• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mermer işleme makineleri

Sonuçlar

Mermer işleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. LEG ITALIA ENGINEERING S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LEG ITALIA ENGINEERING S.R.L., yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer için aşındırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venegono Superiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ACM GLOBAL MAKINE IC VE DIS TICARET A.S.

  Türkiye

  ACMGLOBAL, which is among the largest marble machinery manufacturers in the world, specializes in the production of Marble and Granite Processing Machines and solutions. Thanks to the experience gained over a period of 40 years, ACMGLOBAL can provide “highest quality and user-friendly machines” as mentioned by international experts. Over the years, we have perfected our machine designs that provide solutions and adapt to all kinds of demands, conditions and environmental conditions. Together with our highly developed production facility and skilled workforce, we can collectively produce solutions to your needs for all processing machines. Together with our strong relationships and the agencies we work with, we can provide fast and direct service, and with our fully equipped facility, we can produce solutions focused on your special needs, offer fast turnaround times and quality work, and focus on your needs with utmost care. The machine power and the level of workmanship and the highly qualified specialists of the Research and Development department have enabled us to achieve a high level of production capacity for our machines in line with high precision and accuracy standards. Our branches in Palestine, Egypt, Libya and Turkey are a source of inspiration for our customers, showcasing many choices and providing local service to help meet the needs of any request or project.

 3. KUMLAMA MAKINELERI - SHOTBLASTING MACHINE

  Türkiye

  Sac ve kumlama makinesi - Mermer kumlama makinesi - Askılı kumlama makinası - Vakumlu kumlama makinası - Basınçlı kumlama makinesi - Otomatik kumlama makinesi - manuel kumlama makinesi - tamburlu kumlama makinesi - Tabla kumlama makinesi - kalıp kumlama makinesi - cam kumlama makinesi - otomotiv kumlama makinesi - kumlama odası - seyyar kumlama makinesi - seyyar kumlama kazanı Abir Kumlama Makineleri Uzun yıllar yerli-yabancı bir çok projede, mühendislik ve imalat aşamasında özveri ile hizmet veren profesyonel kadromuz, Abir Makine A.Ş. olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Abir Mak. A.Ş makine imalatını, Ankara-Kazan sanayi bölgesindeki fabrikasında gerçekleştirmektedir. Üretimimiz olan makinelerin tamamının tasarımı, projesi, imalatı ve montajı kendi personelimizle şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Makinelerimiz, tasarımı yapılıp, mühendislik hesapları tamamlanıp, bilgisayar ortamında projelendirildikten sonra imalata alınmaktadır. Abir Mak. A.Ş. olarak standart kumlama makinaları dışında, müşterilerine farklı çözümler sunarak, amaca yönelik özel kumlama makinaları da üretmekte, bu sayede müşterilerin, daha düşük maliyetle, daha kaliteli, daha verimli sonuçlar almasını sağlamaktayız. Abir Makine A.S. satış öncesi gösterdiği özen ve ilgiyi, üretim ve satış sonrası serviste de göstererek, kaliteli üretim, zamanında teslim, hızlı servis konusunda, kısa sürede adını duyurmuştur. Amaç edindiği bu ilkeyle, yurtiçi ve yurtdışı piyasada, üretimine devam etmektedir.

 4. KUMSA SHOT BLASTING MACHINES

  Türkiye

  Firmamız Ankara - Türkiye de faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamızın genel konusu Kumlama Makinesi imalatıdır. 25 yılı aşkın süredir uzmanlaşmış teknik ekibi ve ARGE bölümü ile size en iyiyi kaliteli bir şekilde sunmaya devam etmektedir. KUM-SA Kumlama Makineleri yüksek verim, düşük işletme maliyeti ile tasarlanmaktadır. Çizimlerimiz kendi alanında deneyimli mühendisler tarafından bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır. Kumlama makinelerinin üretimi ile ilgili proses çalışmaları gerçekleştirildikten sonra imalat aşamasına geçilmektedir. Üretim prosesimizde; Askılı Kumlama Makinesi, Sac ve Profil Kumlama Makinesi, Mermer Kumlama Makinesi, Tablalı Kumlama Makinesi, Tamburlu Kumlama Makinesi, Mil Kumlama Makinesi, Tüp Kumlama Makinesi, Boru Kumlama Makinesi, Parke Taşı Kumlama Makinesi, Seyyar Basınçlı Kazanlar, Vakumlu Kabin Kumlama Makinesi ve Basınçlı Kabin Kumlama Makinesi bulunmaktadır.

 5. MKS MERMER KESME VE SILME MAKINALARI SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  MKS firması 1978 den beri yurt içinde ve dünyada başarı ile çalışan mermeri işleyen , kesen , ebatlayan ve parlatan mermer makinalarını üreten , pazarlayan , teknik destek sağlayan , sağlam temeller üzerine oturmuş , teknoloji üreten , katma değer sağlayan bir kobi dir. MKS mermer işleme makinaları üretici firması olarak yer altı zenginliklerinin daha verimli kullanılması için sizlerin duygu ve düşünceleri doğrultusunda alın teri ve kaliteyi birleştiren ürünler elde etmenizi amaçlıyoruz. Bizler kaliteli bir ürüne sahip olmanın bir ayrıcalık değil, bir hak olduğuna inanıyoruz.Şu anda firmamız 10.000 m2 kapalı olmak üzere 23.000 metrekare alan üzerinde faaliyet göstermektedir. MKS Mermer Kesme ve Silme Mak.Ltd.Şti. tecrübeli kadrosu ile yeni teknolojileri sürekli takip edip uygulayan bir yapıya sahip olmakla birlikte teknik destek grubu ile satış sonrasında da siz değerli müşterilerimizin sürekli yanındayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GMS MERMER MAKINALARI SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  1995 yılında GMS Mermer Makinaları Konya'da kurulmuştur.Faaliyetlerine "pantograf yazı makinesi" ve "klasik sulu kesim yazı makineleri" imalatı ile başlayan, kısa zamanda büyük gelişme kaydeden GMS Mermer "silim makinesi", "yatay yarma makinesi" ve "alın pah cila makinesi"ni de ürün yelpazesine eklemiştir. "Kalitemiz Güvencemizdir..." sloganıyla hareket eden firmamız şu anda 500 m2 açık olmak üzere 1500 m2'lik fabrika sahasında üretime devam etmekte olup her biri kendi dalında uzman 40 kişilik personel kadrosuyla, 2001 yılında Uzak Doğu'ya ilk ihracatını yapmıştır. GMS Mermer şu an Avrupa'nın ve Türkiye'nin sayılı kuruluşları arasında yer almaktadır. Sürekli gelişen ve değişen teknolojilere paralel olarak makinelerini yenileyen kuruluşumuz en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmeyi amaç edinmiştir. Saygılarımızla.

 2. EKIZOGLU MAKINA MERMER TESKTIL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  EKİZOĞLU MAKİNA 1986 yılında DENİZLİ'de kurulmuştur. 3000 M2 lik fabrika sahası içerisinde tüm çalışanları ile birlikte müşteri memnuniyetine odaklanmış, teknolojiyi takip eden, sürekli kendini yenilemeyi geliştirmeyi hedeflemiş bir kuruluştur. EKİZOĞLU MAKİNA ürettiği mermer makinaları ile adından hep başarılı bir şekilde söz ettirmiştir. Firma, başarılı sonuçlar elde etmesinin yanı sıra yüksek verim, düşük maliyet ve fiyat stratejisi ile rekabet avantajı sağlamaktadır. Firmamızın bütün üretimi dünya standartlarında gerçekleşmektedir.

 3. KA MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Sektörün en dinamik ve gözde firması 'KA MAKİNA' olarak siz değerli müşterilemizin ihtiyaçları doğrultusunda "Mermer ve Granit İşleme Makineleri" alanında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımımızla imalatını yapmış olduğumuz ilk makineden itibaren müşteri memnuniyetini temin etmekte ve sürekli gelişim vizyonuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Alanında uzmanlaşmış, profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve yenilikçi çözüm ortaklarımız ile birlikte imalatını yapmakta olduğumuz makinelerimiz müşterilerimize sağladığımız satış sonrası teknik destek hizmetimiz sayesinde de ilk günden itibaren sorunsuz bir şekilde sektör kullanıcılarına kolaylık sağlamaya devam etmektedir. 4 Ayaklı ESTE, Plaka Cila, Kalibreli Fayans Polisaj, Tirmik-Ebatlama (Servolu), Bantlı Kafa Kesme, Çoklu Kesim, Kenar Eskitme, Patlatma, Hidrolik Bantlı Patlatma, Baş Kesme, Motorlu Konveyör makinelerimizle sektördeki siz değerli kullanıcılarımıza makine değil çözüm üretmeye devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.​

 4. FORZA SPINDLE

  Türkiye

  Sayın Yetkili, 2008 yılında Yılmay Redüktör Mak.San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak Forza markası ile motor ve redüktör ithalatına başladık. 2012 yılından bugüne spindle motor imalatı ile sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Forza Motor ekibi olarak (kenar bantlama, lükens, delik delme vb.) ve CNC router tezgahları için yüksek devirli , hava soğutmalı tipde asenkron motorlar imal etmekteyiz. 0, 25 kw-7, 5 kw arası ER 16/20/25/32 bağlantılı 220 /380 V : 12.000-18.000-24.000 (Devir/dk) Daha fazla bilgi için web-sitemizi lütfen ziyaret ediniz. http: //forzaspindle.com/ İşlerinizde başarılar diler, kıymetli siparişlerinizi bekleriz.

 5. KARTAL PRO

  Türkiye

  Merhaba. Biz mermer işleme makineleri üretiyoruz. Ürettiğimiz makineler el makineleri ancak çok pahalı köprü kesmelerin işini yapabiliyor. Bir çok ülkede çok sayıda mermerci makinelerimizi kullanıyor. Ürünlerimiz sektörde çalışan bir çok firmaya büyük kolaylık sağlar. Avantajları: Tozsuz kesim yapabilmesi İş hızını arttırması zamandan tasarruf. İşi kolay hale getirmesi 1 günlük işçi ustanın yapabildiği bir çok işi yapabilir. İşçilikten tasarruf. Hata payının azalması. Maliyetten tasarruf. Tasarruflu işçilik sağlaması. Çok pahalı makineler almaya gerek olmadan her bütçeye uygun ürünlerle işletmecilerin bir çok işi yapabilmesini sağlaması.

 1. MEGA DIAMOND , TR

  Türkiye

  Mermer işleri ve yapım işleri sektöründe 10 yıllık bir deneyime sahip bir firma olarak , Türkiye , mısır , italya , almanya , iran da acenteleri bulunmaktadır. Aynı zamanda 6 farklı ülkeye ihracat yapılmakta. Sektörde başarının kaliteden geçtiğine inananan ven bu kaliteyi rekabete sokan bir firmadır. Her yıl %32 ortalama büyüme ile hedeflerine %110 gerçekleştirme sağlamıştır. Yeni yatırımları devam etmekedir.

 2. TOKSEL MAKINA LTD. STI.

  Türkiye

 1. ÖZ YAVUZ MAKINA SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

 2. ERHAN MARBLE AND GRANITE MACHINERY

  Türkiye

 3. IBEHI,S.L.

  İspanya

  IBEHI,S.L., yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit, Mermer işleme makineleri, elektrik tabloları, endüstriyel otomasyon konusunda danışmanlık, Kiremit, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tomelloso, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TONDELLI ERO & C. S.N.C.

  İtalya

  TONDELLI ERO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Mermer sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer işleme makineleri, mermerler, bina, Mermer işleme makineleri, döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DEMMAK DEMIRELLER MAKINA SANAYI VE TIC:A.S.

  Türkiye

  DEMMAK DEMIRELLER MAKINA SANAYI VE TIC:A.S., yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer yoltma makinaları, mermer taş ocağı malları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Afyon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. GIRLANDA F.LLI SRL

  İtalya

  GIRLANDA F.LLI SRL, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grezzana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. EMMEDUE DIVISION / INDUSTRIE MONTANARI

  San Marino

  EMMEDUE DIVISION / INDUSTRIE MONTANARI, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köprülü frezeler, kırpma makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Marino, San Marino 'de bulunmaktadır.

 8. CO.ME.S. SRL

  İtalya

  CO.ME.S. SRL, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer, granit ve taş için mandrinli zımpara makinaları, mermer, granit ve taş için zımpara makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fornacette-Calcinaia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GTM HELLAS ROUMEN PETROS & CO. E.E.

  Yunanistan

  GTM HELLAS ROUMEN PETROS & CO. E.E., yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mermer, granit ve taş işçiliği için elmaslı aletler., ekonomik bildiriler, Yeniden makine yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. LUQUE MACHINES

  Fransa

  LUQUE MACHINES, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. freze makineleri, CNC freze tezgahı, ağaç frezeleri, makine bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Martin-En-Haut, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HERSEN S.L.

  İspanya

  HERSEN S.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABUJARDAR

  İspanya

  ABUJARDAR, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, çimento işleme makineleri, taşçı tokmağı ile işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borriol, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. DONATONI MACCHINE SRL

  İtalya

  DONATONI MACCHINE SRL, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dijital kumandalı makineler, mermer, granit ve taş frezeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domegliara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MASER

  İspanya

  MASER, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. binalar için kimyasal ürünler, bina malzemeleri, mermerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Algete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. SELLA GASTONE SNC

  İtalya

  SELLA GASTONE SNC, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cassola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GUILIN SUNSHINE SUPERHARD MATERIAL CO.,LTD

  Çin

  GUILIN SUNSHINE SUPERHARD MATERIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guilin, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deutschfeistritz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. PROMAK

  Bulgaristan

  PROMAK, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mamül/İşlenmiş Elmaslar, Mamül/İşlenmiş Elmaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kazanlak, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz