• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mekanik transmisyon - bileşenler

Sonuçlar

Mekanik transmisyon - bileşenler - Ithalat/Ihracat

 1. JÄGER & FRESE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  3.600 metrekarelik bir üretim ve depolama alanında bağlantı elemanlarının üretim, pazarlama ve satışı . Müşterilerimiz arasında mobilya, ahşap işleme ve merdiven yapımı, makine ve takım imalatı, mağaza ve raf yapım sanayinin yanı sıra sıhhî tesisat ve ısıtma cihazları sektörlerinin tanınmış şirketleri bulunmaktadır. Başlıca hizmetlerimiz: Hızlı ve zamanında teslimat, küçük demir ve sentetik parçaların bir araya getirilmesi, paketlenmesi ve montajı. Özel ürünlerimizin arasında çelik, paslanmaz çelik ve sentetik yükseklik ayar vidaları ve mobilya kızakları bulunmaktadır. Ürün paletimiz, yaygın kullanılan tüm yüzeyler için M 8x10 mm'den M 24x300 mm'ye kadar uzanmaktadır. Yeni teknik gelişmelerle sorunlarınızda size yardımcı olmayı isteriz - beraberce bir çözüm buluruz.

 2. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge
 3. ITALGEAR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Hassas dişliler konusunda lider Italgear işletmesi 5000 m² üzerine kurulu tesisinde faaliyet göstermektedir. Sanayi grubumuz taşlanmış ve çapakları alınmış silindirik dişliler, spiral dişli ayna-mahrutiler ve hipoid dişliler imalatının tüm üretim döngüsünü gerçekleştirmektedir. Özellikle taşlanmış, alıştırılmış Gleason ayna-mahruti dişliler ve diferansiyel dişlileri üretiyoruz ve mekanik şanzıman dişlilerinin ve parçalarının imalatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tasarım ve ortak mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

 4. A2000 INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A2000 INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Friesenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MBO OSSWALD GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBO OSSWALD GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Külsheim-Steinbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. K V V MANNHEIM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  K V V MANNHEIM GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AGRO-NORM VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AGRO-NORM VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mühldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRUNDIG BUSINESS SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRUNDIG BUSINESS SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bayreuth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEWASA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MEWASA AG, yılında kurulan ve Diyafram kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik transmisyon - bileşenler, Körüklü membran, manipülatör, Akümülatörler, manipülasyon düzenekleri, akümülatör, metalik ekleme bileziği, sanayi aküleri, endüstriyel danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wangs, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. ETB ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ETB ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Am Mellensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, Mekanik transmisyon - bileşenler, İş güvenliği, çalışma güvenliği, Alüminyum tel ve kablolar, Mekanik transmisyon - bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Werdohl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler, Mekanik transmisyon - bileşenler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik malzeme - Taşımacılık araçları sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. A.P. MICROELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A.P. MICROELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Minden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. R.I.D. GMBH DIENSTLEISTUNGEN FÜR DIE INDUSTRIE

  Almanya

  Verified by europages badge

  R.I.D. GMBH DIENSTLEISTUNGEN FÜR DIE INDUSTRIE, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KÖRNER ELECTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KÖRNER ELECTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Verden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LOMOPACK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOMOPACK GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. O.B.K. KLAMMERN

  Almanya

  Verified by europages badge

  O.B.K. KLAMMERN, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Ammersbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KLOSSIKA WERKZEUGBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLOSSIKA WERKZEUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neu-Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MFH TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MFH TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Holzkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DEKAR MAKINA KALIP OTOMOTIV PLASTIK TEKSTIL SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Dekar Otomotiv 1981 yılından beri otomotiv sektöründe bulunan 2008 yılından beri üretim yapan ve konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.3 ayrı kıtada 8 ülkeye ihracatı olan firmamız Türkiye'de en seçkin firmalarda bayiliği bulunmaktadır.Uzmanlığı talaşlı imalat olup plastik, metal, kauçuk, kauçuk-metal tarzı üretimleri kendi bünyesinde yaptığı kalıplarla üretmektedir.Piyasada muadili olmayan ürünlerle müşterilerine en büyük desteği veren Dekar Otomotiv ar-ge departmanıyla otomotiv piyasasına yeni bir soluk getirmektedir.Profesyonel ve genç ekibiyle sürekli eğitim felsefesini pusula olarak kullanarak her geçen gün daha da gelişmektedir.

 1. GHV VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  30 yıldan uzun bir süredir hedefimiz, müşteri olarak size bileşen temelinde mükemmel sistem çözümleri sunmaktır. İlk adımınız olan planlama sürecinden işletime alma ve destek süreçlerine size her adımda tek bir merkezden eşlik ediyoruz. Yetkinliklerimiz yalnızca tahrik teknolojisi ve otomasyon bileşenlerinin satışıyla sınırlı değildir. Pazardan bağımsız bir şirket olarak tüm alanlarımızda size bilgi veriyor ve ihtiyaç duyduğunuzda ürünlerinizi memnuniyetle teslim ediyoruz. Ürün portföyümüz tahrik bileşenlerinden alçak gerilim motorları, frekans dönüştürücüler, küçük dişli motorlar, Brushless sistemler, servo sistemler ve lineer sistemler de dahil olmak üzere ısıtma ve bildirim ışıklarına, LED makine ve endüstriyel aydınlatmalara kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Sürekli olarak eğitim alan ve kalifiye danışmanlarımız, sektörünüz ile bu sektörde gerekli ürünler konusunda en iyi şekilde bilgi sahibidir. Ürün seçiminde işlevsellik ve ekonomiklik ön planda tutulur.

 2. JP INDUSTRIAS MECÁNICAS

  İspanya

  Genelde otomotiv endüstrisine, kamu kurumlarının altyapı-yol inşaat makinelerine, orman makinelerine ve tarım makinelerine yönelik mekanik elemanların üretimini yapan şirketiz. Transmisyon millerinin, ara şanzımanların, redüktörlerin, römork çekme sistemlerinin ve römork bağlantı sistemlerinin tasarım ve imalatında uzman firmayız. Mekanik aksam imalat ve tasarımı. Otomotiv endüstrisi, altyapı inşaat makineleri, orman makineleri ve tarım makineleri.

 3. BEULCO GMBH & CO. KG

  Almanya

  BEULCO merkezi Attendorn'da bulunan, metal işleme alanında faaliyet gösteren bir üretim firmasıdır. Özellikle inşaat mühendisliği ve inşaat hizmetleri için metalik bağlantı sistemleri ve bileşenleri üreten BEULCO, yenilikçi orta ölçekli bir firma olarak mükemmel bir üne sahiptir. Ürünlerin ana uygulama alanları; su temini sektöründe kurum içi bağlantı teknolojisi, seyyar içme suyu temini, su ve su tesisatlarının dezenfeksiyonunda oluşmaktadır.

 4. TALLERES GUIBE SA

  İspanya

  Vinçler, dişliler, mekanik krikolar, kavramalar, vinç onarımı.

 5. JORESA GRAUPE DRIVE CHAINS

  İspanya

  Taşımacılık sektörü için rulmanlı aktarım zincirleri, bakım, geliştirme ve diğer özel uygulamalar.

 6. ARNOLD UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  ARNOLD – Bu isim uluslararası arenada en kaliteli, etkin ve dayanıklı bağlantı sistemleri anlamına gelir.

 7. ILOMOTO

  Türkiye

  motocycle and automotive transmission gear and oil pump gearsimple and helical gear

 8. MIKI PULLEY EUROPE AG

  İsviçre

  MIKI PULLEY EUROPE AG, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Emniyet frenleri, Debriyaj mili, aktarma sistemleri için esnek contalar, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schaffhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. EMILE MAURIN - ELEMENTS STANDARD MECANIQUES

  Fransa

  EMILE MAURIN - ELEMENTS STANDARD MECANIQUES, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik montajlar, Hava filtreleri, mekanik bileşenlerin işlenmesi, mekanik sektörü uzmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Priest Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. RBK ROULEMENTS BEARINGS KUGELLAGER

  Fransa

  RBK ROULEMENTS BEARINGS KUGELLAGER, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. rulmanlar, kasnaklar, kayışlar, Mil yatakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Croissy-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz