• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mekanik tespitleme aletleri

Sonuçlar

Mekanik tespitleme aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. ASW GMBH & CO. KG

  Almanya

  Şirket olarak kurulduğu 2003 yılından bu yana ASW sanayi ve el sanatlarında profesyonel kullanım amacıyla ağır iş takımları ve uçlarının yanı sıra uç setlerini alanında önde gelen üreticilerden biri olarak kendini kanıtlamış. Buna ilave olarak Ek olarak, OEM sektörü için sofistike kaliteli takımlar da üretmektedir. Makine parkına hedeflenen yatırımlar, dikey üretim yelpazesini daha da genişletmeyi mümkün kılmıştır. Yenilik, yatırım ve üretim - "Made in Germany". Bu faktörler, ASW'nin bu alanda "Made in Germany" üretim tesisine sahip olduğu anlamına gelir. Açıkça formüle edilmiş hedefler ve stratejik eylem, en yüksek kalitenin temelini oluşturmaktadır.

 2. C.R.M. DI MAZZOCCATO A. E FIGLI SRL

  İtalya

  C.R.M. DI MAZZOCCATO A. E FIGLI SRL, yılında kurulan ve Mekanik tespitleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fino Mornasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MB FIX

  İtalya

  MB FIX, yılında kurulan ve Mekanik tespitleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. tespitleme sistemleri, sulu radyatörler, banyo mobilyası, portmanto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borso Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NIVELL

  Almanya

  NIVELL, yılında kurulan ve Mekanik tespitleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WKK GMBH

  Almanya

  WKK GMBH, yılında kurulan ve Mekanik tespitleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nettetal-Kaldenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ADMG TECHNOLOGY

  İtalya

  ADMG TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Mekanik tespitleme aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıkma çeneleri, tespitleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cazzago San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SITEMA GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SITEMA dünya yüzünde, yuvarlak çubuklar üzerinde doğrusal frenlerin ve kenetleme birimlerinin geliştirilmesi ve üretimi üzerine odaklanmış tek şirkettir. Bu uzmanlaşmanın sonucu: : SITEMA, makine mühendisliği endüstrisi için uluslararası değerde bir iş ortağıdır. Eksenel olarak hareket eden yüklerin emniyete alınması, bağlanması ve sabitlenmesi, uzun yıllardır lider olduğumuz uzmanlık alanımızdır - burada SITEMA bağlama kafaları bir marka konseptidir. Geniş ürün yelpazemizle her görev için benzersiz danışmanlık ve çözüm yetkinliği sunmaktayız. SITEMA, çok çeşitli uygulama alanları için hidrolik, pnömatik, mekanik ve elektrik anahtarlamalı bağlama üniteleri geliştirmekte ve üretmektedir.

 3. EREDI BAITELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Pirinç, alüminyum, AVP ve yumuşak çelikten 1, 5 mm'den 37 mm'ye kadar sipariş üzerinde tasarlanmış parça ve bileşenlerin imalatı. Çeşitli sektörler için mekanik torna: otomotiv, pnömatik ve hidro-termo-sıhhi, gaz boruları, vanalar, musluklar. Eredi Baitelli SpA'nın etkinliği, deneyim, adaptasyon ve teknoloji olan önemli stratejik temellerine dayanmaktadır. ISO 9001 sertifikalı firma.

 4. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polanya

  Verified by europages badge

  MEBEL LOGISTIC POLAND, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Mobilya için madeni eşyalar, metallerin işlenmesi, mekanik imalat, Metal işi, Mobilya aksesuarları, Metal çerçevelerin imalatı, Metal ayak imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT BERGER SÖHNE E.K., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal aşındırıcı maddeler, Elmas aletleri, Doğal aşındırıcı maddeler, planya tekerlekleri, beton frezesi, ağırlık kaldırma makaraları, DEMANT, planya silindirleri, planya takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZETEK SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  ZETEK SP. Z O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Pres aleti, CNC işleme, cnc aletleri, makinalar-aletler, Makine aletleri - Metal İşleme, mekanik işler için el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wieliczka, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. VOSSLOH-VERBINDUNGSELEMENTE, INH. MICHAEL VOSSLOH E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  VOSSLOH-VERBINDUNGSELEMENTE, INH. MICHAEL VOSSLOH E.K., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, mil, CNC çevrilmiş parçalar, elastik pullar, dişyivli gergi çubukları, tespitleme kelebek cıvata ve somunları, Otomatik torna parçaları, Pirinç dönmeli parçalar, Paslanmaz çelikten tornalanmış parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. INSTRU PORTUGAL

  Portekiz

  INSTRU PORTUGAL, yılında kurulan ve Laboratuar ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. spektrometri analizleri, mekanik ölçüm aletleri, ölçme aletleri, nemlilik, özgül ağırlık, ph, kondüktivite ve viskozite ölçüm aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. LMC-COUPLINGS

  Belçika

  LMC-COUPLINGS, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Debriyajlar/kavramalar, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik debriyajlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Debriyajlar/kavramalar, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik debriyajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mollem-Asse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. APA (APPLICATION PERIPHERIQUES D'AUTOMATION)

  Fransa

  APA (APPLICATION PERIPHERIQUES D'AUTOMATION), yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel makineler, endüstriyel makine robot sistemleri, mekanik destek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elbeuf, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CUTTING TOOLS INDUSTRY

  Lüksemburg

  CUTTING TOOLS INDUSTRY, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elmaslı aletler, resme göre özel mekanik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehlen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. UTENSILA S.R.L.

  İtalya

  UTENSILA S.R.L., yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. mekanik işleri için el aletleri, elektrik aleti, donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EMIL VINCEK DIAMANTWERKZEUGE

  Almanya

  EMIL VINCEK DIAMANTWERKZEUGE, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pcd (polikristalin elmas) kesici takımlar, resme göre özel mekanik aletler, resme göre elmaslı el aletleri, sonotrodlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heroldsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MTS-PRICKEN E.K.

  Almanya

  MTS-PRICKEN E.K., yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. resme göre özel mekanik aletler, cam işlemesi için elmas aletler, mermer, granit ve taş işçiliği için elmaslı aletler. sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. URGELES DIAMANT

  İspanya

  URGELES DIAMANT, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, elmaslı aletler, mekanik işler için el aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mataro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DRUMONT-TECHNOLOGIE-DIAMANT

  Fransa

  DRUMONT-TECHNOLOGIE-DIAMANT, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap çalışmaları için malzeme, mekanik işler için el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xertigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PALMAERS VAKHANDEL

  Belçika

  PALMAERS VAKHANDEL, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yapı malzemeleri, Elmas aletleri, Yapı malzemeleri, iş elbiseleri, Elmas aletleri, tespitleme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bilzen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BERNER

  Fransa

  BERNER, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. aletler, tespitleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Julien-Du-Sault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GILLOT LARCHER SA

  Fransa

  GILLOT LARCHER SA, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Endüstriyel Hırdavat, aletler, metal tespitleme malzemeleri, endüstriyel gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Havre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LA QUINCAILLERIE PRINCIPALE SA

  Fransa

  LA QUINCAILLERIE PRINCIPALE SA, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. aletler, cıvatalar, metal tespitleme malzemeleri, kaldırma aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Méru, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ETS MAGRETTI

  Fransa

  ETS MAGRETTI, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Madeni inşaat malzemeleri, aletler, metal tespitleme malzemeleri, kaldırma aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sciez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ILERI MEKANIK LTD STI

  Türkiye

 8. NO PROBLEM, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  NO PROBLEM, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mekanik zımparalar, Mekanik zımparalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 8 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. FRATELLI MENCONI

  İtalya

  FRATELLI MENCONI, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elmas aletleri, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, Elmas aletleri, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CAFRO S.R.L.

  İtalya

  CAFRO S.R.L., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elmas aletleri, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, Elmas aletleri, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fino Mornasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz