• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal köprüler

Sonuçlar

Metal köprüler - Ithalat/Ihracat

 1. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal köprüler, Acil durum merdivenleri, Çelik (inşaat) iskeleleri, mağaza mobilyaları, yumuşak marangozluk, Metal köprüler, tırabzan, korkuluklar, Acil durum merdivenleri, endüstriyel iskeletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Döbeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KARL RASCHBACHER SCHLOSSEREI E.U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KARL RASCHBACHER SCHLOSSEREI E.U., yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Judenau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. RAMB SP. Z O.O.

  Polanya

  RAMB SP. Z O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal köprüler, Çelik yapıları, pas önleyici koruma, mağaza mobilyaları, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bełchatów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. B & K SCHLOSSEREI METALL UND DESIGN GMBH

  Almanya

  B & K SCHLOSSEREI METALL UND DESIGN GMBH, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Achim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SSFP UKRSTAL ZHYTOMYR

  Ukrayna

  SSFP UKRSTAL ZHYTOMYR, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal doğrama endüstrisi için uygulamalar, çelik doğrama işleri, çelik kablo dağıtımı, endüstriyel prefabrik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhytomyr, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STRUCTURAL STEEL FABRICATION USA TURKEY

  Amerika Birleşik Devletleri

  STRUCTURAL STEEL FABRICATION USA TURKEY, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü inşaatları, Köprü inşaatları, çelik doğrama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Staten Island, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. LOSBERGER MODULAR SYSTEMS GMBH

  Almanya

  LOSBERGER MODULAR SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir ve çelik barakalar, Metal köprüler, Madeni kaplar, İnşaat alanları kulübeleri, Demir ve çelik barakalar, Metal köprüler, Madeni kaplar, İnşaat alanları kulübeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHEFER M. + W.

  İsviçre

  SCHEFER M. + W., yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hinwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. METALLPARADIES INH. ANTON DIETRICH

  Almanya

  METALLPARADIES INH. ANTON DIETRICH, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. METALSAN S.R.L. A SOCIO UNICO

  İtalya

  METALSAN S.R.L. A SOCIO UNICO, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. endüstriyel bina kaplamaları, taşıyıcı metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valeggio Sul Mincio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LTA ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  LTA ANLAGENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brüsewitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VIRY

  Fransa

  VIRY, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal köprüler, Özel çelikler, iskele köprüleri, Metal köprüler, Özel çelikler, metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remiremont Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HYE

  Belçika

  HYE, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü inşaatları, Köprü inşaatları, İşleme yama, kamu çalışmaları için arazi yönetimi, iskele kaldırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HARALD SIMEONI GMBH

  Avusturya

  HARALD SIMEONI GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Metal köprüler, Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andelsbuch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. STEYAERT - HEENE

  Belçika

  STEYAERT - HEENE, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat çelikleri, Demir çelik ürünleri ticareti, Metal köprüler, İnşaat çelikleri, Demir çelik ürünleri ticareti, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eeklo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VISTAL GDYNIA

  Polanya

  VISTAL GDYNIA, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. HIERMER-ASIMEX GMBH

  Almanya

  HIERMER-ASIMEX GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Metal köprüler, Otobüs barınakları, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Metal köprüler, Otobüs barınakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marklkofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HAMUEL MASCHINENBAU PLAUEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  HAMUEL MASCHINENBAU PLAUEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Metal köprüler, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plauen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GUSTAV KNIPPSCHILD GMBH

  Almanya

  GUSTAV KNIPPSCHILD GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin katlanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Metal köprüler, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rinteln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WAAGNER-BIRO LUXEMBOURG STAGE SYSTEMS SA

  Lüksemburg

  WAAGNER-BIRO LUXEMBOURG STAGE SYSTEMS SA, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal köprüler, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. B. & K. STEELWORK FABRICATIONS LTD

  Birleşik Krallık

  B. & K. STEELWORK FABRICATIONS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal burçlar - kuleler, Metal direkler, Metal köprüler, Metal burçlar - kuleler, Metal direkler, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belper, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. JANSON BRIDGING

  Fransa

  JANSON BRIDGING, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köprü tasarımı, link sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SLANGEN STAAL B.V.

  Hollanda

  SLANGEN STAAL B.V., yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal merdivenler, Çelik boru ve tüpler, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal merdivenler, Çelik boru ve tüpler, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gouda, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. S.H. STRUCTURES LTD

  Birleşik Krallık

  S.H. STRUCTURES LTD, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal burçlar - kuleler, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal köprüler, Metal burçlar - kuleler, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. DJK ZUIDBROEK BV

  Hollanda

  DJK ZUIDBROEK BV, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zuidbroek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. STAHLBAU RAULF GMBH

  Almanya

  STAHLBAU RAULF GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hafif metal yapılar, Metal köprüler, Hafif metal yapılar, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. M.S.P. S.R.L.

  İtalya

  M.S.P. S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal köprüler, Asma (inşaat) iskeleleri, Metal köprüler, Asma (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BUTHMANN INGENIEUR-STAHLBAU AG

  Almanya

  BUTHMANN INGENIEUR-STAHLBAU AG, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal köprüler, Metal köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glinde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. STE BRIATTE FRERES SA

  Fransa

  STE BRIATTE FRERES SA, yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel yapı inşaatı, Metal burçlar - kuleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gauchy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. HOLDING ZREMB GORZOW S.A.

  Polanya

  HOLDING ZREMB GORZOW S.A., yılında kurulan ve Metal köprüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Endüstriyel yapı inşaatı, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorzow Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz