• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal oyucu -makine aletleri

Sonuçlar

Metal oyucu -makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. TECHNOMARK

  Fransa

  Verified by europages badge

  TECHNOMARK, lazer ve mikro-perküsyon teknolojileri sayesine izi sürülebilirliğin Fransız uzman kuruluşu. 2000 yılından bu yana mikroperküsyon teknolojisinin uzman kuruluşu Technomark, inovasyon alanının öncüsü olan Multi4 ürün serisini (4 farklı kombinasyonda kullanılabilen bir ürün) piyasaya sürerek pazarda devrim yaptı. Başarısından aldığı güçle Technomark sürekli olarak ürünlerin geliştirdi ve mikroperküsyon pazarına anahtar niteliği taşıyan ürünler sunmaya başladı. 2013 yılında Technomark lazer alanına ilk adımlarını attı ve ihtiyaca göre çözümler sunan ürünlerini pazarlamaya başladı. 2016 yılına gelindiğinde Graphix fiber lazer ürün serisini pazara sundu. Dünyaca tanınan yenilikleri sayesinde Technomark ürünlerinin sertifikasyonundan yenilik ödüllerine kadar kullanıcılarının takdirleriyle günümüzün vazgeçilmez bir piyasa aktörü oldu ve artık izi sürelebilirlikten, kodlu markalamaya kadar komple çözümler sunmaya başladı. Çin'deki ve ABD'deki şubeleriyle bir gruba dönüşün kuruluşun temel hedefi FrenchFab kalitesini temsil eden ürünler sunmak ve uluslararası işbirlikçi kuruluşlar aracılığıyla sınırları aşarken yerel destek ağıyla da ürünlerine servis desteği sağlamak. Markalama tipi (alfa numerik diziler, özel karakterler, logolar, saat ve tarih işaretlemeleri ve Datamatrix, QR kod gibi çeşitli türden kodlamalar) size kaliteyi garanti ediyoruz. Böylece hangi endüstriyel alanda kullanılırsa kullanılsın sunduğumuz çözümler mutlaka ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz!

 2. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CNC freze makinelerinin, CNC gravür makinelerinin, CNC plazma kesme makinelerinin, su jetiyle kesme tesislerinin ayrıca işaretleme sistemlerinin, dozaj tesislerinin, bıçaklı çizicilerin ve CAD/CAM yazılımlarının Alman üreticisi. Almanya'da üretilen makinelerimiz kesinlikle sınırsız kullanılabilir. 2D freze, 3D freze, gravür, dozaj, yapıştırma, 3D tarama, kesme, kaynak, plazma kesme, su jetiyle kesme, aşındırma, ultrasonik kaynak en önemli uygulama seçeneklerinden sadece bazılarıdır.

 3. TROTEC LASER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge
 4. HIRT METALL-UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  HIRT METALL-UND KUNSTSTOFFTECHNIK, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal oyucu -Makine aletleri, Kesilmiş parçalar, Mekanik krikolar, yaylı baskı parçaları, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Trapan ve freze kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Triberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MZ LASERTECH GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MZ LASERTECH GMBH, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Engelburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POLIMATEK SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Polimatek 2012 yılında kalıpçılık ve kuyumculuk sektörlerine kesici takım satışı ve üretimi yapmak üzere kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Faaliyet konumuz, ELMAS, PCD, CBN , KARBAYT gibi ham maddelerden yapılmış Kesici takımların satışı konusudur. KARBAYT ham maddeden mikro freze, matkap, küre freze, zemin takımları PCD, ELMAS, CBN ve MCD ham maddelerden Posalux, CNC, punch, torna takımları Özel takım imalatı (Müşterinin üretmek istediği model doğrultusunda, takımın teknik resminin çizilerek istenilen takımın üretilmesi.) Kalıpçılık sektöründe; plastik enjeksiyon kalıp imalatından başlayarak, kuyumculuk sektöründe, alyans, bilezik, kolye ucu üretimi gibi üretim konularında 20 yıllık aktif bir iş deneyimimiz var. . Satışını yapmış olduğumuz kesici takımları “üretici kimliğimiz” ile müşterilerimize sunuyoruz. “Üretici kimliğimiz ve makine kullanım bilgimiz” ile satışını yapmış olduğumuz ürünleri müşterilerimize sunmamız, müşterilerimiz için çok önemli avantajlar oluşturuyor. Müşterimiz daha hızlı üretim yapıyor.Güçlü stoklara sahibiz.Müşterilerimiz kalitesi daha yüksek ürünler üretebiliyor.Daha az takım tüketimi ile daha cok iş üretebilme imkanı sağlıyoruz.Yenilikçiyiz, müşterilerimize daha önce kullanmadıkları kesici takımlar sunarak onlara yeni modeller üretebilmeleri için imkan sağlıyoruz. Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz özel takım çözümleri sayesinde müşterilerimizin üretim prosesleri kısalıyor, maden fireler azalıyor.

 2. MECANUMERIC

  Fransa

  MECANUMERIC SA MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL VE DIGITAL CONTROL (DCB) markaları ve grup ana şirket markası altında dijital kumandalı kesim makine ve ekipmanları, gravür ve ısıyla şekillendirme makineleri tasarım ve üretiminde uzmanlaşmıştır. MECANUMERİC CNC freze kesme makineleri, aynı zamanda, lazer veya su jeti kesme makineleri, ultrasonik kesme makineleri, bıçak kesme makineleri ve gravür makineleri ve diğer makine çeşitlerinden geniş bir yelpaze sunmaktadır. Çözümlerimiz özel olarak üretilmiştir ve kapsamlı ve duyarlı bir satış sonrası hizmet sunmaktayız. MECANUMERIC, bu makinelerin tasarımı, üretimi, kurulumu ve bakımı için gerekli tüm süreçleri ve teknolojileri gerçekleştiren dünyadaki tek şirketlerden biridir. Ürünlerimizin kalitesi sayesinde, dişçilik, sanayi ve öğretim de dahil olmak üzere profesyonellerin güvenini kazandık.

 3. CRETEC GMBH

  Almanya

  CRETEC GMBH, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villingendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SETPOINT SRL

  İtalya

  SETPOINT SRL, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cislago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AUTOMATOR INTERNATIONAL SRL

  İtalya

  AUTOMATOR INTERNATIONAL SRL, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazerle işaretleme, etiket makineleri, lazerli markalama sistemleri, mikronokta işaretleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corsico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ESPA SRL

  İtalya

  ESPA SRL, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Romano D'ezzelino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FALCONTEC LTD

  Birleşik Krallık

  FALCONTEC LTD, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaplama işlemleri için oymalı silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halesowen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. VERHAEGEN

  Belçika

  VERHAEGEN, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Damgalar ve mühürler, Metal oyucu -Makine aletleri, Damgalar ve mühürler, plaka gravürü, ağaç üzerine gravür, Metal oyucu -Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MOVIMATIC INCISIONI

  İtalya

  MOVIMATIC INCISIONI, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel işaret plakaları gravürü, metal plakalar, spor plaketleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bisceglie, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. B.& L.- LASERBESCHRIFTUNGEN INH. LIANE GAMERDINGER

  Almanya

  B.& L.- LASERBESCHRIFTUNGEN INH. LIANE GAMERDINGER, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal oyucu -Makine aletleri, Matbaa harfleri fontları, Tanıtım - Ürünler ve objeler, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal oyucu -Makine aletleri, Matbaa harfleri fontları, Tanıtım - Ürünler ve objeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neresheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AAE ADVANCED AUTOMATED EQUIPMENT

  Hollanda

  AAE ADVANCED AUTOMATED EQUIPMENT, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal oyucu -Makine aletleri, mekanik yapımlar, elektrikli rotatif makineler, freze makineleri, Metal oyucu -Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helmond, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. BVG -BERNARD VANDROS GOM

  Fransa

  BVG -BERNARD VANDROS GOM, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal oyucu -Makine aletleri, sanayi gravür, Metal oyucu -Makine aletleri, kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gergy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. POKALE-PETERSEN

  Almanya

  POKALE-PETERSEN, yılında kurulan ve Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal oyucu -Makine aletleri, Matbaa harfleri fontları, Damgalar ve mühürler, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal oyucu -Makine aletleri, Matbaa harfleri fontları, Damgalar ve mühürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GRAVEURBETRIEB LEONHARDT

  Almanya

  GRAVEURBETRIEB LEONHARDT, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal oyucu -Makine aletleri, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme, Metal oyucu -Makine aletleri, metal gravür işleme makina ve tesisatları, hızlı prototip yapımı, Ultrason sistemleri - Plastik şekillendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hochdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AXE MACHINE TOOLS LIMITED

  Birleşik Krallık

  AXE MACHINE TOOLS LIMITED, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Öğütme makineleri - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metal oyucu -Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. NOORDZEE HANDELSMAATSCHAPPIJ

  Belçika

  NOORDZEE HANDELSMAATSCHAPPIJ, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Metal oyucu -Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Hidrolik presler, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Metal oyucu -Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Hidrolik presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, zwevezele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. WEARECRAFTY CNC ROUTING SERVICES

  Birleşik Krallık

  WEARECRAFTY CNC ROUTING SERVICES, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Newcastle, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. RIEDEL MASCHINEN UND ANLAGEN RIEMAG GMBH

  Almanya

  RIEDEL MASCHINEN UND ANLAGEN RIEMAG GMBH, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik Ekipmanları, Metal oyucu -Makine aletleri, Elektrik Ekipmanları, Metal oyucu -Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grafenwöhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHLEICHER GRAVIERTECHNIK

  Almanya

  SCHLEICHER GRAVIERTECHNIK, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neu-Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TECHNI-LASER

  Fransa

  TECHNI-LASER, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi, lpg vanaları, Lazerle işaretleme, Endüstriyel çelikler ve metallerin kesilmesi, tüm malzemeler üzerine yazma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Illkirch, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GRAVIERTECHNIK KARL-HEINZ SCHEUHING

  Almanya

  GRAVIERTECHNIK KARL-HEINZ SCHEUHING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal ev eşyaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal oyucu -Makine aletleri, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal ev eşyaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal oyucu -Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludwigsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ERWIN KARMANN

  Almanya

  ERWIN KARMANN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal ev eşyaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal oyucu -Makine aletleri, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Metal ev eşyaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal oyucu -Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berg Im Gau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SARL BEAUNE GRAVURE

  Fransa

  SARL BEAUNE GRAVURE, yılında kurulan ve Metal oyucu -Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk ve plastiğin baskı ve kesilmesi, Baskı, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, lpg vanaları, Kauçuk ve plastiğin baskı ve kesilmesi, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ladoix Serrigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. GRAVIERTECHNIK LAU

  Almanya

  GRAVIERTECHNIK LAU, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal ev eşyaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal oyucu -Makine aletleri, Lazer - Aygıtlar ve cihazlar, Metal ev eşyaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal oyucu -Makine aletleri, Lazer - Aygıtlar ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AURO GMBH

  Almanya

  AURO GMBH, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal oyucu -Makine aletleri, Matbaa harfleri fontları, İş hediyeleri, Promosyon amblemler, Metal oyucu -Makine aletleri, Matbaa harfleri fontları, İş hediyeleri, Promosyon amblemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Idar-Oberstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal oyucu -makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

8.787 Şirketler