• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri

Sonuçlar

Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri - Ithalat/Ihracat

 1. ENVASES ÖHRINGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUBER Packaging Group kısa süre önce dünyaca ünlü Envases Group'un bir parçası oldu ve şu anda Danimarka merkezli Envases Europe A/S şirketinin bir parçasıdır. Envases şirketler grubunun bir parçası olarak, adımızı ve logomuzu değiştirerek ve grubun tek tip kimliğiyle bağlılığımızı onayladık. 1. Nisan 2021'de diğer tüm HUBER Packaging şirketleri isimlerini "Envases" olarak değiştirdi. Şirket, boyalar ve vernikler, kimyasal ürünler ve gıda için teneke ambalaj üretmektedir. İÇECEK bölümünde, Envases Öhringen tenekeden yapılmış 5 litrelik parti fıçılarının üretiminde uzmanlaşmıştır ve bu pazar segmentinde dünya pazar lideridir. Envases aynı zamanda tehlikeli malların taşınması için tehlikeli madde ambalajı alanında lider sağlayıcıdır. İsviçre'deki Aesch tesisinde üflemeli plastik ambalajlar da üretilmektedir. Online alışveriş sadece Almanya içinden mümkündür.

 2. BOON-WEETS

  Belçika

  Verified by europages badge

  Boon-Weets şirketi telight mumlar için yüksek kalitede farklı ebat ve renklerde alüminyum kapların üretiminde 20 yılı aşan deneyimiyle gurur duymaktadır. Bu ürün gamını tamamlamak için kendi bünyemizde bunlarla ilişkili küçük çelik plakaların imalatını başlattık. Ürüngamımız içinde ayrıca fırıncılık ve meyve sektörleri için alüminyum ve plastikten diğer ambalaj ürünleri de bulunmaktadır. Günümüzde yaklaşık 30 kişiden oluşan ekibimizle A'dan Z'ye etkili bir üretim prosesini yürütüyoruz.

 3. HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS

  Fransa

  Verified by europages badge

  HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS, yılında kurulan ve Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Gıda ambalajları, Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Gıda ambalajları, Metalik paketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dombasle Sur Meurthe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MAIER VERPACKUNGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAIER VERPACKUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NIEDERRHEINISCHE BLECHWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIEDERRHEINISCHE BLECHWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MENKE INDUSTRIEVERPACKUNGEN GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MENKE INDUSTRIEVERPACKUNGEN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ECKMÜLLER KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ECKMÜLLER KG, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sollenau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. VIOLLET INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIOLLET INDUSTRIES, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tanklar, SMALL METAL PARTS, Konteynerler, Metal tanklar, Sac levha işleri, Metal işi, metal kilitler, Mekanik kaynak, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alby-Sur-Cheran, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NICKLAUS INDUSTRIEVERPACKUNGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  NICKLAUS INDUSTRIEVERPACKUNGEN, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lüneburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MIDA PACK UG (HB)

  Almanya

  Mida Packaging Product Co., Ltd şirketi, her ikisi de ambalaj sanayisinde 15 yılı aşkın deneyime sahip olan, Julin'li (Çin) Jack Chen ve Münih'li (Almanya) Michael Binder tarafından kurulmuştur. Mida nihaî kullanıcılar için, sac, PVC, PET ve lamine kartondan mamul OEM / ODM ambalajlar üretir. Birincil hedefimiz, müşterilerimize eşsiz bir hizmet ve bağlılığın yanında, yüksek kalite, hızlı tepki ve zamanında teslimat sunmaktır. Gıda ambalajlaması için herhangi bir ülkede gereken sertifikalardan çoğuna sahibiz. Şu ürünlerin imalatında uzmanız: - 600 kalemi daima stokta bulunan, tümü gıda ambalajlanmasına uygun, amaca yönelik sac paketleme ürünleri. - Kopartılabilir / vidalı / yapışkan mühür ve kapaklı gıda maddesi ambalajlamaya uygun, şeffaf PET şişeler. - El yapımı lamine karton ambalaj.

 1. MASCHINENBAU SCHOLZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Maschinenbau Scholz GmbH & Co. KG'ye hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Bize ulaşın! Teslimat programı: Hızlı bağlantılar, havacılık ve uzay endüstrisi için sıcak hava otoklavları, cam kompozit endüstrisi için sıcak hava otoklavları, v kayışı ve triger kayış üretim sistemleri; Kesintisiz kablo imalatı için CV tesisleri, lastik ve plastik endüstrisi için otoklavlar, ahşap emprenye tesisleri, araç lastiği yeniden yuvarlaklaştırma otoklavları, boru endüstrisi için pig püskürtme sistemleri; Gıda sektörü için sterilizasyon otoklavları, dezenfektasyon otoklavları

 2. EUROTEC SPANNRINGE GMBH

  Almanya

  Eurotec Spannringe GmbH şirketi 02.09.1997'de kurulmuştur. 48 çalışan ile yaklaşık. 5000 metrekare kapalı üretim alanında ambalajlar için aksesuar parçaları üretiyoruz. Ana faaliyet alanı, germe halkaları imalatıdır. Ürünlerimiz: • Özel tutamaklar • Borular için sabitleme bağlantıları • Yaylı soketler • Germe halkaları ve germe halkası bağlantıları • Kilitli bağlantılar • EPDM conta hatları • Metal tutamaklar • Zımba parçaları • Çekme parçalar • Fıçılar için aksesuarlar

 1. NELPA DEMIR TICARET VE SANAYI LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Nelpa Iron and Steel GmbH is a family company which is serving in sheet metal and metal tube cutting and shaping for automotive, agriculture machines, manufacturing machines, transporting case and many more fields..

 2. HESONWERK GMBH PRETZSCH TRANSPORT- UND LAGERTECHNIK

  Almanya

  120 yıldan uzun süredir HESON geleneksel işletmesi taşıma, depolama ve çevre teknolojisi, döküm tekniği ve mekanik işleme alanındaki problemlerinize çözümler sunar. HESON ürünlerimiz aşağıdaki sektörlerin tüm alanlarında kullanılmaktadır: Otomobil endüstrisi, otomobil üretim tedarikçileri (dökümhaneler, demirciler, mekanik imalatlar, vida sektörü), yüksek raflı depolama ve otomasyon tekniği, atık imha sektöründen gıda endüstrisine kadar.

 3. BIHLMAIER GMBH

  Almanya

  BIHLMAIER GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bretzfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TINWARE DIRECT DEUTSCHLAND

  Almanya

  TINWARE DIRECT DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. glokom sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dusseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A. WITT & CO GMBH

  Almanya

  A. WITT & CO GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KRIEG ELEKTRONIK GEHÄUSEBAU GMBH

  Almanya

  KRIEG ELEKTRONIK GEHÄUSEBAU GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal yüzeyi işleme ve tamamlama tesisat ve makinaları, lazer kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WILHELM BENDER & SÖHNE INH. KLAUS BENDER E.K

  Almanya

  WILHELM BENDER & SÖHNE INH. KLAUS BENDER E.K, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. METAL-PRINT LTD

  Ukrayna

  METAL-PRINT LTD, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. HERMANN WINKEL VERPACKUNGEN GMBH

  Almanya

  HERMANN WINKEL VERPACKUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HAISHUN EUROPE GMBH

  Almanya

  HAISHUN EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KLINGHAMMER CAN TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  KLINGHAMMER CAN TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doldurma makinaları, kutular, alüminyum kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KERKHOVE

  Belçika

  KERKHOVE, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Çekiciler, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Çekiciler, konteynerler, tutma supabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CELPLAST

  Belçika

  CELPLAST, yılında kurulan ve Plastik malzemeden ambalajlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik çantalar, Cam ambalajlar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Plastik çantalar, Cam ambalajlar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SILFA S.R.L.

  İtalya

  SILFA S.R.L., yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, konik variller, gıda ve konserve endüstrisi için metal kaplar, Madeni kaplar, çelik fıçılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulbiate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HERTI JSC

  Bulgaristan

  HERTI JSC, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shumen, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. PACK SUPPORT GMBH

  Almanya

  PACK SUPPORT GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kupferzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. TUBEUROPACK GMBH

  Almanya

  TUBEUROPACK GMBH, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AEROCHEM

  Fransa

  AEROCHEM, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aerosol - Madeni kaplar, Siparişe göre paketleme, Aerosol - Madeni kaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La-Bazouge-Du-Desert, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz