• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal detektörleri

Sonuçlar

Metal detektörleri - Ithalat/Ihracat

 1. BIZERBA SE & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bizerba adı nesillerdir "ağırlık" konusuyla yakından bağlıdır. En yüksek kalite, yenilikçi çözümler ve kapsamlı hizmet sunumu Bizerba'yı temsil eder.Bizerba müşterilerine, el sanatları, ticaret, endüstri ve lojistik alanlarında "ağırlığı" merkezde tutarak dünya çapında eşsiz bir donanım ve yazılım çözümü portfolyosu sunar.Hizmet, etiket ve tüketim malzemelerinden kiralama konusuna kadar her alanda danışma hizmeti sunulur.Bizerba 1866'dan beri tartım teknolojisi alanındaki teknolojik gelişmelere yön verir ve günümüzde yaklaşık 120 ülkede varlığını sürdürür.Müşteri kitlemiz dünya çapında faaliyet gösteren, perakendecilerden fırıncılara, kasaplara kadar uzanır.Beş nesildir aile yönetimiyle ayakta duran şirket grubunun merkezi Almanya'daki Baden Württemberg eyaletinin Balingen şehridir ve dünya çapında 3900 çalışanı vardır.

 2. MINEBEA INTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Minebea Intec şirketi endüstriyel tartım ve kontrol teknolojilerinin lider üreticisidir. Şirket, 150 yıldan bu yana yenilik, performans ve güvenilirlikte öne çıkan ürün ve hizmetler sunmaktadır. Ürün yelpazesi, diğerlerinin yanında yüksek çözünürlüklü platform kantarları, yükleme hücreleri, konteyner ve silo kantarları, kontrol terazileri, metal detektörleri ve röntgen denetim sistemlerinin yanı sıra yazılım da içermektedir. Dünya çapında 19 noktada yaklaşık 1.000 çalışan ve 185'den fazla sertifikalı satış ve dağıtım iş ortağı ağı, Minebea Intec şirketini sektöründe global bir oyuncu haline getirmektedir. Satılmış olan 90.000'den fazla denetim sistemi, 350.000 endüstriyel kantar ve gösterge, yaklaşık 1.000.000 endüstriyel yük hücresi ve dünya çapında hizmet ile şirket, müşteriler ve iş ortakları için güvenilir boyuttaki bir kuruluştur. Minebea Intec, dünya çapında 78.000'den fazla çalışanıyla, yüksek hassasiyetli üretim parçalarının ve elektronik bileşenlerin lider tedarikçisi olan MinebeaMitsumi Grubu'nun bir parçasıdır.

 3. HHL SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HHL SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Biebergemünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DEFSECUR CONSULTING

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEFSECUR CONSULTING, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERIEZ DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERIEZ DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. THW-SERVICE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  THW-SERVICE E.K., yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wentorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STL SYSTEMS AG

  İsviçre

 3. JOHNSON ELEKTRIK ELEKTRONIK SANAYI A.Ş

  Türkiye

  HakkımızdaSultanlar Grup’un temelleri 1945 yılında Sultan YILDIZ tarafından Rize’de atıldı. Başlangıç olarak yalnızca satış ve pazarlama fonksiyonlarını grubun ilk şirketi Sultanlar Pazarlama bünyesinde toplayan ve tüketicilere üretici firmaların birbirinden farklı ürün gruplarıyla seslenen Sultan YILDIZ, giderek kuruluşun faaliyet alanlarını genişletti ve oğullarıyla birlikte yönetim merkezini Rize’den İstanbul’a taşıdı.Babaları Sultan YILDIZ’la beraber yoğun bir iş temposu içerisinde çalışan ve Sultanlar Pazarlama’yı Türkiye’nin en önemli distribütörlerinden biri haline getiren Selahattin ve Şeref YILDIZ, Tibet A.Ş.’yi ve Kenton Gıda Sanayi A.Ş.’yi Sultanlar Grup bünyesine katarak kuruma üretim fonksiyonunu da kazandırdı. Etik değerlerden hiçbir zaman ödün vermeyen, büyük bir sabır ve gayretle çalışarak Sultanlar Grup’un bugünkü güçlü konumuna ulaşmasında öncü rol oynayan Sultan YILDIZ’ın 1979 vefat etmesi üzerine şirket yönetimini Selahattin ve Şeref YILDIZ devraldı. Selahattin YILDIZ’ın 2001 yılında hakkın rahmetine kavuşmasıyla birlikte Şeref YILDIZ, Sultanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devam ettirdi.Bugün Kurtköy’de bulunan 63.000 m2’lik HACCP ve ISO 9001 sertifikalarına sahip modern üretim tesislerinde ve Samandıra’daki 30.000 m2’lik dağıtım deposunda yaklaşık 2.000 çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Sultanlar Grup, yurt içinde birçok sektörde öncü firma olmanın, yurtdışında da 55 ayrı ülkeye ihracat yapmanın haklı gururuyla, bölgesel bir güç olma yönünde

 4. DEDEKTÖR STORE

  Türkiye

  Dedektör Store; Dedektör teknolojileri konusunda dünyadaki tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip eden, farklı ülkelerde üretilen günümüzün en iyi ve en gelişmiş metal dedektörlerini yer altı araştırmacılarının ve metal dedektör kullanıcılarının ayrıca Endistriyel ve Güvenlik dedektörler konusundaki tüm ihtiyaç ve gereksinmelerini karşılamak üzere kurulmuştur. Dedektör Store; Very Low Frequency (VLF), Pulse induction (PI), Manyetik Sensör ve Ground Penetrating Radar (GRP) gibi en ileri teknoloji ile üretilen sistemler, 3D grafikli, görüntülü ve metal ayrımlı değişik marka ve modellerdeki metal dedektörlerini Dünya ile aynı anda siz değerli müşterilerimiz için bir araya getiriyor. Dedektör Store, stoklu geniş ürün yelpazesi, en yüksek teknolojileri en uygun fiyatlara satma politikası, güçlü lojistik desteği, satış sonrası hizmet garantisi ile sektörde ön plana çıkmakta ve kısa sürede liderliği hedeflemektedir. Hobi (Define), Endistriyel ve Güvenlik alanlarında kullanılan, bilinen ve tanınan tüm dedektör modellerinin yanı sıra, Alan Tarama ve ikinci el dedektörleri de en uygun fiyat ve koşullarda beğeninize sunuyor..

 5. ONIKS TECHNICS

  Belçika

  ONIKS TECHNICS, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal detektörleri, sensörler, endüstriyel otomasyon, Sensörler, problar, vericiler, Metal detektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ULTRAMATIC AG

  İsviçre

  ULTRAMATIC AG, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ROTECK

  Güney Afrika

  ROTECK, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Randburg/johannesburg, Güney Afrika 'de bulunmaktadır.

 1. DE MUNTZOEKER

  Belçika

  DE MUNTZOEKER, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alarmlar - güvenlik aygıtları, güvenlik kapıları, teknolojik güvenlik, Alarmlar - güvenlik aygıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houthalen-Oost, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SALEX ENGINEERING KG

  Avusturya

  SALEX ENGINEERING KG, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Messern, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. EAB ELEKTROANLAGENBAU REINHAUSEN GMBH

  Almanya

  EAB ELEKTROANLAGENBAU REINHAUSEN GMBH, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gleichen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ELEKTRAL

  Türkiye

  ELEKTRAL, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MEDIUMZ LTD

  Birleşik Krallık

  MEDIUMZ LTD, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ROOSJEN

  Belçika

  ROOSJEN, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mıknatıslar, esnek daimi mıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. MIDETECTOR.COM

  İspanya

  MIDETECTOR.COM, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. VMI SECURITY

  Amerika Birleşik Devletleri

  VMI SECURITY, yılında kurulan ve Metal Detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektronik güvenlik ve gözetim göstergeleri, radyografi, tahripsiz kontrol sistemleri, Güvenlik denetlemesi, Elektronik güvenlik ve gözetim göstergeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miami, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. INVENTUM DETECTOR

  Belçika

  INVENTUM DETECTOR, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metal dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. QUÉDETECTOR!

  İspanya

  QUÉDETECTOR!, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metal dedektörleri, metal dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MIDETECTOR.COM

  İspanya

  MIDETECTOR.COM, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. metal dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRDIA BILISIM HIZMETLERI LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  TRDIA BILISIM HIZMETLERI LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metal dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ABENTEUER SCHATZSUCHE - JOCHEN REIFENRATH

  Almanya

  ABENTEUER SCHATZSUCHE - JOCHEN REIFENRATH, yılında kurulan ve Metal detektörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dörentrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. S & S SEPARATION AND SORTING TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

 7. MESUTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi teknoloji, öde giden teknik bilgi birikimi. MESUTRONIC Gerätebau GmbH, 25 yıldan uzun süredir endüstriyel uygulamalar için yenilikçi metal arama teknolojisi ürünleri üretmektedir. Kirchberg im Wald'daki şirket merkezimiz üzerinden global olarak faaliyet gösteren müşterilerimize son derece gelişmiş metal detektörleri, metal ayırıcıları ve röntgen inceleme sistemleri teslim ediyoruz. Yeniliklerden duyduğumuz mutluluk bizi her zaman en yüksek performansa ulaşmak için cesaretlendiriyor, böylece metal ve yabancı cisim algılama alanındaki teknoloji liderlerinden biri olduğumuzu hak ederek ve açıkça söyleyebiliyoruz. Gıda, ilaç, hijyen, plastik, tekstil, ahşap ve madencilik alanlarında sunduğumuz geniş ürün yelpazemizle üretim makinelerinizi ve son tahlilde müşterilerinizi istenmeyen yabancı maddelere karşı koruyabilirsiniz. Sahibi tarafından yönetilen bir şirket olarak, onlarca yıldır Almanya'ya ve çalışanlarımıza güveniyoruz. Onların enerjisi ve teknik bilgi birikimi, yüksek kaliteli sistemlerimizi olanaklı kılmaktadır.

 8. ELCOWA

  Fransa

  Verified by europages badge

  ELCOWA, kalite kontrol, elektrostatik ile ilgili sorunlar, kirletici tespiti, yasal metroloji ve tartım ile ilgili özel çözümler sunan bir şirkettir. Metal parçacık detektörleri, manyetik ayırıcılar gibi makine takımları tedarik ediyoruz - Jeneratörler ve elektrostatik çubuklar, toz giderme - Tarımsal gıda ve farmasötik ürünlerde yabancı maddelerin incelenmesi ve test edilmesi

 9. ELDON ENTERPRISES

  Belçika

  Eldon Enterprises yeni tartı teknolojilerinde (hareketli tartım ve otomatik tasnif sistemleri, karıştırıcılar, X ışınlı metal algılama sistemleri ve hastane projeleri) uzman işletmedir. PERMIX: Endüstriyel karıştırma çözümleri (toz karıştırıcıları, hamur karıştırıcıları ve hamur yoğurma makineleri...) HAPMAN: konveyörler ve malzeme taşıyıcı Donanımlar (esnek vidalı konveyörler, …) HEMOTION: Terapi koltukları. REHOO: Metal detektörü, ağırlık kontrol terazisi, güvenlik donanımı, konfeksiyon dikiş makinesi, ambalaj makineleri ve otomatik ağırlık sınıflandırma sistemi.

 10. EGE-ELEKTRONIK SPEZIAL-SENSOREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1976'dan beri ATEX / IECEx'e göre özel gereksinimler, zorlu çevre koşulları ve potansiyel olarak patlayıcı alanlar için sensörler geliştirmekte ve üretmekteyiz. – ayrıca müşteriye özel tasarımlar da yapıyoruz. Portföyümüz içinde: Akış sensörleri Seviye sensörleri Yakınlık sensörleri Basınç ve sıcaklık için özel sensörler Metal dedektörler, Sensör uzmanınız olarak ihtiyaçlarınız için her zaman akıllı bir çözümümüz var – Almanya'da üretilen yüksek kaliteli standart sensörlerden oluşan kapsamlı portföyümüzden veya otomasyon işleriniz için uygulamaya özel özelliklere sahip uyarlanmış varyantlar geliştiriyoruz. İster makine mühendisliğinde, ağır sanayi alanında, ister otomasyon için bir mühendislik ofisinde çalışıyor olun: Bizimle, maliyetleri düşüren ve yenilikçilik ve rekabet gücünüzü güçlendiren bir çözüm için gereksinimleriniz ve fikirleriniz için her zaman bir muhatap ve kararlı desteği bulacaksınız.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz