• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal silolar

Sonuçlar

Metal silolar - Ithalat/Ihracat

 1. PARSMEGA MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Büyük tarımsal üretimlerde en son teknoloji çözümleri için ilk adresiniz PARSMEGA'ya hoş geldiniz. Özel Ar-Ge departmanımız tahıl siloları, tahıl kurutucuları, değirmenler, değirmen sistemleri, makarna üretim makineleri ve endüstriyel soğutma sistemlerinde yeniliklere öncülük etmektedir. PARSMEGA ailesinin hayati bir parçası olarak, rakipsiz müşteri desteğine ve üst düzey ürünlerin teslimine öncelik veriyoruz. PARSMEGA, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli sektörlerde kapsamlı çözümler sunan anahtar teslimi projelerde uzmanlaşmıştır. Başta Orta Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere 32 ülkede küresel bir müşteri kitlesine hizmet veren şirketimiz, hizmet standartlarını yükseltirken küresel erişim alanını sürekli genişletmeyi taahhüt etmektedir. PARSMEGA çatısı altında faaliyet gösteren iştirakimiz SOLLS SHOES ile tanışın. Çok çeşitli erkek ve kadın ayakkabı stilleri üretmesiyle tanınan SOLLS SHOES, Gaziantep'te son teknoloji ürünü bir üretim tesisine ve günlük binlerce yüksek kaliteli ürünün üretimini sağlayan deneyimli bir ekibe sahiptir. Yenilikçiliğe ve mükemmelliğe olan bağlılığımız, zincir mağazalar için tercih edilen tedarikçi ve çok sayıda ülkeye güvenilir bir ihracatçı olarak konumumuzu sağlamlaştırmaktadır. DS Damat, Boyner gibi ünlü markalarla işbirliğimiz, SOLLS SHOES'u tanımlayan olağanüstü kalite ve işçiliğin bir kanıtı olarak dikkat çekicidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  Tüm ürünler arasında "metal silolar"
 2. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  Modüler, ilâveler yapılabilir, her tür dökme ürün stoklamaya uygun endüstriyel kapasitede ve komple boşaltılabilen, ayrıca önceden bir temizlik işlemi gerekmeden başka ürünle doldurulabilen silolar. Dıştan bağlantılı, kendiliğinden temizlenir, demonte edilir, kendi aralarında değiştirilebilir, 2 ila 4 mm kalınlıklı ve 940 x 1940 mm’lik standart boyutlu düz yüzeyli galvanize ve paslanmaz DOHOGNE SYSTEM tanklar. Avrupa EN 1991-4 standartına uygun depolama ile ilgili statik ve dinamik taleplere uyan 50 yıllık deneyime sahip sızdırmaz ve sağlam tanklar. Ekonomik olarak taşınabilir prefabrike silolar : Mevcut komplekse dahil etme tank sahaya parça halinde geldiğinde geleneksel kazanlı tankta olduğu gibi erişim yolu gerekmeden gerçekleştirilir. hızlı montaj ağır altyapı şantiyesi gerektirmez. ATEX ve Avrupa standartlarına göre patlamaya karşı korumalı tanklar.

 3. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2014 yılında kurulan MRM Concrete Batching Plants, kompakt, mobil ve sabit beton santralleri konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli lider bir üreticidir. Entegre bir tasarım ve üretim süreciyle, dünya çapında çeşitli ülkelerde çok sayıda beton santralini başarıyla kurduk ve devreye aldık ve güvenilir satış sonrası hizmet sunduk. Küresel erişimimiz 4 kıtaya yayılmış olup, mobil ve sabit tip beton santrallerimiz onlarca farklı ülkeye ihraç edilmektedir. Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki son teknoloji ürünü fabrikalarımızda, 12.000 m² kapalı alanda yılda 60 santrale ulaşan kayda değer bir üretim kapasitesine ulaşıyoruz. En son teknoloji ve makinelerle donatılmış uzman iş gücümüz, tavizsiz kalite ve olağanüstü hizmet sunarak hızla marka bilinirliği kazanmıştır. Ürün portföyümüz: •Sabit Beton Santralleri -Mobil Beton Santralleri -Şantiye Tipi Enerji Santralleri -Kompakt Beton Santralleri -Çimento Siloları ve Silo Ekipmanları -Beton Mikserleri MRM Beton Santrallerinde hazır beton santrallerimiz, birinci sınıf üretimden sorunsuz montaja, kapsamlı satış sonrası eğitim ve yedek parça tedarikine kadar geniş bir süreç yelpazesini kapsamaktadır. Kendimizi müşteri memnuniyetine adadık ve her adımda üstün ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

  Tüm ürünler arasında "metal silolar"
 4. ROWEKO KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROWEKO KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauffen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ENITOR AICH METALLBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENITOR AICH METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Munderkingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCE

  Belçika

  Verified by europages badge

  SCE, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. silolar, Depolama siloları, ardiye çözümleri, silo inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtervelde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  SILOS SPAIN INSTALACIONES, S.L., yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, silo inşaatı, hububat depolama siloları, Çiftlik siloları, Depolama siloları, Çiftlik tankları, hayavan besinleri için, silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. KARL J. MAYR SILO – SERVICE – ERSATZTEILE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KARL J. MAYR SILO – SERVICE – ERSATZTEILE, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krenglbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Türkiye

 5. SATKON SCREW

  Türkiye

  SATKON SCREW Şirketi, endüstriyel malzemelerin taşınması, karıştırılması ve depolanması alanında uzmanlaşmış bir liderdir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve çözüm odaklı hizmetler sunarak verimliliklerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz : Helezon konveyör, Helezon yaprak, Kovalı elevatör, Bant konveyör, Tambur Besleyici, Karıştırıcı, Bunker - silo ve Klape gibi çeşitli çözümler/ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimiz Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. SATKON SCREW olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve müşteri odaklı hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Endüstriyel malzeme taşıma, karıştırma ve depolama ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğinizde, güvenilirlik, dayanıklılık ve performansı bir arada bulacaksınız. Hemen bize ulaşın ve size özel çözümlerimizle tanışın.

 1. EKONN FILTRE SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Türkiye

  Talaş Konveyörü Talaşlı İmalat Geri Dönüşüm Sistemleri Talaş Konveyörü ve Proses Sıvı Filtrasyon Sistemleri Her çeşit konveyör imalatları, talaş işleme sistemleri, ihtiyaca ve projeye özel konveyör sistemlerini üretmekteyiz. Türkiye'de bir çok projede imalatını yaptığımız konveyörler kullanılmaktadır. Dip Kazımalı, çelik paletli ve manyetik konveyörler, talaş kırıcı ve santrifüjlüme sistemleri haricinde proses sıvı filtreleme sistemleri ile hizmet vermekteyiz.

 2. TOKE MAKINA

  Türkiye

  TÖKE MAKİNA; Yem taşıma nakliyat silobaz ve ekipmanlarının imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. 2010 yılından günümüze Tavukçuluk ve hayvancılık sektörlerinde kullanılmak üzere helezonlu ve helezonsuz silobaslar üretmekteyiz. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. İmalat ve pazarlamasını yaptığımız yem taşıma nakliyat silobazlarını, Kamyon Üzerine Montajlı, Dorse Üzerine Montajlı, Traktör Arkası Yem Römorku, Kamyon Üzerine Montajlı ve Yem almalı olarak imal etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, politikasını kalite ve ekonomik fiyat olarak belirlemiştir. Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir. Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

 1. 5S MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  5S Makina tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında uzman personeli ile hizmet vermektedir. Genel olarak ürünleri konveyör bant, konveyör sistemleri, silo imalatı, teleskopik konveyör, zincirli elevatör, zincirli konveyörler, çelik silo'dan oluşmaktadır.Birçok sektörde olduğu gibi tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında da teknik yeterlilik, akılcı ve ekonomik çözüm olmazsa olmaz gereklilikler. 5S hem teklif hem de üretim ve montaj anında bu gerekliliklere sahip olduğunu ifade ederken kendilerinin bir diğer önemli farkının da iş teslimi ile bitmeyen teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermeleri olduğunun altını çiziyor. Şirket ortaklarına bakıldığında tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında her biri en az 5 yıl deneyimli proje, arge, üretim, planlama, satınalma departmanlarında görev yapmış kişilerden oluşmuş bir müessese görüyoruz.

 2. ALFASEN MAKINE MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Alfasen olarak mühendis tabanlı kadromuz ile endüstriyel fabrikalara ekipman ve sistem üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz tüm sistem ve makinelerin tasarımları bünyemizde gerçekleştirilmektedir. Fabrikalardaki toz ve granül halindeki dökme hammaddelerin işlendiği tesislerde depolama, yükleme, boşaltma, taşıma, tartım, dozajlama, toz toplama, filtreleme gibi iterasyonlarda çalışan sistemlerde uzmanlaşmış durumdayız. Çimento, beton tesisleri, plastik, kimya sanayi, gıda, demir çelik, alçı, tarım gibi sektörlere hizmet vermekteyiz.Ürünlerimizin kalitesi, tasarımı ve yeniliğine olan tutkumuzun, müşterilerimiz tarafından da paylaşılıyor olmasından onur duyuyoruz.Silo Ekipmanları, Silo imalatı, silobas yükleme körüğü, kamyon yükleme körüğü, titreşim koniği (silo akışkanlaştırıcı), silo üstü jet filtre, silo emniyet ventili, sürgülü kalpe, kelebek vana, bigbag boşaltma, dozajlama sistemleri, çuval (torba) bozma, seviye sensörü, blower, hava kilidi, hücre tekeri, helezon konveyor, pnömatik taşıma gibi sistemlerin imalatını yapmaktayız.Çimento, Beyaz çimento, Kireç, Alçı, Kalsit, Klinker, AYPE, LAYPE, ATH, HFFR, PVC, PP, PE, Silis, Pudra, Şeker, Tuz, Nişasta, Karbon, Hafif - ağır soda, Barit, Baryum, Bakır, Boraks, Brom, Toprak, Kil, Kum, Kok, Mermer tozu, Polipropilen, Polietilen, Mangan, Magnezyum, Sodyum, Çinko oksit, Potasyum, Nitrat, Sülfat, Klorür, Buğday, Arpa, Nohut, Pirinç, Fasulye, Bakla, Çekirdek, Fıstık, Fındık, Baklagiller, Filler, Tinkal, Kakao, Süt tozu, Kahve, Peyn

 3. SARPES FOREIGN TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  We operate our customers' foreign trade process and we give international logistic service to our customers. We work as our customers' purchase and logistic department. We export technical materials especially technical turnkey project furnitures, all kind of turnkey project silos included all machines, turnkey plant systems, turnkey floor, ceiling, elevator, conveyor, ventilation systems.We try to give optimized best service with our strong cordial communication and flexible organization.

 4. DLA CONSTRUCTION AND FOREIGN TRADE

  Türkiye

  Şirketimiz, başta inşaat malzemeleri ve çelik silo olmak üzere, yumurta, deniz ürünleri ve kuruyemiş sektöründe 1989 yılından beri biriktirdiği tecrübesiyle hizmet vermektedir.tahıl depolama sistemleri, inşaat malzemeleri, iç kapı ve çelik kapı, yumurta, deniz salatalığı konusunda hizmet vermektedir.

 5. VIBRAFLOOR

  Fransa

  VIBRAFLOOR, hem akışkan hem de yapışkan dökme ürünler için boşaltma sistemlerinin üretiminde uzmandır. VIBRAFLOOR sistemi her türlü depolamaya adapte edilebilir: şekilleri ve boyutları ne olursa olsun metal veya beton silolar, hazneler, vagonlar, bağımsız tanklar, tekneler. Silindirik, dikdörtgen, beton, çelik silolar, kubbeler, tekneler, vagonlar, kamyonlar, vs. Vibrafloor, entegre bir temizliği garanti eden boşaltma sistemini kurar.

 6. SIMEZA - SILOS METÁLICOS ZARAGOZA S.L.U

  İspanya

  Metal silo üretimi, komple tesisler ve %100 garantili depolama. Tahıl ve un depolama ve nakliyesi için komple tesisler. Sulama ve yangınlar için su depoları.

 7. GRAIN STORAGE UCEL SILO LTD

  Türkiye

  GRAIN STORAGE UCEL SILO LTD, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. MEGA TECH INDUSTRIAL MECHANIC COMPANY

  Türkiye

  MEGA TECH INDUSTRIAL MECHANIC COMPANY, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beton döşemeler için bantlar, silolar, cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. STIM LTD

  Ukrayna

  STIM LTD, yılında kurulan ve Güneş enerjisi üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Metal silolar, Metal silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nikolaev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. MIKOM D.O.O.

  Sırbistan

  MIKOM D.O.O., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat çelikleri, Metal silolar, Özel çelik yapılar, İnşaat çelikleri, Metal silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novi Sad, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. TSC SILOS

  Hollanda

  TSC SILOS, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Modüler yapılar, Çelik inşaatı, Modüler yapılar, silolar, hazneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. MI MAILBOX INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  MI MAILBOX INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Euskirchen-Flamersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRADO STORAGE PROJECT SOLUTIONS S.L.

  İspanya

  PRADO STORAGE PROJECT SOLUTIONS S.L., yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahıl ve tohumlar, tarım-gıda endüstrisi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campillos, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SGH SCHÜTTGUTHANDLING

  Almanya

  SGH SCHÜTTGUTHANDLING, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steißlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MORILLON SAS

  Fransa

  MORILLON SAS, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, presler, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andrezé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TRANSIL INTERNATIONAL

  Hollanda

  TRANSIL INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. inşaat malzemeleri için davlumbazlar, İşleme yama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zelhem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. LORANDI SILOS S.R.L.

  İtalya

  LORANDI SILOS S.R.L., yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik siloları, Plastik malzemeden silolar, Çiftlik siloları, Plastik malzemeden silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ZEPPELIN SYSTEMS UK LTD.

  Birleşik Krallık

  ZEPPELIN SYSTEMS UK LTD., yılında kurulan ve Metal silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mikserler, Mikserler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annesley, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz