• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler

Sonuçlar

Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler - Ithalat/Ihracat

 1. MOOG GAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GAT, çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için döner eklemler, kontak bilezikleri, havalı yataklar ve tork motorları geliştirmekte ve üretmektedir. Bunu yaparken, ikna edici kavramlarımız ve yüksek kaliteli teknolojimizle dünya çapında haklı bir itibar kazandık. Zorlu performans verilerine sahip özel gereksinimleriniz bizde en güvenilir ellerde. Nitelikli mühendislerimiz ve ürün uzmanlarımız, çok çeşitli sektörlerin kendilerine özgü gereksinimlerini bilir ve teknik olurluğu bulunan uygulamalar hakkındaki güvenilir bilgileri sayesinde en yeni ve zorlu problemlerde bile uygun ve hızlı bir şekilde çözümler sunar. Yenilikçi bir şirket olarak modern teknolojinin daima hızlanarak artan taleplerine sürekli yanıt vermekteyiz. Ürünlerin, üretim süreçlerinin ve çalışanlarımızın teknik bilgi birikiminin gelişmesine yansıyan ve gelecekte de teknoloji lideri olarak konumumuzu garanti eden, mükemmellik ve güvenilirlik bizim için bir tutkudur.

 2. COLIMET SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COLIMET SRL, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Metal kalaslar, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, püskürtme çinkolama, metal yüzeylere püskürtme çinko kaplama işlemleri, metal kumlama, endüstri boyaları, endüstriyel filtre, endüstriyel toz emme tesisatları, Metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. APSIS TECHNOLOGIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  APSIS TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, yıkama kafaları, Endüstriyel püskürtme araçları - Sistemler, endüstriyel yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vannes Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DE WITTE SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  DE WITTE SA, yılında kurulan ve Temizlik ve bakım - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Süngerler, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, temizlik, temizleme işleri için aksesuarlar, Temizlik ürünleri, temizleme ürünleri, mikrofiber temizlik bezleri, Süngerler, endüstriyel temizlik makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Gillis-Waas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. GEMA CENTRAL EUROPE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GEMA CENTRAL EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Sollenau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HEIMER LACKIERANLAGEN + INDUSTRIELUFTTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEIMER LACKIERANLAGEN + INDUSTRIELUFTTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEMA SWITZERLAND GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GEMA SWITZERLAND GMBH, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sankt Gallen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. BARTLING TECHNIK FÜR OBERFLÄCHEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BARTLING TECHNIK FÜR OBERFLÄCHEN GMBH, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Löhne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BOYANKA MAKINE

  Türkiye

 5. SOMA KIMYA SANAYI TICARET A.S.

  Türkiye

 1. MASTER'ON

  Türkiye

  Merhaba, MasteR’ON Teknik Sprey olarak Yalova/Tavşanlı’da 1.800 m2 alandan oluşan, tam otomatik makinalarla donanımlı üretim tesisimizde Fren Balata Temizleyici, Radyatör Bakım Ürünleri, Yakıt Katkıları, Performans Arttırıcı gibi otomotiv kimyasalları ve oto bakım ürünleri üretimi yapmaktayız. Ofisimiz ve dağıtım alanımız İstanbul YEDPA TİCARET MERKEZİNDEDİR.

 2. IKEUCHI EUROPE B.V.

  Hollanda

  IKEUCHI EUROPE B.V., yılında kurulan ve Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Soğutma sistemleri, meme, Endüstriyel püskürtme araçları - Sistemler, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Breukelen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. PBS PULVERBESCHICHTUNGS- UND SPEZIALFILTERANLAGEN GMBH

  Almanya

  PBS PULVERBESCHICHTUNGS- UND SPEZIALFILTERANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wimsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SEFLID PULVÉRISATION

  Fransa

  SEFLID PULVÉRISATION, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sprey tabancaları ve aksesuarları, Sprey tabancaları ve aksesuarları, kumlama için nozullar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Otterswiller-Saverne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SPRAYING SYSTEMS

  Belçika

  SPRAYING SYSTEMS, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, boya püskürtme memesi, Endüstriyel püskürtme araçları - Sistemler, metalik jikleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AUBRET DISTRIBUTION

  Fransa

  AUBRET DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel temizlik, Endüstriyel temizlik, endüstriyel aspiratörler, sıva aspiratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chauché, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. JANSEN INTERIEURSPUITERIJ

  Belçika

  JANSEN INTERIEURSPUITERIJ, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. lakeleme, laka, püskürtme boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kinrooi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. IBR ZERSTÄUBUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  IBR ZERSTÄUBUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hortum uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HOCKLEY INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  HOCKLEY INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Gübreler ve toprak verimliliği, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, arozözler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Gübreler ve toprak verimliliği, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockport Cheshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. PNR FRANCE

  Fransa

  PNR FRANCE, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomobil yıkama için aksesuarlar, tank yıkama işleri, sarnıçlı kamyon yıkama, yıkama kafaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marne La Vallée, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MAJOR OAK POLISHING

  Birleşik Krallık

  MAJOR OAK POLISHING, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. T.R.I. FORNITURE INDUSTRIALI SRL

  İtalya

  T.R.I. FORNITURE INDUSTRIALI SRL, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giorgio A Cremano (na), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NOXERIA FRANCE

  Fransa

  NOXERIA FRANCE, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mezbaha kancaları , kumlama kabini, Boya odası, Boya hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Paul En Jarez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LECHLER

  Belçika

  LECHLER, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pülverizatörler, Endüstriyel püskürtme araçları - Sistemler, pülverizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MISTEC MALTA

  Malta

  MISTEC MALTA, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gozo, Malta 'de bulunmaktadır.

 6. QUICKCOATING GMBH

  Almanya

  QUICKCOATING GMBH, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrik izolasyonu için ipek iplikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CHILTERN BLAST CLEANING

  Birleşik Krallık

  CHILTERN BLAST CLEANING, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hemel Hempstead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. INPLASCO

  Belçika

  INPLASCO, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Temse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. BP SYSTEM SRL

  İtalya

  BP SYSTEM SRL, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. aırless pompalar, boya tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CALOLZIOCORTE, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MARTINOLI GIACOMO S.R.L.

  İtalya

  MARTINOLI GIACOMO S.R.L., yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Bahçe yağmurlama sistemleri, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omegna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz