• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • matkap makinelerinin aletleri

Sonuçlar

Matkap makinelerinin aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Hersfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. REMO BORDEAUX

  Fransa

  1979 yılında faaliyete geçmiş olan REMO matrisiyel delme makineleri alanında uzmanlaşmıştır. REMO EL ALETLERİ ve REMO MAKİNELERİ gibi iki ana bölümden oluşmaktadır. REMO El Aletleri bölümü, delme aletleri, pres matrisleri, kesme makinelerinin bıçaklarını üretilmesiyle ve ayrıca freze ve matkap uçlarının, manyetik delicilerin, katlama ve kesme makineleri bıçaklarının, şerit testere bıçakları ve benzerlerinin dağıtımıyla görevlidir. REMO Makineler bölümü ise "GEKA" delme makineleri, kıvırma makineleri, rulo makineleri, katlama ve kesme makineleri, şerit testereler ve doğrayıcılar gibi makinelerin ithalatı alanında çalışmaktadır. Tüm Avrupa'ya ve diğer ülkeleri satış yapmaktayız. En büyük metal konstrüksiyon ve metal bina iskeleti imal şirketleri, sac üretim yerleri, dökümhaneler, kazan imalatçıları, metal dökümhaneleri, SNCF-RATP gibi demiryolu şirketleri, "LEP" gibi kamu şirketleri ve diğer büyük kuruluşlar, deniz kuvvetleri ve ordu bizim makine ve aletlerimizi kullanmaktadır. Bordo, Paris Bölgesi ve Lyon Bölgesinde olmak üzere 3 büyük satış acentemizle nerede olurlarsa olsunlar daima müşterilerimizin hemen yakınındayız.

 3. GW METALLBAU GMBH

  Almanya

  GW METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Biberach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ACCUMATION GMBH

  Almanya

  ACCUMATION GMBH, yılında kurulan ve Akümülatörler, bataryalar ve piller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, asit doldurucuları, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limburg Offheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI

  İtalya

  BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel zımba makinaları, sac işleme için zımbalama makinaları, zımbalama makinaları için matrisler, plastik profil zımbalama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonato Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IPI TECHNOLOGY SRL

  İtalya

  IPI TECHNOLOGY SRL, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımbalama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmagnola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DIMECO

  Fransa

  DIMECO, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, bobinler, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pirey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EUROMAC SPA

  İtalya

  EUROMAC SPA, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kıvırma presleri, Yatay presler, panel bitirme, sac makasları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Formigine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. APOLLO SRL

  İtalya

  APOLLO SRL, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, yarı otomatik delme makineleri, Matkap makinelerinin aletleri, Yatay presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellarano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PRODUTECH S.R.L.

  İtalya

  PRODUTECH S.R.L., yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. saç işleme için kenar çekme makinaları, sac işleme için zımbalama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Paolo D'argon, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VERNET BEHRINGER

  Fransa

  VERNET BEHRINGER, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, metal giyotin tezgah makinaları, Matkaplar - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dijon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. JAHN GES.B.M.H.

  Avusturya

  JAHN GES.B.M.H., yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönichkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. FRITEK MASKINFABRIK A/S

  Danimarka

  FRITEK MASKINFABRIK A/S, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aabenraa, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. TAMA APS

  Danimarka

  TAMA APS, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarm, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. ZEHNDER & SOMMER AG

  İsviçre

  ZEHNDER & SOMMER AG, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. LVD FRANCE

  Fransa

  LVD FRANCE, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, Bükme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, makinalar-aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL

  Danimarka

  AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skanderborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. BOLETO APS, DANMARK

  Danimarka

  BOLETO APS, DANMARK, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vamdrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bulgaristan

  VSK KENTAVAR ZMM EOOD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkap makinelerinin aletleri, Mekanik kavrama aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Mekanik kavrama aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velingrad, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. KTH TOOLS A/S

  Danimarka

  KTH TOOLS A/S, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Struer, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. JORHER INDUSTRIAL CO.,LTD.

  Tayvan R.O.C.

  JORHER INDUSTRIAL CO.,LTD., yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changhua County, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. PETERSEN MACHINERY GROUP A/S

  Danimarka

  PETERSEN MACHINERY GROUP A/S, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uldum, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. ZS ENTERPRISE CO., LTD

  Çin

  ZS ENTERPRISE CO., LTD, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik zımbalama makineleri, kağıt kesme işleri, Plastik zımbalama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. JUN-EN ENTERPRISE CORPORATION

  Tayvan R.O.C.

  JUN-EN ENTERPRISE CORPORATION, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaohsiung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 5. PU.MA. DI VINCENZO NEGRI

  İtalya

  PU.MA. DI VINCENZO NEGRI, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. nokta zımbaları, kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. E.C. MASKINFABRIK A/S

  Danimarka

  E.C. MASKINFABRIK A/S, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egtved, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, Motorsuz el aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SHENZHEN SUXFLY TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  SHENZHEN SUXFLY TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Longhua Town,Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SALA PUNZONI S.R.L.

  İtalya

  SALA PUNZONI S.R.L., yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Calolziocorte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MORFOMICHANIKI LTD

  Kıbrıs (Güney)

  MORFOMICHANIKI LTD, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paralimni, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Matkap makinelerinin aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.061 Şirketler