• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal tozu

Sonuçlar

Metal tozu - Ithalat/Ihracat

 1. FEHRMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEHRMANN Materials, en yüksek talep ve gereksinimler için endüstriyel yüksek performanslı alüminyum anlamına gelir. Diğer tedarikçiler için 3D baskı, döküm ve ekstrüzyon uygulamaları için yüksek performanslı alüminyum alaşımları geliştiriyor ve bunları kum döküm parçaların endüstriyel üretiminde kullanıyoruz. Tek durak noktası olarak FEHRMANN Materials, takım çeliği tozu (1.2709), paslanmaz çelik tozu 316L, AlSi10Mg, TiAl6V4 alaşım tozu (ince / kaba) ve CoCr tozu gibi yerleşik 3D baskı metal tozlarının dağıtımını yapmaktadır. Miktarları artırarak, optimize edilmiş depolama ve kalite güvencesi ile birlikte, uluslararası ticaretin avantajlarını müşterilerimizin bulunabilirlik ve kalite talepleriyle birleştiriyor ve endüstriyel 3D baskıyı teşvik ediyoruz. Bir diğer odak noktamız ise yüksek performanslı alaşımlar olarak adlandırılan özel mekanik özelliklere sahip kendi alüminyum alaşımlarımızın (AlMgty®) geliştirilmesidir. Bunlar döküm (kum, sabit kalıp ve basınçlı döküm), ekstrüzyon ve katkılı üretim / 3D baskı (LPBF/SLM ve DED) için uygundur. Alüminyum alaşımları konusunda uzman olarak güvenilirlik ve kaliteyi temsil ediyoruz. Amacımız her zaman müşterilerimiz için katma değer yaratmaktır. Kişiye özel çözümler, onlarca yıllık kullanım için en iyi kalite ve en zorlu gereksinimler için bile mükemmel tavsiyeler. Yeni bir çığır açmayı seviyoruz. "Yapamam" mı? - Göreceğiz.

 2. TRADIUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sahibi tarafından yönetilen şirket olarak, Frankfurt'ta bulunan TRADIUM GmbH, 1999 yılından bu yana endüstri ve ticaret sektörlerindeki müşterileri için başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Uluslararası müşterilerimiz nadir cevherleri, teknoloji metallerini ve değerli metalleri kullanan çeşitli sanayi kollarından gelmektedir. Bunların arasında elektronik, otomotiv, cam ve seramik sanayileri bulunmaktadır. Özel yatırımcılar da bir yatırım formu olarak stratejik metal satın alırlar. Ortağımız METLOCK'un gümrük depolarında büyük miktarlarda stratejik hammaddeler depolamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa tedarik süreleriyle yanıt verebilecek durumdayız. Değişik spesifikasyonlara sahip hammaddeleri stokta bulundurduğumuz için, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılama olanağına sahibiz. Bu hem çeşitli hammaddelerin kimyasal bileşimleri hem de teslimat şekilleri için geçerlidir. Ayrıca yatırımcılar da sanayi sektörü ile iyi ilişkilerimizden yararlanmaktadır.

 3. HAINES & MAASSEN METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAINES & MAASSEN METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METALLPULVER24

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLPULVER24, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. grafit tozu, kurşun, gümüş tozu, bakır tozu, Kurşun yün, koruma eldivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sankt Augustin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EVOCHEM ADVANCED MATERIALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EVOCHEM ADVANCED MATERIALS GMBH, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HOESCH GRANULES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOESCH GRANULES GMBH, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. S & S SCHEFTNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  S & S SCHEFTNER GMBH, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mainz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AUFBEREITUNGSTECHNOLOGIE NOLL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AUFBEREITUNGSTECHNOLOGIE NOLL GMBH, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bobingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KUZP ADVANCED TECHNOLOGICAL MATERIALS

  Türkiye

  Our company, which has focused on advanced technological materials since 2011, is a supplier and manufacturer in an area that requires knowledge of metal materials science with a strong engineering infrastructure. It offers the most advanced technological materials from gallium to germanium, iridium to copper, nickel silver-based brazing alloys, and also becomes a solution partner by developing products under prototype conditions. We produce and quote superalloys, duplex stainless, tool steel, titanium and other special alloys, as well as powder metals aerospace, dental applications, automotive manufacturing, industrial molding and other applications.

 5. AMETEK SPECIALTY METAL PRODUCTS

  Amerika Birleşik Devletleri

  AMETEK Özel Metal Ürünleri (SMP), önemli uygulamalara yönelik yüksek kaliteli metalürjik ürünler üretmede dünya lideri bir şirkettir. Özel yapım metal ürünlerimiz arasında suyla atomize edilmiş metal tozları, ısı değiştirici kaplı plakalar, hassas tasarlanmış metal borular, küçük çaplı metal borular, ultra ince folyolar, profil teller, ısı yönetimi ürünleri ve tasarlanmış profil bileşenler gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. ABD ve İngiltere'de AMETEK SMP Eighty Four, Superior Tube, Fine Tubes, Hamilton Precision Metals ve AMETEK SMP Wallingford'un da içinde bulunduğu üretim tesislerimiz bulunmaktadır. İşletmelerimiz tıbbi, enerji, nükleer, enstrümantasyon ve ölçüm, elektronik, havacılık, savunma, otomotiv, petrol ve gaz, sondaj ve madencilik ve endüstriyel pazarlara yönelik yüksek performanslı metal ürünler üretiminde dünyada öncü bir gücü temsil etmektedir. Özel yapım metal ürünler gerektiren yeni bir teknik zorluk ortaya çıktığında, metalurji uzmanlarından oluşan ekibimiz hatasız çalışan en yüksek kalitede çözümleri geliştirmeye kendini adamıştır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 1. FINE TUBES

  Birleşik Krallık

  Fine Tubes Ltd hassas metal mühendisliği konusunda 70 yıllık tecrübesini sunar. Müşterilerimizi malzeme tasarımının başlangıcından, üretime kadar destekleriz ve ürettiğimiz yüksek performans boruları göndeririz. Zorlu koşullardaki, kritik tolerans uygulamaları için silindirik ürünler geliştiririz. İki temel formda boru üretiriz: düz boru veya bükümlü boru olarak dikişsiz paslanmaz çelik boru, nikel alüminyum borular ve titanyum borular. Kaynaklı borular, kaynaklı ve işlenmiş.

 2. HUNAN HUAWEI JINGCHENG MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  Yuelu Mountain Hi-tech Park'ta bulunan Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. (Şirket), titanyum, zirkonyum, hafniyum ve nadir toprak elementleri ve bunların ikili veya çoklu bileşikleri (karbür, nitrür, silisit, borür ve sülfit) ve diğer nano, moleküler seramik tozları ve ilişkili ürünlerle ilgili Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.

 1. MXEN TOZ METAL

  Türkiye

  Yerleşkesi Konya/Türkiye'de olan Duha Toz Metal, atomizasyon yöntemiyle 15µm - 200µm elek aralığında küresel, saf ve alaşımlı alüminyum tozu üreten bir firmadır. Küresel alüminyum çalışmalarının yanında gaz beton sektöründe kullanılan alüminyum pasta (flake aluminum) çalışmalarını da laboratuvar ortamında başarıyla yerine getirmiş ve üretime hazır haldedir.

 2. DENTAURUM GMBH & CO. KG

  Almanya

  DENTAURUM GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ispringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. IPUTEC GMBH UND CO. KG (EHEMALS GOTTHART MAIER METALLPULVER)

  Almanya

  IPUTEC GMBH UND CO. KG (EHEMALS GOTTHART MAIER METALLPULVER), yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rheinfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WOMET GMBH

  Almanya

  WOMET GMBH, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mineraller, Mineraller, tantal, tungsten sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. XTRA GMBH

  Almanya

  XTRA GMBH, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Böblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BIARASA METALLIANS

  İspanya

  BIARASA METALLIANS, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bilbao, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. POSSEHL ERZKONTOR GMBH & CO. KG

  Almanya

  POSSEHL ERZKONTOR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BUFFALO TUNGSTEN INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  BUFFALO TUNGSTEN INC., yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Depew, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. GRIMM METALLPULVER GMBH

  Almanya

  GRIMM METALLPULVER GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal tozları, Alüminyum tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TLS TECHNIK GMBH & CO SPEZIALPULVER KG

  Almanya

  TLS TECHNIK GMBH & CO SPEZIALPULVER KG, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bitterfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SINTEX A/S

  Danimarka

  SINTEX A/S, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. daimi mıknatıs, yenilikçi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hobro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. HAUNER METALLISCHE WERKSTOFFE

  Almanya

  HAUNER METALLISCHE WERKSTOFFE, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Röttenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FIMATCON

  Kanada

  FIMATCON, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, mineraller, metalurji konusunda danışmanlık, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, metalürji endüstrisi için uygulama yazılımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ottawa, Kanada 'de bulunmaktadır.

 6. STATE RESERCH AND PRODUCTION POWDER METALLURGY ASSOCIATION

  Beyaz Rusya

  STATE RESERCH AND PRODUCTION POWDER METALLURGY ASSOCIATION, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karma malzemeler, konstrüksiyon çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. ORINSO

  Fransa

  ORINSO, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Çiftlik hayvanları yemi, hayvanlar için biyolojik gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. POMETON SPA

  İtalya

  POMETON SPA, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal tozları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maerne Venezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CNPC POWDER NORTH AMERICA INC.

  Kanada

  CNPC POWDER NORTH AMERICA INC., yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalurji ham maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charlottetown, Kanada 'de bulunmaktadır.

 10. EUROTAB

  Fransa

  EUROTAB, yılında kurulan ve Metal tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-Just-Saint-Rambert, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz