• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal direkler

Sonuçlar

Metal direkler - Ithalat/Ihracat

 1. HMK ELK AYD SIST A.Ş

  Türkiye

  22 Yillik üreti̇m tecrubemi̇z i̇le sürekli̇li̇ği̇ sağlamak ve geli̇şmek adina yeni̇li̇klere uyum sağlayarak hi̇zmeti̇mi̇ze türki̇ye ve yurtdişi olarak devam edi̇yoruz. Başlica üreti̇m grubumuz çevre aydinlatma di̇rekleri̇, kamera di̇rekleri̇, park, bahçe, cadde, sokak aydinlatma di̇rekleri̇di̇r. Ayrica t.C.D.D si̇nyali̇zasyon si̇stemleri̇ kapsaminda si̇nyal di̇rekleri̇, telefon di̇rekleri̇, bax kutular vb ürünlerdi̇r. Genelli̇kle proje bazli çalişmaktayiz. Projeleri̇ni̇zde çözüm ortağiniz olmak i̇steri̇z.

 2. TECA SRL

  İtalya

  TECA SRL, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çelik direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Dona Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. STAHLBAU GÖTZ OHG

  Almanya

  STAHLBAU GÖTZ OHG, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brensbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BALKAN LIGHT EXPORT LTD

  Bulgaristan

  BALKAN LIGHT EXPORT LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fenerler, Metal direkler, Sıcak kalıplama, Dekoratif ışık fikstürleri, Fenerler, Metal direkler, Sıcak kalıplama, Dekoratif ışık fikstürleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruse, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. EBM

  Belçika

  EBM, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, Metal fıçılar, Metal direkler, metal doğrama işleri, Metal fıçılar, Damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quievrain, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIGNA TECH S.R.L.S

  İtalya

  VIGNA TECH S.R.L.S, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar, Metal direkler, Bağcılık için sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STK METALL

  Lüksemburg

  STK METALL, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal burçlar - kuleler, Metal direkler, Metal merdivenler, Metal burçlar - kuleler, Metal direkler, mekanik yapımlar, Metal merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederanven, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. VENTURA GROUP

  Birleşik Krallık

  VENTURA GROUP, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. telekomüniksyon tesisatları için kuleler, kamu aydınlatma tesisatları, güneş ışıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. INOXHERO

  İtalya

  INOXHERO, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Demirlemeler, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, asma ekimi için aksesuarlar, kablo şekillendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torbole Casaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WISECOM GROUP BV

  Belçika

  WISECOM GROUP BV, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lontzen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. JULIO EDGARDO CHIMENO

  Arjantin

  JULIO EDGARDO CHIMENO, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Rodeo De La Cruz-Guaymallen-Mendoza, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 2. ART PARK

  Bulgaristan

  ART PARK, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ravno Pole, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. AZIB - SISTEMAS E SERVIÇOS

  Portekiz

  AZIB - SISTEMAS E SERVIÇOS, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Endüstriyel Hırdavat, elektrik kaynaklı kafesler, elektro-kaynaklı borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. RAMELET S.A.

  İsviçre

  RAMELET S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal burçlar - kuleler, Demir ve çelik barakalar, Metal direkler, Metal elektrik direği, Metal burçlar - kuleler, Demir ve çelik barakalar, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lausanne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. B. & K. STEELWORK FABRICATIONS LTD

  Birleşik Krallık

  B. & K. STEELWORK FABRICATIONS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal burçlar - kuleler, Metal direkler, Metal köprüler, Metal burçlar - kuleler, Metal direkler, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belper, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. EUROPOLES GMBH & CO. KG.

  Almanya

  EUROPOLES GMBH & CO. KG., yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal elektrik direği, Bayrak/flama için direkler, Gemi direkleri, Metal elektrik direği, Bayrak/flama için direkler, Gemi direkleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumarkt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SUN ROESTVASTSTAAL B.V.

  Hollanda

  SUN ROESTVASTSTAAL B.V., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal merdivenler, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal direkler, Metal merdivenler, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bemmel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. POSVID

  İspanya

  POSVID, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir. dikmeler, çelik tel, germe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huarte-Navarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. DITTA BUFFA ANTONINA

  İtalya

  DITTA BUFFA ANTONINA, yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal direkler, Parmaklıklar, Metal direkler, Parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olbia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CI. EMME. S.N.C.

  İtalya

  CI. EMME. S.N.C., yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal direkler, Metal elektrik direği, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sommariva Perno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RINALDI COMBUSTIBILI DI RINALDI MARINO & C. S.N.C.

  İtalya

  RINALDI COMBUSTIBILI DI RINALDI MARINO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal elektrik direği, Metal direkler, Metal elektrik direği, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cervarese Santa Croce, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CAPARDONI & C. S.R.L.

  İtalya

  CAPARDONI & C. S.R.L., yılında kurulan ve Madeni başlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, Plastik tıkaçlar ve kaplar, Metal direkler, Plastik tıkaçlar ve kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorgonzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. REBORD CONSTRUCTIONS METALLIQUES

  İsviçre

  REBORD CONSTRUCTIONS METALLIQUES, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal direkler, Demir ve çelik barakalar, Metal burçlar - kuleler, Metal elektrik direği, Metal direkler, Demir ve çelik barakalar, Metal burçlar - kuleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sion, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. TECNOTORRI S.R.L.

  İtalya

  TECNOTORRI S.R.L., yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LANDINI S.R.L.

  İtalya

  LANDINI S.R.L., yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, çelik direkler, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PONDI ROSA

  İtalya

  PONDI ROSA, yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, üzüm bağı kazıkları, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mercato Saraceno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MOLLIFICIO BORTOLUSSI S.R.L.

  İtalya

  MOLLIFICIO BORTOLUSSI S.R.L., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Metal direkler, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiume Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BEIJING TIAN-LONG TUNGSTEN & MOLYBDENUM CO., LTD

  Çin

  BEIJING TIAN-LONG TUNGSTEN & MOLYBDENUM CO., LTD, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. EMCM

  Tunus

  EMCM, yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

 10. MATELDA S.R.L.

  İtalya

  MATELDA S.R.L., yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal direkler, üzüm bağı kazıkları, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz