• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal fıçılar

Sonuçlar

Metal fıçılar - Ithalat/Ihracat

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  Modüler, ilâveler yapılabilir, her tür dökme ürün stoklamaya uygun endüstriyel kapasitede ve komple boşaltılabilen, ayrıca önceden bir temizlik işlemi gerekmeden başka ürünle doldurulabilen silolar. Dıştan bağlantılı, kendiliğinden temizlenir, demonte edilir, kendi aralarında değiştirilebilir, 2 ila 4 mm kalınlıklı ve 940 x 1940 mm’lik standart boyutlu düz yüzeyli galvanize ve paslanmaz DOHOGNE SYSTEM tanklar. Avrupa EN 1991-4 standartına uygun depolama ile ilgili statik ve dinamik taleplere uyan 50 yıllık deneyime sahip sızdırmaz ve sağlam tanklar. Ekonomik olarak taşınabilir prefabrike silolar : Mevcut komplekse dahil etme tank sahaya parça halinde geldiğinde geleneksel kazanlı tankta olduğu gibi erişim yolu gerekmeden gerçekleştirilir. hızlı montaj ağır altyapı şantiyesi gerektirmez. ATEX ve Avrupa standartlarına göre patlamaya karşı korumalı tanklar.

 2. BOYER

  Fransa

  BOYER ® 80 yıldan beri standart ve özel ölçülerde olmak üzere tam güvenlik sağlayan geniş bir kapı ve kapak serisi üreten bir fransız firmasıdır. Şirketin ürettiği çeşitler arasında yuvarlak, dikdörtgen veya oval şekilde olmak üzere içeri doğru veya otoklav olarak açılan, paslanmaz çelikten mamul, basınçlı veya basınçsız kapı ve kapaklar bulunur. Bu ürünlerimiz kimya, ilaç, tarım-gıda, su arıtma, kozmetik, şarapçılık ve yüzey işleme sektörlerine yöneliktir. BOYER sektöründe lider olan dünya çapında bir firmadır.

 3. ARSILAC

  Fransa

  ARSILAC, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. soğutmalı tanklar, çelik tanklar, Gıda ürünleri için paslanmaz tank konteynırlar, Araç ısıtma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monteux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AIS ACCES INNOVATIONS SERVICES

  Fransa

  AIS ACCES INNOVATIONS SERVICES, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, yıkama kafaları, Metal fıçılar, Otoklav kapakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cestas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. HERPASA

  İspanya

  HERPASA, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğutmalı tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellbisbal, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ETABLISSEMENTS ARTIGAS SA

  Fransa

  ETABLISSEMENTS ARTIGAS SA, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı bakır, Isıya dayanıklı bakır, Endüstri, kulplu bakır tencereler, Endüstriyel tabaka metal işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazères-Sur-Salat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DELLIS ETS

  Belçika

  DELLIS ETS, yılında kurulan ve Dökme demir kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Çevresel temizlik hizmetleri, ev kullanımına yönelik kazanlar, Metal fıçılar, Gazdan arındırma - Şirketler, Çevresel temizlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ALGOR S.R.L.

  İtalya

  ALGOR S.R.L., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Metal sarnıçlar, Metal fıçılar, Metal sarnıçlar, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, paslanmaz çelik yağ konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Del Conte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NIROBLECH GMBH & CO. KG

  Almanya

  NIROBLECH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A. PANNECOUCKE

  Belçika

  A. PANNECOUCKE, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal tanklar, Hafif metalik yapılar, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal silolar, Metal tanklar, Hafif metalik yapılar, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LA TECHNI SOUDURE

  Fransa

  LA TECHNI SOUDURE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Endüstriyel borular, Metal fıçılar, Endüstriyel borular, Endüstriyel tabaka metal işleri, Havalandırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SA CRESSENT

  Fransa

  SA CRESSENT, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, beton arme ve beton elemanlar için kalıp, şekil ve armatürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sains-En-Gohelle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GIMAR S.R.L.

  İtalya

  GIMAR S.R.L., yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sarnıçlar, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Metal sarnıçlar, şaraplaştırma kapları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, stoklama tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Occimiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CHAUDRONNERIE SERRURERIE ALBIGEOISE CSA

  Fransa

  CHAUDRONNERIE SERRURERIE ALBIGEOISE CSA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal fıçılar, Hafif metalik yapılar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Saklama tankı, Metal fıçılar, Hafif metalik yapılar, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valderies, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NISON

  Fransa

  NISON, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konteynerler, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Metal fıçılar, Konteynerler, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Metal fıçılar, fıçılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bobigny Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CDE SAS

  Fransa

  CDE SAS, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik tanklar, Endüstriyel tabaka metal işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saints-Geosmes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MOREAU METAL

  Fransa

  MOREAU METAL, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal silolar, Metal tanklar, Metal fıçılar, Metal silolar, Metal tanklar, Metal fıçılar, mekanik-kaynaklı imalat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les-Epesses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ANJOU INOX

  Fransa

  ANJOU INOX, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moze Sur Louet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CM DERWAEL

  Belçika

  CM DERWAEL, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Emniyet çelik kasaları ve dolabı, Metal fıçılar, boru ve kanal tesisatları, mobil öğütücü, Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chênée, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. EBM

  Belçika

  EBM, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal direkler, Metal fıçılar, Metal direkler, metal doğrama işleri, Metal fıçılar, Damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quievrain, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CPFI - MATÉRIEL DE PROCESS D'OCCASION OU RECONDITIONNÉ

  Fransa

  CPFI - MATÉRIEL DE PROCESS D'OCCASION OU RECONDITIONNÉ, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pompalar, gıda endüstrisi için karıştırıcılar, Pompalar, toz boya hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Rivière De Corps, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VITIELLO

  Belçika

  VITIELLO, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Hafif metalik yapılar, Metal fıçılar, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Hafif metalik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battice, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CHAUDRONNERIE DU RIED

  Fransa

  CHAUDRONNERIE DU RIED, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal silolar, Metal tanklar, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Metal silolar, Metal tanklar, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saasenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MULTITANKS INTERNATIONAL

  Fransa

  MULTITANKS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Soğutucular - gaz, klima aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montbrison, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MATRAVERS ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  MATRAVERS ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tanklar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal silolar, Metal tanklar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taunton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SARL EMILE JACQUIER

  Fransa

  SARL EMILE JACQUIER, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal tanklar, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Metal silolar, Metal tanklar, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Metal silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frignicourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. EST INDUSTRIES

  Fransa

  EST INDUSTRIES, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal silolar, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Metal silolar, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarralbe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ETS VAILLANT

  Fransa

  ETS VAILLANT, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal fıçılar, Metal silolar, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Metal fıçılar, Metal silolar, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontenay Sur Loing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. CHAUDRONNERIE GENERALE SURGERIENNE

  Fransa

  CHAUDRONNERIE GENERALE SURGERIENNE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal fıçılar, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Metal silolar, Metal tanklar, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Metal silolar, Metal tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surgères, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SERVICE EQUIPEMENT

  Fransa

  SERVICE EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Calais, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz