• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mekanik zımparalar

Sonuçlar

Mekanik zımparalar - Ithalat/Ihracat

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çapak alma fırçaları, silindir fırçalar, tüp fırçalar, teknik fırçalar, tel fırçalar, naylon fırçalar, burgulu fırçalar, oto yıkama fırçaları, kamyon yıkama fırçaları, oto yıkama fırçaları üretimi. Fridolin Müller şirketi 1952 yılında Animal Hair Evaluation Fridolin Müller adı altında kurulmuştur. Bir kısmı Alman sığırlarından gelen, ancak çoğu Amerika'dan ithal edilen sığır kılı işlenmiştir. Bu kıllar dört adımda işlenerek fırıncı sicimi olarak adlandırılan ipi oluşturuyordu. Çalışmalar şunları içeriyordu: Saçı bir "saç öğütücüde" gevşetmek, saçı solumak, bu, saçı tek bir yönde düzenlemek, saçı farklı uzunluklara "çekmek" ve ardından ayrı uzunlukları fırıncı bohçalarına bağlamak anlamına gelir. Bu fırıncı bohçaları fırça fabrikalarına teslim edildi. Bazı bireysel çalışmalarda makineler kullanıldı. Yaklaşık 1969 yılından itibaren bu sektöre oto yıkama fırçaları üretimi de eklenmiştir. 1972 yılında şirket teknik fırça üretimine girdi.. Bu yıl, ağırlıklı olarak şekerlemeler için "toz makineleri" üreten bir şirket devralındı. Bu şirket tarafından zaman teknik fırçalar da üretilmiştir. Yıllar geçtikçe toz makineleri satışları azaldı ve şirket daha çok teknik fırçaların yanı sıra araba yıkama fırçaları ve temizlik makineleri için silindirlerin üretimine ve dağıtımına odaklandı. Program, geniş bir silindir fırça yelpazesi içermektedir.

 2. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Aşındırıcı ürünlerin önde gelen üreticisi PJSC "Zaporizhzhia Abrasive Plant", Mart 1939'dan bu yana tarihe izini bırakmaktadır. Zaporizhzhia Abrasive Plant, büyük üretim potansiyeline sahiptir ve malzemeleri modern teknolojilerle üretmektedir. Ürünler: -taşlama malzemeleri: Kahverengi Erimiş Alüminyum Oksit, Siyah Silisyum Karbür partikül, toz ve mikro kum formunda -Silikon Karbürün özel refrakter fraksiyonları -refrakter malzemeler: Bor Karbür, Bor Nitrür -Kozmetik kalitede Bor Nitrür -Nükleer kalitede Bor Karbür

 3. FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES

  Almanya

  Verified by europages badge

  FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT BERGER SÖHNE E.K., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal aşındırıcı maddeler, Elmas aletleri, Doğal aşındırıcı maddeler, planya tekerlekleri, beton frezesi, ağırlık kaldırma makaraları, DEMANT, planya silindirleri, planya takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ADI S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  ADI S.R.L, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Törpüleyici bileği taşları, Zımpara diskleri, mermer için aşındırıcılar, INTERNATIONAL CHIPS, metal için aşındırıcılar, Törpüleyici bileği taşları, granit için aşındırıcılar, Zımpara diskleri, zımparalama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domodossola, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FLEXING LTD

  Sırbistan

  Bir aşındırıcı malzemeler dönüştürme şirketi olan Flexing 20 yıldan beri Sırbistan pazarında bulunmaktadır. Ürünlerimiz özellikle metal sektöründe kullanılmaktadır. Satın aldığımız aşındırıcı kumaş Klingspor'dan ve dokumasız aşındırıcı malzeme İtalya'daki 3M ve Itexa'dan sağlanmaktadır. Ürünlerimizi Bosna, Hırvatistan, Karadağ, Makedonya ve Macaristan'a ihraç ediyoruz. Üretimimiz, diğer boyutlar ve ürün çeşitlerinin yanında 20-40 mm çaplı, montajlı spiral zımpara ve Roloc+ ürünlerine odaklanmıştır.

 2. FAMAK MAKINA

  Türkiye

 3. NORA ASINDIRCILARI ZIMPARA SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Nora Zımpara; aşındırma ve parlatma amaçlı endüstriyel ürünler üretmek için 1990 yılında İstanbul Kartal'da kurulmuştur. Saplı moplar konusunda uzmanlaşan firmamızın ürünleri, otomotiv, havacılık, savunma, cam gibi pek çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çözüm olarak sunduğumuz ürünleri; zamanında, ilk seferde ve hatasız olarak üretiminin sağlanarak müşteri memnuniyetini artırmak ana hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda üretim prosesleri sürekli iyileştirilmekte, kalite ve verimlilik artırılmaktadır. Kalite Sistemimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde dökümante edilmiş ve şirketimizde uygulanmaktadır. Yetkinlik bazlı performans değerlendirmeleri ile çalışanlarımızın verimliliğini artırılması sağlanmaktadır. Amacımız; teslimat performansı ve kalite sürekliliği nedeniyle pazarda tercih edilen marka konumunda olan şirketimizin bu başarısının devamını sağlamak, yaratıcı çözümler sunmaya devam ederek müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere çıkartmaktır.

 4. NORDEM ENDÜSTRIYEL

  Türkiye

  Our product groups, which we have created by determining the needs of our craftsmen in the use of abrasive products, today have enough variety to meet the needs of every material type and every sector. Choosing the right abrasive product is of great importance in terms of performance and comfort of use. You can contact us for detailed information.

 5. JOEST ABRASIVES GMBH

  Almanya

  Izgara zımparalama ipleri, zımpara keçe ruloları, açılı taşlayıcılar için zımpara taşları, polisaj makineleri için polisaj süngeri, polisaj makineleri için keçe diskleri, matkaplar için keçe zımpara fırçaları, toz diskleri, zımpara kovanları, bantlı zımpara makineleri için zımpara bantları, el zımparası, çok delikli zımpara diskleri

 1. HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL)

  Almanya

  HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL), yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. zımpara kağıtları, aşındırma makineleri için aşındırıcı taşlar, Çapak temizleme aşındırıcıları, Karoseri için aşındırıcı maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OPTIMA PRECISE

  Çek Cum.

  OPTIMA PRECISE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pardubice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. KRÜCKEMEYER GMBH

  Almanya

  KRÜCKEMEYER GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. banka mobilyaları, Aşındırıcılar , yapışkan bantlar, Yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL

  Almanya

  EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aşındırıcılar , aşındırıcı bantlar, Uygulamalı aşındırıcılar, Zımpara makinesi için zımpara bandı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AR - FLEX SRL

  İtalya

  AR - FLEX SRL, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zımpara diskleri, metal için aşındırıcılar, yaprak ve rulo AŞINDIRICILAR, Zımpara diskleri, ahşap tutkalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE

  Almanya

  PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elmas aletleri, rektifikasyon için bileği çarkları, freze uçları, Elmas aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SD SCHLEIFMITTELDIREKT GMBH

  Almanya

  SD SCHLEIFMITTELDIREKT GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, elmaslı diskler, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. OSBORN UNIPOL, LDA

  Portekiz

  OSBORN UNIPOL, LDA, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brito, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. JANO CRUDEOIL MARKETING GROUP

  Güney Afrika

  JANO CRUDEOIL MARKETING GROUP, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. klima tesisatı boruları, offshore çalışmaları konusunda danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cape Town, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 1. KARBOSAN FRANCE

  Fransa

  KARBOSAN FRANCE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chatillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH

  Almanya

  KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aşındırıcı diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsbach-Stein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DRAGAO ABRASIVOS, LDA.

  Portekiz

  DRAGAO ABRASIVOS, LDA., yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik zımparalar, Mamül/İşlenmiş Elmaslar, Mekanik zımparalar, Mamül/İşlenmiş Elmaslar, taş için elmaslı aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paços De Brandao, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. REINERT

  Lüksemburg

  REINERT, yılında kurulan ve Oto aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik zımparalar, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Mekanik zımparalar, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Endüstriyel temizlik - ürünler, endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. DYNABRADE EUROPE

  Lüksemburg

  DYNABRADE EUROPE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, motorlu zımparalama el aletleri, motorsuz zımparalama el aletleri, matkaplar, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wormeldange-Haut, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. SPAP - SOUCILLE PRODUITS ABRASIFS POLISSAGE

  Fransa

  SPAP - SOUCILLE PRODUITS ABRASIFS POLISSAGE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Cila tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FRESATOR - INDÚSTRIA METALOMECÂNICA LDA.

  Portekiz

  FRESATOR - INDÚSTRIA METALOMECÂNICA LDA., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik zımparalar, Mekanik zımparalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrugem, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. PENTAR

  Polanya

  PENTAR, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. daire sel testereler, zımpara kağıtları, aşındırıcı diskler, Uzun saplı zımpara makinesi için zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mszana Dolna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. PREMINES INDUSTRIES

  Fransa

  PREMINES INDUSTRIES, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yaprak ve rulo AŞINDIRICILAR, elmaslı diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PARIS, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ENNEBI SRL

  İtalya

  ENNEBI SRL, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aşındırıcılar , aşındırıcı bantlar, zımpara bezleri, lamelli diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vignate, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mekanik zımparalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

791 Şirketler