• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mekanik zımparalar

Sonuçlar

Mekanik zımparalar - Ithalat/Ihracat

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çapak alma fırçaları, silindir fırçalar, tüp fırçalar, teknik fırçalar, tel fırçalar, naylon fırçalar, burgulu fırçalar, oto yıkama fırçaları, kamyon yıkama fırçaları, oto yıkama fırçaları üretimi. Fridolin Müller şirketi 1952 yılında Animal Hair Evaluation Fridolin Müller adı altında kurulmuştur. Bir kısmı Alman sığırlarından gelen, ancak çoğu Amerika'dan ithal edilen sığır kılı işlenmiştir. Bu kıllar dört adımda işlenerek fırıncı sicimi olarak adlandırılan ipi oluşturuyordu. Çalışmalar şunları içeriyordu: Saçı bir "saç öğütücüde" gevşetmek, saçı solumak, bu, saçı tek bir yönde düzenlemek, saçı farklı uzunluklara "çekmek" ve ardından ayrı uzunlukları fırıncı bohçalarına bağlamak anlamına gelir. Bu fırıncı bohçaları fırça fabrikalarına teslim edildi. Bazı bireysel çalışmalarda makineler kullanıldı. Yaklaşık 1969 yılından itibaren bu sektöre oto yıkama fırçaları üretimi de eklenmiştir. 1972 yılında şirket teknik fırça üretimine girdi.. Bu yıl, ağırlıklı olarak şekerlemeler için "toz makineleri" üreten bir şirket devralındı. Bu şirket tarafından zaman teknik fırçalar da üretilmiştir. Yıllar geçtikçe toz makineleri satışları azaldı ve şirket daha çok teknik fırçaların yanı sıra araba yıkama fırçaları ve temizlik makineleri için silindirlerin üretimine ve dağıtımına odaklandı. Program, geniş bir silindir fırça yelpazesi içermektedir.

 2. FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES

  Almanya

  Verified by europages badge

  FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT BERGER SÖHNE E.K., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal aşındırıcı maddeler, Elmas aletleri, Doğal aşındırıcı maddeler, planya tekerlekleri, beton frezesi, ağırlık kaldırma makaraları, DEMANT, planya silindirleri, planya takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ADI S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  ADI S.R.L, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Törpüleyici bileği taşları, Zımpara diskleri, mermer için aşındırıcılar, Aşındırıcılar , INTERNATIONAL CHIPS, metal için aşındırıcılar, Törpüleyici bileği taşları, granit için aşındırıcılar, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domodossola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FLEXING LTD

  Sırbistan

  Bir aşındırıcı malzemeler dönüştürme şirketi olan Flexing 20 yıldan beri Sırbistan pazarında bulunmaktadır. Ürünlerimiz özellikle metal sektöründe kullanılmaktadır. Satın aldığımız aşındırıcı kumaş Klingspor'dan ve dokumasız aşındırıcı malzeme İtalya'daki 3M ve Itexa'dan sağlanmaktadır. Ürünlerimizi Bosna, Hırvatistan, Karadağ, Makedonya ve Macaristan'a ihraç ediyoruz. Üretimimiz, diğer boyutlar ve ürün çeşitlerinin yanında 20-40 mm çaplı, montajlı spiral zımpara ve Roloc+ ürünlerine odaklanmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukrayna

  Aşındırıcı ürünlerin önde gelen üreticisi PJSC "Zaporizhzhia Abrasive Plant", Mart 1939'dan bu yana tarihe izini bırakmaktadır. Zaporizhzhia Abrasive Plant, büyük üretim potansiyeline sahiptir ve malzemeleri modern teknolojilerle üretmektedir. Ürünler: -taşlama malzemeleri: Kahverengi Erimiş Alüminyum Oksit, Siyah Silisyum Karbür partikül, toz ve mikro kum formunda -Silikon Karbürün özel refrakter fraksiyonları -refrakter malzemeler: Bor Karbür, Bor Nitrür -Kozmetik kalitede Bor Nitrür -Nükleer kalitede Bor Karbür

 2. FAMAK MAKINA

  Türkiye

 3. NORA ASINDIRCILARI ZIMPARA SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Nora Zımpara; aşındırma ve parlatma amaçlı endüstriyel ürünler üretmek için 1990 yılında İstanbul Kartal'da kurulmuştur. Saplı moplar konusunda uzmanlaşan firmamızın ürünleri, otomotiv, havacılık, savunma, cam gibi pek çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çözüm olarak sunduğumuz ürünleri; zamanında, ilk seferde ve hatasız olarak üretiminin sağlanarak müşteri memnuniyetini artırmak ana hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda üretim prosesleri sürekli iyileştirilmekte, kalite ve verimlilik artırılmaktadır. Kalite Sistemimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde dökümante edilmiş ve şirketimizde uygulanmaktadır. Yetkinlik bazlı performans değerlendirmeleri ile çalışanlarımızın verimliliğini artırılması sağlanmaktadır. Amacımız; teslimat performansı ve kalite sürekliliği nedeniyle pazarda tercih edilen marka konumunda olan şirketimizin bu başarısının devamını sağlamak, yaratıcı çözümler sunmaya devam ederek müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere çıkartmaktır.

 4. NORDEM ENDÜSTRIYEL

  Türkiye

  Our product groups, which we have created by determining the needs of our craftsmen in the use of abrasive products, today have enough variety to meet the needs of every material type and every sector. Choosing the right abrasive product is of great importance in terms of performance and comfort of use. You can contact us for detailed information.

 5. JOEST ABRASIVES GMBH

  Almanya

  Izgara zımparalama ipleri, zımpara keçe ruloları, açılı taşlayıcılar için zımpara taşları, polisaj makineleri için polisaj süngeri, polisaj makineleri için keçe diskleri, matkaplar için keçe zımpara fırçaları, toz diskleri, zımpara kovanları, bantlı zımpara makineleri için zımpara bantları, el zımparası, çok delikli zımpara diskleri

 1. KRÜCKEMEYER GMBH

  Almanya

  KRÜCKEMEYER GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. banka mobilyaları, Aşındırıcılar , yapışkan bantlar, Yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL

  Almanya

  EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aşındırıcılar , aşındırıcı bantlar, Uygulamalı aşındırıcılar, Zımpara makinesi için zımpara bandı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OPTIMA PRECISE

  Çek Cum.

  OPTIMA PRECISE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pardubice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL)

  Almanya

  HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL), yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. zımpara kağıtları, aşındırma makineleri için aşındırıcı taşlar, Çapak temizleme aşındırıcıları, Karoseri için aşındırıcı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AR - FLEX SRL

  İtalya

  AR - FLEX SRL, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zımpara diskleri, metal için aşındırıcılar, yaprak ve rulo AŞINDIRICILAR, Zımpara diskleri, ahşap tutkalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. URALGRIT

  Rusya

  URALGRIT, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Doğal aşındırıcı maddeler, Kum püskürterek temizleme ekipmanları, Gemiler - İnşa, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Doğal aşındırıcı maddeler, Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yekaterinburg, Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE

  Almanya

  PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elmas aletleri, rektifikasyon için bileği çarkları, freze uçları, Elmas aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SUD-OUEST MACHINES PRECISION

  Fransa

  SUD-OUEST MACHINES PRECISION, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Mekanik zımparalar, Metal kesme makine aletleri, metal şekillendirme tezgah makinaları, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Mekanik zımparalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serres Castet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LAM PLAN

  Fransa

  LAM PLAN, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mekanik zımparalar, Postalama ve sınıflandırma, Mekanik zımparalar, Postalama ve sınıflandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaillard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MARTIN ABRASIVI S.R.L.

  İtalya

  MARTIN ABRASIVI S.R.L., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. esnek aşındırıcılar, Sünger zımpara, Aşındırıcı kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Motta Di Livenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AGP ABRASIFS GRAINS ET POUDRES

  Fransa

  AGP ABRASIFS GRAINS ET POUDRES, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımparalama ve polisaj ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PARIS, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. OMNI SABLAGE

  Fransa

  OMNI SABLAGE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taneciklerle yüzey temizleme, pütürleme işlemleri (iri taneli kumlama) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SD SCHLEIFMITTELDIREKT GMBH

  Almanya

  SD SCHLEIFMITTELDIREKT GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, elmaslı diskler, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. POLIBRAS S.A.

  Portekiz

  POLIBRAS S.A., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, Parlatıcı ekipman ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. ENNEBI SRL

  İtalya

  ENNEBI SRL, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aşındırıcılar , aşındırıcı bantlar, zımpara bezleri, lamelli diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vignate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DYNABRADE EUROPE

  Lüksemburg

  DYNABRADE EUROPE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, motorlu zımparalama el aletleri, motorsuz zımparalama el aletleri, matkaplar, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wormeldange-Haut, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. KARBOSAN FRANCE

  Fransa

  KARBOSAN FRANCE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chatillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A.

  Portekiz

  INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A., yılında kurulan ve Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik zımparalar, Mekanik zımparalar, Aşındırıcılar , aletler, zımpara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aveiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. COMET ABRASIFS RONTGEN FRANCE

  Fransa

  COMET ABRASIFS RONTGEN FRANCE, yılında kurulan ve Zımpara kaplı kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Mekanik zımparalar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Mekanik zımparalar, testere ile kesme, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschau, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mekanik zımparalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

768 Şirketler