• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal olmayan zincirler

Sonuçlar

Metal olmayan zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. FÖRDERTECHNIK WIDANI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FÖRDERTECHNIK WIDANI GMBH, yılında kurulan ve Metal olmayan zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Roth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1980 yılında Aydınlatma ve Tekstil aksesuar sektörüne kaliteli ürünleri sunma ve sektörüne ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. İstanbul Avizeciler Sanayi Sitesin de 800 m2 imalat alanı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, Üretim parkuruna katmış olduğu CNC Tel bükme Makinesiyle , yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerinin yedek parça ve aksesuar ürün gruplarında ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca Bijuteri sektöründe imalat ve satış yapmaktadır. Firmamızın ilkesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda gelmektedir Şirket her türlü madeni zincir, avize zinciri, askı zinciri, halka kanca, cıvata, vida, somun, karabina, rondela cinsinden her türlü bağlantı elemanlarının imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

 3. TEKIN FOREIGN TRADE CONSTRUCTION INDUSTRY LTD

  Türkiye

  E Page Sayfamıza Hoşgeldiniz Tekin İnovasyon İnsan Kaynakları Danışmanlık Dış Ticaret Turizm İnşaat San. Tic Ltd Sti Olarak sizlere ithalat - İhracat ürün temini yeni pazar araştırmaları Gümrük Lojistik vb gibi Her türlü ürün konusunda Sizlere yardımcı olmak görevimizdir. Nijerya - Çin - Almanya ve Türkiye de bulunan iş ortaklarımızın yanı sıra sizlere her ülkede ithalat ihracat ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız. -Tuvalet kağıdı -Kağıt Havlu Peçete -Şişeli içme suları -Perde Zinciri Aksesuar Metal - Nikel -Çelik Kapı , İç oda kapıları -Davul Fırın -Mutfak Fırını -Zeytin -Ahşap- Mdf

 4. ZURRFIX AG

  İsviçre

  ZURRFIX AG, yılında kurulan ve Metal olmayan zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sursee, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG

  Almanya

  CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG, yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal olmayan zincirler, plastik zincirler, saat zincirleri, Metal olmayan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ötisheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CERTEX CABLES BARCIET CCBT

  Fransa

  CERTEX CABLES BARCIET CCBT, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, TOULOUSE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AZMET SP J.

  Polanya

  AZMET SP J., yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal olmayan zincirler, Cıvata ve somun, Metal olmayan zincirler, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PARSONS CHAIN CO LTD

  Birleşik Krallık

  PARSONS CHAIN CO LTD, yılında kurulan ve Metal olmayan zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stourport-On-Severn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ELEVATOR & CONVEYOR CHAIN CO. LIMITED(THE)

  Birleşik Krallık

 5. HERMANN BANTLEON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz Hermann Bantleon GmbH'yiz. Merkezi Ulm'de bulunan yağlama maddesi uzmanıyız. Şirketimiz yaklaşık 250 çalışanı olan. orta ölçekli bir şirkettir. Müşterilerimize yerinde danışmanlık sunuyor ve bireysel konseptler oluşturuyoruz. Teklifimiz, metal işleme endüstrisinin tüm süreç zincirini kapsar: Bu sürece iş parçasını işleme, temizleme ve paketleme de dahildir. Otomotiv alanındaki tesis ve makine üreticilerini yapım aşamasından itibaren destekliyoruz. Sürdürülebilirlik firmamızın hedefidir. Bu yüzden uzun ömürlü ürünleri araştırıyor ve geliştiriyoruz. Ayrıca ağaçlandırma yoluyla arıların koruma veya karbon dengeleme gibi çeşitli projelere katılıyoruz. BANTLEON FORUM'da çalışanlar, müşteriler ve iş ortakları yeni bilgiler edinebilir. Sosyal ve toplumsal sorumluluğu üstleniyoruz. Örneğin sağlık, kültür ve spor alanındaki sosyal kurum ve faaliyetleri destekliyoruz.

 1. MDP SAS

  Fransa

  40 yılı aşkın süredir, MDP şirketi (Alttan Kesme ve Çevirme İşlemi Evi) metal tel, zincir ve sıkıştırma, çekme, bükme yayı, şekilli ve bıçaklı tel ürünleri fason üretiminde bir Fransız liderdir. MDP birim ve küçük, orta ve büyük seri parçalar üretmektedir. Telin çapı : Küçük, orta ve büyük seri için 0, 10 ila 15 mm arası, 0, 10 ila 8 mm arası, küçük seri için 8 mm ila 15 mm arası. MDP prototipten büyük seri gerçekleştirmeye tüm aşamalarda size eşlik eder. MDP tarafından işlenen malzemeler : Piyano teli, paslanmaz tel, galvanize/açık tel, bronz, pirinç, çelik, paslanmaz, demirli olmayan teller. MDP, MDP’nin rekabetçi fiyatlar vermesini sağlayan dijital kumandalı ve çoklu sürgülü makineler gibi yeni ve performanslı bir makine parkına sahiptir. MDP ISO 9001: 2000 sertifikasına sahiptir. MDP, demiryolu, havacılık, elektronik ev eşyaları, üretim malları gibi sektörler için faaliyet gösterir.

 2. EMMEGI FRANCE

  Fransa

  EMMEGI FRANCE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işleme merkezleri, metal işleme için hassas zincir testere, endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vulaines-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TECHNO S.R.L.

  İtalya

 2. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH, metal işleme endüstrisinde sabitleme ve bağlantı elemanlarının üretimi ve satışına odaklanan orta ölçekli bir şirkettir. Şirket 1983 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi Rheinland-Pfalz eyaletinin Saarburg kentinde bulunmaktadır. Şirkette toplam olarak yakl. 50 çalışan mevcuttur. Ürün yelpazesi, kelebek somunları, kelebek vidaları, şapkalı somunları, ahşap konnektörlerini, taşıyıcı kelepçeleri, ray somunlarını, kayar blokları, hamer başlı vidaları ve çizime veya numuneye göre üretilen çeşitli özel parçaları kapsamakta ve portföy yeni geliştirmelerle sürekli genişletilmekte ve eksikleri tamamlanmaktadır. "Made in Germany" metal dökümden, mekanik işlemeye, müşteriye özel yüzey işlemeden münferit ambalajlamaya kadar yüksek bir katma değer zinciri faaliyetlerimizi karakterize etmektedir. Sertifikalı yönetim sistemlerine dayanan, kalite bilincimizle müşteri odaklı ve esnek bir şekilde faaliyette bulunuruz.

 3. LABALABA COMPANY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Labalaba Aksesuar, Türkiye'nin canlı manzaralarından önde gelen bir mücevher markası olup, 2018 yılında kurulmuştur. Kendimizi birinci el üretici olmaktan gurur duyuyoruz ve zarafeti ve tarzı simgeleyen seçkin tasarımlar üretiyoruz. Labalaba Aksesuarları'nda yaratıcılığın sınırlarının olmadığını bilerek tasarımlarımızı titizlikle hazırlıyoruz ve kendi fotoğraflarımızı kullanarak yaratıcılığımızın özünü yakalıyoruz. Pirinç, bakır, metal ve nikel içermeyen malzemelerin kullanılması, kaliteye olan bağlılığımızı göstermektedir. Baş döndürücü yüzük tasarımlarımızı, zarif bileziklerimizi ve özenle seçilmiş mücevher setlerimizi keşfedin. Zarafeti ve tarzı mükemmel şekilde uyumluyoruz. Benzersiz küp tasarımlarımızı inceleyin ve zarif şapkalarımızla aksesuar oyununuzu geliştirin. İşlevsellik ve stil için özenle tasarlanmıştır. Boyun çizginizi gösterişli kolye tasarımlarımızla vurgulayın ve vücut aksesuarlarımızın arasında Şahmeran, Bacak Aksesuarları, Bel Zincirleri ve Antik Gümüş Kaplamalı Etnik Kemerler gibi çeşitli ürünlerimizi keşfedin. Bedeninizi zarafet ve şıklıkla süslemek için tasarlanmıştır. Labalaba Aksesuarları, saç modasına cazibe katarken hem moda hem de işlevsellik için şık kemerler ve cüzdanlar sunar. İspanya'dan Dubai'ye kadar uzanan küresel ağımız, her proje için yaklaşık 1000 parçayı bulan özel siparişler, prestijli mağazalar ve fuarlar için fırsatlar yaratıyor. Zarafet, tutku ve yaratıcılık dolu bir yolculuk için bize katılın.

 4. METAL TECHNOLOGY GROUP

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  Metal Technology Group AD, üç seçkin Bulgar dökümhanesinin önde gelen konsolidatörüdür: Pleven'de ALUCOM, Lovech'te OSSAM ve Vratsa'da CENTROMET. Her bir kuruluş, kurumsal ailemize kendi uzmanlık bilgisini ve yenilikçi üretim teknolojilerini getirmektedir. 1997 yılında kurulan grubumuz, zengin geçmişe sahip ayrı dökümhanelerden metalürji sektöründe bir güç birliğine dönüştü ve Pleven, Lovech, Vratsa'daki lokasyonlarımızda ve Sofya'daki merkez ofisimizde 560'tan fazla kalifiye çalışanla faaliyet göstermekte. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, beş kıtaya yayılan geniş faaliyet alanımız ve 25'ten fazla ülkedeki müşterilerimize otomotiv, havacılık ve makine dahil olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek kaliteli dökümler sunmamızla kendini göstermektedir. Küresel tedarik zincirlerinin kritik ihtiyaçlarını anlayan Metal Technology Group AD, yalnızca yüksek kaliteli döküm üretiminde uzmanlaşmakla kalmaz, aynı zamanda kapımızdan sizinkine sorunsuz teslimat sağlamak için paketleme, lojistik ve nakliye dahil olmak üzere kapsamlı hizmetler sunar. Yaklaşımımız, ilk siparişten son teslimata kadar sorunsuz bir müşteri deneyimini vurgulamakta ve basit, verimli bir tedarik sürecini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. MTG'yi seçerek, teknolojik ilerlemeye, sürekli gelişime ve müşterilerle uzun vadeli ilişkilerin geliştirilmesine değer veren bir şirketle ortaklık kurmuş olursunuz ve proje ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve güvenilirlikle karşılamamızı sağlarsınız.

 5. ERKA KONSTRUKSIYON ENDUSTRIYEL CELIK YAPI GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2015 yılında kurulan Erka, lojistik çözümleri konusunda uzmanlaşmış önde gelen bir Türk üreticisidir. Ürün yelpazemizde özelleştirilebilir paletler, varil taşıma ekipmanları, montaj ürünü taşıma kasaları, galvanizli metal paletler, katlanabilir metal kasalar ve atık toplama için metal kasalar bulunmaktadır. Erka'nın alüminyum paletleri %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden sürdürülebilir bir şekilde üretilerek çevreye minimum etki sağlar. Olağanüstü dayanıklılık, hava koşullarına dayanıklılık ve esnekliğe sahip alüminyum paletlerimiz, hijyene duyarlı endüstriler için ideal olan uzun ömürlü performans sunar. Alüminyum paletlerimiz ahşaptan yaklaşık %20 daha hafiftir, taşıma ve nakliye maliyetlerini azaltır ve yüksek basınçlı yıkama ve buharlı temizlemeye dayanır, minimum bakım gerektirir. Müşterilerimiz nihai özelleştirme için çeşitli yüzeyler arasından seçim yapabilirler. Erka'nın yenilikçi çözümleriyle tedarik zincirinizi geliştirin. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 6. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litvanya

  Nosted mechanika, UAB şirketi TRYGG kaymayı önleyen tekerlek zincirleri ve IGLAND kar temizleme, hafif ormancılık araçlarının ve kaldırma ekipmanlarının üretimi konusunda deneyimli bir firmadır. 1939'dan beri tanınan TRYGG zincirleri o tarihten beri güvenilirlik ve kalitenin simgesi olmuştur. Çeşitli türler, boyut, kalınlık ve ağırlıklarda ürettiğimiz TRYGG zincirleri otomobiller, ATV'ler, kamyon ve otobüsler, ağır kar temizleme araçları, ormancılık, tarım, balıkçılık endüstrisi ve inşaat araçlarında kullanılmaktadır. En popüler IGLAND ürünleri: kütük yükleme vinçleri, ağaç kesme ve işleme makineleri, kar makineleri, kum dökme makineleri, arazi düzleştirme makineleri, kar küreyiciler, palet liftleri, İngiliz anahtarları, kıskaçlar ve dozer bıçakları. En yeni ürünlerimiz: balya tutucular, kaya kepçeleri, gübre paketleri için liftler ve malzeme dökmek için kepçeler. Nosted mechanika ayrıca şu hizmetleri de sunar: lazerle çelik levha kesimi, CNC kesim, tornalama, frezeleme, bükme; metal yüzeylerin boyama öncesinde kumlamayla hazırlanması ve boyanması.

 7. ECCS MANUTENTION

  Fransa

  ECCS şirketi ZMC ve VITTORIOFOSSATI markalarının Fransa’daki imtiyazlı temsilcisidir. Aynı zamanda KML markalı yatak ve rulmanların yetkili temsilcisiyiz. ZMC standart ve özel taşıma hattı zincirleri üreticisidir. Bu firmalar tarımsal gıda, otomotiv, demir-çelik endüstrisi, su arıtma ve atık işleme tesisleri, özel makine üreticileri, kâğıtçılık, ahşap doğramacılık...gibi farklı alanlarda her tip zincir üretimi yapmaktadırlar. Vittoriofossati ihtiyaca göre uyarlanmış taşıma hatları ve özellikle de biriktirme hatları için zincir imalatı yapan bir imalatçıdır. Tüm bunlara ek olarak, ECCS firmasından yataklar (tümü paslanmaz, reçine veya döküm) ve rulmanlar (paslanmaz veya çelik), dövme zincir, dişli çarklar, miller, gerektiğinde üzerine dişli monte edilmiş miller, müşterinin teknik resmine göre imal edilmiş metal paletler (atık konveyörleri, metal bantlar) gibi yedek parçaları ve mekanik işleme parçalarını, ayrıca konveyörünüzde kullanılan her tip parçayı tedarik edebilirsiniz.

 8. VERAFLEX SRL

  İtalya

  Veraflex 1975 yılından bu yana tamamen İtalya'daki kendi tesislerinde üretim yapar ve tüm dünyada 80 ülkeye ihraç eder. Katlanır yatak, metal ve ahşap sabit ve motorlu karyolalar, ranzalar ve döşekler. İlk günden bu yana, sektörümüzdeki araştırmaların ve yeniliklerin bize sunduğu en iyi teknolojileri ve malzemeleri kullanıyoruz. İtalyan yapımı, son teknoloji ürünü malzemelerin ve tekniklerin kullanılması bizi sektörümüzde referans üreticilerden biri, dünyada başlıca GDO zincirleri için toptan satıcılar, perakende satıcılar için B2B haline getirdi.

 1. TOP DANIKA SRL

  Romanya

  Top Danika SRL, hububat, yağlı tohumlar, şeker, pamuk, inşaat malzemeleri, metaller ve tıbbi ekipman için küresel tedarik zincirlerinde lider olmak, proje yapılandırmak, müşterilere danışmanlık yapmak ve yatırımları finanse etmek amacıyla 2007 yılında kuruldu. Amacımız, dünyaya güvenli, sorumlu ve sürdürülebilir bir yol sağlamaktır. TOP DANIKA SRL'nin ana faaliyeti, toptan uluslararası ticarettir ve fonksiyonel disiplinler arasında özel ve deneyimli kıdemli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Avrupa'daki ofislerin lojistik yayılımı, çeşitli ilginç projeler ve işlemler sunmasını sağlar. İlgili kıdemli ortaklar, gerekli noktada yardımcı olmak için dünya çapında bulunmaktadır. 125'ten fazla ülkede gıda, tarım, finans ve endüstriyel müşteriler için güvenilir bir ortak olarak hizmet etmek için deneyimimizi yeni teknolojiler ve bilgiyle birleştiriyoruz. Uzun vadeli sorumluluk sahibi bir şirket olarak, büyüyen bir dünyanın ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlayacak ağımıza yatırım yapmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. STOBA SONDERMASCHINEN GMBH KG

  Almanya

  stoba CUSTOMIZED MACHINERY: BENZERSİZLİĞİN STANDART OLDUĞU HER YERDEYİZ. Özenli kreativite, teknik merak ve itinalı hayata geçirme kuvvetleri stoba Customized Machinery için vazgeçilmezdir. Müşterilerimizle birlikte ECM, PECM ve hassas lazer işlemede elektrotermik metal işleme için özel ve tam olarak uygun üretim sistemlerini geliştiriyoruz. Yapılabilirlikten seri üretime, klasik makine çözümlerinden tamamen yeni ek parçalara kadar. Özellikle: Çeşitli teknolojilerin birleştirilmesi ve onlarca yıllık tecrübemizle komple süreç zincirlerini oluşturuyoruz. Ayrıca her projeyi baştan sona kadar destekliyor ve ayrıca kişisel olarak yanınızda oluyoruz. Böylece müşterilerimize her zaman şeffaflık sağlıyoruz ve her zaman ihtiyaç duydukları desteği alırsınız. Basit ve dünya çapında. Tam da bu bizim sunduğumuz şeylerdir: Özel çözümler ve aynı şekilde özel destek. Bu şekilde stoba Customized Machinery ile geleceğe değer katıyoruz.

 3. ERWIN PAULAT GMBH

  Almanya

  Firmamız anahtar aksesuarları üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Modern teknolojileri kullanarak plastik ve metal parçalar üretiyor ve tüm dünyaya ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz: Anahtarlık, otel anahtarlığı, anahtar zincirleri, çubuk tipi askı, metal ürün standları, anahtar dolapları.

 4. RODACHEM BV

  Hollanda

  RodaChem BV, ağırlıklı olarak lityum ürünlerine odaklanan, metal tuzları ve oksitlerin tedariğinde uzmanlaşmış uluslararası bir ticaret ve dağıtım şirketidir. Ana hedefimiz, müşterilerimize (dünya genelinde) özel çözümler sunarak tüm tedarik zincirleri boyunca en uygun desteği vermektir. RodaChem BV, ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir, çalışma prosedürlerinde Üçlü Sorumluluk ilkelerini ve ilgili (AB) mevzuatını uygulamıştır.

 5. METALES PELAZ SL

  İspanya

  Hurda demir ve metallerin geri dönüşüm ve geri kazanım işlemleri. Zehirli ve zehirsiz atık yöneticisi. Ambalaj makineleri, makaslar, plazma kesme makineleri, zincir testereler.

 6. BEST METAL S.R.L.

  İtalya

 7. METAL SISTEM

  İtalya

 8. METAL - SISTEM S.R.L.

  İtalya

 9. METAL PRECIOUS S.R.L.

  İtalya