• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal parmaklıklar

Sonuçlar

Metal parmaklıklar - Ithalat/Ihracat

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA bir metal işleme şirketidir. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA, 1997 yılında Águeda belediyesinde kuruldu. Metalik yapılar, metalik konstrüksiyonlar, trabzanlar, korkuluklar ve kapılar üretiyoruz. Endüstriyel kulübeler yapıyoruz. Ayrıca küçük ve büyük kapılar, korkuluklar ve küçük çatılar gibi projeleri de gerçekleştirme kabiliyetimiz var. Şirket, uzun yıllardır iç ve dış pazarlarda deneyime sahiptir: örneğin İspanya, Fransa, Angola, Mozambik. Her türlü demir, kaynaklı alüminyum veya paslanmaz çelik işleri yapıyoruz. Birkaç tasarımcı ve mühendisten oluşan bir teknik departmanımız var ve 3D modelleme yapıyoruz. En iyi malzemeleri, ekipmanı, yöntemleri ve süreçleri kullanarak mükemmelliğe oynuyoruz ve projelerinizi yürütmek için yetkin ve motive bir ekibe sahibiz. Lazer kesim, büküm, kesme ve delme, kaynak makinemiz bulunmaktadır. EN1090 ve ISO9001 sertifikalı bir şirketiz.

 2. WEISSE & ESCHRICH GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  100 yıldan fazla bir süredir, örn. örn. otomotiv sanayisi, havacılık ve uzay sanayisi, makine ve tesis mühendisliği, elektrik mühendisliği, kimya sanayisi, ilaç ve tıbbi teknoloji ve diğer birçok sanayi ve zanaat kollarındaki çeşitli endüstriyel uygulamalar için önde gelen teknik örgü üreticilerinden biriyiz. Çeşitli örgü ebatları, delik boyutları ve örgü malzemelerinden oluşan 6.000'den fazla ürünümüzle, dünya çapındaki müşterilerimize, en yüksek kalite standartlarını korurken mümkün olan en kısa teslimat sürelerini sağlıyoruz. Tüm üretim tesislerimiz DIN ISO EN ISO 14001 ve DIN EN ISO 9001: 2015'e göre sertifikalandırılmıştır. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte, özel uygulamalar için, kullanıma hazır ürünlere kadar müşteriye özel çözümler geliştirmekteyiz. Size ayrıntılı bir teklif sunmak bizi mutlu edecektir.

 3. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metalden, özellikle tel ve sacdan teknik yapı grubu imalatı. Çelik, yay çeliği ve paslanmaz çelikten yapılmış küçük seriler için de çapı 0, 5 mm ile 14 mm aralığında bulunan tellerin işlenmesi. Vulkaneifel şirketi, 1830 yılından bu yana tel ürünler imal etmektedir. Yaklaşık 200 yıllık bu gelenekte, deneyimli çalışanlarımız 1997 yılından bu yana modern makineler kullanarak Hillesheim'daki tesisimizde tel ve sacdan sepetler ve ızgaralar üretmektedir. Endüstriyel ihtiyaçlar, sanayi tipi mutfaklar, laboratuvarlar, tıp endüstrisi ve ilaç sanayi için tel ve metal ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı, özellikle tel sepetler, ızgaralar ve iskeletler.

 4. DRAHT-BINDER OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıldan beri asıl işimizi sürekli geliştirmemiz sayesinde uzmanınız olduk. Ticaret ve son müşteri için her türlü ızgara ve dokuma üretiyoruz. Şirket 1945 yılında alt faaliyet alanları çit ve büyük kapı yapımı olan bir demir doğramacı olarak kurulmuştur. Daha başlangıç yıllarda kendi ihtiyaçları için tel işleme makinelerinin tasarlandığı makine yapımı departmanı ortaya çıkmıştır. 70'li yıllarda tel dokumacılığı şirketin ikinci bir ayağı haline gelmiştir. 1978 yılında dalgalı ızgara ve zımbalama ızgarası için ilk tam otomatik üretim sistemi üretildi. Şirket Erkrath'a taşındı ve şirketin tel dokumasına odaklanmasıyla yeni pazarlara girildi. 1995 yılında ürün gamına nokta kaynaklı ızgara ve kenar profili eklenmiştir. Günümüzde ise dört tam otomatik üretim bantlarında üretim yapılmaktadır.

 5. ROTHFUSS BEST GABION GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli istihkam duvarı ızgaralarının lider üreticisi olarak, mükemmel ürünlerin olağanüstü projelerin yapı taşları olduğunu biliyoruz. Punta kaynaklı örme çitlerin araştırılması, geliştirilmesi ve üretiminde 30 yılı aşkın deneyime sahibiz. Müşterilerimize farklı uygulamalar için doğru çözümleri sunabilmek için ürün yelpazemizi sürekli olarak optimize ediyoruz. Sunduklarımız: - Eşsiz kalite - Doğrudan üreticiden istihkam duvarları - "Her şey tek bir kaynaktan" kurumsal felsefeye sahip tam kapsamlı tedarikçi - Komple hizmet paketi - Planlamadan üretime ve uygulamaya kadar - Geniş uzmanlık bilgisi ve ekibimizin yılların deneyimi - Geliştirme ve inşaat konusunda profesyonel tavsiye - Bir projenin teslimine kadar yoğun destek. İster bahçecilikte, ister peyzajda, ister temel mühendisliğinde, ister jeoteknik mühendisliğinde inşaat projelerinde, standart ve bireysel çözümler için güvenilir ve yetkin ortağınızız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WDM DEUTENBERG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WDM Wolfshagener Draht- & Metallverarbeitung bireysel istekler için tel çapına göre 300x250 mm'den 8.000x2.400 mm'ye kadar boyutlarda kaynaklı hasır çit üreticisidir. Bunun için 2, 0 - 18, 0 mm çap aralığında çıplak, galvanizli, alüminyum galvanizli ve paslanmaz çelik teller kullanılır. Olası uygulamalar, örn. peyzaj mimarisi, tarım, makine mühendisliği ve mağaza düzenleme sektörlerinden metal işleme, gıda, elektik ve inşaat sektörlerine kadar uzanmaktadır.

 2. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Merdivenler ve taşınabilir merdivenler, binalar için metal taş yapı, Metal parmaklıklar, endüstriyel iskeletler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavião-V.n. De Famalicão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. AXELENT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AXELENT GMBH, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart-Degerloch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KAUFMANN & LINDGENS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAUFMANN & LINDGENS GMBH, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wegberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. COMFER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COMFER SRL, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal parmaklıklar, demir, sac, Metal parmaklıklar, galvanize saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRAHT-MÜLLER GITTERHERSTELLUNGS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Kablo boruları, punta kaynak, Metal parmaklıklar, kurutulmuş tatlı biber, paslanmaz çelik ızgaralar, Kaplamalar, koruyucu ızgaralar, ızgaralı konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AKS ASTRID K. SCHULZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AKS ASTRID K. SCHULZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALANSAN WIRE FENCE PANELS

  Türkiye

  ALANSAN company is established in 1994 to provide good service and quality products. Our priority is to deliver products quickly and on time.We receive orders from many companies and customers from Turkey. and competent employees work very carefully to produce the best product. Our aim is to expand domestic and international export network.We make products that protect the place you want to protect completely. We produce panels and fences in the size and dimensions you want upon special request.We produce faultlessly with the best and new industrial machines.

 2. DEUTENBERG DRAHTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Deutenberg Drahttechnik GmbH, Deutenberg grubuna aittir ve Nordrhein-Westfalen eyaletinde orta ölçekli bir kuruluştur. Tel tekniği ve tel işçiliğinde uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve geleneklerimizden çok memnunuz. Yetkin çalışan kadromuzla 60 yıldan uzun bir süredir her türlü tel ürünleri üretmekteyiz. Müşterilerimiz sanayi, mimari ayrıca ticaret ve dükkan yapımı gibi birçok alandan gelmektedir. Sanayi ve kaynaklı ızgara, paslanmaz çelik ızgara, tel sepetler ve komple asansör sistemleri, özel tel ürünler ve tel bükme parçaları üretmekteyiz. Uygulama amacına ve kullanım alanına bağlı olarak tel ürünlerimizi üretmek için farklı malzeme ve malzeme kalınlıkları kullanırız. Tel parçaları ham veya parlak tellerden ayrıca çinko kaplama veya alüminyum kaplama telden üretiriz. Paslanmaz çelik teller de Deutenberg'de işlenmektedir. İşlenecek tellerin çapı 1, 6 ila 10 milimetre aralığındadır

 3. NERI MAKINA MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

  Türkiye

  NERI MAKINA MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nilüfer, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O.

  Çek Cum.

  SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O., yılında kurulan ve Genişletilmiş metal saclar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal parmaklıklar, paslanmaz çelik, özel ve yaygın çelikler, Metal parmaklıklar, Genişletilmiş metalden delikli sac, dekoratif metalik boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. STE NOUVELLE GRILLGAES DE PROVENCE

  Fransa

  STE NOUVELLE GRILLGAES DE PROVENCE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Metal parmaklıklar, tahta perdeler, ana kapılar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Laurent-Du-Var, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SAPRKLE CONCRETE SCREWS COMPANY

  Çin

  SAPRKLE CONCRETE SCREWS COMPANY, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. FRANCE MACCAFERRI

  Fransa

  FRANCE MACCAFERRI, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Metal parmaklıklar, akarsu işletmelerini sağlıklı kılma çalışmaları, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valence Cedex 9, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ZAKŁAD PRODUKCJI SIATKI OGRODZENIOWEJ P.P.H.U. CODA

  Polanya

  ZAKŁAD PRODUKCJI SIATKI OGRODZENIOWEJ P.P.H.U. CODA, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. açılır büyük kapılar, tahta perdeler, katı alüminyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zbąszyń, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. SEEGARDEL PRODUKTIONS- UND VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  SEEGARDEL PRODUKTIONS- UND VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sese karşı koruyucu malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lobbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FAPROL - FÁBRICA DE PRODUTOS DE LOGÍSTICA

  Portekiz

  FAPROL - FÁBRICA DE PRODUTOS DE LOGÍSTICA, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal sepetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Estêvão Das Galés, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. BAGSIK SP. Z O. O.

  Polanya

  BAGSIK SP. Z O. O., yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gliwice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEGADIS

  Fransa

  MEGADIS, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. file sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FRUNZE PLANT PJSC

  Ukrayna

  FRUNZE PLANT PJSC, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar, Metal parmaklıklar, açık havuz, Parmaklıklar, Bariyerler, Metal parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. METALMALLA & BEICO

  İspanya

  METALMALLA & BEICO, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrokaynaklı ızgaralar, galvaniz ızgaralar, koruma için metal hasırlar, rack sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Adrià De Besòs-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ISENMANN SIEBE GMBH

  Almanya

  ISENMANN SIEBE GMBH, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kevgir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CAVATORTA FRANCE

  Fransa

  CAVATORTA FRANCE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Dikenli tel - Demirli metaller, Metal parmaklıklar, çevreleme için metal hasırlar, ev onarım malzemeleri, Dikenli tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve-Saint-Germain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. EUROMAAS

  Hollanda

  EUROMAAS, yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wijchen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. SMD - STORES MODERNE DIFFUSION

  Fransa

  SMD - STORES MODERNE DIFFUSION, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Metal parmaklıklar, yalıtımlı verandalar, paslanmaz çelik kapamalar, pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zillisheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz