• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal doğramacılık- dövme demir- makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Metal doğramacılık- dövme demir- makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. MORITZ-MACHINING INH. THOMAS MORITZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  MORITZ-MACHINING INH. THOMAS MORITZ, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wermelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KONSTRUKTIONSBÜRO MARIO ZIMMERMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  KONSTRUKTIONSBÜRO MARIO ZIMMERMANN, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bruchsal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SKS MACHINES

  Belçika

  Verified by europages badge

  SKS MACHINES, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metalurji - makine ve tesisatlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Tuğla yapma makine ve ekipmanları, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Metaller - makineler ve malzeme, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik aletler, kıvırma kalıpları, Hidrolik aletler, kesme aletleri, makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hövelhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AKIN 57 METAL

  Türkiye

  irmamız 1977 yılında Zeki TORTOP tarafından Sinop'ta kurulmuş bir aile şirketidir.Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet vermek için hep tüm imkanları seferber eden bir firma olmuştur. Gerçekleştirdiği projeleri zamanında teslim edip verdiği sözün hep arkasında olmuştur. Birinci sınıf malzeme ile birinci sınıf işçiliği bir araya getirerek müşterilerini memnun etmesini bilmiştir.Firmanın Sahibi olan Akın Tortop aynı zamanda demir doğrama konusunda oldukça tecrübeli bir ustadır. Demir doğramanın yanında Küpeşte, Ferforje, Çelik kapı ve Otomatik kepenk konularında da hizmet vermeye devam etmektedir. Referanslarımızı aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz.DEMİR DOĞRAMADemir doğrama konusunda uzman ekibimizle sizler için her türlü çözümü en hızlı, kaliteli ve hesaplı bir şekilde yapıyoruz. Yılların verdiği bilgi ve birikim ile ustalık gerektiren işleri profesyonel bir şekilde sunuyoruz.Demir bahçe kapısı. demir çatı uygulaması. yangın merdiveni. demir basamak ve rampa, kamelya, üretim tezgahları, özel üretim masa, özel üretim dekorasyon ürünlerini sizler için üretiyor ve montajlarını yapıyoruz.ÇELİK KAPIÇelik kapı üretimi ve montajı hizmetlerini en iyi şekilde sizler için gerçekleştiriyoruz. Ürettiğimiz kapılar piyasada bulabileceğiniz fabrikasyon kapılara göre daha dayanıklı ve güvenlidir. Özel ölçülerde birinci kalite malzemeden yapmaktadır.Bina giriş kapısı ve daire kapıları şık ve kaliteli modellerimizden seçiminizi yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz model istediğiniz ölçülerde

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BAUMERT (GROUPE GORGÉ)

  Fransa

  Alüminyum ve çelik doğrama camlı yangın kapıları konusunda lider olan BAUMERT Fransız şirketi, binalarda yangın güvenliği için gerekli olan düzenleyici gereksinimleri karşılamak konusundaki uzmanlığını sunmaktadır. Çalışma & Tasarım - İmalat - Montaj. Kapı sistemleri & siloları alanında Avrupa lideri olan Baumert şirketi, çeşitli sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

 2. CERRAJERÍA MACORT

  İspanya

  Metal doğrama ve kilitler. Parmaklıklar. Kapılar. Basamaklar. Pergolalar. Metal yapılar. Korkuluk duvarları. Parmaklıklar. Pencereler . Çatmalar. Çiçeklikler. Helikoidal merdivenler . Apartman girişleri .Tırabzanlar. Verandalar. Parmaklıklar. Raflar. Kaynaklama. Barbekü ızgarası. Çerçeveler. Sayaç kapıları. Tespit plakaları. Platformlar. Döşemelik rögar kapakları. Sütun destekleri. Basamaklar. Kafes çit. Çiçeklikler. Büyücü Kral Arabaları. Vitrinler. Mayorka usulü jaluziler. Demir kapılar

 3. DIINCOX

  İspanya

  Sektördeki 15 yılı aşkın deneyiminin desteğiyle Diincox işletmesi özel şahıslara ve işletmelere paslanmaz çelik, alüminyum ve demir malzemelerden metal doğrama işleri yapmaktadır; Hafif metalik yapılardan ve konstrüksiyonlardan çok çeşitli doğramacılık, metal el işçiliği, kaynak (TIG, AC/DC, MIG), kıvırma, testere ve makasla kesme işlerine kadar her türlü imalat işleri.

 4. USÇELIK

  Türkiye

  Çelik konstrüksiyon, demir doğrama ve ferforje uygulamaları, fuar ve ürün teşhir standları imalatı, park, bahçe, oyun ve spor grupları imalatı, kanopi, pergole, güvenlik bariyeri ve ekipmanları imalatı, tel ve çit uygulamaları, çatı, yangın merdiveni, depo, hangar, kapalı halı saha, hayvan barınağı ve , her türlü metal eşya ve mobilya imalatı yapıyoruz.

 5. JOSÉ MIGUEL BETANCORT DE LA HOZ S.L.

  İspanya

  Metal doğramacılık ve paslanmaz çelik yapılar, su jeti ile kesim, otomatik sistemler ve döner panjurlar.

 1. EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD

  Türkiye

  EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, metal şekillendirme için hidrolik presler, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metal kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ALUMINIUM - SERVICE GMBH

  Almanya

  ALUMINIUM - SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, alümin saclar, Endüstriyel metal levha işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freigericht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SOCALU

  Fransa

  SOCALU, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kapılar, ortak kullanıma yönelik soğuk su damacanaları, biçilmiş merdiven sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vieux-Thann, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ABEL TECHNOLOGIES CNC FRÄSMASCHINEN

  Almanya

  ABEL TECHNOLOGIES CNC FRÄSMASCHINEN, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC freze, CNC freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANUDAL INDUSTRIAL

  İspanya

  ANUDAL INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, gönyeler, Alüminyum ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Badalona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SARL SERRURERIE ALUMINIUM DU MACONNAIS

  Fransa

  SARL SERRURERIE ALUMINIUM DU MACONNAIS, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, kapılar, pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. OUEST SERRURERIE

  Fransa

  OUEST SERRURERIE, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Alüminyum işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaucouze Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BRIT'ALU

  Fransa

  BRIT'ALU, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Metal ızgaralar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, pencereler, Metal ızgaralar, sürgülü büyük kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guipavas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MENUPRO

  Fransa

  MENUPRO, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. AZUR VOLETS

  Fransa

  AZUR VOLETS, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Korkuluklar, ana kapılar, stor perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Farlède, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. RADKOWSKI METALLBAU

  Almanya

  RADKOWSKI METALLBAU, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahrensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STORES 2007 VOLETS

  Fransa

  STORES 2007 VOLETS, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Kepenkler, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, kameriye, stor perdeler, Kepenkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Rochelle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. POULAIN MENUISERIE SECURITE

  Fransa

  POULAIN MENUISERIE SECURITE, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, verandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perpignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ALUVAIR

  Fransa

  ALUVAIR, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, binalar için alüminyum cephe kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La-Guerche-De-Bretage, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ENTREPRISE DANIEL BORIES SAS

  Fransa

  ENTREPRISE DANIEL BORIES SAS, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, stor perdeler, ana kapılar, Korkuluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fabregues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. IREKI LEIHOAK

  İspanya

  IREKI LEIHOAK, yılında kurulan ve Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, PVC birleştirme parçaları, tırabzan, korkuluklar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, pvc veranda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vera De Bidasoa (bera)-Navarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. RAUB LANNION MIROITERIE

  Fransa

  RAUB LANNION MIROITERIE, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, verandalar, pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lannion, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. APSM

  Fransa

  APSM, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, pencereler, verandalar, kameriye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. METALLBAU LERCH

  Almanya

  METALLBAU LERCH, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Rappenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FONDERIE LONGONI PIERRE

  Fransa

  FONDERIE LONGONI PIERRE, yılında kurulan ve Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Bakır ve alaşımlar, Hırdavat işleri, tutamaklar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Décines, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz