• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal kalaslar

Sonuçlar

Metal kalaslar - Ithalat/Ihracat

 1. SORBA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SORBA GMBH, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schöningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CYVECAR VALLAS Y CERCADOS S. L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  CYVECAR VALLAS Y CERCADOS S. L., yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. metali konstrüksiyon kapılar, metal kapı, DİREKLER, tahta perdeler, çit malzemeleri, ızgaralar ve kafesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HELDT BAUELEMENTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELDT BAUELEMENTE, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MODERN PLASTIK VE METAL SANAYI

  Türkiye

  MODERN PLASTİK; 1995 yılında Çalı Sanayi Bölgesinde Otomotiv Ana, Yan ve diğer Sanayilere hizmet vermek üzere Bursa’da kurulmuştur. Firmamız; 2001 yılından itibaren ’’ HOSAB ’’ Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 1500 m2 lik kendi üretim tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. 1982 yılından beri otomotiv ana sanayileri ile beraber çalışmaktayız. Otomotiv sanayinin disiplini ile müşteri memnuniyeti kesinlikle ilk planda gelmektedir.Firmamız yurt içi ve yurtdışında; Otomotiv, beyaz eşya, ilaç ve gıda gibi birçok sektörde hizmetlerine devam etmektedir.AR-GE çalışmalarınızda KALİTE ve MALİYET ön planda tutulmaktadır. Firmamız 1995 yılından günümüze; P.P.(Polipropilen), EVA, kartonplast ve plastik gruplarının değişik yapılarıyla koruyucu, hassas malzeme taşıyıcı çok çeşitli ürünler tasarlamış, üretileni korumaya yönelik müşteri talep ve isteklerini değerlendirerek ürün odaklı üretimlerde bulunmuştur.İstenilen her ölçü ve şekilde, hiçbir hava şartlarından etkilenmeyen Akıllı kutu (Euro palet) üretimi, boyalı parça, hassas parça taşımaları için oluklu Polipropilen, eva, kumaşlı malzeme, PE süngerli malzemelerden taşıyıcı, koruyucu seperatör üretimi, kartonplast, oluklu levhadan standart ve özel ölçü taşıma kutuları ve seperatörleri üretimi ile taşıma ve koruma sorunlarınızı güvenilir bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. İsteğe bağlı olarak çizilmez özel kumaş kaplı hassas taşıma kutu ve seperatör üretimimiz ile de sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

 5. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Türkiye

  Öz-Şen İnşaat Makineleri 25 yıllık bir tarihi ile inşaat sektöründe köklü bir inşaat yedek parça imalatı yapan bir şirkettir. İmalat süreçlerimizde toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Şirketimizi müşteri odaklı olup müşteri isteklerini en hızlı ve en doğru şekilde yardımcı olacak politika anlayışı benimsemiştir. İmalatta bulunduğumuz inşaat sektöründe, İskele, İnşaat ekipmanları ve İnşaat ekipmanları olarak önceliğimiz kalite anlayışı ile üretim yapmaktadır. İskele sektöründe H iskele ve Flanşlı iskele üretiminin tamamını kendi bünyesinde yaparak ihraç etmektedir. İnşaat ekipmanlarında, teleskopik direk, sac pano, ayarlanabilir çelik direk kelepçeleri, taşıma sepetleri imalatını yapmaktadır. İnşaat makinalarında ise Betoniyer karma makinesi, yerden ve yukardan çeker vinç imalatının tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır. Ürünlerimizin TSE belgeleri mevcut olup sektörün belirlediği kalite değerlerinin dışına çıkılmaması son derece dikkat edilmektedir. Şirketimiz üretim ve satış sonrası olarak müşterilerimize destek vererek müşteri isteklerini her zaman takip etmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AR-GEN METAL

  Türkiye

  30 yıllık deneyimi ile firmamız Ankara Türkiye'de demir ürünleri imalatı faaliyetinde bulunmaktadır. Genişletilmiş metal, platform ızgara, ızgara basamak, metal kalas ürünleri uluslararası standartta imal etmektedir. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 kalite sertifikalarına sahiptir ve sac kalite sertifikaları sağlamaktadır. Ürettiğimiz ürünler ağırlıklı olarak endüstri sanayi tesislerinde, makine imalatlarında kullanılmaktadır. Stoklu hazır ürünlerin yanı sıra, özel ölçülerde ihtiyacınıza göre üretim yapılır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sektöründe öncü firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

 2. HGMAKINE

  Türkiye

  ABOUT US As HG Makine industry, we design the productions of Food Machinery and Cosmetic Machinery delivered to us by our customers without any problems, with computer support. With the experience of 15 years from the past, we are proud of the fact that we have delivered the works we have received without any problems in line with the wishes of our customers. Our company, which adopts as a principle to manufacture quality products and to provide you with the best service by following the latest developments in technology, stands out with its unique machine designs. In their designs; has adopted the principle of manufacturing efficient machines suitable for industrial conditions and purposes. Our company has products with original machinery manufacturing portfolio for you; Our R&D department continues to work without slowing down in order to provide you with better and trouble-free service. Manufacturing in accordance with international standards, providing trouble-free and unlimited service is the principle of our company. We will continue to produce and follow the technology in order to provide you with the best service.

 3. SUMACE S.A.

  İspanya

  SUMACE S.A. her tip perde ve stor sektöründe 40 yıllık deneyime sahip bir şirkettir. Bu alanda ulusal ölçüde 1 numaralı şirkettir. Perde, plastik alüminyum, ahşap ve agav sineklik üretimi ve ticareti konusunda uzmanız ; ahşap storlar ; ahşap ve PVC Alicante perdeler ; ve alüminyum tekerlekli sineklikler. Tüm Avrupa'da PERSIANA-BARCELONA markasının resmi distribütörü.

 4. TREFILERIA ALISEDA SL

  İspanya

  Her türden metal tel elek ve kafes üretimine yönelmiş ve sektörün yılların deneyimine sahip kuruluş. Metal çitler, güvenlik çitleri, hayvancılık için çit, avcılık çitleri, tel çekme, tek büküm, dikenli tel ve ticari demir tel üretimi ve montajı.

 5. DESIGNFACTORY GMBH INNOVATIVE METALLOBERFLÄCHEN AUF EDELSTAHL, ALUMINIUM UND ANDEREN METALLEN

  Almanya

  Paslanmaz çelik sacların ve boruların yenilikçi yüzey işlemesi. Paslanmaz çeliklerde ayna polisajlı, ışınla düzeltilmiş, PVD kaplamalı yüzeyler için üretici. Ayrıca özel taşlamalar ve üzerinde parmak izi kalmayan kaplamalar.

 1. FORTEMA SL

  İspanya

  Metal kafes, ab çiti, parmaklık, çatı, padel ve tenis kortu yapım ve yerleştirme işlemleri.

 2. CORATEC AG

  İsviçre

  CORATEC AG, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gunzgen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. NICOLLI S.R.L.

  İtalya

  NICOLLI S.R.L., yılında kurulan ve Bina dış yüzey taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kalaslar, Metal kalaslar, kesintisiz cepheler, alüminyum çerçeve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colceresa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PROMALLAS IND ESPAÑA

  İspanya

  PROMALLAS IND ESPAÑA, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar, Parmaklıklar, çelik bariyerler, Elektrokaynaklı ızgaralar, çevreleme için metal hasırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VAN-MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS IBÉRICA

  İspanya

  VAN-MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS IBÉRICA, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kapalı metal çerçeveler, Çitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Briviesca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. IBV INDUSTRIEBAUTEN-VERKLEIDUNGS GMBH

  Almanya

  IBV INDUSTRIEBAUTEN-VERKLEIDUNGS GMBH, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. POHL METAL SYSTEMS GMBH

  Almanya

  POHL METAL SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. panel bitirme, Çekilmiş metal, Elektro-medikal cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MAXCON GMBH ARCHITECTURAL PRODUCTS

  Almanya

  MAXCON GMBH ARCHITECTURAL PRODUCTS, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dürnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MUNDAL FENSTER- U. FASSADEN-TECHNIK GMBH

  Almanya

  MUNDAL FENSTER- U. FASSADEN-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ehingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FRANCESC CARBONELL I VICÈNÇ

  İspanya

  FRANCESC CARBONELL I VICÈNÇ, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alcoi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. MONTANA BAUSYSTEME AG

  İsviçre

  MONTANA BAUSYSTEME AG, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Akustik tavanlar, ondüle saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villmergen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. STE INDUSTRIELLE DE SERRURERIE

  Fransa

  STE INDUSTRIELLE DE SERRURERIE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kalaslar, Endüstriyel yapı inşaatı, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Metal kalaslar, Endüstriyel yapı inşaatı, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Draguignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LES TOITURES ORLANDO

  Belçika

  LES TOITURES ORLANDO, yılında kurulan ve Çatı kaplama materyalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çatı yapımı taşaronları, Metal kalaslar, Çatı yapımı taşaronları, platformlar, Titiz marangozluk işleri, Metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milmort, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CERRAMIENTOS ALBACETE

  İspanya

  CERRAMIENTOS ALBACETE, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. RB PROJET MÉTAL

  Fransa

  RB PROJET MÉTAL, yılında kurulan ve Giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal kalaslar, Hırdavat işleri, Metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aizenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. FEILMEIER AG

  Almanya

  FEILMEIER AG, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Oluklu saclar - Demirli metaller, Metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Oluklu saclar - Demirli metaller, Metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osterhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FOURCADE SAS CONSTRUCTIONS METALLIQUES

  Fransa

  FOURCADE SAS CONSTRUCTIONS METALLIQUES, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kalaslar, metal iskelet, Metal kalaslar, Battaniye, Hırdavat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aumale, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ALUMINIOS Y PVC GERARDO DE LA RIVA

  İspanya

  ALUMINIOS Y PVC GERARDO DE LA RIVA, yılında kurulan ve PVC pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kalaslar, pencere üreticileri, Metal kalaslar, kompozit panolar, alüminyum kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. PROFIL C

  Fransa

  PROFIL C, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Metal kalaslar, Hafif metal yapılar, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, örtüler, Metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaudrey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. METECNO

  Fransa

  METECNO, yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Miranda De Ebro, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz