• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal ızgaralar

Sonuçlar

Metal ızgaralar - Ithalat/Ihracat

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA şirketi bir metal işleme şirketidir. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA şirketi 1997 yılında Águeda ilçesinde kurulmuştur. Metalik yapılar, metalik konstrüksiyonlar, trabzanlar, korkuluklar ve kapılar üretiyoruz. Endüstriyel kulübeler yapıyoruz. Ayrıca küçük ve büyük kapılar, korkuluklar ve küçük çatılar gibi projeleri de gerçekleştirme kabiliyetimiz var. Şirket, uzun yıllardır iç ve dış pazarlarda deneyime sahiptir: örneğin İspanya, Fransa, Angola, Mozambik. Her türlü demir, kaynaklı alüminyum veya paslanmaz çelik işleri yapıyoruz. Birkaç tasarımcı ve mühendisten oluşan bir teknik departmanımız var ve 3D modelleme yapıyoruz. En iyi malzemeleri, ekipmanı, yöntemleri ve süreçleri kullanarak mükemmelliğe oynuyoruz ve projelerinizi yürütmek için yetkin ve motive bir ekibe sahibiz. Lazer kesim, büküm, kesme ve delme, kaynak makinemiz bulunmaktadır. EN1090 ve ISO9001 sertifikalı bir şirketiz.

 2. ADVANCED ENGINEERING WEDGE WIRE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ADENWEDGEWIRE, Türkiye'nin en büyük teknoloji geliştirme merkezi olan İstanbul Teknopark'ta faaliyet göstermektedir. Müşteriye özel kama tel ürünlerin tasarlanması ve üretimi konusunda uzmanlaşmış yüksek nitelikli bir mühendislik ekibi ile Ar-Ge faaliyetleri yürütüyoruz. Kama tel ekranlarımız, rekabetçi maliyet, kısa sevkiyat süresi ve yüksek mekanik özellikler açısından tam müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır. Üretim, yüksek hassasiyet ve esnek çözümleri mümkün kılan robotik sistemlerden oluşmaktadır. Paslanmaz Çelik 304, 304L, 304HC, 316, 316L, 316Ti, 321 ile üretilmiştir ya da talebinize bağlı olarak farklı türde uygulama bazlı yüzey işlemleri ve kaplamalarla. KABİLİYETLERİMİZ • Eşsiz ve özelleştirilmiş Kama Tel Ekranlarının tasarımı & üretimi • Coanda Intake Ekranları tasarımı ve tedariki • Geniş bir endüstri yelpazesi için Özel Bi-Silindirik Ekranlar üretimi • Daha uzun ömür için uygulamaya bağlı özel yüzey işlemleri • Yüksek filtrasyon performansı sağlamak için özel eğimli tel konstrüksiyonu DEĞERLERİMİZ (4C) • Maliyet-Etkin Ekranlar: Daha düşük birim fiyat ile yüksek performanslı filtrasyon ve dayanıklılık • Özelleştirilmiş Boyutlar: Talebinize ve gereksiniminize bağlı olarak üretilmiştir • Zorlu Teslimat Süresi: Sorunları hemen çözmek için mümkün olan en hızlı kargo • Müşteri Destek: Tasarım ve saha uygulamaları konusunda destek

 3. O.M.A.F. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. şirketi, INOXLINE paslanmaz çelikten kafes teli ve çit, endüstriyel kullanıma ve inşaatlara yönelik metal kafes telleri ve çitlerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Tüm kafes tellerimiz tam otomatik makine ve sistemlerde üretilmektedir. Ayrıca O.M.A.F. inşaatlarda kullanılmaya yönelik geniş bir ürün ve aksesuar kataloğuna da sahiptir: paslanmaz çelik lağım ve rögar kapakları, kuyu örtme ızgaraları ve diğer tip metalik ızgara ve kafesler.

 4. JK TECHNIC

  Fransa

  Verified by europages badge

  JK TECHNIC, yılında kurulan ve Kaldırım ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ızgaralar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Metal merdivenler, Metal ızgaralar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Metal merdivenler, Sanayi zemin kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarreguemines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GEI SA

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  GEI SA, yılında kurulan ve Metal ızgaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırım ızgaraları, Polyester, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Metal merdivenler, Helezon/ sarmal merdivenler, helis biçiminde merdiven, güvenlik ızgarası, Boru işleme, Izgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EUROTRAMEX

  İspanya

  Verified by europages badge

  EUROTRAMEX, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahta perdeler, metal ızgaralar, TRAMEX, tabanlar, polyester ızgaralar, galvenizleme işlemleri, panjur takma ve panjur sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Celoni-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AR-GEN METAL

  Türkiye

  30 yıllık deneyimi ile firmamız Ankara Türkiye'de demir ürünleri imalatı faaliyetinde bulunmaktadır. Genişletilmiş metal, platform ızgara, ızgara basamak, metal kalas ürünleri uluslararası standartta imal etmektedir. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 kalite sertifikalarına sahiptir ve sac kalite sertifikaları sağlamaktadır. Ürettiğimiz ürünler ağırlıklı olarak endüstri sanayi tesislerinde, makine imalatlarında kullanılmaktadır. Stoklu hazır ürünlerin yanı sıra, özel ölçülerde ihtiyacınıza göre üretim yapılır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sektöründe öncü firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

 3. ÇELEBI ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

  Paslanmaz çelik malzemeden endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz yemekhane, okul, hastane, fabrika mutfaklarında kullanılmaktadır. Yemek üretimi için yer ocağı, paslanmaz tezgahlar, yemek dağıtım benmarileri, davlumbaz gibi çeşitli mutfak malzemeleri imalatı yapmaktayız. 20 yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gisternekteyiz. Bursa başta olmak üzere ülkemizin tüm şehirlerine ve Avrupa bölgesine ihracat yapmaktayız. Genel olarak referanslarımız arasında yemek sanayi firmaları ve fabrikalar bulunmaktadır. Uzun yıllardır mutfak ekipmanlarını ürettiğimiz firmalardan bazıları şunlardır : Yankı yemek, Referans grup, Missigül Yemek, Yemekçim, Demetal, Aşana Yemek, Kayra Yemek.

 4. CALIFIL

  Fransa

  Califil şirketler grubu paslanmaz çelik metalik telden mamul ürünlerin tasarım ve imalatında uzmanlaşmıştır. Yüzey işlemleri tamamen işletme bünyesine dahil edilmiştir: krom kaplama, çinko kaplama, elektro parlatma ve epoksi boya. Şirketin bağlı ortaklıkları olan iki işletme Marquis ve Aplifil, belli başlı ekonomi sektörlerinde faaliyet göstermektedirler : Tarımsal gıda endüstrisi (soğuk hava odaları depolama/stoklama donanımları, mezbaha kurulumu/bakımı, et asma ve kasap ekipmanları), elektrikli ev aletleri, ilaç endüstrisi (temiz odada depolama/stoklama için özel tasarım raf sistemleri), otomotiv (parça üreticileri) ve daha genel sanayi sektörleri. Califil şirketler grubu, endüstriyel deneyiminden aldığı güçle faaliyetlerini geliştirirken değerlerini korumuştur: ciddiyet, kalite titizliği, çevreye saygı, azim ve merak. Önemli bir makine parkına sahip bulunan Califil grubu kataloğundaki veya sipariş üzerine imal ettiği ürünlerini küçük, orta veya büyük miktarlı seriler halinde üretmektedir.

 5. GASPAR & PEREIRA, LDA

  Portekiz

  böylece GASPAR & PEREIRA LDA, 1980 yılından bu yana demirin şekillendirilmesi alanında faaliyet göstermektedir. Dekoratif tırabzanlar ve korkuluklar, metalik merdivenler ve yapılar, metalik kaplamalar ve giydirmeler, büyük kapılar ve asma katlar üretmekteyiz. Corten çeliğinden işler gerçekleştirmekte, kanalizasyon kapakları üretmekte, küçük parçaları presle şekillendirmekte ve ponksiyonla profillere delik açmaktayız. Presleme, sıcak presleme, tel çekme ve perforasyon işlemleriyle seri üretim parçaları imal etmekteyiz

 1. TSEIN AMÉNAGEMENT INTÉRIEUR EXTÉRIEUR

  Fransa

  Endüstriyel sac işlerinde uzman olan Tsein size iç ve dış mekan düzenleme ürünleri sunar. Mekan düzenleme konusundaki istekleriniz kataloglarda her zaman yanıt bulmadığından, Tsein size projenizin tasarımından itibaren eşlik eder ve beklentilerinizi karşılayacak biçimde metale şekil verir. Tsein metal üzerindeki çalışmanın her aşamasında devreye girer: lazer kesim, katlama, kaynak işleri, şekil verme, cilalama, fırçalama. Tsein tüm ekipmanlarınız ve endüstriyel takımlarınızın üretiminde paslanmaz malzeme kullanır. Tsein sipariş üzerine paslanmaz ve paslanmaz-ahşap malzemeden küçük kapılar, korkuluklar, merdiven sahanlıkları, balkon küpeşteleri, büyük kapılar veya metro ızgaraları üretir. Tsein hem dekorasyon profesyonelleri hem de mimarlar için çalışır; ürünleri arasında paslanmaz mobilyalar, kanallar, kutular ve masa ayakları bulunur.

 2. HKMS

  Türkiye

  HKMS, which has become a brand in Turkey with its mold production since the 1960s, is the first domestic company to start the production of steel grating in the early 2000s and has been a pioneer in the introduction and use of the snap+rotation grating system throughout the country. In addition to its expert team in production and technical staff, HKMS has adopted customer satisfaction as a principle and continues to provide perfect service to all its customers in Turkey and in the global market with its sales representatives. HKMS, the inventor of the snap+rotation grating system, which is more durable than its peers, has become the leading company in the sector. HKMS has always been an innovative company and continues to grow with its understanding of quality production and flawless products, and maintains its service approach that prioritizes customer satisfaction.

 1. KUPCUOGLU METAL

  Türkiye

 2. GUNES KATMER MADENI ESYA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

 3. FERRONNERIE LOMATEC FRANCE

  Fransa

  FERRONNERIE LOMATEC FRANCE, yılında kurulan ve Dövülmüş demir - Sanatsal işleme/İmalat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ızgaralar, Metal işleme, ev demirleri, Metal ızgaralar, ferforje giriş kafesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voiron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SARL FERRONNERIE BUCHWALTER

  Fransa

  SARL FERRONNERIE BUCHWALTER, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Metal ızgaralar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Metal ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontvieille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. G-BLOCK

  Belçika

  G-BLOCK, yılında kurulan ve Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ızgaralar, Çelik kasalar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Metal ızgaralar, Çelik kasalar, güvenlik silindirli kilitler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghislenghien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FTFM LA TOULOUSAINE

  Fransa

  FTFM LA TOULOUSAINE, yılında kurulan ve Metal ızgaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal perdeler, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Metal perdeler, ana kapılar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, yatar kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Escalquens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CODINA ARCHITECTURAL

  İspanya

  CODINA ARCHITECTURAL, yılında kurulan ve Metal ızgaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz metal may metal giydirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Torre De Claramunt, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. PRODUITS INDUSTRIELS LORRAINS

  Fransa

  PRODUITS INDUSTRIELS LORRAINS, yılında kurulan ve Metal ızgaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Custines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. F.LLI MALIN SRL

  İtalya

  F.LLI MALIN SRL, yılında kurulan ve Metal ızgaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik çamur hazneleri, Halılar için eğrilmiş kumaş, kuyu ızgaraları, drenaj sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PCP BELGIUM

  Belçika

  PCP BELGIUM, yılında kurulan ve Metal ızgaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal merdivenler, kafes, güvenlik ızgarası, iskele köprüleri, Metal merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprimont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ISENMANN SARL

  Fransa

  ISENMANN SARL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ızgaralar, Metal ızgaralar, kevgir, modüler sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mundolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MELIS

  Belçika

  MELIS, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ızgaralar, Alüminyum konstrüksiyonlar, Paslanmaz çelik, hava taksisi, Metal ızgaralar, Alüminyum konstrüksiyonlar, Paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TAQUIN

  Belçika

  TAQUIN, yılında kurulan ve Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal merdivenler, Metal ızgaralar, Metal merdivenler, metal iskelet, metal kapılar, Metal ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terte, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FIL-ARREDO SRL

  İtalya

  FIL-ARREDO SRL, yılında kurulan ve Metal ızgaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükük tel parçaları, Metal tel objeler, Metal tel işleme, metal tel objeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corte Franca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FONDERIES LECOMTE

  Belçika

  FONDERIES LECOMTE, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ızgaralar, Metal ızgaralar, kanalizasyon kontrol rögarları, çevreleme için metal hasırlar, Balkon su süzgeçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seilles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. HOLVOET STAALCENTER

  Belçika

  HOLVOET STAALCENTER, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plasterler, macunlar ve neme dayanıklı/su geçirmez ürünler/maddeler, Metal ızgaralar, alüminyum, Hidrolik bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Plasterler, macunlar ve neme dayanıklı/su geçirmez ürünler/maddeler, Metal ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heule, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. GCM

  Belçika

  GCM, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ızgaralar, Metal ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. BRIT'ALU

  Fransa

  BRIT'ALU, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Metal ızgaralar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, pencereler, Metal ızgaralar, sürgülü büyük kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guipavas, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz