• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metaller için sanayi presleri

Sonuçlar

Metaller için sanayi presleri - Ithalat/Ihracat

 1. LASCO UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASCO, şekillendirme görevleri için makine aletleri ve üretim ekipmanları sağlar. Dünya çapında 60'dan fazla ülkede endüstriyel kullanıcılar için özelleştirilmiş çözümler geliştiriyor, tasarlamakta ve üretmekteyiz. Verimlilik, kalite ve ilerleme, LASCO ürünlerinin teknoloji oluşturma ve inşaat malzemesi üretiminde uluslararası kabul edilmesinin nedenlerini oluşturur. 150 yılı aşkın bir süredir dövme endüstrisinde ve metal şekillendirmede güvenilir bir partner olarak yer almaktayız. 1990'ların başında, yüksek verimli makine ve gelişmiş otomasyon teknolojisinin geliştirilmesiyle inşaat malzemeleri endüstrisi için son derece ilginç bir uygulama yelpazesi geliştirmiş bulunmaktayız. Faaliyetlerimizi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yönlendiririz. Teknik temelimiz ve 150 yıllık tecrübemizle bireysel gereksinimler için en uygun çözümü bulup gerçekleştiriyoruz. Bu durum, mevcut tesislerin modernizasyonunun yanı sıra makine mühendisliği ve otomasyon teknolojisi için de geçerlidir.

 2. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ips - werkzeugtechnik Gmbh sürekli olarak müşterinin çıkarını gözeten bir şirkettir. Hedefimiz müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru delme çözümlerini sunmaktadır. Geliştirme aşamasından başlayarak üretim, servis ve satışa kadar her türlü talebi karşılıyoruz. Müşterilerimizle olan sıkı bir işbirliği sayesinde her uygulama için kaliteden ödün vermeden en uygun çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimiz: Hidrolik presleme, hidro-pnömatik presleme, delme makineleri, presleme için delme üniteleri (delme kolu), kıvırma aletleri, mekanik presleme, borular için lazer kesme sistemleri, delme tertibatları, boru delmek için makineler ve sistemler, profil delmek için makineler ve sistemler

 3. BODMER KÜSNACHT AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BODMER KÜSNACHT AG: Perçin tabancaları, biçimlendirme makineleri, Taumel soğuk biçimlendirme makineleri, perçin ve biçimlendirme sistemleri, pres, perçin presi, biçimlendirme presi üreticisi, hidrolik ve pnömatik, otomasyon sistemleri üreticisi, emniyet sistemleri üreticisi. Projeden gerçekleştirmeye kadar tümü tek elden! Çok geniş bir takım paleti sayesinde standart makinelerde tüm soğuk biçimlendirme operasyonlarını yürütebiliyoruz.

 4. MG MAKINA

  Türkiye

 5. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MIA MAKINA DEMIR CELIK SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Temelleri 2019 yılında atılan Mia Makine Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti., tek ortaklı limited şirketi olup, Torbalı İzmir’de CNC talaşlı imalat konusunda edindiği tecrübe ile müşterilerine en iyi ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Hizmet verdiği sektörlerde çok amaçlı makinaların (özellikle pres makinaları) ve yarı mamullerin üretimi yanı sıra, yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile birlikte tasarım, projelendirme hizmetleri vermektedir. Mia Makina, yenilikçi ürünlerden oluşan geniş makine parkurunda üretimini yaptığı her parçada veya projelendirdiği her projesinde makinaların ilk tasarım aşamasından kurulum ve kullanım prosedürlerine kadar her aktiviteyi kapsayan sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Kurulduğu günden bugüne iş ortaklarına, uzun yıllar memnun kalacağı ‘’Temiz İşçilik ve Güvenilir’’ parçalar üretmeyi garanti etmektedir.

 2. REMO BORDEAUX

  Fransa

  1979 yılında faaliyete geçmiş olan REMO matrisiyel delme makineleri alanında uzmanlaşmıştır. REMO EL ALETLERİ ve REMO MAKİNELERİ gibi iki ana bölümden oluşmaktadır. REMO El Aletleri bölümü, delme aletleri, pres matrisleri, kesme makinelerinin bıçaklarını üretilmesiyle ve ayrıca freze ve matkap uçlarının, manyetik delicilerin, katlama ve kesme makineleri bıçaklarının, şerit testere bıçakları ve benzerlerinin dağıtımıyla görevlidir. REMO Makineler bölümü ise "GEKA" delme makineleri, kıvırma makineleri, rulo makineleri, katlama ve kesme makineleri, şerit testereler ve doğrayıcılar gibi makinelerin ithalatı alanında çalışmaktadır. Tüm Avrupa'ya ve diğer ülkeleri satış yapmaktayız. En büyük metal konstrüksiyon ve metal bina iskeleti imal şirketleri, sac üretim yerleri, dökümhaneler, kazan imalatçıları, metal dökümhaneleri, SNCF-RATP gibi demiryolu şirketleri, "LEP" gibi kamu şirketleri ve diğer büyük kuruluşlar, deniz kuvvetleri ve ordu bizim makine ve aletlerimizi kullanmaktadır. Bordo, Paris Bölgesi ve Lyon Bölgesinde olmak üzere 3 büyük satış acentemizle nerede olurlarsa olsunlar daima müşterilerimizin hemen yakınındayız.

 3. ÖZKROM MAKINE KALIP LTD.

  Türkiye

  Firmamız 1980 yılında istanbulda kurulmuştur. Pres ve kalıp imalatını ÖZKROM MAKİNE iyinin daha iyisini yapmak ilkesi ile 2002 yılından bu yana Mahmut YETİMOĞLU yönetiminde Samsun'da imal etmektedir. Farklı alanlardaki sac işleme sektörüne ait 30 yılı aşkın deneyimini bir araya getirmek, böylece kullanıcılara en geniş hizmet ağını sunabilmek amacı ile müşteri isteklerini kusursuzca gerçeğe dönüştürebilme ilkesini temel alarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bu çizgi üzerinde sürdürdüğümüz faaliyetlerde, gerek dinamik kadrosu , gerekse alanında uzman çözüm ortakları ile birlikte doğrusal bir artış grafiği ile başarılı projelere imza atmaya devam etmekteyiz. Kaliteli ürün & rekabetçi fiyatlarımız ve teknik konudaki bilgi birikimimiz ile yurt ve dünya çapında 1000’i aşkın CH Serisi Hidrolik Presimiz ve sac şekillendirme kalıplarımızla başta inox sac sektöründeki öncülüğümüzü siz değerli müşterilerimiz isteklerine cevap verme ilkesindeyiz. Faaliyet gösterdiği kalıp ve makine sanayi sektöründe en iyi olmayı hedefliyoruz, Koşulların değişkenliğine önem vermeden ürün ve hizmet kalitesini artırıyor. Özkrom Makine' nin birinci önceliği müşteri etkileşimi ve memnuniyetidir. Saygılarımızla / ÖZKROM & Mahmut Yetimoğlu

 4. PRESSLINE

  Türkiye

  products Pressline Pres feeding systems is a Turkish Brand name for stainless steel and metal press feeding systems, Moulds and Machines . Our machines can be used in all the Metal related industries and showed great success especially in - Construction Field - Household Appliances - Automotive - Storing and Decoration Pressline in a short time has been become the leader national firm in its field through respecting the Customer Satisfaction, using quality labor and materials without compromising ethics commercial understanding. Pressline works for 100% customer satisfaction with its experienced engineering and technical team and RE&DE Department in respect of quality. Pressline has been exporting their machines that manufactured with CE certificate all over the World. Our Products - Decoilers. - Feeders. - Straighteners. - Compact Systems. - Wire Winding and Bending Machines - Cut to Length Lines. - Moulds. Using our Machines enable our customers to - Minimize the working hours - Maximize both the productivity and profitability - Minimize the labor cost - Minimize the error rate Photos , Videos and much more informations are available at our website www.pressline.com.tr/en

 5. EMEKTAR MAKINA

  Türkiye

  EMEKTAR MAKİNA olarak 1956 yılından bu yana, otomotiv, kalıpçılık, havacılık, medikal ve savunma sanayi sektörlerine talaşlı imalat çözümleri sunarak, deneyimli personelimizle; CNC takım tezgahları, üniversal makinalar, sac işleme makinalarında satış ve servis ve uygulama desteği ile birlikte, müşterilerimizi yüksek teknoloji ile buluşturmaktayız. Takım tezgahları dünyası küreselleşmiştir. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlü ittifaklar gerekir. Üretici ve ithalatçı firmalarımızla birlikte güçlerimizi bilgilerimizi deneyimlerimizi birleştirerek sektörün öncü firmalarından biri olduk.

 1. ERKEKOGLU PRES MAKINA SANAYI VE PAZ TIC LTD ?TI.

  Türkiye

  Erkeko? lu Pres Makine Sanayi 50 y? ldan fazla geçmi? i ve tecrübesi ile ülkemiz sanayisinin en eski pres makine imalatç? lar? ndan biridir. ? stanbul Tuzla Anadolu Yakas? Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikas? nda mekanik preslerin tasar? m? , imalat? , sat? ? ? ve sat? ? sonras? servis hizmetlerini vermektedir. Firmam? z? n ürün portföyünü 30 tondan 315 ton kapasiteye kadar C tipi eksantrik presler, 800 ton kapasiteye kadar H tipi eksantrik presler, 30 tondan 300 ton kapasiteye kadar yüksek h? zl? presler, transfer presleri, ispanyolet presleri, pres hatlar? , özel presler, pnomatik kavramalar ve otomasyon sistemleri ? eklinde sayabiliriz. ISO 9001 kalite yönetim sistemine sahip olan ve bünyesinde titizlikle uygulayan firmam? z, ürünlerine CE belgesi alarak uluslar aras? standartlarda üretim ve güvenlik kalitesine ula? m? ? t? r. Ürünlerimiz, endüstride en çok tercih edilen en iyi marka firmalar? n mekanik, elektrik ve elektronik malzemelerini kullanarak, yüksek hassasiyetle imal etmektedir.

 2. ROKTEKNIK

  Türkiye

  Rokteknik firması olarak ana faaliyet konumuz anahtar teslim LPG silindir üretim hattı ve bu hatta kullanılan preslerin, kalıpların, kaynak aparatlarının, açıcı ve doğrultucuların imalatıdır. Ortadoğu , Uzakdoğu, Afrika, Asya kıtalarında bir çok firmaya anahtar teslim Lpg Tüp fabrikası kurmamızın yanı sıra dünya genelinde ki kurulu fabrikaların da ilgi odağı olup yeni kalıpları ve makinaları bizim üretmemizi istemeleri bizim için önemli bir noktadır. Rakip firmalarımıza oranla prelerimizin ve kalıplarımızın daha uzun ömürlü, kaliteli ve sağlam olması bizi sektörün en önde gelen markası haline getirmiştir.Daha detaylı ve geniş bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilir yada bizlere telefon aracılığı ile ulaşıp merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.

 1. CPL INDUSTRIE

  Belçika

  CPL 2002 yılından beri müşterilerimize standart olmayan ihtiyaçlarına uyarlanmış zincirler üretmektedir. Sanayi için, özellikle aşırı yük koşullarına, paslanmaya, aşınmaya ve yüksek sıcaklıklara dayanması gereken her türden taşıma zincirleri. Özellikle demir işleri için, transportör zincirleri, konveyörler ve demir virörleri tasarlayıp üretiyoruz. Raskin pres bakımı ve mevcut tesislerin yenilenmesi.

 2. HIDRALMAC EUROPE GMBH

  Almanya

  HIDRALMAC hidrolik presler, kesme ve bükme makineleri alanında Latin Amerika'daki en büyük üreticilerden biridir. Avrupa'daki temsilcimiz olan HIDRALMAC Europe GmbH'nın Ennepetal ve Gelsenkirchen satış ofisleri sayesinde seri üretim veya size özel modellerimizle, kendi teknolojimiz ve bilgi birikimimizle piyasa için en iyi çözümleri sunuyoruz. HIDRALMAC Alman makine yönetmelikleri ve AB standartlarına uygun olarak yüksek kaliteli makineler üretir.

 3. G.M.R. DI MAFFI RAIMONDO SRL

  İtalya

  GMR şirketi hidrolik preslerin ve özel tesislerin tasarım, imalat ve revizyon işlerinde uzmandır, ayrıca bu preslerin hizmete sokulmasıyla bağlantılı tamamlayıcı çalışmaları da gerçekleştirmektedir. Profesyonel tasarım ekibimiz ve kullandığımız teknolojiyi sürekli uyarlamamız sayesinde, en zorları da dahil her tip projeye, operatörlerin güvenliğine özen gösteren ve CEE normlarıyla uyumlu fikirler ve çözümler geliştiriyoruz.

 4. ORIANCE

  Fransa

  ORIANCE başlıca sac işleri alanında endüstriyel malzeme dağıtmakta ve kurulumunu yapmaktadır.Tedarikçilerimizle birlikte tanınmış markaların parçalarıyla donatılmış ve güncel endüstriyel ihtiyaçlara uygun bir işleme makinesi gamı geliştirdik. Uzmanlığımız, teknik bilgilerimiz ve tepkiselliğimiz klasik gamların dışındaki özel taleplerinize hızla yanıt vermemize olanak sağlamaktadır.

 5. INVERNIZZI PRESSE

  İtalya

  Elli yıldan daha uzun süredir faaliyet göstermekte olan Invernizzi, soğuk kalıplamaya yönelik mekanik preslerin tasarımı, üretimi ve pazarlanması alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket üretim süreçlerinde en son ve en gelişkin sistemleri ve makineleri kullanmakta, müşterilerine teknolojiyi, güvenilirliği, çok yönlülüğü, fonksiyonelliği, sağlamlığı ve zamana karşı dayanıklılığı sunmaktadır.

 6. MAWI GMBH

  Almanya

  Makine üretimi, masif biçimlendirme ve soğuk sıkma presleri konularındaki bilgi birikimimiz sayesinde aşağıdaki alanlarda siz mükemmel hizmet sunabiliriz: Görevlerinize optimum uygunlukta kullanılmış makinelerin bulunması, modernizasyon, otomatikleştirme ve en modern elektrikli kumandalar, proseslere ilişkin sorular için danışmanlık, bakım sözleşmeleri, yedek parçalar, alış ve satış, otomasyon teknolojisi, presler için yedek parçalar, kullanılmış presler, pres onarımları, zımba makineleri.

 7. FICEP SPA

  İtalya

  Ficep Spa, dijital numaralı aletler ve çelik sanayi, teçhizat, inşaat için kumandalı makineler tasar, üretir ve satar.

 8. MAQUINARIA ANASTASIO S.L.

  İspanya

  Yeni ve ikinci el MAKİNE ALET SATIŞI ve tamiri. Presler, makaslar, katlama presleri, vinçler, freze cihazları, matkaplar, cila makineleri, rektifiye makineleri ve alüminyum işleme makineleri.

 1. RADVILISKIS MACHINE FACTORY

  Litvanya

  RADVILISKIS MACHINE FACTORY, yılında kurulan ve Metaller için sanayi presleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radviliskis, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. HÄRTEL PRESSEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  HÄRTEL PRESSEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metaller için sanayi presleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. saç işleme için kıvırma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WEIDMANN MASCHINENBAU AG

  İsviçre

  WEIDMANN MASCHINENBAU AG, yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Metaller için sanayi presleri, metal şekillendirme için mekanik presler, détrıtoırs, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Metaller için sanayi presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glattbrugg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. FANTINI MECCANICA S.R.L.

  İtalya

  FANTINI MECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için sanayi presleri, metal kesme kalıpları, Metaller için sanayi presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivarolo Mantovano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TANYERI TICARET

  Türkiye

  TANYERI TICARET, yılında kurulan ve Metaller için sanayi presleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sac metal kesimi, metal fason parça imalat, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. LOCATELLI MECCANICA ( S.R.L. )

  İtalya

  LOCATELLI MECCANICA ( S.R.L. ), yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için sanayi presleri, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Metaller için sanayi presleri, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Subbiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ÖZAN PRES MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ÖZAN PRES MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Metaller için sanayi presleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik presler, metal şekillendirme için mekanik presler, elyaflı gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. BH DMT MASZYNY

  Polanya

  BH DMT MASZYNY, yılında kurulan ve Metaller için sanayi presleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. hidrolik giyotin makaslar, işlenmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Końskie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. PRENSAS ESNA SA

  İspanya

  PRENSAS ESNA SA, yılında kurulan ve Metaller için sanayi presleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. evler için su yumuşatıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agoncillo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. ITALPRESSE INDUSTRIE S.P.A.

  İtalya

  ITALPRESSE INDUSTRIE S.P.A., yılında kurulan ve Metaller için sanayi presleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kıvılcım-dirençli kaldıraçlar, mafsallı mesnetli presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capriano Del Colle, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metaller için sanayi presleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

245 Şirketler