• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller

Sonuçlar

Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller - Ithalat/Ihracat

 1. CHRISTIAN GIERTH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHRISTIAN GIERTH GMBH, yılında kurulan ve Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MASCHINENFABRIK FRÖMAG GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINENFABRIK FRÖMAG GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fröndenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SAYGILI SHOTBLASTING MACHINERY- KUMLAMA MAKINELERI

  Türkiye

  Saygılı Sandblasting Machinery is established in 1983 in Ostim Organized Industry Region ANKARA. Saygılı sandblasting machinery Co. manufactures every sort of sandblasting machines. We give high importance to Research & Development works and we purpose quality and innovation with all new investments. Our first purpose is to manufacture high quality products and give the best solutions to our customers. We’re giving high quality service with our technical supports, professional staff and continuous growing manufacturing standards for our dear customers.

 4. INTEGRA

  Türkiye

 5. YÜCESAN MACHINE

  Türkiye

  YÜCESAN MACHINE, yılında kurulan ve Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaziemir/izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELMASS PRODUCTION

  Belçika

  ELMASS PRODUCTION, yılında kurulan ve Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oyuk açma makineleri - Makine aletleri, Yarık/Zıvana açma makineleri, dik planya tezgahları, Oyuk açma makineleri - Makine aletleri, nakış makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, HALLE, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. METAALBEWERKING.NL

  Hollanda

  METAALBEWERKING.NL, yılında kurulan ve Metal tutturucular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, metallerin işlenmesi, Düzleştirme/Cilalama tezgahları - Metal işleme, Metal işleme, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. PRECITOOL.BE

  Belçika

  PRECITOOL.BE, yılında kurulan ve Kendin Yap İşleri için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Freze aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saive, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BROUWERS SLEUVENHAKBEDRIJF

  Belçika

  BROUWERS SLEUVENHAKBEDRIJF, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Beton delinmesi ve kesimi, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Beton delinmesi ve kesimi, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stabroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. STARBURST SVERIGE

  İsveç

  STARBURST SVERIGE, yılında kurulan ve Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kumarhaneler, alt makina sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göteborg, İsveç 'de bulunmaktadır.

 1. DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE

  Polanya

  DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik kesme makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Plastik kesme makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krostoszowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. VSK KENTAVAR EOOD

  Bulgaristan

  VSK KENTAVAR EOOD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. WIEMERS KG NORMAT-MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU

  Almanya

  WIEMERS KG NORMAT-MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hövelhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FORMETAL, S.R.O.

  Çek Cum.

  FORMETAL, S.R.O., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 18, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. C.O.TILNEY LTD

  Birleşik Krallık

  C.O.TILNEY LTD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harlow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GEMAMEX ET

  Bulgaristan

  GEMAMEX ET, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. TIEGEINDUSTRIA - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portekiz

 6. M & H KFT

  Macaristan

 7. ZOLD-FOLD 2001 KFT

  Macaristan