• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal şişeler

Sonuçlar

Metal şişeler - Ithalat/Ihracat

 1. CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Hönningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lippstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Thedinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GASECENTER NORD GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GASECENTER NORD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Schwartau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WILLY LÜNING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILLY LÜNING GMBH, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRATELLI COLOSIO SRL

  İtalya

  Fraletti Colosio de Brescia şirketi temel olarak endüstriyel boyutta giysilere yönelik fermuarlar ve benzeri aksesuarlar üretmektedir. Kadın ve erkek modasına yönelik aksesuarlara ilave olarak deri döşemeciliğine yönelik aksesuarlar da sunmaktadır. Her türlü bilgi için lütfen Mösyö Mario Colosio ile iletişime geçiniz.

 4. ARTMETAL FRAMEX JANVIER-GRUSON-PRAT COINDEROUX

  Fransa

  ARTMETAL FRAMEX JANVIER-GRUSON-PRAT COINDEROUX, yılında kurulan ve Bijüteri (taklit ziynet eşyası) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Düğmeler, metal şişeler, Düğmeler, Kalıplanmış, damgalanmış ve çekilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BLOCKHÜTTE GMBH

  Almanya

  BLOCKHÜTTE GMBH, yılında kurulan ve Tanıtım - Ürünler ve objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kamp ekipmanları, Metal şişeler, mataralar, hediyelik eşyalar, Kamp ekipmanları, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RIESSNER-GASE GMBH

  Almanya

  RIESSNER-GASE GMBH, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lichtenfels, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WESTFALEN AG

  Almanya

  WESTFALEN AG, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ROOT 7 LTD

  Birleşik Krallık

  ROOT 7 LTD, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bardaklar, boro silikat, tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. VITKOVICE KORDT U. ROSCH GMBH

  Almanya

  VITKOVICE KORDT U. ROSCH GMBH, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrojen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Georgsmarienhütte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WELZ GAS CYLINDER GMBH

  Almanya

  WELZ GAS CYLINDER GMBH, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rathenow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CROWN-BAELE

  Belçika

  CROWN-BAELE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal şişeler, alüminyum şişeler, Metal şişeler, tüp doldurma tesisatı, şişe kapsülleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Londerzeel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ELPIDA BUTTONS

  Yunanistan

  ELPIDA BUTTONS, yılında kurulan ve Düğmeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal şişeler, bayan moda aksesuarları, sedef düğmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acharnes, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. GASE-CENTER-BORNEMANN

  Almanya

  GASE-CENTER-BORNEMANN, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Karbon ve yan ürünleri, LPG, Tıbbi gazlar, Sıvılaştırılmış gaz, Karbon ve yan ürünleri, LPG, Tıbbi gazlar, Sıvılaştırılmış gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fröndenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PRÜFTECHNIK KESSELS GMBH & CO DRUCKBEHÄLTERPRÜFUNGEN KG

  Almanya

  PRÜFTECHNIK KESSELS GMBH & CO DRUCKBEHÄLTERPRÜFUNGEN KG, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal şişeler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Metal şişeler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GREENYWAY

  İspanya

  GREENYWAY, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Salar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. APODAN A/S

  Danimarka

  APODAN A/S, yılında kurulan ve Cam şişeler ve kavanozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik şişeler ve kutular, Metal şişeler, Plastik şişeler ve kutular, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kobenhavn, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES

  Tunus

  STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Metal şişeler, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaghouan Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 3. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portekiz

  CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., yılında kurulan ve Alüminyum kap ve tepsiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni çelik çemberler/serit demirler, Metal şişeler, Madeni çelik çemberler/serit demirler, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale Fetal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. VAMP SRL

  İtalya

  VAMP SRL, yılında kurulan ve Giysi aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palazzolo Sull'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MBG

  Tunus

  MBG, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal şişeler, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monastir Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 6. GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH

  Almanya

  GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal şişeler, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünhain-Beierfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ARDAGH METAL PACKAGING

  Birleşik Krallık

  ARDAGH METAL PACKAGING, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotherham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GRODKOWSKIE ZAKLADY WYROBOW METALOWYCH S.A.

  Polanya

  GRODKOWSKIE ZAKLADY WYROBOW METALOWYCH S.A., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal şişeler, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grodkow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. VITKOVICE MILMET S.A.

  Polanya

  VITKOVICE MILMET S.A., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal şişeler, Metal şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sosnowiec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. ME-FA A/S

  Danimarka

  ME-FA A/S, yılında kurulan ve Metal şişeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz