• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metaller - yüzey işleme makine ve sistemleri

Sonuçlar

Metaller - yüzey işleme makine ve sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. RUDOLF GUTBROD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya'nın Şuabya bölgesindeki Dettingen/ Erms kentinde bulunan Rudolf Gutbrod GmbH yenilikçi kaplama teknolojisinde yeni standartları belirleyen bir şirkettir. Şirket, floropolimer işleyicisi olarak, Avrupa'da bir liderdir. Yapışmazlık etkili, düşük sürtünmeli, kimyasal korumalı ve korozyon korumalı fonksiyonel tabakalar söz konusu olduğunda, 1964 yılında kurulmuş olan şirket, Almanya'da floropolimerlerle yüzey teknolojisinin öncülerinden biri ve Avrupa'da tanınmış hammadde üreticilerinin lisans sahibi olarak ilk sıralarda yer alır. En yeni teknoloji, kalıcı gelişim çalışmaları ile sağlanmaktadır. Hammadde tedariki dünya çapında gerçekleştirilmektedir. Uluslararası ve sürekli deneyim alışverişi, gelecekte de en çeşitli müşteri taleplerinin çözüme kavuşturulmasında, en yüksek kaliteyi garanti eder.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 3. OT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG SCHWERIN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine ve makine parçalarının işlenmesi ve kaplanması, özellikle imalat ve rejenerasyon ve böylesi işlerde aracılık. Ürünlerimiz: Fason kumlama; Vakumla ısı işleme; Türbin kanatları; Fason su jetiyle kesme; WIG kaynak; Ultrasonik testler; Anafor testleri; Lazer dolgu kaynağı; Metal parçaların boyasını temizleme; oksit seramik yüzey kaplama

 4. DIENER ELECTRONIC GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  30 yıllık deneyime sahip Diener elektronik plazma yüzey teknolojisi yetkinlik ekibinin yanı sıra otomasyon ve uygulama alanındaki işbirliği ortaklarımız, planladığınız üretim sistemini geleceğe dönük bir şekilde kurmanın bireysel yollarını gösterecektir. Halihazırda uluslararası alanda satılan 11.000'den fazla sistemle küresel bir pazar lideri olarak, düşük ve atmosferik basınçlı sistemlerin yanı sıra parilen artı vakum sistemleri ile plazma alanlarında verimli süreçler için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Teknolojilerimiz ve benzersiz süreçlerimizle size sunduğumuz olanaklarla size ilham verelim. Sizi görmek için sabırsızlanıyoruz! Tek bir kaynaktan kapsamlı uzmanlık. Müşterilerimiz, kendini işine adamış çalışanlarımızın deneyim ve bilgi birikiminin yanı sıra son teknoloji üretim ekipmanlarından da faydalanmaktadır. Başarı için gelişmiş çözümlerle. Baden-Württemberg'deki çeşitli lokasyonlarda, yüzeylerin ekonomik, hassas ve çevre dostu plazma işlemi için yenilikçi çözümler geliştiriyor ve üretiyoruz - ve büyük bir başarıyla. Şirket kurulduğundan beri sürekli büyüdük ve şu anda dünya çapında önde gelen plazma sistemleri üreticilerinden biriyiz. bitkilerimizin uygulamaları: Ultra ince temizleme, yüzey aktivasyonu, kaplama, dağlama, hidrofilik/hidrofobik kaplama, gaz giderme/gazdan arındırma, yükseklik simülasyonu, sensör kalibrasyonu, sızıntı testi.

 5. IFA TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Emprenyasyon ve epoksi reçine için tartı, karıştırma ve dozajlama sistemlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve teslimatı. FA, emprenyasyon ve kaplama sistemleri, endüstriyel su arıtma sistemleri, cam ve taş yünü endüstrisi, teknik plastikler ve dökme ürünlerin yanı sıra boya, vernik ve yapı malzemeleri endüstrileri için sistemler için eksiksiz çözümler sunmaktadır. Mükemmel sistem kumandası ve veri bağlantısı, teslimat programını tamamlamaktadır. Montaj ve işletime almayı kendi personeliyle gerçekleştirir. IFA Technology şirketi, sıvı, katı ve dökme malların depolanması için, iyi ve emniyetli bir elleçlemenin yanı sıra, müşteriye özel raflar, tank veya silo sistemleri gibi uygun depolama alternatifleri de sunmaktadır. Bunlarda, diğer şeylerin yanı sıra malzemelerin uyumluluğunu, çevresel etkileri ve yasal gerekliliklere uygunluğu da sıkı bir şekilde kontrol etmekteyiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AURION ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AURION Anlagentechnik GmbH - Plazma Teknolojisi = Plazma Sistemleri + RF Bileşenleri AURION Anlagentechnik GmbH 1996 yılının sonuna doğru üç hissedar tarafından kurulmuştur. Şirketin kuruluşuna neden olan fikir, yüzey işleme sektörü için, verimli, maliyet düşürücü ve çevre dostu bileşenler ve komple sistemler üretmekti. AURION, plazma sistemlerinin güç kaynakları için bileşenler geliştirmekte ve üretmektedir. Bunlar arasında otomatik ayarlama üniteli empedans eşleştirme ağlarının yanı sıra filtreler, şalterler, faz kaydırıcılar, güç bölücüler, kablolar ve konnektörler bulunmaktadır. Şirket faaliyetlerinin odağı 13, 56 ve. 27, 12 MHz yüksek frekanslı plazma işleme süreçleridir. AURION, bileşen mühendisliği konusundaki bilgi birikimini temel alarak, yüzeylerin plazma destekli işlenmesi için, yani hem yüzey temizliği hem de modifikasyon için olduğu kadar kaplama ve aşındırma işlemlerinde (PVD, PECVD, RIE, mikrodalga) de kullanılan komple sistemler sunmaktadır.

 2. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BF BLAST, kurulduğu 2019 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, 15 yılı aşkın sektör deneyimi ile desteklenen prestijli bir Türk kumlama makineleri üreticisidir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulamalara hitap eden ve yenilikçi teknolojik gelişmelerle benzersiz müşteri memnuniyeti sağlayan son teknoloji çözümlere sahiptir. Önde gelen bir küresel marka olarak, birinci sınıf kumlama makineleri sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Portföyümüz: •Bilyalı Püskürtme Odası •Portatif Bilyalı Püskürtme Kazanı •Kum Püskürtme Kabini •Mermer ve Doğal Taş Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Kum Püskürtme Makinesi •Tambur tipi Bilyalı Püskürtme Makinesi •Döner Tablalı Püskürtme Makinesi •Sac Metal ve Profil Bilyalı Püskürtme Makinesi •Askı Tipi Sürekli Sistem Bilyalı Püskürtme Makinesi •Boru ve Tüp Bilyalı Püskürtme Makinesi. En yüksek endüstri standartlarını kararlılıkla sürdürdüğümüz için uluslararası pazardaki yörüngemiz yükselmeye devam ediyor Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 3. ARCOTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Arcotec GmbH, yaklaşık 50 yıllık deneyimi ve atmosferik basınç altında fiziksel ön işlemin her üç yönteminin (korona, plazma, alev) tek üreticisi olarak başarılıdır. 2019 - Arcotec GmbH, 45 yılı aşkın tecrübesi ve atmosferik basınç altında fiziksel ön işlemin her üç yönteminin (korona, plazma, alev) tek üreticisi olarak bugün başarılı olmaya devam ediyor. Dünya çapında kullanımda olan 15.000'den fazla Arcotec ön işlem sistemi, yüzey ön işlemi alanında sürekli yüksek kalitemizin ve benzersiz bilgi birikimimizin bir kanıtıdır.. 1997 - Yüksek enerjili kıvılcımlar çıkaran atmosferik plazma cihazının (Arcospot®) tanıtımı. Atmosferik plazma ünitelerinin piyasaya sürülmesi, özellikle yüksek besleme hızlarında işlenmesi zor olan malzemeler için pazarı açmıştır. 1991 - Bir başka fiziksel tedavi prensibi olan "alev tedavisi" tanıtıldı. 1985 - Arcotec GmbH kuruldu. Ön işlem sistemleri 1976 - Kalıplanmış plastik parçaların işlenmesi için dünyanın ilk serbest ışıma elektrotlu plazma ünitesinin (Arcojet®) geliştirilmesi ve kullanılması; Bu bir elektrik plazması aracılığıyla çalışır. Ön arıtma ekipmanı 1975 - yüksek frekanslı koronaya dayalı ön arıtma ekipmanı üretimine başladı. Ön arıtma tesisleri 1974 - Fritz Bloss 1974 yılında bağımsız bir ticari ajans kurdu.

 4. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Doğru kimyaya sahibiz: Şirketimize bir genel bakış. Kurumsal felsefemiz, 30 yılı aşkın bir süredir sürekli büyümemizi ve küresel ürün yenilikleri geliştirmemizi sağlayan koşulsuz müşteri odaklılığına dayanmaktadır. Değerlerimiz yalnızca kurumsal kültürümüzü şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda her gün en yüksek performansı gösteren, uzun süredir hizmet veren çalışanlardan oluşan yüksek motivasyonlu ekibimizin de nedenidir. Ekip "Elektrokaplama çözümlerinde mükemmellik" yol gösterici ilkesine olan bağlılığımız günlük çalışmalarımızı karakterize etmektedir. riag Ekibi olarak, müşterilerimizin her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri almalarını sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Değerler Geleceği birlikte şekillendirmek Yaratıcılık ve yenilikçilik eylemlerimize rehberlik eder. Dikkatli dinleme yoluyla ihtiyaçların farkına varıyoruz. Eşitlik temelinde ve güvene dayalı olarak hareket ediyoruz. Fırsatlar sunun - performans talep edin dürüstlük ve saygı, başarı kültürümüzün temelini oluşturur. Potansiyeli teşvik ediyor ve zorluyoruz. Adillik ve açıklık iletişimimizin temel taşlarıdır. Fikirlere izin verin – merakı ilerlemenin başlangıç noktası olarak görüyoruz. Bugünün farkına varıyor ve yarının başarısını güvence altına alıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Başarı sevinci iddialı hedefleri coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Tutkuyla birinci sınıf kalite için çalışıyoruz. Başarılarımızla gurur duyuyor ve onlardan bahsediyoruz. Sorumluluk almak Toplumumuzun temel değerlerini onurlandırıyoruz ve onlara saygı duyuyoruz.

 5. REINASAN BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  REINASAN BV, yılında kurulan ve Temizlik şirketi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Bina temizliği, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, temizleme ürünleri, zemin yıkama makinaları, zehirlemeyen satıh kaplama, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, cilalama, Bina temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roermond, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. BEST BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEST BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Massenbachhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PULVERKING UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PULVERKING UG, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COSER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COSER SRL, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, metal ufalama makinaları, kumlama makinaları, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, metaller için bilyeleme makineleri, BİLYELİ ZIMPARALAMA TEKNELERİ (kumlama) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggio Torriana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MS WÄRMEBEHANDLUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MS WÄRMEBEHANDLUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MIKROMAT, SPOL. S R.O.

  Slovakya

  Verified by europages badge

  MIKROMAT, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, alüminyum kaynağı, mekanik imalat, kaynak işleri, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, budama makineleri, alüminyum sac işleme, Alüminyum yapı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zvolen, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. FINMAT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FINMAT SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, boya tesisleri için kabinler, endüstriyel boyama işleri için kabinler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, otomobil karoserleri çin boyama kabinleri, boya için tesisat ve ekipmanlar, metal kurutma makina ve tesisatları, otomatikleştirilmiş boyama sistemi, Kesim sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VENJAKOB MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VENJAKOB MASCHINENBAU GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyama robotları, çevrimli temizlik tesisleri, boyama ve kurutma tesisleri, kapalı ve konveyörlü boyama tesisleri, cam finiş işlemleri, pülverizasyon teknikleri, Boyama robotları, Sürekli-akım kurutucular, elleçleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rheda-Wiedenbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FINIMAC S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FINIMAC S.R.L., yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal kumlama makinaları, metal ufalama makinaları, metaller için bilyeleme makineleri, kumlama makinaları, pütürleme işlemleri (iri taneli kumlama), saçma, maden yıkama makineleri, metal satinaj işlemleri için makina ve tesisatlar, sıcak ve buharlaştırma ile galvanizleme işlemleri için makina ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittuone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SAYLAN TEKNIK MAKINE VE MÜHENDISLIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 8. CRAFT MACHINERY

  Türkiye

 1. SRDR ROBOTIK A.S.

  Türkiye

  SRDR Robotik , Tarım , Otomotiv, Kimya, Savunma , Enerji, Gıda, İlaç, Metal, Kozmetik, Kırtasiye, Enerji, Tekstil, Ahşap, Ziraat, Plastik, Beyaz Eşya, Parfümeri , Matbaa, Klima, Gemi sektörlerinde , Akıllı Robotik Toplama , Akıllı Robotik Paketleme, Akıllı Robotik Paletleme, Akıllı Robotik Makine Besleme, Akıllı Robotik Kaynak, Akıllı Robotik Isıl İşlem, Akıllı Robotik Kesme , Akıllı Robotik Montajlama, Akıllı Robotik Görüntü İşleme uygulamalarında 25 yıl ve 300’ü aşkın proje deneyimi ile sizin için en iyi uygulamayı önerir ve yapar, doğru robotik çözümü bulmak üzere SRDR Robotik tam aradığınız çözüm ortağınızdır. Robot teknolojisindeki yenilikçi çözümleri, kanıtlanmış proje yönetimi, ekipman entegrasyonu, tecrübeli mühendislik yaklaşımıyla yüksek teknoloji gerektiren projelerde siz değerli müşterilerine değer yaratmaya devam etmektedir. Uygulamanız için bize güvenebilirsiniz, projenin başında neyin yapılabilir olduğunu size açıklar ve yapılamayacak işler için dürüstlüğümüzden taviz vermeden işin başında söyleriz ve sözümüzü tutarız. Amacımız, verimliliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi düşürerek ve iş gücünüzü optimize ederek operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak, sorunu çözmek, endüstriyel 4.0 ve dijitalizasyon çağında daha çok karlı üretim elde etmenize çözüm ortaklığı sağlayarak operasyonlarınızı basitleştirmenize yardımcı olmaktır.

 2. RE-NOWNED

  Türkiye

  Türkiye, güçlü bir imalat sanayisiyle çeşitli Avrupa standartlarında ürünler sunuyor. Yakınlığı ve gümrük birliği, Türkiye'yi tedarikçi arayanlar için cazip bir yer haline getiriyor. Özellikle son yıllarda yaşadığı zorluklara rağmen, Türkiye meraklı ve ihracata odaklı birçok şirkete ev sahipliği yapıyor. Tedariğinizi optimize etmek, küresel ekonomide rekabetçi kalmak için önemlidir. Özellikle COVID-19 salgını sonrası, tedarik zincirinin güvencesini ve esnekliğini artırmak için yakın bölgelerden tedarik yapmak giderek daha büyük bir öneme sahip. Re-nowned olarak, uluslararası müşteri portföyümüz ve 1000'den fazla onaylı tedarikçimizle ticaretinizi bir araya getiriyoruz. 12 yıllık deneyimimizle, rekabetçi olmanıza ve kaliteli ürünlere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Re-nowned, Türk kökenli, ikili dilde yetişmiş, 25 yıl Almanya'da yaşamış bir endüstri mühendisi tarafından kurulmuştur. İhtiyaçlarınızı anlamak için doğru adreste olduğunuzdan emin olun. Boş yere gereksiz niteliklere para ödemek yerine, istediğinizi tam anlamıyla anlayıp size en iyi sonuçları sunuyoruz. Tedarikinizi optimize edin ve Re-nowned farkını deneyimleyin.

 3. MST METALURJI MÜHENDISLIK LTD ŞTI

  Türkiye

  2020 yılında kurulan MST Metalurji Mühendislik Ltd. Şti. Kumlama ve Özel Proses Yağları başta olmak üzere genel anlamda firmaların endüstriyel sarf malzemeleri, yüksek kaliteli tezgah, eğitim ve teknik destek ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. 15 yılı aşkın kurumsal firma kültürü ve sektör bilgisiyle kurucumuz Madeni yağ, İşleme yağları, Özel proses yağları ve Kumlama ve Yüzey işleme alanlarında uzmanlaşmıştır. Firmamız bu tecrübesi ile Otomotiv, Enerji ve Döküm sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde hizmet vermektedir. Kalite standartlarından ödün vermeden, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile yola çıkan firmamız, sektörde aranılan güven ve tecrübe konusunda bir marka olma yolundadır. Biliyoruz ki verilen hizmetin önce 'kalitesi' daha sonra da "bedeli" çok önemlidir. Müşteri odaklı çalışan bizler için hizmet verdiğimiz firmalarımız "Müşteri" değil, "Proje Ortağımız" dır. MST Metalurji Mühendislik Ltd. Şti. olarak sizler tarafından tercih edilmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere güvenen ve destekleyen tüm Proje Ortaklarımıza teşekkür ederiz.

 4. RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Çok yönlü sistem teknolojisi – çevreye duyarlı ve güvenli. Cilalama ve filtre sistemleri ile endüstriyel vantilatörlerdeki üç faaliyet alanıyla Rippert Anlagenechnik GmbH & Co. KG piyasada başarısını sürdürüyor. 45 yılı aşkın süreyle sistem tedarikçisi, tüm dünyada bulunan endüstri müşterileri için en modern, enerji tasarruflu sistemleri geliştiriyor, üretiyor ve monte ediyor. Thomas Rippert tarafından yürütülen şirketin merkezi, Doğu Westfalya'daki Herzebrock-Clarholz'dadır. Bu üretim tesisinde ve Almanya, Avusturya ve Hollanda'daki diğer üretim tesislerinde yaklaşık 350 yüksek nitelikli çalışan, istenen ölçülerde yüksek teknoloji ürünlerini planlayıp üretmektedir.

 5. AFS ENTWICKLUNGS + VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  30 yılı aşkın bir süreden bu yana müşterilerimizle yakın işbirliği içinde geliştirdiğimiz deneyim ve yeniliklerimizden yararlanın. Yatırımlarınızı en iyi şekilde güvence altına almak için, en modern teknoloji ile güvenilirliğe özel önem vermekteyiz. Sorunsuz sürekli çalışan sistemler. En yüksek maliyet çıkartan, yeni bir AFS sisteminin yatırımı değil, bu sistemin arıza nedeniyle devre dışı kalmasıdır. Sadece paslanmaz çelik, alüminyum ve seramik. AFS, tasarım ve yapım prensibine göre, sistemlerde plastik kullanımından kaçınılır. Sonuç, uzun kullanım ömrüne sahip son derece sağlam makinelerdir. Tüm bileşenlere kolayca erişilebilir ve sistem, uygulamanıza mümkün olan en iyi şekilde uyarlanır. Desteğe ihtiyacınız olursa ... …o zaman dünya çapındaki servisimiz yetkin ve karmaşık olmayan bir şekilde yanınızda. Garantili. Çünkü AFS size yasal olarak gerekli garantiden fazlasını sunar. AFS size tam iki yıllık garanti verir..

 6. MKV METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Özel imal edilmiş galvanizli ve endüstriyel sistemlerin üreticisi olarak kurulduğumuz günden beri müşterinin isteklerine ve prosesin gerekliliklerine uygun olan size özel planlama ve imalata yöneldik. En farklı sektörlerde onlarca yıldır tesis imalatı yapmamızdan kaynaklanan deneyimimiz ile kapsamlı ve detaylı bilgilerimizi çalışmalarımızda sizin için kullanıyoruz. Üretimi kademeli olarak geliştirerek 2016 ilkbaharında şirketi ve merkezini Frenk Allersberg'ine taşıdık. Yaklaşık 5.000 m2 üretim alanında eskiden yapısal olarak ayrı olan imalat alanlarını birleştirdik. Böylece dahili prosesleri optimize etme ve kalibrasyon sürecini kısaltma olanağı bulduk. Bugün ekibimiz yaklaşık 70 nitelikli ve tutkulu uzmandan oluşuyor ve bu ekip tüm dünyadaki müşterilere hem ürün hem de destek sağlıyor. Kapsamlı imalat derinliğimiz ile mümkün olan en yüksek esnekliği sunuyoruz – planlama departmanında taslak oluşturmaktan yerinde montaja kadar tüm hizmetleri sağlıyoruz.

 7. NANOCOM LLC

  Rusya

  Nanocom LLC, yarı kristal toz (QC) AlCuFe sentezi için yüksek performanslı teknolojinin geliştiricisidir; AlCuFe + B; AlCuFe + Si, çeşitli alanlarda endüstriyel üretim ve uygulama QC geliştirir. Yarı kristal toz Al-Cu-Fe uygulaması: Fiziksel, mekanik ve sürtünme önleyici özellikleri, aşınma direncini, hidrofobikliği ve yapışmayı geliştirmek için polimerler ve elastomerler için dolgu maddesi. Teflon'da (PTFE), Polifenilen sülfürde (PPS) aşınma direncinde önemli artış; 3D baskıda kullanılan polimer tozları için dolgu, Seçici Lazer Sinterleme (SLS) katkı maddesi imalatı; Orijinaline kıyasla gelişmiş özelliklere sahip yeni kompozit malzemelerin ve alaşımların geliştirilmesi; Mekanizmaların yağlama sistemlerinde katkı maddesi olarak sürtünme kayıplarını azaltmak, ünite ve düzeneklerin hizmet ömrünü artırmak, enerji verimliliğini artırmak ve ekipmanların enerji tüketimini azaltmak; Kaplamaların oluşturulması: sürtünme önleyici, yapışmaz, yapışmaz, hidrofobik, boru ve kaplarda tortu ve cüruf seviyesini azaltan; Metanolün buharla reformasyonu için yeni katalizörlerin geliştirilmesi ve yeni hidrojen depolama sistemlerinin oluşturulması; Daha verimli lityum iyon pil anotları yapmak; Güneş panellerini daha verimli hale getirmek; Chlorella büyüme biyoaktivatörü, antibakteriyel malzemeler. Nanocom, üretim yöntemi için bir patente sahiptir. Test için 100 g toz deneme teslimatı mümkündür. https: //quasicrystal.eu/

 8. HPM TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  HPM Technologie adı 70 yıldan daha uzun bir süredir, yağlama, damla yağ uygulaması ve asgari miktar yağlama alanında en modern tesislerin yapımında dünya çapında lider olarak anılmaktadır. Modüler tasarımı sayesinde, evrensel olarak uygulanabilir olan sistemlerimiz, herhangi bir sıvının yüzeylere ya da üç boyutlu gövdelere hedeflenen uygulanması amacıyla, her göreve münferit olarak uyarlanabilir. Bugün sıvıların en küçük miktarlarda kullanıldığı her yerde HPM Technologie GmbH şirketini görebilirsiniz.

 9. «ROBOTKOMPLEKT» LLC (DKR GROUP)

  Rusya

  ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP), Rusya ve BDT ülkelerindeki şirketler için oto yıkama ekipmanları tasarlayıp tedarik etmekte, self servis oto yıkama cihazlarının donatımını ve kurulumunu sağlamaktadır. Şirket, 3 hafta içinde self servis oto yıkama makineleri için proje geliştirme, kurulum, devreye alma ve montaj süpervizörlüğünü; 7 gün içinde araba yıkama ekipmanlarının üretimi ve teslimatını; yıllık iş geliştirme planının sağlanması, pazarlama desteği, hızlı geri ödeme stratejisi, tesisin verimliliğini izlemek için özel yazılımı; 7/24 müşteri desteği dahil satış sonrası servisini (bakım ekipleri tüm Rusya ve BDT ülkelerinde mevcuttur); oto yıkama için gelişmiş tesisler ve ekipmanlarla mevcut tesislerin güçlendirilmesini; küçük sorunların hızlı bir şekilde giderilmesi için bir oto araba yıkama personelinin teknik bakım eğitimini sunmaktadır. ROBOTKOMPLEKT LLC (DKR GROUP) tarafından üretilen tüm oto yıkama makineleri ve oto yıkama aksesuarları 12 ay garanti kapsamındadır.

 10. GEYSER LLC

  Rusya

  Geyser LLC, 2010 yılından bu yana metal ürünleri ve test tezgahları için basınçlı havalı yıkama makineleri üretmektedir. Parça yıkama makinelerimiz yağlı ürünler, toz, soğutma sıvısı-kesme sıvıları, kompozit malzemeler, kalıp şekillendirme sonrası yağ, koruyucu yağlar, parlatma bileşenleri, emülsiyonlar, ter ve gres birikmelerini etkin bir şekilde çıkarır. Geyser LLC tarafından üretilen otomatik yıkama makineleri yüzey ön işlem otomasyonunu kolaylaştırır ve hem büyük endüstriyel tesislerde ve küçük araç tamir atölyelerinde çelik ve diğer malzemelerdeki işlem ve oyulma problemlerini etkin bir şekilde çözer. Şirketimiz 40 g–20 t arasındaki parçaları temizlemek ve için özel otomatik yıkama makineleri ve ekipman kusurlarını belirlemek ve motorları test etmek için tezgahların seri ve özel üretimini yapar. Geyser LLC tarafından üretilen yedek parça yıkama makineleri ve test tezgahları güvenilir, servis yapılabilir ve bakımı kolaydır. Yıkama makinelerimiz hem bağımsız olarak hem de mevcut endüstriyel konveyörün bir parçası olarak kullanılabilir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metaller - yüzey işleme makine ve sistemleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.178 Şirketler