• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metalurji - makine ve tesisatlar

Sonuçlar

Metalurji - makine ve tesisatlar - Ithalat/Ihracat

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. LT ULTRA-PRECISION TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1995 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana, ultra hassas teknoloji alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri haline geldik. Ultra hassas makinelerinizi (UP makineleri) edinebileceğiniz UP teknolojisi (makine mühendisliği) bölümümüze ek olarak, sizin için fason üretim (metal optik ve takımlar) de sunmaktayız. Makine mühendisliği bölümümüz size ultra hassas işleme için "eksiksiz bir ürün yelpazesi" sunar. UP makinelerinizi frezeleme, tornalama, taşlama, parlatma, lepleme, ölçme amaçlı ultra hassas tezgâhlarımızın yanı sıra özel makineleri de tek bir kaynaktan edinebilirsiniz. Optiklerinizi ve takımlarınızı fason imalatımızdan en yüksek UP kalitesinde bireysel üretim veya küçük veya büyük seriler olarak edinebilirsiniz. Bu benzersiz sinerji, kendi üretimimizden devamlı gelen geri bildirimler sayesinde UP makinelerimizi sürekli olarak geliştirmemizi sağlamaktadır. Ayrıca UP teknoloji bölümümüzden interferometreler ve UP rulmanlar (lineer sistemler ve döner tablalar) de alabilirsiniz).

 3. RK ROSE+KRIEGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge
 4. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bileme – yeni gibi: Müşterilerimizin bize sürekli yüksek kaliteli oyma iğnesi sipariş vermelerinin nedeni metal kesme aletlerimizin dayanıklılık sürelerinin uzun olmasıdır. Ancak birinci sınıf sertleştirilmiş, kusursuz yapıya sahip en iyi metalden üretilmiş aletler dahi aşınmaya maruz kalır. Yeni iğnelerin üretiminde gösterilen özenin aynısını uygulandığı bileme servisimiz sayesinde yeniden hassas ve yüksek kaliteli oyma aletinize kavuşacaksınız. Fason oyma - sizin ikinci üretim yeriniz: Çalışanlarımız siparişinizi kendi işimizmiş gibi uygulamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır. Sabitleyici yapımı – zaten yapıyoruz: Teslimat tarihi – genellikle problem teşkil etmez. Bir tek şapkadan tavşan çıkarmadığımız kaldı. İnanılmaz hızımıza ve esnekliğimize şahit olduğunuzda onu da yapabileceğimize inanmaya başlayacaksınız.

 5. FÖHRENBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Otomasyon teknolojisi ve hassas makine mühendisliğindeki doğrusal rotasyonel hareketler için hassasiyeti yüksek parçalar, birimler ve sistemlerin geliştirici ve üreticisi. Föhrenbach ürünleri, kılavuzluk, tahrik, hareket, kumanda ve konumlandırma görevleri için çözümdür. Bunun yanında sunulan ek ürünler müşteriye özel komple çözümlerden özel makinelere kadar olan ürün gamını tamamlar. Tedarik ettiğimiz ürün paketi içinde örn. SVAN ayarlayıcı sürgü, çatak kuyruk, silindir ve çapraz sürgü, bilye burcu kılavuzlu, motorlu hassas KBS / KCS ve (doğrudan tahrikli) KCL sürgüsü, bütünleşik lineer motor ve ölçüm sistemine sahip PCL ve PFL profil kılavuz sürgüleri, sonsuz dişli tahrikli PFS profil kılavuz sürgüleri, doğrudan tahrikli LDH işleme modülleri, (sonsuz dişli tahrikli) RT2A ve (doğrudan tahrikli) RT3A yuvarlak masa serisi, dönen ve eğilen üniteler, kısmî aparatlar, pres eksenleri ve mesafe ve güzergâh kumandaları bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CLEVELAND LINEARTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CLEVELAND LINEARTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lineer miller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Löffingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ETP STEUERUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ETP STEUERUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HANS KOHLE KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANS KOHLE KG, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SKS MACHINES

  Belçika

  Verified by europages badge

  SKS MACHINES, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metalurji - makine ve tesisatlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Tuğla yapma makine ve ekipmanları, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Metaller - makineler ve malzeme, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. WAHLENMEIER SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WAHLENMEIER SCHWEISSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Korb, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AÇM ISI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1992 Yılında mekanik tesisat ve taahhüt amacıyla kurulan firmamız, mutlak müşteri memnuniyeti ile sektörde yer edinebileceğini inanarak faaliyetlerine başlamıştır.Geçen yıllar içerisinde konutların, sitelerin ve fabrikaların doğalgaz dönüşümlerinin yapılması yanı sıra, sıhhi tesisat, havalandırma sistemleri, ameliyathane kliması ve buhar tesisatları konusunda da faaliyetlerine devam ettirmiştir.Kuruluşundan bir yıl sonra, bünyesinde servis teşkilatı oluşturarak , gerçekleştirmiş olduğu taahhütlerde sonradan çıkabilecek problem ve ihtiyaçları gidermek amacı gütmüş ve müşterilerine haftanın her günü ve yaşam saatleri içerisinde hizmet vermiştir.Sektörde kendini kabul ettirmiş ve teknik alt yapısı olan ERENSAN, YILDIZ KAZAN ve DAXOM Firmalarının ürünlerini taahhütlerinde kullanarak hem teknik donanımını artırmış, hem de ülke ekonomisini dikkate almıştır.İGDAŞ yetki numarası 261 olan firmamız, uzun yıllar edindiği tecrübeyi kullanarak yeni müşteriler edinmekte ve kurulduğu yıldan beri edinm

 2. METAL GALERI

  Türkiye

  Şirketimiz Türkiye merkezli faaliyet yürütmektedir. Boru-profil makineleri üretimi, boru- profil makineleri yedek parçaları üretimi, iç çapak aparatları, boru makinesi kalıpları, boru-profil boyama makineleri üretimi, boru-profil boyama makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makineleri üretimi, sac dilme makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makinesi bıçakları üretimi gibi işlerde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıca panel çit sistemleri üretimi yapmaktadır. Kutu profil, sanayi borusu, doğalgaz borusu, hat boruları, levha sac, köşebent demir, demir lama, demir silme, HEA demir, HEB demir, NPI demir, NPU demir, inşaat demiri gibi çelik ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı satışlarını yapmaktadır.

 1. ALISRA

  Türkiye

 2. RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Çok yönlü sistem teknolojisi – çevreye duyarlı ve güvenli. Cilalama ve filtre sistemleri ile endüstriyel vantilatörlerdeki üç faaliyet alanıyla Rippert Anlagenechnik GmbH & Co. KG piyasada başarısını sürdürüyor. 45 yılı aşkın süreyle sistem tedarikçisi, tüm dünyada bulunan endüstri müşterileri için en modern, enerji tasarruflu sistemleri geliştiriyor, üretiyor ve monte ediyor. Thomas Rippert tarafından yürütülen şirketin merkezi, Doğu Westfalya'daki Herzebrock-Clarholz'dadır. Bu üretim tesisinde ve Almanya, Avusturya ve Hollanda'daki diğer üretim tesislerinde yaklaşık 350 yüksek nitelikli çalışan, istenen ölçülerde yüksek teknoloji ürünlerini planlayıp üretmektedir.

 3. EUROSTORAGE

  Belçika

  Metalürji endüstrisine yönelik depolama sistemlerinin Avrupa ülkelerine dağıtıcısı olarak Eurostorage, metalik sacların depolanmasına ve ayni şekilde uzunluğu 20 metreye kadar ulaşabilen her türden profil malzemeye yönelik çeşitli depolama sistem seçeneklerinden oluşan geniş bir çözümler yelpazesi sunmaktadır. Tüm raflar kullanım türlerine göre ayrılmış sac veya profil malzemelere istenildiği zaman ulaşma olanağı sağlayan sürgülü çekmecelerle donatılmıştır. Zaman ve depolama alanı kazanımlarına ek olarak güvenlik içinde çalışma, sistemlerin sağladığı temel avantajları oluşturmaktadır.

 4. IAG -INDUSTRIE AUTOMATISIERUNGSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  Endüstriyel alanda özel makine imalatı, özellikle sürtünme balatası tekniği, test standı tekniği, kesme tekniği, emisyon koruması ve yangınla mücadele alanlarında. Satış ortakları arıyoruz! Ürünlerimiz: Çizimlere uygun özel makinelerin imalatı, taşıtlar için egzoz gazı analizatörleri, otomasyon tekniği, özel makine imalatı, sürtünme balataları için presler, egzoz gazı ölçüm cihazları, toz giderme için püskürtme sistemleri, toz yakalama için nemlendirme sistemleri, egzoz gazı analiz sistemleri, kar topları ve daha bir çok ürün.

 5. ARNO FUCHS GMBH

  Almanya

  Arno Fuchs'un 1950 yılında firmamızı kurmasından bu yana müşterilerimizle temas halindeyiz. Başlangıçta iştigal sahamız elektrik motorları ve transformatörler için yalıtım malzemeleriydi. Bugün müşterilerimizi dünya çapında kablo montajı konusunda bilgilendirmekteyiz. Özellikle küçük ve orta ölçekli serilerde, müşteriye özel çözümler için muhatabınızız. 40 üzerinden üreticileri ile iş ortaklığı, kapsamlı ve etkin müşteri desteği için temel oluşturmaktadır. Amacımız, size en iyi teknik danışmanlığı vermek, yüksek kaliteli makineler sağlamak ve mükemmel bir servis sunmaktır. Bize inanın ve bizi deneyin. Ürünlerimiz: İzolasyon çıkarma ve kıvırma makineleri; Kablo soyma makineleri; Kablo kesme makineleri; Kesme makineleri; Kablo soyma aletleri; Çap küçültme aletleri; Tel soyma makineleri; Tel kesme makineleri; Kablo endüstrisi için özel makineler; Kablo işleme makineleri için bıçaklar

 6. SANTEC TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Yapılacak üretime göre taslak projeler hazırlamak, Üretim akışına uygun yerleşim projeleri çizmek, Çelik konstrüksiyon imalat projeleri hazırlamak, Makine yerleşimlerine göre elektrik projeleri hazırlamak, Makine ve ekipmanların yerleşimi için inşaat projeleri hazırlamak, Firmamız döküm sanayine komple makine ve ekipman çözümleri sunmaktadır. Komple dökümhane kurulumu yapabildiğimiz gibi ayrı olarak ta tüm ekipmanları sağlayabilmekteyiz. Yaş kum kalıplama sistemlerinde dereceli ve derecesiz otomatik yatay kalıplama hatları , komple kum hazırlama tesisi , kum mikseri , otomatik döküm ocak sistemi , indüksiyon ocağı ve yardımcı ekipmanları , soğuk kutu maça makinesi , sıcak kutu maça makinesi , maça yerleştirme robotu , sarsak sistemi , parça ve kum ayırma ve soğutma sistemi , vibrasyonlu konveyor , vibrasyonlu soğutucu , ocak şarj arabası ve benzeri tüm ekipmanları sağlamaktadır.

 7. INTEGRA

  Türkiye

  Sec Kama was established in 1980 in Izmir. The factory is built on an area of 1500 sqm in the industrial zone to give services with best quality at competitive prices within the best possible time ranges. Our company is an important subcontractor. Our main manufacturing sectors are cotters and machining. Standard cotters match for ISO and DIN norms We product cotters in desired dimensions for customers.

 8. ZAMET-BUDOWA MASZYN S.A.

  Polanya

  Çelik fabrikaları ve demirden olmayan metaller için işlem hattı, makine ve ekipman üreticisi. Onarım ve modernizasyon, ağır kaynaklı yapılar, yedek parçalar, endüstriyel hizmetler, mekanik biçimlendirme.

 1. GLAMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Glama Machinenbau GmbH'ya hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Lütfen bize danışın! Ürünlerimiz: • Dövme manipülatörleri • Alüminyum endüstrisi için anot hizmet araçları • Şarj makineleri • Elleçleme sistemleri Endüstriyel robotlar • Manipülatörler • Özel araçlar • Müşteriye özgü otomasyon çözümleri • Otomasyon tekniği • Metal işleyen sektörler için işleme tekniği

 2. LCM GERARD PROTAT

  Fransa

  LCM, metalurji ve ısıl işlemler alanında 50 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Yeni veya kullanılmış teçhizat seçiminizde size yardımcı oluyoruz. Ayrıca, teçhizatlar ve bunları kullanıma alma prosedürlerinizde size yardımcı olabiliriz. LCM, ısıl işlemde teknolojinin ön saflarında yer almaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. DIKCAL MAKINA IMALAT SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

 4. AMC EUROPE GMBH

  Almanya

  Petrol ve gaz endüstrilerinde delik yıkama makineleri ve tesisleri, ayrıca HDD, jeotermal enerji, özel derin yapılar ve tünel inşaatı alanlarında tesisler. Karıştırma tesisleri ve ayırma teknolojisi.

 5. CENTRAL CATALANA MAQUINARIA S. A.

  İspanya

  CENTRAL CATALANA MAQUINARIA S. A., yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tezgahlar için boru desteği, CNC freze tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parets Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. OPERBER SITALU GROUP S.L.

  İspanya

  OPERBER SITALU GROUP S.L., yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Pobla De Claramunt, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Fransa

  GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bakım, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, Endüstriyel bakım, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barr, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Özel makineler - İnşaat/Yapı, 3D lazerli fason kesimler, Metal ve mühendislik endüstrisi inşaatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hettstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. METAL CRIS-JOHN

  İspanya

  METAL CRIS-JOHN, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su püskürtmeli kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'alcudia, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. GLOMACHT BV

  Hollanda

  GLOMACHT BV, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. lazer cihazları, kaynak ekipmanları, Tahta makineleri, kullanılmış forklift sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metalurji - makine ve tesisatlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

550 Şirketler