• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal holler

Sonuçlar

Metal holler - Ithalat/Ihracat

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA şirketi bir metal işleme şirketidir. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA şirketi 1997 yılında Águeda ilçesinde kurulmuştur. Metalik yapılar, metalik konstrüksiyonlar, trabzanlar, korkuluklar ve kapılar üretiyoruz. Endüstriyel kulübeler yapıyoruz. Ayrıca küçük ve büyük kapılar, korkuluklar ve küçük çatılar gibi projeleri de gerçekleştirme kabiliyetimiz var. Şirket, uzun yıllardır iç ve dış pazarlarda deneyime sahiptir: örneğin İspanya, Fransa, Angola, Mozambik. Her türlü demir, kaynaklı alüminyum veya paslanmaz çelik işleri yapıyoruz. Birkaç tasarımcı ve mühendisten oluşan bir teknik departmanımız var ve 3D modelleme yapıyoruz. En iyi malzemeleri, ekipmanı, yöntemleri ve süreçleri kullanarak mükemmelliğe oynuyoruz ve projelerinizi yürütmek için yetkin ve motive bir ekibe sahibiz. Lazer kesim, büküm, kesme ve delme, kaynak makinemiz bulunmaktadır. EN1090 ve ISO9001 sertifikalı bir şirketiz.

 2. LOSBERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOSBERGER GMBH, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oda sistemleri, davet çadırı, Endüstriyel hangarlar, tören çadırı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Rappenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hennef, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HR-STRUCTURES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HR-STRUCTURES GMBH, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel küçük kulübeler, prefabrik depolar, tören çadırı, Oda sistemleri, tente kiralanması, fuar çadırları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grebenhain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIEBROCKREITHALLEN GMBH

  Almanya

  Yenilikçi binicilik tesisleri anlayışı için lider kuruluş. 1999 yılından bu yana, her biri nitelik, malzeme ve neredeyse benzersiz yenilikçi, fonksiyonel ve at dostu ayrıntılarıyla kendini kanıtlamış olan, 200'den fazla anahtar teslim binicilik tesisi yapımını gerçekleştirdik. Her Viebrock binicilik tesisi, bireysel ihtiyaçlarınız ve dilekleriniz ile en modern inşaat, teknik ve kalite standartlarını en uyumlu şekilde somutlaştıran müşteriye özel bir çözümdür. Burada biniciler yalnızca ikinci evlerini değil, hayatın merkezini de bulurlar. Tecrübeli ve yetenekli mimarlarımız, inşaat mühendisleri ve ustalarımız, planlamanın ilk dakikasından at binmeye ve işletime hazır bir Viebrock binicilik tesisinin teslimine kadar size baştan sona eşlik ederler. Siz isteyin, hemen eyere binmenizi sağlayalım. Tesisin içinde ve dışında en yüksek kaliteli yapı malzemeleri. Amacımız sadece dışarıdan etkileyici ve çekici bir binicilik tesisi oluşturmak değildir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LUIS MAGRO S.L.

  İspanya

  30 yıllık deneyime sahip ve doğrudan ve aracısız endüstriyel hangar kiralama, endüstriyel bölgelerde ofis kiralama, Corogne bölgesi merkezinde garaj için alan kiralama konularında uzmanlaşmış Galiçya bölgesi merkezli şirket. Güçlü noktalarımız Pocomaco sanayi bölgesinde hangar kiralamadır. Corogne eyaletinde yer alıyoruz. Biz bir aracı değiliz, bizimle, kiralama doğrudandır, kiraladığımız tüm binaların sahibiyiz.

 2. CUALIMETAL, S.A.

  İspanya

  CUALIMETAL, S.A., yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal holler, Modüler sanayi binaları, demir yapılar, Metal holler, prefabrik hangarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. DEVA STEEL CORPORATION

  Romanya

  DEVA STEEL CORPORATION, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, Metal iskelet, Metal holler, Demir ve çelik barakalar, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Metal iskelet, Metal holler, Demir ve çelik barakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hunedoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. ATA GROUP SRL

  Romanya

  ATA GROUP SRL, yılında kurulan ve Modüler yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal holler, Metal holler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov-Romania, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. STAHL & HALLEN PROFI GMBH

  Avusturya

  STAHL & HALLEN PROFI GMBH, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sankt Georgen Bei Obernberg Am Inn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. MATRIX STRUCTURES

  Almanya

  MATRIX STRUCTURES, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel danışmanlar, endüstriyel küçük kulübeler, Endüstriyel danışmanlar, İşleme yama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reddeber, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GIESSE SPA

  İtalya

  GIESSE SPA, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel küçük kulübeler, pvc örtüler, hızlı kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellinaldo D'alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FPUH KOBEX

  Polanya

  FPUH KOBEX, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kamień, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. COMEZA,SC GRUPO SERMIN

  İspanya

  COMEZA,SC GRUPO SERMIN, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, endüstriyel hangar montajı, Isıya dayanıklı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Puebla De Alfinden, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VALL

  İspanya

  VALL, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kabano kiralanması, endüstriyel hangar inşaatı, endüstriyel hangar montajı, endüstriyel küçük kulübeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Borges Blanques, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DE STAALBOUWERS

  Hollanda

  DE STAALBOUWERS, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal holler, Demir ve çelik barakalar, çelik doğrama işleri, Binicilik alanı kurulumu, Metal holler, Demir ve çelik barakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Renswoude, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. OSSES

  Polanya

  OSSES, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. tente, prefabrik tavanlar, GARAJ MONTAjI, doğrama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieczajna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. FATO LOGISTIC EQUIPMENTS

  İtalya

  FATO LOGISTIC EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel hangar inşaatı, endüstriyel raf montajı, yenilenebilir enerji kaynakları, araba imhası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teverola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AVINCI

  Romanya

  AVINCI, yılında kurulan ve Endüstriyel inşaat müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal holler, Metal holler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iasi, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. VT TRADING SRL

  Romanya

  VT TRADING SRL, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Bakır sac ve şeritler, MEKANİK KONSTRÜKSİYON KONUSUNDA DANIŞMANLIK<BR/><BR/>, Endüstriyel metal levha işleri, Bakır sac ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE

  Polanya

  POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uzaktan kumanda su ısıtıcısı, frigorifik odalar için hava kanatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siedlce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. KONSTRUKCJE STALOWE

  Polanya

  KONSTRUKCJE STALOWE, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal holler, çelik doğrama işleri, metal yapılar, Metal holler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reda, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polanya

  ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siedlce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TUNNEL MOBILI SRL

  İtalya

  TUNNEL MOBILI SRL, yılında kurulan ve Metal holler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Castel San Pietro Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CAULIMETAL , S.A.U.

  İspanya

  CAULIMETAL , S.A.U., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal holler, Metal holler, Modüler sanayi binaları, Endüstriyel hangarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. FAUSCH FESTSERVICE

  Almanya

  FAUSCH FESTSERVICE, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, Metal holler, Kaplanmış kumaşlar, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, Metal holler, Kaplanmış kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dornburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RAK FESTZELTVERMIETUNG AG

  İsviçre

  RAK FESTZELTVERMIETUNG AG, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal holler, Kırtasiye, Kaplanmış kumaşlar, Çadırlar, Metal holler, Kırtasiye, Kaplanmış kumaşlar, Çadırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hinwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. KNOKE GMBH

  Almanya

  KNOKE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Metal holler, Kaplanmış kumaşlar, Çadırlar, Hafif metal yapılar, Metal holler, Kaplanmış kumaşlar, Çadırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westerborstel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FETSCHER ZELTE GMBH

  Almanya

  FETSCHER ZELTE GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, Metal holler, Kaplanmış kumaşlar, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, Metal holler, Kaplanmış kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Markdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FRANK WITT GMBH

  Almanya

  FRANK WITT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir ve çelik barakalar, Hafif metal yapılar, Metal holler, Kaba inşaat, Demir ve çelik barakalar, Hafif metal yapılar, Metal holler, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erftstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz