• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mekanik vites taşıyıcı sistemleri ve parçaları

Sonuçlar

Mekanik vites taşıyıcı sistemleri ve parçaları - Ithalat/Ihracat

 1. PIZZIRANI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1968 yılından bu yana, Pizzirani şirketi hareket iletimi için teknik endüstriyel ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır: Konik çıkrıklar ve kovanlar, kayışlar, kauçuk bantlar, uzun borular ve mandrenler, zincirler, motor taşıyıcı kızaklar, hortum kelepçeleri. Şirket uluslararası çapta faaliyet gösterir ve EMEA bölgesine ihracat yapar, aynı zamanda da Avrupa pazarında daha yüksek bir varlığı mevcuttur.

 2. AGROMATIC REGELUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Agromatic elektrikli aktüatörleri, armatürleri hareket ettirmek, ayarlamak ve onlara kumanda etmek için, tüm endüstriyel sektörlerde kullanılmaya mükemmel bir şekilde uygundur. 1972 yılından bu yana bu konuda uzmanız ve elektro mekanik tahriklerin önde gelen tedarikçilerinden biriyiz. Müşterilerimiz, çeşitli sektörlerdeki uluslararası makine ve tesis üreticileridir. Agromatic'in, kendi geliştirmiş olduğu ve sadece Doğu Vestfalya'nın Oerlinghausen kentinde bulunan tesisinde ürettiği elektrikli aktüatörlerden oluşan geniş ürün yelpazesi, müşterilerinin özel isteklerine göre bireysel olarak geliştirilmiş ve uyarlanmıştır. Pazarlama ve Satış ekibimiz bu konularda sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır. Agromatic aktüatörlerinin kullanım ömürleri uzundur, az bakım gerektirir ve güvenilirdirler. Gaz, sıvı veya katı haldeki maddelerin akışının ayarlanması veya akışına kumanda edilmesi gereken her yerde, tahriklerimiz aşırı sıcak ve soğuk ortamlarda, zorlu iklim koşulları altında dahi emniyetli bir şekilde hizmet vermektedir.

 3. MOOG GAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GAT, çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için döner eklemler, kontak bilezikleri, havalı yataklar ve tork motorları geliştirmekte ve üretmektedir. Bunu yaparken, ikna edici kavramlarımız ve yüksek kaliteli teknolojimizle dünya çapında haklı bir itibar kazandık. Zorlu performans verilerine sahip özel gereksinimleriniz bizde en güvenilir ellerde. Nitelikli mühendislerimiz ve ürün uzmanlarımız, çok çeşitli sektörlerin kendilerine özgü gereksinimlerini bilir ve teknik olurluğu bulunan uygulamalar hakkındaki güvenilir bilgileri sayesinde en yeni ve zorlu problemlerde bile uygun ve hızlı bir şekilde çözümler sunar. Yenilikçi bir şirket olarak modern teknolojinin daima hızlanarak artan taleplerine sürekli yanıt vermekteyiz. Ürünlerin, üretim süreçlerinin ve çalışanlarımızın teknik bilgi birikiminin gelişmesine yansıyan ve gelecekte de teknoloji lideri olarak konumumuzu garanti eden, mükemmellik ve güvenilirlik bizim için bir tutkudur.

 4. EUBA ANTRIEBSTECHNIK ELLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUBA adı, elektrikli ayar tahriklerini geliştirme alanında 50 yılın üzerinde deneyime sahip olarak anılmaktadır. Müşteriye özgü çözümler güçlü yönlerimizdendir. 50 daN ile 200.000 daN arası kuvvetlerde ayar tahrikleri sunuyoruz. İç ve dış hizmetlerdeki mühendis ve teknisyenlerden oluşan kalifiye ekip doğru tahrik seçimiyle ilgili yerinde danışmanlık da sunar. Kalitenin sürekli kontrol edilmesi ve yenilikçi gelişmeler yeni standartları belirliyor. Güvenliğiniz için tüm tahrikler fabrikamızda kapsamlı testlere tabi tutulur. Ayarlama kuvveti, 7.000 mm'ye kadar ayarlama yolu ve değişken ayar hızı ile 200.000 daN seviyesine kadar çıkabilir. Sürücülerimiz standart olarak sert krom kaplı itme tüpleri ile üretilmektedir (özel istekler dikkate alınabilir). DIN IEC flanşı üzerinden ayar tahrikine bağlanan, piyasada satılan motor dişli kombinasyonları kullanılır. Döner tahrikler de flanşlanabilir.

 5. TANALS

  Fransa

  Verified by europages badge

  1936 yılından buna taşıyıcı bant ve konveyör bant kayışları alanında faaliyet gösteren bir uzman kuruluş olan TANALS; GATES MECTROL, GATES, BGK, NITTA, ESBELT, BEHABELT gibi önemli ortaklarından aldığı güçle performans iyileştirmeye yönelik teknik çözümler geliştiren ve sunan Alsas'ta konumlanmış bir üreticidir. Tanals aynı zamanda, poliüretan dişli kayışlar ve konveyör bantları için sökülebilir mekanik bağlantı gerçekleştirme süreci ile ilgili (ERO JOINT®) patent başvurusunda bulunmuştur. ARGE hizmetimiz, uygulamanıza uygun ürünleri geliştirmek veya transmisyonlarını boyutlandırma için tüm deneme ve hesaplama yöntemlerine sahiptir. Yapımız, araçlarımız ve organizasyonumuz acil olarak size destek vermemizi sağlar. (Telefon ile fiyat ve ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz). Ekiplerimiz konveyör bantların ve kayışların yerinizde montajını gerçekleştirmek için hizmetinizdedir. Özel uygulama taleplerinin çözümleri kurum içinde araştırılır ve gerekli üretim gerçekleştirilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ITALGEAR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Hassas dişliler konusunda lider Italgear işletmesi 5000 m² üzerine kurulu tesisinde faaliyet göstermektedir. Sanayi grubumuz taşlanmış ve çapakları alınmış silindirik dişliler, spiral dişli ayna-mahrutiler ve hipoid dişliler imalatının tüm üretim döngüsünü gerçekleştirmektedir. Özellikle taşlanmış, alıştırılmış Gleason ayna-mahruti dişliler ve diferansiyel dişlileri üretiyoruz ve mekanik şanzıman dişlilerinin ve parçalarının imalatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tasarım ve ortak mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

 2. RUHRGETRIEBE KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  65 yıldan uzun bir süredir, neredeyse tüm sanayi sektörlerinde kullanılan sonsuz dişliler ve sonsuz dişli motorları üretiyoruz.

 3. HASPA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Haspa GmbH firması, esnek şaft alanında mevcut tüm sistemlerle uyumlu komple bir program sunan, birkaç üreticiden biridir. Müşteriye özel çözümler ve bireysel üretimler, bize sürekli olarak zevkle çözdüğümüz yeni zorluklar sunmaktadır. Kırk yılı aşkın süredir, sürekli olarak genişlemekte olan bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Bunun sonucu olarak şirketimizde üç bölüm vardır: Bölüm I: OFT= Yüzey teknolojisi (Oberflächentechnik): Kapsamı: Takım tezgahı tahrikleri, esnek şaftlar ve yüzey işlemeye tabi diğer ürünler (örn. örn. esnek şaftlar için tahrik makineleri, pnömatik tahrikler, mikro motorlar, takım tezgahı aynaları, taşlama takımları, frezeler...).Bölüm II: VST= Ayar elemanlar (Verstellelemente): Uzaktan kumanda ve güç iletim elemanları; Ayarlama ve düzenleme. Bölüm III: Özel Spiraller ve Hortumlar. Başarımızın nedenlerinden biri, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarının dikkate alınmasıdır.

 4. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz orta ve büyük ebatlarda dişlilere gereksinimi olan, özel dişli motorları, piyasada bulunmayan mekanizmalar veya makineler tasarlaması ve geliştirmesi gereken firmalar için ideal iş ortağıdır. Bu amaçla 30 modüllü 4000 mm'e kadar çaplı, gerek dış gerekse iç, dişliler, 30 modüllü 1000 mm çaplı düz dişli konik torklar, 30 modüllü 5000 mm'e kadar uzunluğa sahip kremayer dişlileri tasarlamak ve üretmek üzere gerekli donanımlara sahibiz.

 5. NEUGART GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Neugart redüktör üreticileri arasında aile kuruluşu olan bir şirkettir. 1928 yılında kurulmuş olan şirket bugün dördüncü kuşak sahipleri tarafından yönetilmektedir. Neugart, planet redüktörlerin ve müşteriye özel redüktörlerin geliştirilmesinden üretimine ve satışına kadar tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştirir. Kuruluşun dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarının sayısı yaklaşık 700’dür, bunların 600’i Almanya’nın Güney Baden bölgesinde yer alan Kippenheim’daki şirket merkezinde çalışmaktadır.

 1. FLAIG TE MAGNETSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  Modern endüstri tipi yeşil mıknatıslar. Güzel Kara ormanlarında bulunan uzmanlarımız, kalıcı ve elektropermanent manyetik sistemlerin önde gelen üreticisinden en iyi danışmanlığı sunmaktadır. Magnet kaldırma alanında FX Serisi ve Manyetik sıkma teknolojisinde FXL Serisi gibi geniş standart ürün yelpazesi sunmamızın yanı sıra, manyetik yardımcı, sıkma ve kaldırma araçlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz ve bir adet veya OEM olarak ihtiyacınıza göre özel çözümler üretiyoruz.

 2. INTEGRA

  Fransa

  Verified by europages badge

  INTEGRA, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel makineler, mekanik transmisyonlar, endüstriyel gereçler, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le-Val-Saint-Germain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GROB AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GROB AG, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nebikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. C.T. INGRANAGGI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.T. INGRANAGGI SRL, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, dişli çark, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BELDEN UNIVERSAL C/O PTMOTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BELDEN UNIVERSAL C/O PTMOTION GMBH, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ADLOS AG

  Liechtenstein Prensliği

  Verified by europages badge

  ADLOS AG, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balzers, Liechtenstein Prensliği 'de bulunmaktadır.

 5. PROGRES MACHINERY S.C.

  Polanya

  Verified by europages badge

  PROGRES MACHINERY S.C., yılında kurulan ve İnşaat - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, makine ve ekipman imalatı, Hava ve yer taşıma bantları, Vakum pompaları, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, kauçuk ve metal bariyer taşıma bantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieczkowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. UNIMEC DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIMEC DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DEKAR MAKINA KALIP OTOMOTIV PLASTIK TEKSTIL SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Dekar Otomotiv 1981 yılından beri otomotiv sektöründe bulunan 2008 yılından beri üretim yapan ve konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.3 ayrı kıtada 8 ülkeye ihracatı olan firmamız Türkiye'de en seçkin firmalarda bayiliği bulunmaktadır.Uzmanlığı talaşlı imalat olup plastik, metal, kauçuk, kauçuk-metal tarzı üretimleri kendi bünyesinde yaptığı kalıplarla üretmektedir.Piyasada muadili olmayan ürünlerle müşterilerine en büyük desteği veren Dekar Otomotiv ar-ge departmanıyla otomotiv piyasasına yeni bir soluk getirmektedir.Profesyonel ve genç ekibiyle sürekli eğitim felsefesini pusula olarak kullanarak her geçen gün daha da gelişmektedir.

 8. DIMACO

  Fransa

  Tüm endüstriyel sektörlere yönelik ürünler sunan DIMACO'nun temel faaliyet alanı uluslararası çapta tanınmış tedarikçilerle birlikte yıllar geçtikçe güçlenen bir işbirliği sonucunda iki temel alanda şekillenmektedir. Bobin çözme ve sarma uygulamalarına yönelik ekipmanların dağıtımı konusunda şirket özel olarak Boschert sisteminin dağıtımını yapmaktadır, ayrıca bobin mesnetleri için yataklar, çözüm aparatları için frenler, genleşebilir bobin taşıyıcı miller, kontrol sistemleri ve gergi ölçme düzenekleri sunmaktadır. Üst düzey transmisyon ana elemanlarıyla ilgili olarak şirket Warner-Tourco ürünleri (kavramalar, frenler, limitörler, serbest kasnaklar, bilyalı vidalar, elektrikli silindirler), KTR kaplin düzenekleri (esnek, dişli aktarma elemanları, sert ve burmalı elemanlar), değişken devirli motor düzenekleri (Minidrive, H-Trieb) ve Thomson doğrusal kılavuzlama düzenekleri sunar. DIMACO en basit mekanik düzeneklerden en sofistike otomatik sistemlere kadar tüm projelerinize yönelik çözümler sunmaktadır.

 1. BILLARD ENGRENAGES

  Fransa

  BILLARD ENGRENAGES işletmesi 60 yılı aşkın bir süreden beri silindirik dişli, düz konik dişli ve spiral konik dişli imalatında uzmanlaşmıştır. Bilgi ve deneyim birikimimizi, ister komple işleme olsun, ister ayna ya da mahruti dişlide bir işleme ya da taşlama operasyonu olsun, talebinize göre uyarlıyoruz. 600 mm. çapa kadar silindirik veya helezon dişli işleme ve taşlama. 500 mm. çapa kadar düz konik dişli işleme. 450 mm.ye kadar spiral-konik dişli işleme ve taşlama, 275 mm.ye kadar yüksek hızlı işleme. Dişlilerimizi 3D Gleason Sygma7 tezgahında hesaplıyor ve kontrol ediyoruz. Dişli işleme, dişli taşlama, coniflex yöntemiyle dişli işleme, gleason tezgahta coniflex yöntemiyle dişli işleme, spiral-konik dişli işleme ve taşlama, düz konik dişli işleme, konik dişli işleme, silindirik dişliler, düz konik dişliler, spiral-konik dişliler, silindirik dişli işleme ve taşlama, helezon dişli işleme ve taşlama.

 2. SIGGEAR ANTRIEBSSYSTEME GMBH

  Almanya

  2008 yılının Eylül ayında kurulmuş olan, SigGear şirketi dişli ve dişli kutusu imalatında uzman, nitelikli teknik bir kadro ve bir dizi otomatik hassas işleme sisteminin yanı sıra dişli ve dişli kutusu tasarım ve üretiminde önemli bilgi birikimine sahiptir. 2010 yılından bu yana, SigGear, planet dişli kutularının tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. Dişli kutusu sistem ve çözümlerimiz, müşterilerimizin, örn. ev robotları, akıllı tuvaletler, tıbbi cihazlar, elektrikli bisikletler, dronlar vb. ürünlerinde kullanım alanı bulur. Aynı zamanda, şirket yönetimi yeniden yapılandırılmakta ve bir aile şirketinden modern bir şirkete dönüşüm konusunda çalışmalar sürmektedir. Gelişmiş yönetim araçları kullanılmakta ve formal yönetim standartları devreye alınmaktadır. SigGear 2016 yılında ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi ve 2017 yılında da TS16949 sertifikasını almış bulunmaktadır. SigGear 2017 yılında Almanya'nın Aachen kentinde kendine bağlı yeni bir şirket kurmuştur.

 3. CREAPHYS GMBH

  Almanya

  Dresden Teknik Üniversitesi Uygulamalı Fotofizik Enstitüsü girişimi olarak başlayan CreaPhys GmbH, 2016 ortasından bu yana MBRAUN Grubunun bir parçasıdır. CreaPhys'in temelini ince katmanlı vakum teknolojisi, organik moleküler maddeler için malzeme temizliği ve opto-elektronik alanlarında deneyimli bilim insanları ve mühendisler attı. Vakum kaplama tekniği, organik moleküler maddelerin temizlenmesi ve organik, opto-elektronik yapı elemanlarının üretimi alanlarında uzun yıllara dayanan deneyimler ve kapsamlı bilgi birikimi sayesinde ihtiyaca özel tesisler ve sistemler ve müşteriye özel prosesler ve teknolojiler geliştirilmektedir. Ekran ve aydınlatma uygulamalarında organik, opto-elektronik yapı elemanları (OLED), organik güneş enerjisi hücreleri (OPV), sensörler ve organik opto-elektronik uygulamalarında temel araştırmalar gibi alanlarda uygulamalarla hizmetinizdeyiz.

 4. SWR EUROPE - VAN DINTHER GMBH

  Almanya

  70 yılı aşkın V kayışı üretim deneyimi ve yenilikçi üretim yöntemleri, müşterilerimiz için değişmeyen kalitenin garantisidir. İhtiyacınız ve isteğiniz ne olursa olsun geniş kapsamlı V kayışı programımızla size her zaman mükemmel çözümü sunuyoruz. En sıkı kalite kontrolleri ve en modern imalat teknikleri sayesinde müşterilerimize dünya kalitesinde, sorunsuz ve uzun ömürlü ürünler sağlamayı garanti ediyoruz. SWR V kayışları hiçbir sınırlama olmaksızın tropik bölgelerde ve yağ ve ısı dayanıklılığına bağlı olarak azami 120° Celsius sıcaklığa kadar kullanılabilir. Yassı kayışlar, mekanik şanzımanlar ve parçalar, geniş V kayışlar, çift V kayışlar, kanadı açık V kayışlar, tahrik kayışları, deriden kemerler ve kayışlar, LASTİK V KAYIŞLARI, kompozit V kayışlar ve benzeri ürünlerde geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.

 5. MISUMI EUROPA GMBH

  Almanya

  10 yıldan uzun süredir MISUMI Europa GmbH otomasyon tekniği ve özel mühendislik uygulamaları için mekanik bileşenler sunmaktadır. MISUMI şu anda tüm dünyada 150.000'den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Ürünlerimiz: Kovanlar, kayışlı sevk cihazları, kavramalar, bilyeli yataklar, konik dişli miller (KGT), teknik amaçlı yaylar, alüminyum profiller, makine ve aparat üretimi için normaller, doğrusal yataklar, gövdeli yataklar, doğrusal birimler, delikli kovanlar, nozüller, doğrusal kılavuzlar, konumlandırma tezgahları

 6. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Almanya

  SWC'nin kuruluşundan bu yana geçen 25 yıl içinde marka dünya çapında kendini kanıtlamış ve tüm kıtalardaki müşteriler tarafından takdir edilmiştir. FAG'ın eski bir bölümü olarak, özellikle kalite yönü her zaman ön planda olmuştur. Bugüne kadar, müşterilerimizin SWC'nin makaralı rulmanlarıyla katma değer elde edebilmeleri için yüksek kaliteli ürünlere ve bireysel tavsiyelere büyük önem verdik. SWC, 1994 yılında Schweinfurt'taki FAG Kugelfischer şirketinden kurulmuştur. Bugün SWC Grubu, farklı pazarların çeşitli taleplerini karşılamak için iki şirkete bölünmüştür: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH Niederwerrn, Almanya merkezli SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. Samutprakan, Tayland merkezli SWC Group, en başından beri, ister üretilen ürünlerde, ister yukarı yönde sağlanan tavsiyelerde veya iki aile şirketi içindeki süreçlerde olsun, kaliteye büyük önem vermiştir. 25 yılı aşkın bir süredir aklımızın bir köşesinde hep bir şey vardı: Müşterilerimiz için katma değer. Grubumuzun yapısı ve dünyanın dört bir yanındaki seçkin tedarikçiler ve yetkili bayilerle stratejik işbirliği, kalite seviyesini ihmal etmeden genel giderleri en aza indirmemize ve mesafeleri kısa tutmamıza olanak tanıyor. Bileşenleri depoda tutmaya yönelik mükemmel konseptimiz, katalog ürünleri için yüksek esneklik ve kısa üretim süreleri sağlar.

 7. BEINLICH PUMPEN GMBH

  Almanya

  Altmış yıldan uzun sürede elde edilen, yüksek performanslı pompa sistemi tekniği. 60 yılda oluşturulan teknoloji bilgisi bize bütüncül sistem çözümleri geliştirme ve özel ihtiyaçlara göre ürün oluşturma konusunda bir zemin teşkil eder. Beinlich şirketi Gevelsberg'de 1951 yılında kurulmuştur ve Echterhage Grubuna aittir. Müşteriye özgü geliştirme ve üretim. Beinlich dozaj pompaları ve sevk pompaları alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve spesifik ön verilere ve farklı uygulama durumlarına özel çözümler sunabilir. Bu süreçte, ilk teklif isteğinden montaja ve işletime alıma kadar müşterinin istekleri en büyük önceliğe sahiptir; müşteriyle doğrudan birlikte çalışılarak projelendirme ve üretim yapılır. ABD, Çin, Hindistan, İtalya, Büyük Britanya ve Fransa'daki kendi satış şirketlerimiz ve tüm önemli endüstriyel ülkelerdeki satış ve servis iş ortaklarımızla optimum ve global bir iletişim ağına sahibiz.

 8. R.B.S. YEDEK PARCA VE MAKINA SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  1987 de kurulan R.B.S. Ltd. Şti. otomotiv yan sanayiye üretim yapmaktadır. 200 çalışana sahip firmada kalıphane, sac şekillendirme, hamur yapımı, kaplama, boyama, vulkanizasyon dahil üretimin tüm aşamaları kendi bünyesinde olup, alanında dünyanın en seçkin firmalarına ihracat yapmaktadır. Teknik resimleri bünyesinde 3D olarak yorumlayıp 1 haftada yeni projeler için numune sunmaktadır. TS/ISO 16949: 2009, ISO 9001: 2008 ve ISO 14001: 2004 belgelerine sahip olup, üretimin her aşamasında bu standartlara bağlıdır. Bu performans ve verimlilik R.B.S.’nin Avrupa kalitesini Uzakdoğu fiyatlarıyla sunmasını sağlar.

 9. JP INDUSTRIAS MECÁNICAS

  İspanya

  Genelde otomotiv endüstrisine, kamu kurumlarının altyapı-yol inşaat makinelerine, orman makinelerine ve tarım makinelerine yönelik mekanik elemanların üretimini yapan şirketiz. Transmisyon millerinin, ara şanzımanların, redüktörlerin, römork çekme sistemlerinin ve römork bağlantı sistemlerinin tasarım ve imalatında uzman firmayız. Mekanik aksam imalat ve tasarımı. Otomotiv endüstrisi, altyapı inşaat makineleri, orman makineleri ve tarım makineleri.

 10. GFC ANTRIEBSSYSTEME GMBH

  Almanya

  Tesis ve makine yapımına yönelik tahrik ve bileşen üreticisi: Sonsuz dişli takımları, sonsuz dişli kutuları, alın dişli kutuları, sonsuz alın dişli kutuları, ikili sonsuz dişli kutuları, asansör tahrikleri, yürüyen merdiven tahrikleri, döner tezgah dişli kutuları, dişli kutusu motorları, servo tahrikler, doğrudan tahrikler, sonsuz dişli kutusu, sonsuz dişli vidalı kaldıraçlar ve konik dişi kutuları.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mekanik vites taşıyıcı sistemleri ve parçaları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.435 Şirketler