• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal elektrik direği

Sonuçlar

Metal elektrik direği - Ithalat/Ihracat

 1. BANDERAS AAP SL

  İspanya

  Bayraklar ve direkler. Promosyon bayraklar ve flamalar. Reklam için dev pankartlar. vs.

 2. AMAKO, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  AMAKO, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heřmanův Městec, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. SIMEG GROUP

  Tunus

  SIMEG GROUP, yılında kurulan ve Endüstriyel ve ticari cadde aydınlatmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, genel aydınlatma, galvenizleme işlemleri, Metal elektrik direği, Çelik inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

 4. AA-DEE MACHINEFABRIEK EN STAALBOUW NEDERLAND

  Hollanda

  AA-DEE MACHINEFABRIEK EN STAALBOUW NEDERLAND, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal burçlar - kuleler, Metal elektrik direği, Metal burçlar - kuleler, İşleme yama, çelik doğrama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schijndel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. HAD-FAB LIMITED

  Birleşik Krallık

  HAD-FAB LIMITED, yılında kurulan ve İnşaat çelikleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, elektrik enerji dağıtımı, Metal elektrik direği, alüminyum kaynağı, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tranent, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANTENNES LECLERC

  Fransa

  ANTENNES LECLERC, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Yel değirmenleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Metal elektrik direği, Yel değirmenleri, metal yapılar, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La-Grande-Paroisse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. UNIMET

  Polanya

  UNIMET, yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. büyük iş hacimli inşaat çalışmalarında danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cierpice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. RAMELET S.A.

  İsviçre

  RAMELET S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal burçlar - kuleler, Demir ve çelik barakalar, Metal direkler, Metal elektrik direği, Metal burçlar - kuleler, Demir ve çelik barakalar, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lausanne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. EUROPOLES GMBH & CO. KG.

  Almanya

  EUROPOLES GMBH & CO. KG., yılında kurulan ve Metal direkler sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal elektrik direği, Bayrak/flama için direkler, Gemi direkleri, Metal elektrik direği, Bayrak/flama için direkler, Gemi direkleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumarkt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MOMSTEELPOR S.A.

  Portekiz

  MOMSTEELPOR S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Kiriş/direk - demirli metaller, Metal elektrik direği, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abrantes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. CONSTRUCTIEBEDRIJF WILLEMS B.V.

  Hollanda

  CONSTRUCTIEBEDRIJF WILLEMS B.V., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boru hatları, Metal elektrik direği, Boru hatları, Metal elektrik direği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boven-Leeuwen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. REBORD CONSTRUCTIONS METALLIQUES

  İsviçre

  REBORD CONSTRUCTIONS METALLIQUES, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal direkler, Demir ve çelik barakalar, Metal burçlar - kuleler, Metal elektrik direği, Metal direkler, Demir ve çelik barakalar, Metal burçlar - kuleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sion, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. CI. EMME. S.N.C.

  İtalya

  CI. EMME. S.N.C., yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal direkler, Metal elektrik direği, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sommariva Perno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOTORRI S.R.L.

  İtalya

  TECNOTORRI S.R.L., yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MATELDA S.R.L.

  İtalya

  MATELDA S.R.L., yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal direkler, üzüm bağı kazıkları, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DFITELECOM

  Belçika

  DFITELECOM, yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Walhain Saint-Paul, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PONDI ROSA

  İtalya

  PONDI ROSA, yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, üzüm bağı kazıkları, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mercato Saraceno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DITTA BUFFA ANTONINA

  İtalya

  DITTA BUFFA ANTONINA, yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal direkler, Parmaklıklar, Metal direkler, Parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olbia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RINALDI COMBUSTIBILI DI RINALDI MARINO & C. S.N.C.

  İtalya

  RINALDI COMBUSTIBILI DI RINALDI MARINO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal elektrik direği, Metal direkler, Metal elektrik direği, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cervarese Santa Croce, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COMPTOIR BELGE DE TÉLÉCOMMUNICATIONS (CBT)

  Belçika

  COMPTOIR BELGE DE TÉLÉCOMMUNICATIONS (CBT), yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Anderlecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LANDINI S.R.L.

  İtalya

  LANDINI S.R.L., yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, çelik direkler, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. JYDSK PLADE BEARBEJDNINGS CENTER A/S

  Danimarka

  JYDSK PLADE BEARBEJDNINGS CENTER A/S, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal elektrik direği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roedkaersbro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. TECVENT A/S

  Danimarka

  TECVENT A/S, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal elektrik direği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalundborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. VALENTE S.R.L.

  İtalya

  VALENTE S.R.L., yılında kurulan ve Metal elektrik direği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, betondan yapılma ürünler, Metal direkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campodarsego, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CGTI

  Fransa

  CGTI, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal elektrik direği, Metal elektrik direği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pacy Sur Eure, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HECKMANN POLSKA PRODUKCJA METALOWA I MASZYN SP Z O O

  Polanya

  HECKMANN POLSKA PRODUKCJA METALOWA I MASZYN SP Z O O, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal elektrik direği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krzeszyce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. ZADO ENERGETIC S.R.O.

  Çek Cum.

  ZADO ENERGETIC S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal elektrik direği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bezdekov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. PB STAAL A/S

  Danimarka

  PB STAAL A/S, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Metal elektrik direği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoerning, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 9. SERVICIOS DE INGENIERIA Y MONTAJES SA

  İspanya

  SERVICIOS DE INGENIERIA Y MONTAJES SA, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal elektrik direği, Metal elektrik direği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. VIGILIO SEGNA S.A.S.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz