• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • masuralı rulmanlar

Sonuçlar

Masuralı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG 80 yıldır faaliyet gösterdiği tahrik ve endüstri teknolojileri alanında profesyonel ürünleri ve ödünsüz müşteri odaklılığı sayesinde ün yapmış bir şirkettir. Günümüzde Schübel endüstri, ticaret, hizmet ve kamu sektörünün önde gelen müşterilerinin malzeme konusunda karşılaştıkları tüm sorunlara yönelik çözümün adıdır. Schübel, özellikle tahrik ve aktarım sorunlarına eksiksiz ürün yelpazesi sayesinde çözümler sunduğu endüstri teknolojisi alanında uzmandır. Müşterilerimize geniş yelpazeli ve ortalamanın üzerinde bir depolama hizmeti sunmaktayız. Schübel müşteriye özgü seri üretim ve işleme hizmetlerini (örneğin mekanik işleme ve kesme) kendi uygulamaktadır. Ürün gamını kapsamlı bakım servisi tamamlamaktadır.

 2. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEMM Maschinenbau, 50 yılı aşkın bir süredir kağıt, film, ambalaj ve gıda endüstrilerindeki rulo taşıma sistemleri alanında dünya çapında bir tedarikçidir. Ayrıca, tahrik ve vana endüstrisi için konsollar, kaplinler, mil uzatmaları ve gaz kelebeği vanalarının üretimi 20 yıldan fazla bir süredir devam etmektedir. Modern makine parkımız sayesinde, tornalama ve frezeleme alanındaki zorlu talepleri her zaman karşılayabilecek durumdayız. DIN ISO 9001: 2015 bir şirket olarak müşteri odaklı bir kalite politikası, kurumsal felsefemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Nitelikli uzmanlarımız sayesinde, size her zaman özel çözümler için münferit danışmanlık ve destek sağlayabilmekteyiz.

 3. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her yıl 900'ün üzerinde farklı tipte rulmanlı yatak üretmekteyiz. Portföyümüz, standart rulmanlı yataklardan 50 mm ila 1.500 mm çap aralığında özelleştirilmiş özel rulman çözümlerine kadar uzanmaktadır. Çeşitli rulmanlı yatak bileşenlerine ek olarak, müşterilerimize özel hassas bileşenler ve rulmanlı yatak aksesuarları da tedarik ediyoruz. Özellikle uygulama için optimize edilmiş özel rulmanlar için araştırma ve geliştirme çalışmalarında güçlüyüz. Müşteri ile doğrudan işbirliği içinde teknik olanaklar koordine edilir, test edilir ve uygulanır. Projeyle ilgili hesaplamalara ek olarak, mühendislik portföyümüz pratik hizmet ömrü ve mukavemet testlerinin yanı sıra rulman değerlendirmelerini de içerir. Yetkinlik yoluyla kalite - En yüksek kalite, malzemelerin satın alınmasından ürünlerimizin teslimine kadar tüm üretimimiz boyunca kırmızı bir iplik gibi uzanır. KRW rulmanlı yatakları 1934'ten beri Leipzig'in batısındaki geleneksel tesiste üretilmektedir. Ayrıca, müşterilerimize doğrudan yakın olmak ve uygulamaya özel yardım sağlamak amacıyla Çin, Hindistan, Kazakistan ve Güneydoğu Asya'da satış ofisleri işletiyoruz.

 4. DALE HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DALE HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Homburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NIPPON THOMPSON EUROPE B.V. (IKO)

  Hollanda

  Verified by europages badge

  NIPPON THOMPSON EUROPE B.V. (IKO), yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğrusal kılavuzlar, iğneli rulmanlar, Supap iticileri, Otomasyon, fabrika otomasyonu, Döndürme halkaları, Doğrusal motor, aksiyonörler, Doğrusal kumandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Döndürme halkaları, Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Yüksek ısılı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMSBECK MASCHINENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Amsbeck Maschinentechnik GmbH 1982 yılındaki kuruluşundan bu yana merkezkaç kaplinleri, merkezkaç frenleri, takma ve flanşlama redüktörleri ile hidrolik olarak açılıp kapanabilen kaplinlerin öncü bir üreticisi haline gelmiştir. Dünyanın dört bir yanından müşteriler mutlak güvenilirliğimizi, teknik inovasyon çabasını ve ilk iletişimden müşteri desteğine kadar tüm süreçlerin sürekli iyileştirilmesini takdir eder.

 3. PSGT – PRÄZISIONSLAGER-, SPINDELLAGER- UND GLEITLAGER-TECHNIK

  Almanya

  PSGT – PRÄZISIONSLAGER-, SPINDELLAGER- UND GLEITLAGER-TECHNIK, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vlotho, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CRB ANTRIEBS­TECHNIK GMBH

  Almanya

  CRB ANTRIEBS­TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Masuralı rulmanlar, Yüksek dereceli çelik bilyalar, Küresel kaymalı yataklar, Masuralı rulmanlar, paletli ekskavatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHWAHN SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  SCHWAHN SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRÖHLICH & DÖRKEN GMBH

  Almanya

  FRÖHLICH & DÖRKEN GMBH, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KUGELLAGER LEITNER

  Avusturya

  KUGELLAGER LEITNER, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Amstetten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. DESROLEST

  Fransa

  DESROLEST, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel gereçler, rulmanlar, kayışlar, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. METEX JERZY KURELSKI, ZDZISŁAWA KURELSKA SP.J.

  Polanya

  METEX JERZY KURELSKI, ZDZISŁAWA KURELSKA SP.J., yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. lineer rulmanlar, Konik Makaralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Myślenice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. LMC-COUPLINGS

  Belçika

  LMC-COUPLINGS, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Debriyajlar/kavramalar, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik debriyajlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Debriyajlar/kavramalar, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik debriyajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mollem-Asse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MONDIAL S.P.A.

  İtalya

  MONDIAL S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Hidrolik bağlantı parçaları, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Hidrolik bağlantı parçaları, doğrusal sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SLADUR OOD

  Bulgaristan

  SLADUR OOD, yılında kurulan ve Araba yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gezici mağaza taşıtları, Masuralı rulmanlar, Genel tedarik, Gezici mağaza taşıtları, Masuralı rulmanlar, Genel tedarik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troyan, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. LINEARTECK SRL

  İtalya

  LINEARTECK SRL, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Masuralı rulmanlar, havalı yaylar, Masuralı rulmanlar, Doğrusal kumandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calderara Di Reno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RH INDUSTRIESERVICE & ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  RH INDUSTRIESERVICE & ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Sürtünmeyi engelleyen yataklar, dişli çark, têtes artıculées***, Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzungen Ot Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CUSCINETTI E TRASMISSIONI SRL

  İtalya

  CUSCINETTI E TRASMISSIONI SRL, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Casapulla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OCITRASMISSIONI S.R.L.

  İtalya

  OCITRASMISSIONI S.R.L., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TRIC (S.R.L.)

  İtalya

  TRIC (S.R.L.), yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NTN - SNR ITALIA S.P.A.

  İtalya

  NTN - SNR ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NSK ITALIA S.P.A.

  İtalya

  NSK ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garbagnate Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. T RACE S.P.A.

  İtalya

  T RACE S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aicurzio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. B.B.M. CUSCINETTI S.R.L.

  İtalya

  B.B.M. CUSCINETTI S.R.L., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. STURLA & C. DI STURLA GIOVANNI E C. S.N.C.

  İtalya

  STURLA & C. DI STURLA GIOVANNI E C. S.N.C., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnolo Mella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. WINKEL S.R.L.

  İtalya

  WINKEL S.R.L., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar, Bilyalı rulmanlar, Masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgomanero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ORIGINAL THOR S.P.A.

  İtalya

 10. RULLIGRAFICA S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Masuralı rulmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.872 Şirketler