• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • matkap makinelerinin aletleri

Sonuçlar

Matkap makinelerinin aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Hersfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GW METALLBAU GMBH

  Almanya

  GW METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Biberach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ACCUMATION GMBH

  Almanya

  ACCUMATION GMBH, yılında kurulan ve Akümülatörler, bataryalar ve piller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, asit doldurucuları, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limburg Offheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI

  İtalya

  BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel zımba makinaları, sac işleme için zımbalama makinaları, zımbalama makinaları için matrisler, plastik profil zımbalama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonato Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. IPI TECHNOLOGY SRL

  İtalya

  IPI TECHNOLOGY SRL, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımbalama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmagnola, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VERNET BEHRINGER

  Fransa

  VERNET BEHRINGER, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, metal giyotin tezgah makinaları, Matkaplar - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dijon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DIMECO

  Fransa

  DIMECO, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, bobinler, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pirey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. JAHN GES.B.M.H.

  Avusturya

  JAHN GES.B.M.H., yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönichkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. APOLLO SRL

  İtalya

  APOLLO SRL, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, yarı otomatik delme makineleri, Matkap makinelerinin aletleri, Yatay presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellarano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROMAC SPA

  İtalya

  EUROMAC SPA, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kıvırma presleri, Yatay presler, panel bitirme, sac makasları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Formigine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PRODUTECH S.R.L.

  İtalya

  PRODUTECH S.R.L., yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. saç işleme için kenar çekme makinaları, sac işleme için zımbalama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Paolo D'argon, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ZEHNDER & SOMMER AG

  İsviçre

  ZEHNDER & SOMMER AG, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. LVD FRANCE

  Fransa

  LVD FRANCE, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, Bükme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, makinalar-aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL

  Danimarka

  AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skanderborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. BOLETO APS, DANMARK

  Danimarka

  BOLETO APS, DANMARK, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vamdrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. TAMA APS

  Danimarka

  TAMA APS, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarm, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. FRITEK MASKINFABRIK A/S

  Danimarka

  FRITEK MASKINFABRIK A/S, yılında kurulan ve Biçme/kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aabenraa, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. KTH TOOLS A/S

  Danimarka

  KTH TOOLS A/S, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Struer, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bulgaristan

  VSK KENTAVAR ZMM EOOD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkap makinelerinin aletleri, Mekanik kavrama aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Mekanik kavrama aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velingrad, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. S.P.S. TOOLS LTD

  Birleşik Krallık

  S.P.S. TOOLS LTD, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bridgend, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. PU.MA. DI VINCENZO NEGRI

  İtalya

  PU.MA. DI VINCENZO NEGRI, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. nokta zımbaları, kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PETERSEN MACHINERY GROUP A/S

  Danimarka

  PETERSEN MACHINERY GROUP A/S, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Metal kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uldum, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. MORFOMICHANIKI LTD

  Kıbrıs (Güney)

  MORFOMICHANIKI LTD, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paralimni, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 4. ELETTROFORMATURA VENETA S.R.L.

  İtalya

  ELETTROFORMATURA VENETA S.R.L., yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Matkap makinelerinin aletleri, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caldogno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. E.C. MASKINFABRIK A/S

  Danimarka

  E.C. MASKINFABRIK A/S, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egtved, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. SALA PUNZONI S.R.L.

  İtalya

  SALA PUNZONI S.R.L., yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Calolziocorte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, Motorsuz el aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. METALMOELLER, HADSTEN A/S

  Danimarka

  METALMOELLER, HADSTEN A/S, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Matkap makinelerinin aletleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Matkap makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hadsten, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 9. HITECH FUTURE PRECISION CO.,LTD.

  Hollanda

  HITECH FUTURE PRECISION CO.,LTD., yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zuid-Holland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. WILLI KUHLES

  Almanya

  WILLI KUHLES, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkap makinelerinin aletleri, Ev için sıhhi kağıt eşyalar, Matkap makinelerinin aletleri, Ev için sıhhi kağıt eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Matkap makinelerinin aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.973 Şirketler