• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal kancalar

Sonuçlar

Metal kancalar - Ithalat/Ihracat

 1. ABSTANDSHALTER.COM | ALLES FÜR DIE SCHILDERBEFESTIGUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABSTANDSHALTER.COM | ALLES FÜR DIE SCHILDERBEFESTIGUNG, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Varel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JÜRGEN EMPTMEYER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JÜRGEN EMPTMEYER GMBH, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CARL DILLENIUS METALLWAREN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL DILLENIUS METALLWAREN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MSP DECOLINE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MSP DECOLINE GMBH, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Stade, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CHRISTOPH KESKARI

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHRISTOPH KESKARI, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kelkheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1980 yılında Aydınlatma ve Tekstil aksesuar sektörüne kaliteli ürünleri sunma ve sektörüne ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. İstanbul Avizeciler Sanayi Sitesin de 800 m2 imalat alanı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, Üretim parkuruna katmış olduğu CNC Tel bükme Makinesiyle , yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerinin yedek parça ve aksesuar ürün gruplarında ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca Bijuteri sektöründe imalat ve satış yapmaktadır. Firmamızın ilkesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda gelmektedir Şirket her türlü madeni zincir, avize zinciri, askı zinciri, halka kanca, cıvata, vida, somun, karabina, rondela cinsinden her türlü bağlantı elemanlarının imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "metal kancalar"
 2. ALLWEB BELGIUM

  Belçika

  Kendimize ait BENECA markası altında sunduğumuz ürünler: Halatlar, sapanlar, yük bağlama sapanları, kolon sapanlar, ağır vasıtalar için tek yönlü sapanlar ve fileler, yük kaldırma fileleri. Siparişe göre ve ihtiyaçlarınıza uygun yük bağlama sistemi, tokalı sapanlar, kilitleme mandallı, gergili sapanlar, kilitleme mandalları, yük bağlama sapanları, üçgen halkalı sapanlar, sonsuz sapanlar, halatlar, birlikte çalışılabilen sonsuz kolon sapanlar. Yük kaldırma ve sıkma sapanları, tercih ettiğiniz metin veya logoya göre kişiselleştirilebilir sapanlar. Çok hızlı teslimat ve garantili kalite!

 3. REVITAS, JSC

  Litvanya

  Araç modeline göre çekme / gergi halatları. Çekme kancaları - elinizde olmadığında, aracınıda en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri. Çekme kancası olmadan kaç aracının yollarda olduğunu öğrenince şaşıracaksınız! Gerektiği zamanda ihtiyacınız olabilir... Web sitemizde çekme kancalarının bir kataloğunu bulacaksınız ve her tür araç için bir kanca satın alabilirsiniz. Hafta sonları ve tatil günleri hariç hafta içi günlerde 8: 00 ila 20: 00 arasında.

 4. DAVREUX NOIZET

  Fransa

  DAVREUX NOIZET, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, çelik flanşlar, Germe ekleri/civataları, hortum bağlama kelepçeleri, Vida dişi açılmış çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thilay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SHOP INTERIORS B.V.

  Hollanda

  SHOP INTERIORS B.V., yılında kurulan ve Mağaza tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal kancalar, Tasarım ve imalat, Metal kancalar, perakende satış zincirleri acentelik düzenlemeleri, mağazalar için metalik bölmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dronten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. WELTI & CO AG

  İsviçre

  WELTI & CO AG, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. DIEKLEINEWERFT.DE INH. RALF SCHWARZBACH

  Almanya

  DIEKLEINEWERFT.DE INH. RALF SCHWARZBACH, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wipperfürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SFAM - GROUPE METALIANS

  Fransa

  SFAM - GROUPE METALIANS, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal tel işleme, Metal tel objeler, metal gupilyalar, metal tespitleme uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Chapelle D'Armentières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ZAWIESZKI ADAM OSTROWSKI

  Polanya

  ZAWIESZKI ADAM OSTROWSKI, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Metal kancalar, boyun eşarpları, çengeller, toptan hırdavat, Metal kancalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kostrzyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. HAK-CAR S.C.

  Polanya

  HAK-CAR S.C., yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. motorlu taşıtlar için çekme kancaları, kroşeler, otomobil garajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. HOOOK GMBH

  Almanya

  HOOOK GMBH, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gronau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HEADBOURNE LTD

  Birleşik Krallık

  HEADBOURNE LTD, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. WEIDINGERGLAS A/S

  Danimarka

  WEIDINGERGLAS A/S, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler, Metal tutturucular, Metal tertibatlar, Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler, Metal tutturucular, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herlev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. F. & H. ENGEL A.G.

  İsviçre

  F. & H. ENGEL A.G., yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Genel çelikler, Endüstriyel iğneler, Metal kancalar, Madeni inşaat malzemeleri, Genel çelikler, Endüstriyel iğneler, Metal kancalar, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biel-Bienne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. THE CROSBY GROUP

  Belçika

  THE CROSBY GROUP, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal kancalar, Metal kancalar, burçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heist-Op-Den-Berg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FORJAS IRIZAR S.L.

  İspanya

  FORJAS IRIZAR S.L., yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lazkao, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HAIYAN HONGTUO METALS CO., LTD

  Çin

  HAIYAN HONGTUO METALS CO., LTD, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal levha işleme, metal hırdavatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haiyan City, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. JINRUI HARDWARE RIGGING

  Çin

  JINRUI HARDWARE RIGGING, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. HEBEI SHENLI RIGGING CO,.LTD

  Çin

  HEBEI SHENLI RIGGING CO,.LTD, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar, metal kroşeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baoding, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. BOUQUEROD INDUSTRIE

  Fransa

  BOUQUEROD INDUSTRIE, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler, Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. EDMOND BAUD, SOCIETE ANONYME

  İsviçre

  EDMOND BAUD, SOCIETE ANONYME, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal tutturucular, Temizlik ve bakım - Ürünler, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tutturucular, Temizlik ve bakım - Ürünler, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geneve, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. EUROAUTOHAK - HAKI HOLOWNICZE

  Polanya

  EUROAUTOHAK - HAKI HOLOWNICZE, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. motorlu taşıtlar için çekme kancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dębnica Kaszubska - Słupsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. ZHEJIANG REFINE WUFU AIR TOOLS CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG REFINE WUFU AIR TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. ORIENTAL PRODUCTS INC.

  Hindistan

  ORIENTAL PRODUCTS INC., yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dekorasyon hırdavatı, Palto asma kancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moradabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 10. GROZ-BECKERT FRANCE

  Fransa

  GROZ-BECKERT FRANCE, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal kancalar, Giyim sanayi gereçleri, Metal kancalar, Giyim sanayi gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz