• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal sofra takımı

Sonuçlar

Metal sofra takımı - Ithalat/Ihracat

 1. LAYANA COMPANY

  Tayvan R.O.C.

  LAYANA COMPANY, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal sofra takımı, ağaç oyma işleri, servis çatalı, Metal sofra takımı, masa eşyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CHANGHUA, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG

  Almanya

  WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG, yılında kurulan ve Elektronik ev aletleri - küçük aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Metal sofra takımı, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Metal sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geislingen/steige, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TOROFLEX SCHLEIFMITTEL GMBH

  Almanya

  TOROFLEX SCHLEIFMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Mineraller, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Mineraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bindlach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. W. NUSSER GMBH

  Almanya

  W. NUSSER GMBH, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Boru tesisatçılık işleri, Taşıtlar için havalandırma sistemleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Boru tesisatçılık işleri, Taşıtlar için havalandırma sistemleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neusäß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SAS DUBOST COLAS PRADEL

  Fransa

  SAS DUBOST COLAS PRADEL, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sofra takımı, bıçaklar, pizza bıçağı, Paslanmaz çelik çatal-bıçak, Metal sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viscomtat, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PALAMIANAKIS

  Yunanistan

  PALAMIANAKIS, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. av bıçağı, örtüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Irakleio, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. FESCER

  Türkiye

  FESCER, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Paslanmaz çelik sofra takımı, mutfak eşyası, Paslanmaz çelik sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PINDER BROTHERS LTD

  Birleşik Krallık

  PINDER BROTHERS LTD, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sofra takımı, Beyaz madenden yemek takımları, Metal sofra takımı, Beyaz madenden yemek takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. KYUSYOKU KIKAKUTAI

  Japonya

  KYUSYOKU KIKAKUTAI, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. japonca, yeşil çay sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yokohama, Japonya 'de bulunmaktadır.

 5. INKUG S.L.IDURGO

  İspanya

  INKUG S.L.IDURGO, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sofra takımı, Metal sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gernika, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. NINGBO TUNER TRADING CO., LTD

  Çin

  NINGBO TUNER TRADING CO., LTD, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Yuyao, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. ARMAZENS DE LOUCAS E VIDROS DE CEDOFEITA, LDA

  Portekiz

  ARMAZENS DE LOUCAS E VIDROS DE CEDOFEITA, LDA, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal sofra takımı, Sofra ürünleri, Metal sofra takımı, Sofra ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. STAWARZ TECHNOLOGY

  Polanya

  STAWARZ TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tczów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. CHROMOLITE CUTELARIAS - MARCA DALPER

  Portekiz

  CHROMOLITE CUTELARIAS - MARCA DALPER, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sofra takımı, Metal sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. WILKENS & SÖHNE GMBH

  Almanya

  WILKENS & SÖHNE GMBH, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sofra takımı, Metal sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. APELDOORNSE MESSENFABRIEK AMEFA B.V.

  Hollanda

  APELDOORNSE MESSENFABRIEK AMEFA B.V., yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal sofra takımı, Metal sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Apeldoorn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. STYLE ART COLLECTIONS

  Hindistan

  STYLE ART COLLECTIONS, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, MORADABAD, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 6. GREEN HILLS ENTERPRISES

  Pakistan

  GREEN HILLS ENTERPRISES, yılında kurulan ve Metal sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wazirabad, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 7. HGS - BESTECKFABRIK HERBERT GOSEBRINK

  Almanya

 8. BREDERO PRICE COATERS LIMITED

  Birleşik Krallık

 1. ARCPLAST PLASTIC PACKAGING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ARCPLAST, Türkiye'de tek kullanımlık plastik ürünlerde lider üretici konumundadır. İstanbul'da kurulu fabrikamızda gelişmiş modern teknolojilerden faydalanıyoruz. Uzun yıllardır 'Tek Kullanımlık Sofra Malzemeleri Sektörü'nün bir üyesiyiz. Uzun yıllardan beri, önde gelen zincir mağazalara, marketlere ve toptancılara çok çeşitli ürünlerimizi tedarik ederek, Tek Kullanımlık Sofra Malzemeleri Sektörünün en uygun alternatiflerini sunuyoruz. 'Zebra Disposables' markamız altında misyonumuz, müşterilerimizin taleplerine hızlı bir şekilde yanıt vermektir. Hızlı ve esnek olmaktan gurur duyuyoruz ve bu nedenle dünya çapındaki müşterilerimizin taleplerini karşılayabildiğimize inanıyoruz. Geniş bir tek kullanımlık plastik ürün portföyüne sahibiz. Ürünlerimiz şunlardan oluşmaktadır: •PS & PP plastik çatal bıçak takımı, •Plastik çatal bıçak setleri, •Plastik Tabaklar, •Plastik kaplar olarak şarap kadehleri, shot bardakları, şampanya kadehleri ve plastik bardaklar bulunur. Ayrıca ÖZEL MARKALAR sayesinde müşterilerimize birçok farklı perakende ambalaj seçeneği sunuyoruz. Ürünlerimizi kendi ambalajlarıyla da üretebiliyoruz. Ayrıca tüm ürünlerimiz AB standartlarına uygundur. Müşterilerimiz her zaman fabrikamızı ziyaret etmeye ve profesyonel ve kaliteli hizmet verecek güler yüzlü personelimizle tanışmaya davetlidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. BINC GROUP AB - ECO GREEN PACK FOR THE WORLD

  İsveç

  Verified by europages badge

  Kağıt torbalarımız, en iyi fiziksel ve mekanik özelliklere sahip, çevre dostu, tamamen biyolojik olarak parçalanabilen saf selüloz hammaddeden üretilmiştir. Torba çeşitlerimiz beyaz veya kahverengi renklerde, bükümlü, düz saplı veya sapsız (düz dipli) olarak ve ayrıca düz V tabanlı kağıt torbalar ve benzersiz desenlere sahip tasarımcı torbalar olarak sunulur. Ayrıca istediğiniz renkte kraft kağıt poşetler üretebilir veya flekso baskı kullanarak tasarımınıza özel olarak markalaştırabiliriz. Sadece güvenli, su bazlı mürekkepler kullanıyoruz. Kağıdın ağırlığı 70g.m2 ile 250g.m2 arasında değişir. Üretim hatlarımızda (Japonya, İtalya) 140 mm'den 540 mm'ye kadar her boyutta kağıt torba üretebiliriz. Nitelikli uzmanlarımız ve modern otomatik ekipmanlarımız sayesinde, her miktardaki siparişleri zamanında yerine getirebiliyor ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarını uygulayabiliyoruz. Her zaman en yüksek ürün kalitesini sağlama ve teslimat koşullarına uyma konusunda sorumlu davrandığımız uzun vadeli bir ortaklığa odaklanırız. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve her türlü resmin fleksografik baskısı da dahil olmak üzere her boyutta ve türde ürünler üretebilecek esnekliğe sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Ve en önemlisi ürünlerimiz tüm gereksinimleri karşılar, uzun süre hizmet verir ve çevreye zararı dokunmadan hızlı bir şekilde çözünür. Stoklarımızda her zaman çeşitli torbalar bulunur ve ayrıca desenli veya desensiz olarak tüm boyut ve kalınlıklarda istenen sayıda kağıt torba üretebiliriz. Bizimle birlikte çalışmaya başlamak için lütfen isteğinizi e-posta ile gönderin.

 3. PAPER PRINT CONVERTING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  PPC – Paper Print Converting GmbH. 30 yılı aşan sektör deneyiminden, tutkudan ve yaratıcılıktan yararlanın. 1986'dan beri Spittal an der Drau'daki (Avusturya) merkezimizde premium segment için yüksek kaliteli tek kullanımlık masa örtüleri, peçeteler ve parti tabakları üretiyoruz. Toptan ve perakende olarak, endüstri, otel ve catering için benzersiz, kişiye özel ürün çözümleri sunuyoruz. Ana işimiz, tanınmış uluslararası şirketler adına ÖZEL MARKALI çeşitlerin üretimidir.

 4. RS HANDELSUNTERNEHMEN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kablo, tel, metal, hurda ve kullanılmış takım tezgahlarının alımında uluslararası şirket. Şirketimiz en başından beri müşterilerimizle iş ilişkilerimizi sürdürmek için elinden gelen her şeyi yapmış bulunmaktadır. Bu çaba, yıllar içinde geniş bir uluslararası iş ilişkileri ağıyla sonuçlanmış ve bu ağ da geniş ürün yelpazemizdeki ürünleri mümkün olan en iyi şekilde pazarlamamızı sağlamıştır. Hurda metal, değerli metal, kablo hurdası alımı, metal alımı, kablo alımı, bakır alımı, alüminyum geri dönüşümü, kablo geri dönüşümü, kablo değerlendirmesi, kablo ticareti, yüksek nitelikli çelik hurdası, metal ticareti, kablo satıcısı, sert metal geri dönüşümü, kablo geri dönüşüm işletmesi, hurda kablo ticareti, hurda kablo alımı, kablo satıcısı, bakır imhası, Öğütme çamuru geri dönüşümü, güç kablosu geri dönüşümü. Kullanılmış CNC takım tezgâhları, matkap tezgâhları, freze tezgâhları, takım taşlama tezgâhları, torna tezgâhları, freze tezgahları, dairesel testere tezgâhları, testere tezgâhları, takım freze tezgahları gibi metal işleme amaçlı kullanılmış tezgâhların alımı ve satımı

 5. MPM TEXTILES - HOTEL & HOUSEHOLD TEXTILES

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Merkezi kuzey Portekiz'de bulunan MPM TEXTILES, 20 yılı aşkın bir süredir oteller ve iç dekorasyon için ev ve banyo tekstil ürünleri, otel endüstrisi, SPA merkezleri, güzellik enstitüleri, deniz terapisi, banyo terapisi, termal merkezler ve giyim için yüksek kaliteli tekstil ürünleri tasarlayıp üretmektedir. MPM TEXTILES, %100 Mısır pamuğundan 600 ilmekli 120/2x120/2 185x91 lüks yatak takımları ve UV 50 korumalı poliamid/spandeks tişörtler üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünlerimizi yerel olarak üretiyoruz: havlular, çarşaflar, masa örtüleri, karartma perdeleri, perdeler, halılar, yatak örtüleri, yorganlar, battaniyeler, SPA havluları, manikür havluları, tek kullanımlık terlikler, baş havluları, bornozlar, SPA için elastik pareolar, göz bantları, tunikler, masaj yatağı kılıfları. Ayrıca dokuma, apreleme, boyama, yıkama, baskı, nakış, terzilik ve paketleme ile her türlü tekstil aksesuarlarını gerçekleştiriyoruz: fermuarlar, ipler, kuşgözleri, kordonlar, etiketler, vb. Hedefimiz, ürün yelpazemizi ve hammadde çeşitlerimizi (pamuk, keten, modal, bambu, polyester, viskon) çeşitlendirerek ısmarlama ve kişiye özel tekstil ürünleri geliştirmek, numune temin etmek ve Avrupa çapında siparişleri hızlı bir şekilde teslim etmektir. MPM TEXTILES, Oeko Tex sertifikalıdır ve Reach standartlarına uygundur.

 6. TEMAS GROUP EXPORT PARTNERS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Temas Grup Export Partners olarak, yeni ihracat müşterileri bularak, potansiyel müşteriler oluşturarak ve ihracat stratejileri geliştirerek işletmelerin küresel pazarda başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Özenle tasarlanmış hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin benzersiz ve etkili bir deneyim yaşamasını sağlar. Gümrükleme, lojistik ve dış ticaret alanlarındaki deneyimimizle satışları artırıyor ve işletmenizin başarıya ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, tekstil, tıbbi ekipman, makine, makine mühendisliği, endüstriyel ekipman, tarım ürünleri, kimyasallar, plastik ürünler, tek kullanımlık sofra takımları, paketleme çözümleri, meyve ve sebzeler ve diğer istisnai tekliflerin yanı sıra lazer işleme dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara hitap etmektedir. Türk üreticilerin yüksek kaliteli ürünlerini Avrupa'ya ihraç ediyoruz. Temas Grup Export Partners, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunu ticari faaliyetlerimizin özü haline getiriyoruz. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş mükemmel hizmetler sunmayı taahhüt eder. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için yeni müşteriler bulma, potansiyel müşteriler oluşturma ve ihracat gelişimini teşvik etme konusundaki uzmanlığımızdan yararlanarak ticari faaliyetlerinizi geliştirmek ve genişletmek için değerli destek sağlıyoruz. Size sunulan tüm fırsatları keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 7. EKOE COOP STOVIGLIE COMPOSTABILI

  İtalya

  Verified by europages badge

  EKOE COOP STOVIGLIE COMPOSTABILI, yılında kurulan ve Tek kullanımlık kağıt sofra takımı ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt, karton ve plastikten yapılmış tek kullanımlık sofra takımı ve parçalar, tek kullanımlık bardak, tek kullanımlık kamışlar, Kağıt, karton ve plastikten yapılmış tek kullanımlık sofra takımı ve parçalar, plastik tabaklar, lokantacılık hizmetleri için kağıttan üretilmiş malzemeler, gıda ve konserve endüstrisi için kağıt ve karton kaplar, gıda ve konserve endüstrisi için kağıt ve karton malzemeler, gıda ve konserve endüstrisi için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bellante, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. EIRL - LE QUANG

  Fransa

  Verified by europages badge

  EIRL - LE QUANG, yılında kurulan ve Tek kullanımlık karton sofra takımı ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Banyo havluları, havlular, banyo havluları, saman, yemek takımı, tek kullanımlık bardak, Organik havlu, Banyo havluları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Cannet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BETTER-PACK UG

  Almanya

  BETTER-PACK UG, yılında kurulan ve Kağıt, karton ve plastikten yapılmış tek kullanımlık sofra takımı ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ambalajlı sofra takımı, pizza taşıma kutuları, tek kullanımlık bardak, tek kullanımlık tabak ve camlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Painten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Türkiye

  Yılmazlar Kaşık Çatal ve Mutfak Ekipmanları SAN.LTD.ŞTİ. 1986 yılında İstanbul Bayrampaşa’da kuruldu. Mutfak ve endüstriyel mutfak gereçleri imalatında kendini kanıtlayan firmamız Türkiye’nin bir çok yerinde faaliyet göstermektedir. Müşteri taleplerini inceleyen profesyonel ekibimiz, sektör ihtiyaçlarına yönelik ARGE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Toplum bilincinin artmasıyla müşterilerin kalite tercihleri günden güne değişmektedir. Gelişen ürün yelpazesi ile pazarlama stratejileri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sektöre sunduğu zengin ürün yelpazesi ile adından sıkça söz ettirmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda gerek stok ürünlerimiz gerekse siparişe özel ürünlerimizde tercihen 304 ve 430 kalite imalatımız mevcuttur. Yılmazlar Kaşık Çatal ve Mutfak Ekipmanları bir çok kurum ve kuruluş ile işbirlikleri yapmış olup, sektörün nabzını tutan firmalardan biri olmayı amaçlamıştır. Yılmazlar Kaşık Çatal ve Mutfak Ekipmanları olarak 30 yıllık bilgi birikimimizi çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz ile paylaşarak sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerine devam edecektir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal sofra takımı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

811 Şirketler