRL, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Casapulla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CHANGZHOU SHINE BEARING CO., LTD

  Çin

  CHANGZHOU SHINE BEARING CO., LTD, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. masuralar rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. B.B.M. CUSCINETTI S.R.L.

  İtalya

  B.B.M. CUSCINETTI S.R.L., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TRIC (S.R.L.)

  İtalya

  TRIC (S.R.L.), yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. T RACE S.P.A.

  İtalya

  T RACE S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aicurzio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. U&P BEARINGS MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  U&P BEARINGS MANUFACTURING CO., LTD, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. NTN - SNR ITALIA S.P.A.

  İtalya

  NTN - SNR ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. NSK ITALIA S.P.A.

  İtalya

  NSK ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garbagnate Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CHANGZHOU QIYUN BEARING

  Çin

  CHANGZHOU QIYUN BEARING, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hutang Town,Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. OCITRASMISSIONI S.R.L.

  İtalya

  OCITRASMISSIONI S.R.L., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CHANGZHOU CHENGBIDA BEARING MANUFACTURER CO,.LTD

  Çin

  CHANGZHOU CHENGBIDA BEARING MANUFACTURER CO,.LTD, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Masuralı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.998 Şirketler