• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler

Sonuçlar

Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler - Ithalat/Ihracat

 1. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMM şeritli taşlama makineleri, parlatma makineleri, köprü testereler ve Made in Germany teknik bilgi birikimi anlamına gelir. IMM, 60 yılı aşkın süredir profesyonel yüzey işlemede ​​lider şirkettir. Ürün yelpazemiz manüel taşlama ve parlatma makinelerinden otomatik sistemlere kadar uzanmaktadır. Tıp teknolojisi, enerji, otomotiv ile havacılık ve uzay sanayilerindeki kullanıcılar için komple çözümler sunmaktayız. Sistemlerimiz Riederich'deki tesisimizde geliştirilmekte, üretilmekte ve yenilikçi yeni gelişmeler tüm dünyadaki müşterilerimizin yararına sunulmaktadır. Makinelerimiz sürekli çalışma için tasarlanmıştır. Ağır ve sağlam tasarımımız, düşük titreşimli bir işleme sağlar. Almanya içindeki satış ve dağıtımımız büyük ölçüde doğrudan yapılmaktadır. Dünya çapındaki müşterilerimize 25'in üzerinde yetkili satıcı üzerinden hizmet vermekteyiz. IMM Maschinenbau - Başarınız için çözüm!

 2. LRTT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LRTT GMBH, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Weißenborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TIGRES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TIGRES GMBH, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzey denetim sistemleri, Corona yüzey tekniği, Orta frekans jeneratörleri, Corona tesisleri ile yüzey işleme, Yüzey ön işleme tesisleri, Atmosferik plazma, Plazma işleme tesisleri, Plazma kaplama, Plazma jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marschacht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZEGA MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  WHO IS ZEGA? YOUR SOLUTION PARTNER… Zega is not only concerned with what the customer will buy! It also focuses on the selection of the most useful equipment for the customer. Sometimes, when you give only the part you product, it is able to present the whole process step by step, while sometimes it examines the process in detail, gives advice and provides consultancy service. ZEGA is always committed to find guaranteed solutions in all types of vibratory surface treatment YOUR MANUFACTURER… Following the technological developments in its sector, ZEGA predicts customer needs in advance and becomes a pioneer in producing new system machines. By increasing the capacity of our production lines day by day, we keep a certain amount of machinery and consumables in stock. Covering our customers’ needs as quickly as possible is one of our priorities. YOUR EXPERIENCED COLLABORATOR IN THE SECTOR… Automotive, defence industry, aviation industry, medical, coin industry, furniture fasteners, shoe and bag accessories, industrial products, natural stone and marble, wooden toys, kitchen equipment, jewellery, plastic industry, etc. are some of the sectors we work with. Our products appeal to a wide range of sectors and offer sector-specific solutions. We provide machine and equipment selection according to customers’ products and expectations; processing and prescribing; technical support after sales.

 5. STEROS GPA INNOVATIVE, S.L.

  İspanya

  STEROS GPA INNOVATIVE, S.L., yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal rektifikasyon makina ve tesisleri, metal polisaj işlemleri için makina ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FINISHTECH

  Fransa

  FINISHTECH, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Reims, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GEORG KESEL GMBH & CO KG

  Almanya

  GEORG KESEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Seyyar kilitler, Makine aletleri - Metal İşleme, sıkma çeneleri, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Seyyar kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZIERSCH GMBH

  Almanya

  ZIERSCH GMBH, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilmenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GHIDINI FELICE ITALO & C. SRL

  İtalya

  GHIDINI FELICE ITALO & C. SRL, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ULTRASUONI IE

  İtalya

  ULTRASUONI IE, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ultrason çamaşır makinaları, ultrason yıkama, endüstriyel yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BEL - TECHNOLOGIES

  Belçika

  BEL - TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, madenlerin yüzeysel işlenmesi, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, yüzey parlatma ve işleme makina ve tesisleri için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lochristi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FINI METAUX

  Fransa

  FINI METAUX, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limoges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. EUROCOLD S.R.L.

  İtalya

  EUROCOLD S.R.L., yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tezze Sul Brenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PUT PRODUKCJA- USŁUGI- TECHNOLOGIA SP. Z O.O.

  Polanya

  PUT PRODUKCJA- USŁUGI- TECHNOLOGIA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. metal galvenizleme işlemleri, cnc kesimi, Metaller - İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łódź, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. YUSON ABRASIVE FINISHING TOOLS & POLISHING MACHINES CO., LTD.

  Çin

  YUSON ABRASIVE FINISHING TOOLS & POLISHING MACHINES CO., LTD., yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. BCB SL

  İspanya

  BCB SL, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ultraviyole lambalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cerdanyola Del Vallés, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. OVERBECK GMBH

  Almanya

  OVERBECK GMBH, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, zımpara makinaları, metal işleme tornaları, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GODFREY & WING GMBH

  Almanya

  GODFREY & WING GMBH, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. STS OBERFLÄCHENTECHNIK

  Almanya

  STS OBERFLÄCHENTECHNIK, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çapak alma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naila, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ELT ELECTRO TECNOLOGY

  İtalya

  ELT ELECTRO TECNOLOGY, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Imola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KEMET INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  KEMET INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel taşlama makineleri, metal işleme için hassas rodaj makinaları, metalografi, Ultrasonla temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kent, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DME NORMALIEN GMBH

  Almanya

  DME NORMALIEN GMBH, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, kalıp imalatı, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, basınçlı döküm, Enjeksiyon maddesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SINGHAL POWER PRESSES PVT. LTD.,

  Hindistan

  SINGHAL POWER PRESSES PVT. LTD.,, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rajkot, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. ANDREAS SPRENGER BE- UND VERARBEITUNG VON METALL

  Almanya

  ANDREAS SPRENGER BE- UND VERARBEITUNG VON METALL, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Finnentrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HEYLENS

  Belçika

  HEYLENS, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, bahçeler için motorlu biçme aletleri, Yerel yönetimler için sokak süpürme makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ternat, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. PADA SRL

  İtalya

  PADA SRL, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ultrason çamaşır makinaları, endüstriyel yıkama tesisleri, endüstriyel çamaşır yıkama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Stefano Ticino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  TAMIS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Öğütme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, ahşap cilalama tesisatları ve makineleri, zımpara makinaları, zımparalama, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. EVAPCO EUROPE GMBH

  Almanya

  EVAPCO EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Soğutma kuleleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Hafif metal yapılar, Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler, Soğutma kuleleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meerbusch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ASSAD SANAT CO.

  Iran

  ASSAD SANAT CO., yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 10. GOKTUG GROUP

  Türkiye

  GOKTUG GROUP, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hijyenik rulo kağıtla, şeker, NBK koruma giysileri, paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

20.571 Şirketler