• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal ambalaj makinaları

Sonuçlar

Metal ambalaj makinaları - Ithalat/Ihracat

 1. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 2. MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Isıyla büzüşebilir ambalaj, Et ambalajları, Paketleme makineleri, laminasyon makinesi, Metal ambalaj makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfertschwenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MULTIVAC EXPORT AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MULTIVAC EXPORT AG, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hünenberg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. SEMATEC - INDUSTRIESERVICE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SEMATEC - INDUSTRIESERVICE, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rankweil, Vorarlberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. MOPLAST KUNSTSTOFF AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MOPLAST KUNSTSTOFF AG, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liestal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FEFLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEFLER GMBH, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberreidenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EXAKTAPACK DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VF TECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  VF TECHNIK, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nürtingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MEVEMA PACKAGING SYSTEMS UG, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NICEPAC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NICEPAC GMBH, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Altusried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ERPAK AMBALAJ

  Türkiye

 2. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

 1. MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI

  Türkiye

  Masteks tekstil makinarı şirketi , 1992 yılında, kurulan Tekstil ve ambalaj firmalarına makina ve yedek parça üreten, imalatçı/üretici şirketidir. Big-bag çuval yapıştırma makinalari, top sarma üniteleri, b lock plastik kilit ve çeşitli yedek parçalar ile iş yürütmektedir. Şirket , İstanbul, Türkiye'de bulunmaktadır

 2. BAYRAK METAL

  Türkiye

  Ürün teşhir standı market rafları tasarım ve imalatı yapmaktayız. Reklam organizasyon danışmanlık ajans olarak verdiğimiz hizmetlerimiz ürün teşhir standları ve market raflarında direk olarak imalatcı olan bir firmayız.

 3. DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH.

  Avusturya

  DONAUPAC LABOR- U. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH., yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH

  Almanya

  SCHREYER SONDERMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Auenwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROFILLS DO BRASIL

  Brezilya

  PROFILLS DO BRASIL, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Markalama - Makineler, ambalaj için kondisyon makineleri, Markalama - Makineler, Makine imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Curitiba, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 6. WELDING MACHINE S.R.L.

  İtalya

  WELDING MACHINE S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Metal ambalaj makinaları, otomatik kaynak makineleri, plastik kapak aplikatörleri, şahsa özel mekanik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambiago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FARBAL

  Fransa

  FARBAL, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Blois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BOJKO PROJECT MANAGEMENT

  Almanya

  BOJKO PROJECT MANAGEMENT, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kempten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAL PRINT TEC GMBH

  İsviçre

  GLOBAL PRINT TEC GMBH, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kreuzlingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. AFTECH INH. JÜRGEN FETZER

  Almanya

  AFTECH INH. JÜRGEN FETZER, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Metal ambalaj makinaları, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Metal ambalaj makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zimmern O.r., Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MASSILLY PORTUGAL, S.A.

  Portekiz

  MASSILLY PORTUGAL, S.A., yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metalik ambalajlar, boya için metalik ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale De Cambra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. OCEAN SYSTEMS

  Polanya

  OCEAN SYSTEMS, yılında kurulan ve Metal ambalaj makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Iwiczna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. TECLA S.R.L.

  İtalya

  TECLA S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Metal ambalaj makinaları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Metal ambalaj makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CORTI AUTOMAZIONI S.R.L.

  İtalya

  CORTI AUTOMAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galbiate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO

  İtalya

  SMI INDUSTRIES S.R.L. CON UNICO SOCIO, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Bianco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FLEXOTECNICA S.P.A.

  İtalya

  FLEXOTECNICA S.P.A., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavazzano Con Villavesco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. PACKAGING MACHINERY SOLUTIONS S.A.S. DI MALFERRARI IVANO E C.

  İtalya

  PACKAGING MACHINERY SOLUTIONS S.A.S. DI MALFERRARI IVANO E C., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TIBER PACK S.R.L.

  İtalya

  TIBER PACK S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Metal ambalaj makinaları, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sansepolcro, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz