• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metaller için parlatma bindirme tezgahları - makine aletleri

Sonuçlar

Metaller için parlatma bindirme tezgahları - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, manüel rektifiye aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, matkap makinaları, şerit zımparalar, Çapak alma fırçaları, zımpara makineleri, silindir şeklinde rektifiye tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Speyer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MECANUMERIC

  Fransa

  MECANUMERIC SA MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL VE DIGITAL CONTROL (DCB) markaları ve grup ana şirket markası altında dijital kumandalı kesim makine ve ekipmanları, gravür ve ısıyla şekillendirme makineleri tasarım ve üretiminde uzmanlaşmıştır. MECANUMERİC CNC freze kesme makineleri, aynı zamanda, lazer veya su jeti kesme makineleri, ultrasonik kesme makineleri, bıçak kesme makineleri ve gravür makineleri ve diğer makine çeşitlerinden geniş bir yelpaze sunmaktadır. Çözümlerimiz özel olarak üretilmiştir ve kapsamlı ve duyarlı bir satış sonrası hizmet sunmaktayız. MECANUMERIC, bu makinelerin tasarımı, üretimi, kurulumu ve bakımı için gerekli tüm süreçleri ve teknolojileri gerçekleştiren dünyadaki tek şirketlerden biridir. Ürünlerimizin kalitesi sayesinde, dişçilik, sanayi ve öğretim de dahil olmak üzere profesyonellerin güvenini kazandık.

 3. APER DIAMOND SL

  İspanya

  Aper Diamond, firmalara en yüksek kalitede elmas makineleri ve aletleri tedarik etmek amacıyla 1994 yılında kurulmuştur. Chez Aper Diamond, piyasayı ve zorluklarını iyi tanıyoruz. Bu nedenle size her durum için en iyi sarf malzemelerini ve makineleri sunuyoruz ve her işte bunlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Müşterilerinize en iyi kaliteyi ve en mükemmel sonuçları sağlamak için dünya çapındaki en iyi teknolojiyi kullanıyoruz. Ürünlerimiz kalitesi ve mükemmelliği ile ünlüdür, bu da büyük işleri hız ve verimlilikle gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça stokumuz var. İhtiyaçlarınız için hızlı çözümler.

 4. FAMAK MAKINA

  Türkiye

 5. MT MOULD POLISHING CO. LTD.

  Türkiye

  Hakkımızda MT Kalıp Parlatma San. Tic., 1990 yılında kalıp parlatma sektöründe başladığı ticari yaşamına güçlü adımlar ile devam ediyor. Geçen uzun yılların ardından kalıp parlatma kapasitesini katlayarak arttırmayı başardık. Parlatma sektöründe, teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, hatasız işler hedefledik. Gelinen aşamada firmamız bu hedefine ulaşmıştır. Teknolojinin yanı sıra eğitimli personelinde üretime etki eden en önemli faktör olduğunun bilincinde olan MT Kalıp Parlatma, bu konuda elinden gelen özeni göstermiş, göstermeye de devam etmektedir. Eğitimli personel ve teknoloji, bizi müşteri memnuniyeti hedefimize yaklaştıran temel iki olgu olarak her zaman gündemimizde olmuştur. MT Kalıp Parlatma ile çalışmak, bir ayrıcalıktır. Bizim farkımız ismimiz ve işimiz. Biz MT ailesiyiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CIBO

  Belçika

  Cibo cilalama, taşlama ve kumlama konusunda global bir tedarikçidir. Bunu gerçekleştirmek için şirket 3 ana parçayı bir araya toplar. Cibo özellikle taşlama, kumlama ve cilalama için tükenmez ürünlere sahiptir. Ayrıca, finisyon kalitesini arttıran ve en hızlı şekilde sonuca ulaşan ve operatörler için kullanım kolaylığını arttıran özel taşlayıcılar tasarlar. Son olarak da Cibo’nun ekibi müşterilerine destek ve danışmanlık hizmeti sunar.

 2. ANHUI JOTUN POLISHING MACHINE COMPANY

  Çin

  ANHUI JOTUN POLISHING MACHINE COMPANY, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hefei, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. HAKO GMBH

  Almanya

  HAKO GMBH, yılında kurulan ve Sanayi süpürme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, zemin yıkama ve kurutma işleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, yıkayıcılar, endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Oldesloe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SHL AG

  Almanya

  SHL AG, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Böttingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HOLAP SARL

  Fransa

  HOLAP SARL, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Lazerle işaretleme, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Is-Sur-Tille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. INDUSTRIAL SOLUTIONS IN ROBOTICS & AUTOMATION, S.L.

  İspanya

  INDUSTRIAL SOLUTIONS IN ROBOTICS & AUTOMATION, S.L., yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. EICO ABRASIVI

  Mısır

  EICO ABRASIVI, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımparalama ve polisaj ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 6th Of October City, Mısır 'de bulunmaktadır.

 1. REICHEL GMBH - BUBENHEIMER MASCHINEN

  Almanya

  REICHEL GMBH - BUBENHEIMER MASCHINEN, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, plastik malzemelerin tezgah makineleriyle işlenmesi, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, kumaş kesme ve kenar çekme makina ve ekipmanları, plastik imalatında kullanılan makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieder-Olm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEM EUROPE

  Belçika

  GEM EUROPE, yılında kurulan ve Teknik-endüstriyel amaçlı cam sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, cam işlemesi için elmas aletler, zımparalama makinaları, fötr şapka sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. OVERBECK GMBH

  Almanya

  OVERBECK GMBH, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, zımpara makinaları, metal işleme tornaları, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COSQUER SARL

  Fransa

  COSQUER SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, taneciklerle yüzey temizleme, refrakter çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sautron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PARTORY

  Çek Cum.

  PARTORY, yılında kurulan ve Bileyici makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Metalurji - makine ve tesisatlar, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Metalurji - makine ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hradec Kralove, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. LMA MACHINE S.A.S

  İtalya

  LMA MACHINE S.A.S, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımpara makinaları, tekli fırçalar, endüstriyel aspiratörler, zemin zımpara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manoppello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DYNABRADE EUROPE

  Lüksemburg

  DYNABRADE EUROPE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, motorlu zımparalama el aletleri, motorsuz zımparalama el aletleri, matkaplar, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wormeldange-Haut, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. AXEL GROUP S.C.A.R.L.

  İtalya

  AXEL GROUP S.C.A.R.L., yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Bahçe aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Bahçe aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassano Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BALCO ENGINEERING

  Birleşik Krallık

  BALCO ENGINEERING, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, metal cilalama, elektroforezle altın kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DONGGUAN MINGYI POLISHING MATERIAL CO., LTD.

  Çin

  DONGGUAN MINGYI POLISHING MATERIAL CO., LTD., yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin parlatılması, Çelik ve metallerin parlatılması, metal cilalama, demir menevişleme, cilalı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. SOGATECH SAS - POLITECH

  Fransa

  SOGATECH SAS - POLITECH, yılında kurulan ve Parlatıcı ekipman ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Çelik ve metallerin parlatılması, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Çelik ve metallerin parlatılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besancon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HUZHOU GOLDEN INDUSTRIAL BRUSH CO.,LIMITED

  Çin

  HUZHOU GOLDEN INDUSTRIAL BRUSH CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hu Zhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. EFFECIEMME ( S.N.C. )

  İtalya

  EFFECIEMME ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bernareggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. JINAN GRACE MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  JINAN GRACE MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinan, China.,, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. COSTA LEVIGATRICI S.P.A.

  İtalya

  COSTA LEVIGATRICI S.P.A., yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BEIJING KAI SHUO HENG SHENG TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  BEIJING KAI SHUO HENG SHENG TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SPEEDY GLASS CLEANER

  Hollanda

  SPEEDY GLASS CLEANER, yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schijndel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. WELLIN CO., LTD.

  Çin

  WELLIN CO., LTD., yılında kurulan ve Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz