• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • matkaplar - makine aletleri

Sonuçlar

Matkaplar - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. CERATIZIT

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  CERATIZIT, 100 yılı aşkın bir süredir kesme takımları ve aşınma koruması için istisnai sert materyal ürünlerin geliştirilmesinde öncü olmuştur. Şirket, oldukça özel tungsten karbür kesme takımları, bağlantı yuvaları ve rotlar imal etmektedir. CERATIZIT GRUP, kesme ve hassas alet, rot ve kalıp imalatında pazar lideridir. CERATIZIT GRUP ayrıca birçok aşınma parçası uygulama alanında da pazar lideri olup başarılı sonuçlar ortaya koyan yeni tip sınıf sert metal, sermet ve seramik geliştirmektedir.

 3. UHLY TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UHLY TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. freze makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SPERLING MASCHINEN & INDUSTRIEBEDARF

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPERLING MASCHINEN & INDUSTRIEBEDARF, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bottrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MEISTER MASCHINEN HANDELS- UND SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MEISTER MASCHINEN HANDELS- UND SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erwitte, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CRAFT MACHINERY

  Türkiye

 2. SEMPUCO WERKZEUGMASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Thüringen merkezli SEMPUCO Firması olarak 1908'de kurulduk; müşterilerimizle ortaklık ve güven ilişkisi çerçevesinde çalışarak bireysel problemlerine çözüm bulmak amacıyla genç ve başarılı bir takım olarak küresel pazarda yer alıyoruz. Makinenin ana mili ya da güçlü bir motor mili tarafından tahrik edilen NC freze kafaları, freze kafaları, hidrostatik döner tablalar, kombine NC torna ve NC freze işlemleri için NC döner tablalar

 3. VOORTMAN STEEL MACHINERY

  Hollanda

  Voortman 45 yılı aşan bir süreden beri çelik kiriş ve levha işleme sektörleri için makineler tasarlamakta ve üretmektedir. Voortman delik delme, kesme, plazma kesim, oksijen kaynağıyla kesme, işaretleme, bilyeli kumlama, boyama, zımbalama, makaslama ve eğimli kesim için CNC makineleri sunar. Uluslararası şubelerimizle dünya çapında tanınmış bir tedarikçiyiz. Binlerce Voortman sistemi çelik üretim tesislerinde, çelik işleme merkezlerinde ve çelikle ilgili diğer iş alanlarında kullanılmaktadır.

 4. HAG TECH

  Fransa

  Hag’Tech kobisi, büyük boyutlu mekanik (hassas mekanik, mekanik kaynak), özellikle freze, torna ve kaynak konusunda uzmandır. Hag’Tech, paslanmaz, düpleks, Uranus ve inconel dahil tüm malzemeler üzerinde çalışır. Hag’Tech enerji, tarım ziraat, denizcilik, havacılık, silahçılık, uzay, mekanik konstrüksiyonlar, kimya ve petrokimya gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösterir.

 5. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Çin

  GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Petrol - Çıkarma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, doğal gaz çıkarmak için sondaj, Elmas matkap uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. HANN KUEN MACHINERY & HARDWARE CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  HANN KUEN MACHINERY & HARDWARE CO., LTD., yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delme ve katlama makinası, delme makineleri, freze makineleri, matkap mandrelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taiwan, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. MAGNETOR GMBH I. L.

  Almanya

  MAGNETOR GMBH I. L., yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazıcılar, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METABO (SCHWEIZ) AG

  İsviçre

  METABO (SCHWEIZ) AG, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Spreitenbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. FEHLMANN AG

  İsviçre

  FEHLMANN AG, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. AEROSION

  Fransa

  AEROSION, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Leu La Forêt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. INTERMACHINEX LTD.

  Bulgaristan

  INTERMACHINEX LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Değirmen - makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, metal işleme tornaları, Değirmen - makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünhainichen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AGELTECH GMBH

  Almanya

  AGELTECH GMBH, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NTR LTD.

  Birleşik Krallık

  NTR LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metallerin delinmesi, Değirmen - makine aletleri, metal tornalama, Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metallerin delinmesi, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wetherby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MECATOUR

  Fransa

  MECATOUR, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Kıvılcım teli ile aşındırma, dönemeç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villefranche De Rouergue, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MTOOLS

  Hollanda

  MTOOLS, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Veldhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING KLAASSEN B.V.

  Hollanda

  TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING KLAASSEN B.V., yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. lazerli kesme makinaları, endüstriyel dilme makinaları, metal matkapları, freze makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enschede, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. NIRU MACHINE CO.

  Iran

  NIRU MACHINE CO., yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kese kapakları, metal kesme tezgah makina için malzemeler, metal işleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 4. USITECH

  Fransa

  USITECH, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel mühendislik danışmanları, alet tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BAOJI BAOHAO PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.

  Çin

  BAOJI BAOHAO PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD., yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. CLIX INDUSTRIES

  Fransa

  CLIX INDUSTRIES, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Matkaplar - Makine aletleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Siparişe göre bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montrabe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GROUND ENGAGING TECHNOLOGIES

  Birleşik Krallık

  GROUND ENGAGING TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Freze ve trapan kirişleri, endüstriyel matkaplar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Freze ve trapan kirişleri, sondaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GONZALES CMA

  Fransa

  GONZALES CMA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Boyutsal denetimler/kontroller, Matkaplar - Makine aletleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Mekanik kaynak, Boyutsal denetimler/kontroller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estrablin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. M. G. TOOLS PVT. LTD.

  Hindistan

  M. G. TOOLS PVT. LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, kesme aletleri, haddecilik aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, makinalar-aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghaziabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 10. DONGYING XINCHENG PETROLEUM TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  DONGYING XINCHENG PETROLEUM TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dongying, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Matkaplar - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

9.482 Şirketler