• europages
  • >
  • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
  • >
  • metal kancalar

Sonuçlar

Metal kancalar - Ithalat/Ihracat

  1. NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD

    Çin

    Verified by europages badge

    NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gerici/Uzatıcı vidalar, Metal kancalar, altıköşe başlı somunlar, Paslanmaz çelik vida ve somunlar, çelik pullar, özel diş adımlı cıvatalar, aglomer beton cıvataları, kaldırma halkası, yuvarlak başlıklı vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yuyao City,zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

  2. ABSTANDSHALTER.COM | ALLES FÜR DIE SCHILDERBEFESTIGUNG

    Almanya

    Verified by europages badge

    ABSTANDSHALTER.COM | ALLES FÜR DIE SCHILDERBEFESTIGUNG, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Varel, Almanya 'de bulunmaktadır.

  3. JÜRGEN EMPTMEYER GMBH

    Almanya

    Verified by europages badge

    JÜRGEN EMPTMEYER GMBH, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

  4. WELTI & CO AG

    İsviçre

    Verified by europages badge

    WELTI & CO AG, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

  5. CARL DILLENIUS METALLWAREN GMBH & CO. KG

    Almanya

    Verified by europages badge

    CARL DILLENIUS METALLWAREN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
  1. MSP DECOLINE GMBH

    Almanya

    Verified by europages badge

    MSP DECOLINE GMBH, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Stade, Almanya 'de bulunmaktadır.

  2. CHRISTOPH KESKARI

    Almanya

    Verified by europages badge

    CHRISTOPH KESKARI, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kelkheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

  3. ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI.

    Türkiye

    1980 yılında Aydınlatma ve Tekstil aksesuar sektörüne kaliteli ürünleri sunma ve sektörüne ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. İstanbul Avizeciler Sanayi Sitesin de 800 m2 imalat alanı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, Üretim parkuruna katmış olduğu CNC Tel bükme Makinesiyle , yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerinin yedek parça ve aksesuar ürün gruplarında ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca Bijuteri sektöründe imalat ve satış yapmaktadır. Firmamızın ilkesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda gelmektedir Şirket her türlü madeni zincir, avize zinciri, askı zinciri, halka kanca, cıvata, vida, somun, karabina, rondela cinsinden her türlü bağlantı elemanlarının imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

    Tüm ürünler arasında "metal kancalar"

  4. ALLWEB BELGIUM

    Belçika

    Kendimize ait BENECA markası altında sunduğumuz ürünler: Halatlar, sapanlar, yük bağlama sapanları, kolon sapanlar, ağır vasıtalar için tek yönlü sapanlar ve fileler, yük kaldırma fileleri. Siparişe göre ve ihtiyaçlarınıza uygun yük bağlama sistemi, tokalı sapanlar, kilitleme mandallı, gergili sapanlar, kilitleme mandalları, yük bağlama sapanları, üçgen halkalı sapanlar, sonsuz sapanlar, halatlar, birlikte çalışılabilen sonsuz kolon sapanlar. Yük kaldırma ve sıkma sapanları, tercih ettiğiniz metin veya logoya göre kişiselleştirilebilir sapanlar. Çok hızlı teslimat ve garantili kalite!

  5. REVITAS, JSC

    Litvanya

    Araç modeline göre çekme / gergi halatları. Çekme kancaları - elinizde olmadığında, aracınıda en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri. Çekme kancası olmadan kaç aracının yollarda olduğunu öğrenince şaşıracaksınız! Gerektiği zamanda ihtiyacınız olabilir... Web sitemizde çekme kancalarının bir kataloğunu bulacaksınız ve her tür araç için bir kanca satın alabilirsiniz. Hafta sonları ve tatil günleri hariç hafta içi günlerde 8: 00 ila 20: 00 arasında.

  1. SHOP INTERIORS B.V.

    Hollanda

    SHOP INTERIORS B.V., yılında kurulan ve Mağaza tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal kancalar, Tasarım ve imalat, Metal kancalar, perakende satış zincirleri acentelik düzenlemeleri, mağazalar için metalik bölmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dronten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

  2. DAVREUX NOIZET

    Fransa

    DAVREUX NOIZET, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, çelik flanşlar, Germe ekleri/civataları, hortum bağlama kelepçeleri, Vida dişi açılmış çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thilay, Fransa 'de bulunmaktadır.

  1. DIEKLEINEWERFT.DE INH. RALF SCHWARZBACH

    Almanya

    DIEKLEINEWERFT.DE INH. RALF SCHWARZBACH, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wipperfürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

  2. SFAM - GROUPE METALIANS

    Fransa

    SFAM - GROUPE METALIANS, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal tel işleme, Metal tel objeler, metal gupilyalar, metal tespitleme uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Chapelle D'Armentières, Fransa 'de bulunmaktadır.

  3. HOOOK GMBH

    Almanya

    HOOOK GMBH, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gronau, Almanya 'de bulunmaktadır.

  4. HAK-CAR S.C.

    Polanya

    HAK-CAR S.C., yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. motorlu taşıtlar için çekme kancaları, kroşeler, otomobil garajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

  5. ZAWIESZKI ADAM OSTROWSKI

    Polanya

    ZAWIESZKI ADAM OSTROWSKI, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Metal kancalar, boyun eşarpları, çengeller, toptan hırdavat, Metal kancalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kostrzyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

  6. HEADBOURNE LTD

    Birleşik Krallık

    HEADBOURNE LTD, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

  7. WEIDINGERGLAS A/S

    Danimarka

    WEIDINGERGLAS A/S, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler, Metal tutturucular, Metal tertibatlar, Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler, Metal tutturucular, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herlev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

  8. F. & H. ENGEL A.G.

    İsviçre

    F. & H. ENGEL A.G., yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Genel çelikler, Endüstriyel iğneler, Metal kancalar, Madeni inşaat malzemeleri, Genel çelikler, Endüstriyel iğneler, Metal kancalar, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biel-Bienne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

  1. JINRUI HARDWARE RIGGING

    Çin

    JINRUI HARDWARE RIGGING, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

  2. THE CROSBY GROUP

    Belçika

    THE CROSBY GROUP, yılında kurulan ve Zincir aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal kancalar, Metal kancalar, burçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heist-Op-Den-Berg, Belçika 'de bulunmaktadır.

  3. HAIYAN HONGTUO METALS CO., LTD

    Çin

    HAIYAN HONGTUO METALS CO., LTD, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal levha işleme, metal hırdavatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haiyan City, Çin 'de bulunmaktadır.

  4. FORJAS IRIZAR S.L.

    İspanya

    FORJAS IRIZAR S.L., yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lazkao, İspanya 'de bulunmaktadır.

  5. EDMOND BAUD, SOCIETE ANONYME

    İsviçre

    EDMOND BAUD, SOCIETE ANONYME, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal tutturucular, Temizlik ve bakım - Ürünler, Madeni inşaat malzemeleri, Metal tutturucular, Temizlik ve bakım - Ürünler, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geneve, İsviçre 'de bulunmaktadır.

  6. ORIENTAL PRODUCTS INC.

    Hindistan

    ORIENTAL PRODUCTS INC., yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dekorasyon hırdavatı, Palto asma kancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moradabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

  7. HEBEI SHENLI RIGGING CO,.LTD

    Çin

    HEBEI SHENLI RIGGING CO,.LTD, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar, metal kroşeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baoding, Çin 'de bulunmaktadır.

  8. ZHEJIANG REFINE WUFU AIR TOOLS CO.,LTD

    Çin

    ZHEJIANG REFINE WUFU AIR TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

  9. EUROAUTOHAK - HAKI HOLOWNICZE

    Polanya

    EUROAUTOHAK - HAKI HOLOWNICZE, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. motorlu taşıtlar için çekme kancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dębnica Kaszubska - Słupsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

  10. BOUQUEROD INDUSTRIE

    Fransa

    BOUQUEROD INDUSTRIE, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler, Madeni inşaat malzemeleri, Çiviler ve küçük çiviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

  • Yalnızca ilgili tedarikçiler
  • Veri gizliliği uyumlu
  • 100% ücretsiz