• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal sarnıçlar

Sonuçlar

Metal sarnıçlar - Ithalat/Ihracat

 1. CLASS REGENWASSERTANKS & ZUBEHÖR

  Almanya

  Verified by europages badge

  CLASS REGENWASSERTANKS & ZUBEHÖR, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Berghülen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. A&O TEC GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  A&O TEC GMBH, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Eugendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. BORGES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BORGES GMBH, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Seelze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. M.A.C. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  M.A.C. S.R.L., yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sarnıçlar, Tank (tanker), treyler, sarnıç römorklar, mal nakliye römorkları, Metal sarnıçlar, likit petrol ürünleri için hazneler, Tank (tanker), treyler, metal doğrama ürünleri, metal kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. POSCHEN & GIEBEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  POSCHEN & GIEBEL GMBH, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALFRED SCHNEIDER GMBH & CO. TANKBAU KG

  Almanya

  ALFRED SCHNEIDER GMBH & CO. TANKBAU KG, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Söhrewald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KÖVER GMBH & CO KG

  Almanya

  KÖVER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buxtehude, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BEHÄLTERTECHNIK HAASE

  Almanya

  BEHÄLTERTECHNIK HAASE, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Plessa, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BÜENFELD GMBH GFK-TANK- UND BEHÄLTERBAU

  Almanya

  BÜENFELD GMBH GFK-TANK- UND BEHÄLTERBAU, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meschede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. IAT INDUSTRIELLE ANLAGENTECHNIK AG

  İsviçre

  IAT INDUSTRIELLE ANLAGENTECHNIK AG, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herzogenbuchsee, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. AKS DASIS DOMMERMUTH GMBH & CO. KG

  Almanya

  AKS DASIS DOMMERMUTH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mülheim-Kärlich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SUPERVAC MASCHINENBAU GES.M.B.H.

  Avusturya

  SUPERVAC MASCHINENBAU GES.M.B.H., yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. KÜSSNER INDUSTRIEDEMONTAGEN GMBH

  Almanya

  KÜSSNER INDUSTRIEDEMONTAGEN GMBH, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Beelen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROBERT ZIMMERMANN GMBH

  Almanya

  ROBERT ZIMMERMANN GMBH, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Morsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VENETA ACCIAI SRL

  İtalya

  VENETA ACCIAI SRL, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bilyalı supap, paslanmaz çelik kapamalar, güvenlik subapı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fossalta Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DOCKMARINE GMBH

  Avusturya

  DOCKMARINE GMBH, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neusiedl, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C.

  İtalya

  ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C., yılında kurulan ve Metal gölgelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sarnıçlar, makara sacları, kapatma için trapezoidal saclar, Metal sarnıçlar, metal parlatma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porcari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. UWE KIESSLING

  Almanya

  UWE KIESSLING, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Magdeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MAGYAR

  Fransa

  MAGYAR, yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sarnıçlar, tanklar, Metal sarnıçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dijon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ALGOR S.R.L.

  İtalya

  ALGOR S.R.L., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Metal sarnıçlar, Metal fıçılar, Metal sarnıçlar, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, paslanmaz çelik yağ konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Del Conte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. INGENSIEP & SCHALLENBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  INGENSIEP & SCHALLENBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grefrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GIMAR S.R.L.

  İtalya

  GIMAR S.R.L., yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sarnıçlar, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, Metal sarnıçlar, şaraplaştırma kapları, Şarap imalatı - Makineler, ekipmanlar ve sistemler, stoklama tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Occimiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METALCONSTRUCT 2000 SPRLU

  Belçika

  METALCONSTRUCT 2000 SPRLU, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tanklar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Metal tanklar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, metal kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Courcelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HARALD LIEBERS BEHÄLTER - APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  HARALD LIEBERS BEHÄLTER - APPARATEBAU GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal sarnıçlar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Endüstriyel yapı inşaatı, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal sarnıçlar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JAASTRA-WAM, LTD

  Litvanya

  JAASTRA-WAM, LTD, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, otomatik kaynak tankı, Tank, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, makine ve donanım besleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alytus, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 6. FEROMETAL

  Belçika

  FEROMETAL, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sarnıçlar, Paslanmaz çelik metal işleri, metal iskelet, metal merdivenler, Metal sarnıçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Châtelet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. BTS TANK SOLUTIONS

  Belçika

  BTS TANK SOLUTIONS, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yatay depolama tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dottignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. EUROSPRAY S.P.A.

  İtalya

  EUROSPRAY S.P.A., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Metal sarnıçlar, Metal fıçılar, Metal sarnıçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CITERGAZ

  Cezayir

  CITERGAZ, yılında kurulan ve Metal sarnıçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mascara, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 10. SACIL S.R.L.

  İtalya

  SACIL S.R.L., yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fıçılar, Metal sarnıçlar, Metal fıçılar, Metal sarnıçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz