• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal işleri el aletleri

Sonuçlar

Metal işleri el aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. PAUL ZENSEN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PAUL ZENSEN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beckum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LÖRKEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÖRKEN GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bad Neuenahr-Ahrweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRADAUER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GRADAUER GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S.

  Türkiye

  Our company is working on the sale of the following products to companies engaged in industrial work. Our company products; 80 and 120 mesh waterjet & waterjet cut garnet sand, 20/40, 30/60, 60, 80, 100, 140 mesh garnet sandblasting sand, High carbon steel shot (granule) for sandblasting, High carbon steel grit for sandblasting, Metal industry Polishes for the jewelery industry (for water fittings, built-in appliances, stainless steel cookware, ... etc sectors), Polishes for the jewelry industry (silver, gold, steel .... etc. metals), Refractory Andaluzite, Fluorite / Fluorspar, Boron carbide tetrabor blasting nozzles, blasting guns, sizes 0.6 - 1mm and 0.6 - 2mm, PS - Ball blasting abrasives, 20/40 mesh, 20/60 mesh, 30/60 mesh, 50/80 mesh blasting sand for abrasive blasting, Automatic and manual paint spray guns, model paint spray guns, (For automotive, furniture, cookware, metal, leather, machinery, plastic, etc. sectors), Glass beads used in road marking paints, For more detailed information about our company's products Contact us via our company's contact information.

 5. OTIS TARDA

  Ukrayna

  OTIS TARDA, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal tornalama, metal frezeleme, Metal işleme, metal elemanlar ve ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ADOLF PFEIFFER GMBH

  Almanya

  ADOLF PFEIFFER GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF)

  Almanya

  ANDREAS MAIER GMBH & CO. KG (AMF), yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik tesisatlar, tespitleme sistemleri, kızartma hazırlama işlemeleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AM-ZERSPANUNGSTECHNIK ANDREAS MAYER

  Almanya

  AM-ZERSPANUNGSTECHNIK ANDREAS MAYER, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waging A. See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEIER PROTECH SPANN- UND WERKZEUGTECHNIK

  İsviçre

  MEIER PROTECH SPANN- UND WERKZEUGTECHNIK, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bettwiesen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. DEPO GMBH & CO. KG

  Almanya

  DEPO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marienfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ABCO EUROPE

  Fransa

  ABCO EUROPE, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lamballe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MAUTH WERKZEUG-SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Almanya

  MAUTH WERKZEUG-SCHLEIFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Elektrik mühendisliği el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Elektrik mühendisliği el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WĘGLIKI SPIEKANE BAILDONIT SP. Z O.O

  Polanya

  WĘGLIKI SPIEKANE BAILDONIT SP. Z O.O, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Katowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. WEISS WERKZEUGTECHNIK

  Almanya

  WEISS WERKZEUGTECHNIK, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolbingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NEW LONDON METAL WORKS

  Birleşik Krallık

  NEW LONDON METAL WORKS, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evyeler, Dirsekli çatılar, Merdivenler ve taşınabilir merdivenler, Evyeler, Dirsekli çatılar, Merdivenler ve taşınabilir merdivenler, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leyton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA

  Portekiz

  SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri el aletleri, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Metal işleri el aletleri, transmisyon variatörü, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, endüstriyel redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mealhada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ASTOR SCHNEIDWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  ASTOR SCHNEIDWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Storkow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. REMO OUTILLAGE SARL

  Fransa

  REMO OUTILLAGE SARL, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kıvırma presleri, hidrolik presler, Yatay presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrières Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. WHG SWISS GMBH

  İsviçre

  WHG SWISS GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Widnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Almanya

  LIMA CUTTING TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KOBILL SRL

  Romanya

  KOBILL SRL, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler, Çubuk tel - Demirli metaller, Bronzlaşma merkezleri - ekipmanlar, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler, Çubuk tel - Demirli metaller, Bronzlaşma merkezleri - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRAISA

  Fransa

  FRAISA, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal delme, kesme aletleri, Pres aleti, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Décines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MOLDATA - MOLD SERVICES

  Portekiz

  MOLDATA - MOLD SERVICES, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hassas kalıplar, kalıp üretimi, CNC freze, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vieira De Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. OCH GMBH

  Almanya

  OCH GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel elmaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal işleri el aletleri, Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal işleri el aletleri, Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. H&M GMBH PRÄZISIONSWERKZEUGE

  Almanya

  H&M GMBH PRÄZISIONSWERKZEUGE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Alet ve hırdavat, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Illerrieden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KÄSTNER PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  KÄSTNER PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel elmaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinbach-Hallenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KARL SIMON GMBH & CO. KG

  Almanya

  KARL SIMON GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri, alet yapımı, galvano teknik, Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aichhalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HANS-PETER SCHERER

  Almanya

  HANS-PETER SCHERER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Metal işleri el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Metal işleri el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bramsche, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. VONAC GMBH

  İsviçre

  VONAC GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kaynak yapmaya uygun metal ürünler, kaynak işleri için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thayngen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. PREMAG MASCHINEN AG

  İsviçre

  PREMAG MASCHINEN AG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri el aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleri el aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremgarten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal işleri el aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.915 Şirketler