• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metaloidler ve bileşenleri

Sonuçlar

Metaloidler ve bileşenleri - Ithalat/Ihracat

 1. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

  Tüm ürünler arasında "metaloidler ve bileşenleri"

 2. BOES GMBH PRÄZISIONSSTANZTEILE

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOES GMBH PRÄZISIONSSTANZTEILE, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neulingen-Bauschlott, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MONOMER EXTRUDER

  Türkiye

  MONOMER EXTRUDER, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akrilik plastik malzemeler, plastik maddeler için masterbatch sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kestel Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MTG EUROPE E.K.

  Almanya

  MTG EUROPE E.K., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Weilbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FLAUREA CHEMICALS

  Belçika

  FLAUREA CHEMICALS, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaloidler ve bileşenleri, Metaloidler ve bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ath, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PEGASUS MATERIALS SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  PEGASUS MATERIALS SOLUTIONS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum, temizleyiciler, gıda endüstrisi için kimyasal konservanlar, Ham kimyasallar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Babenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OMYA GMBH

  Almanya

  OMYA GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metaloidler ve bileşenleri, İnorganik bazlar ve bileşenleri, Metaloidler ve bileşenleri, İnorganik bazlar ve bileşenleri, donmalı kurutucular, dolomit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DALIAN JX CHEM-INDUSTRIAL CORP.

  Çin

  DALIAN JX CHEM-INDUSTRIAL CORP., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dalian, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. WILHELM SCHRÖDER GMBH

  Almanya

  WILHELM SCHRÖDER GMBH, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SHANGHAI FCHEMICALS TECHNOLOGY CO.LTD

  Çin

  SHANGHAI FCHEMICALS TECHNOLOGY CO.LTD, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. SHANGHAI XIARUI PHARMACEUTICAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  SHANGHAI XIARUI PHARMACEUTICAL TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. HOBATRONIC BARK GMBH & CO. KG

  Almanya

  HOBATRONIC BARK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaloidler ve bileşenleri, Otomatik dağıtıcılar, Metaloidler ve bileşenleri, Otomatik dağıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schömberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HANGZHOU JINDERUI TRADE CO.LTD

  Çin

  HANGZHOU JINDERUI TRADE CO.LTD, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SCHOTT LITHOTEC AG

  Almanya

  SCHOTT LITHOTEC AG, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kuvars (necef taşı) - Kristaller ve rezenatörler, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kuvars (necef taşı) - Kristaller ve rezenatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COLCHONERA VALENCIANA, S.A.

  İspanya

  COLCHONERA VALENCIANA, S.A., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beniparrell, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ENERGY-ROL SP. Z O.O.

  Polanya

  ENERGY-ROL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum sac dağıtımı, Alüminyum ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nowy Krepiec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. WEIHAI HUATAI CARBON MOLECULAR SIEVE CO,.LTD

  Çin

  WEIHAI HUATAI CARBON MOLECULAR SIEVE CO,.LTD, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shandong, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. HONG KONG FOREICO INTERNATIONAL DEVELOPMENT LIMITED

  Çin

  HONG KONG FOREICO INTERNATIONAL DEVELOPMENT LIMITED, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. TIANJIN HONGYUNTONG CHEMICAL PRODUCTS CO., LTD

  Çin

  TIANJIN HONGYUNTONG CHEMICAL PRODUCTS CO., LTD, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. HANGZHOU MOTTO SCIENCE&TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  HANGZHOU MOTTO SCIENCE&TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. XUZHOU LONGYU CHEMICAL TRADING CO.,LTD.

  Çin

  XUZHOU LONGYU CHEMICAL TRADING CO.,LTD., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Xuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. TOP UNION CHEMICAL (SHANDONG) LIMITED.

  Çin

  TOP UNION CHEMICAL (SHANDONG) LIMITED., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. SHIJIAZHUANG SINOLINK IMP & EXP. CO., LTD.

  Çin

  SHIJIAZHUANG SINOLINK IMP & EXP. CO., LTD., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. TIANJIN AOKATET CHEMICAL CO. LTD

  Çin

  TIANJIN AOKATET CHEMICAL CO. LTD, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz mikronizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. CHANGSHA ASIAN LIGHT ECONOMIC TRADE CO.,LTD.

  Çin

  CHANGSHA ASIAN LIGHT ECONOMIC TRADE CO.,LTD., yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. HARRIDE TRADE LTD

  Çin

  HARRIDE TRADE LTD, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. IONIAN KALK S A

  Yunanistan

  IONIAN KALK S A, yılında kurulan ve Metaloidler ve bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. EPELASIS S.A

  Yunanistan