• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metalurji ve demir çelik sanayi - makineler ve sistemler

Sonuçlar

Metalurji ve demir çelik sanayi - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. HAINBUCH GMBH SPANNENDE TECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Takım tezgahlarında frezeleme, tornalama ve taşlama sırasında iş parçalarını bağlamak için yüksek hassasiyetli bağlama cihazları geliştiricisi ve üreticisiyiz.

 3. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, 20 yılı aşkın bir süredir endüstriyel bileşenlerin ve malzemelerin geliştirilmesinde öncü olmuş ve dünya çapında 450'den fazla projeye hizmet vermiştir. Öncelikli hedefimiz, siz değerli müşterilerimize herhangi bir ek ücret ödemeden sorunsuz tedarik süreçleri sunarken, işletmelerin maliyet azaltma ve kalite iyileştirme elde etmelerine yardımcı olmaktır. Uzmanlığımız, kişiselleştirilmiş ilgi ve sürekli iyileştirmelere güçlü bir şekilde odaklanarak yüksek kaliteli parça ve bileşenlerin tedarikinde yatmaktadır.

 4. TRACOPRESS TRACO EXPORT-IMPORT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRACOPRESS TRACO EXPORT-IMPORT GMBH, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BLASQEM, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  BLASQEM, LDA., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, yüzey işleme işleri için ekipmanlar, maden kırıntılama ekipmanları, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SRDR ROBOTIK A.S.

  Türkiye

  SRDR Robotik , Tarım , Otomotiv, Kimya, Savunma , Enerji, Gıda, İlaç, Metal, Kozmetik, Kırtasiye, Enerji, Tekstil, Ahşap, Ziraat, Plastik, Beyaz Eşya, Parfümeri , Matbaa, Klima, Gemi sektörlerinde , Akıllı Robotik Toplama , Akıllı Robotik Paketleme, Akıllı Robotik Paletleme, Akıllı Robotik Makine Besleme, Akıllı Robotik Kaynak, Akıllı Robotik Isıl İşlem, Akıllı Robotik Kesme , Akıllı Robotik Montajlama, Akıllı Robotik Görüntü İşleme uygulamalarında 25 yıl ve 300’ü aşkın proje deneyimi ile sizin için en iyi uygulamayı önerir ve yapar, doğru robotik çözümü bulmak üzere SRDR Robotik tam aradığınız çözüm ortağınızdır. Robot teknolojisindeki yenilikçi çözümleri, kanıtlanmış proje yönetimi, ekipman entegrasyonu, tecrübeli mühendislik yaklaşımıyla yüksek teknoloji gerektiren projelerde siz değerli müşterilerine değer yaratmaya devam etmektedir. Uygulamanız için bize güvenebilirsiniz, projenin başında neyin yapılabilir olduğunu size açıklar ve yapılamayacak işler için dürüstlüğümüzden taviz vermeden işin başında söyleriz ve sözümüzü tutarız. Amacımız, verimliliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi düşürerek ve iş gücünüzü optimize ederek operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak, sorunu çözmek, endüstriyel 4.0 ve dijitalizasyon çağında daha çok karlı üretim elde etmenize çözüm ortaklığı sağlayarak operasyonlarınızı basitleştirmenize yardımcı olmaktır.

 2. CNR FLEX

  Türkiye

  Kurulduğu andan itibaren yaptığı her çalışma ile doğalgaz hortum piyasasına farklılığıyla damgasını vurmuş olan firmamız, resmi kuruluşunu 2015 yılında gerçekleştirmiştir. 2018 yılına kadarki süreçte üretim ve piyasada yer edineceği şirket için verdiği çalışma disiplinlerini belirleyen ve kalite sürecini temele oturtmuş firmamız 2018 yılında piyasaya hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk yılda 9 iş ortağı ile yola çıkmış olan firmamız, 2019 yılı itibari ile 150’yi aşan iş ortağına 1000m2 üretim tesisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Piyasasal varlığını farklı çalışma ve müşteri memnuniyeti ile kanıtlayan firmamız; iş ortaklarına ve ikili ilişkilerinde vermiş olduğu sözleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmenin çabasını vermektedir. Verilen sözler zamanında ve eksiksiz yerine getirilsin diye, yaptığımız işten verdiğimiz emekten keyif alabilelim diye gece-gündüz ayrımı yapmadan üretimine devam eden firmamız piyasadaki farklı duruşunu her geçen gün katlanarak artan başarıları ile devam ettirmektedir.

 3. SAARSCHMIEDE GMBH

  Almanya

  Serbest şekilli dövme parça üreticisi olan Saarschmiede GmbH şirketi, özellikle geniş bir dövme ürün yelpazesinde çok çeşitli malzeme ve işleme teknikleriyle yüksek yüklere dayanıklı dövme ürünler imal etmektedir. İşlenmemiş malzemeler ve ara malların yanı sıra büyük ölçüde işlenmiş karmaşık bir şekle sahip bitmiş ürünler de portföyümüzde bulunmaktadır. Dövme yoluyla şekillendirme yapan bir şirket olan Saarschmiede, mevcut üretim hatlarında yaptığı imalatın dışında da tüm müşteri ihtiyaçlarına esnek bir şekilde cevap verebilmektedir. Münferit müşteri isteklerine, sipariş üzerine, farklı üretim derinliklerinde, uzman teknik danışmanlık ile birlikte, (teklif istemeden teslimata kadar) özel çözümler de sunmaktayız. Bunlara ek olarak sunduğumuz hizmetlerin arasında fason üretim de mevcuttur. Müşterinin isteğine göre geniş bir ağırlık ve boy yelpazesinde (150 ton ağırlığa ve 26 m boya kadar) muhtelif parçalar üretme yeteneğine de sahibiz.

 4. ARGES METALURJI

  Türkiye

  Aliminun atominize aluminyum toz powder uretimi 0-600 mesh mikron arasi utetimi yapilmakta olur hawai fisek tozu gaz beton tozu ekzotermik tozu demircelik endustrisi sluminyum toz powder dust Ekzotermik besleyici uzeri tozu uretimimiz başlamıştır. Ekzotermik örtü tozumuz izalasyon özelliği ile mükemmel reaksiyona girmektedir. Anti Piping Compound Use: Used as a Top cover, provides triple layered protection against heat loss. Characteristics at a glance: Black to Grey colour. Grading: -10 mesh to Dust . Moisture: 1% to 1.5% Max. Form: Mainly powder having some granular part. Ignition: 15 Sec / 10gm at 1000o C. Expansion: 2.5 to 3.5 times at 1000o C. Chemical Properties: Base: Al203 Free Aluminium: 20% to 25% Carbon: 7% to 8% Advantages : Reduces heat loss by preventing top surface radiation. Packing: 50 Kgs in HDPE bags.

 5. SONMEZLER METAL DEMIR CELIK INSAAT SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Sönmezler Metal 15 yıllık tecrübesi ile son teknoloji imkanlarını kullanarak boru ve profil sanayisinde kullanılan makinelerin üretimini gerçekleştirmektedir. Gebze Kocaeli adresinde 13000 m2 kapalı toplam 22000 m2 üzerine kurulmuş olan fabrikamızda makine sektöründe dünyaya hizmet vermekteyiz. Sönmezler Metal gerek üretim gerekse satış sonrası hizmette yılların birikimi ile müşteri talebini doğru algılama ve en hızlı şekilde karşılama anlayışı ile yapılanmıştır. Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerinde boru profil fabrikaları ile metal sektöründe hizmet veren iştiraklarımız bulunmaktadır. Azerbaycan'da AZER TÜRK boru profil, KHAZAR boru, BAKÜ POLAT dökme, SEN profil ve Dubai'de NDL steel production ismi ile faaliyet gösteren iştiraklarımız, 15 yılı aşkın bilgi birikimini, Türkiye sınırları içinde SÖNMEZLER METAL olarak devam etmektedir.

 1. ROBOKOL SUPPORT ARM AND PANELS

  Türkiye

  Makina sektöründe ciddi bir talep oluşturan Operatör Kol ve Pano Sistemleri üzerine eğilmiş ve bu sektördeki uluslararası üretici firmaların ürünlerini masaya yatırıp, firma çalışanlarının tecrübesiyle harmanlayarak sektördeki eksiklikleri görmeyi başarmıştır. Faaliyetlere başladığı ilk günden bu yana ürün ve kalite standartlarını geliştirerek , dünyanın sayılı markaları arasından sıyrılarak operatör kol ve pano sistemleri sektöründe rakiplerinin korkulu rüyası olarak bu sektöre yön veren ana firmalar arasına girerek kendini kabul ettirmiştir. ilgi, uzmanlık ve tecrübesi ile yaptığı kol ve pano tasarımlarında modüler yapıyı koruyarak; gerek görsellik, gerek dayanıklılık, gerek fiyatı ve farklı sektörlere hitap edebilme yeteneğiyle kısa zamanda rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Marka Tescil Belgesi, Faydalı Model Belgesi, Tasarım Tescil Belgesi ve CE Belgeleri ile, üretimini gerçekleştirdiği kol ve panolardaki farklılıklarını ortaya koyarak uzmanlığını ispatlamıştır.

 2. CAKSANMAKINA

  Türkiye

  Hakkımızda 1978 yılında kurulan CAKSAN Makina San. Tic. Ltd. Şti. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli ürün ve hizmet anlayışından taviz vermeden sektöründe adından söz ettirmenin gururunu yaşamaktadır.. Alanında uzman bir kadro ile; kesim ve bükme makinalarının üretimini gerçekleştirmektedir. İkitelli'de takım tezgahları satışı yapmaktadır. Enerjik, dinamik çağın yeniliklerine ayak uydurmayı bilen bir yapıya sahip olan CAKSAN Makina, müşterilerine en iyisini sunmak için düne olduğu gibi yarında yüksek başarı grafiğini sürdürmenin gayreti içinde olacaktır. Misyonumuz Caksan Makina olarak misyonumuz sorunsuz ürünler üretmek, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, kalite çıtasını sürekli yükseğe taşıyarak çalışanlarının güvenlik ve mesleki gelişimlerine tam destek sağlayan bir işyeri ortamı sağlamaktadır. Vizyonumuz Ekonomik fiyat politikasıyla sunulan üstün ürünlerde müşteri beklentilerini artarak karşılamayı amaç edinen CAKSAN Makina aynı zamanda sektörün gelişimine katkıda bulunan bir üretim anlayışıyla çalışmaktadır.Geniş servis ağı ile ürünlerin servis bakımlarını müşteriyi bekletmeden gerçekleştirmek ve bu alanda dünyanın tanıdığı bir Türk firması olmak CAKSAN'ın vizyonunu tanımlamaktadır.

 1. CSG CELIK YAPI INSAAT

  Türkiye

  Çelik konstrüksüyon ile projesine uygun kaynak , kesim , imalat yapımı . UT filmli kaynak işleri . Özel makine üretimi , hassas hidrolik bakımları ve sistem yenileme . Paslanmaz özel tank imalatı .Pres kolları vb hertürlü çelik işleri. Çelik ve paslanmaz saclar veya Npı malzemelerden projesine uygun imalatları yapabiliriz . Hassas işçilik , dürüst ticaret anlayışı ile iyi bir iş ortağı olabiliriz. Liman ve lokasyon imkanları ile tüm dünyaya açılmayı hedefleyen firmamız bilim ve teknolojinin ışığında ilerlemeye devam edecektir.

 2. ENPROTECHS INTERNATIONAL LTD.STI

  Türkiye

  20 yılı aşkın proje yönetim tecrübesine sahip ENPROTECHS İstanbul’daki işletmesinde, uluslar arası standartlara uygun butik prototip , ilk numune ve seri üretim ürün talep eden otomotiv, endüstriyel motor, raylı sistemler, beyaz eşya, havacılık ve savunma sanayi sektörlerinin projelerini döküm, dövme, çelik gibi hammadde üretimleri ve talaşlı imalat proje bileşenlerini yüksek ve sürdürebilir kalitede sertifikalı tesislerimizde üretip siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Sizlere hız, kalite, güven ve onlarca yıllık tecrübemizi sunuyoruz. Enprotechs bahane değil çözüm üretir.

 3. HUNAN HUAWEI JINGCHENG MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  Yuelu Mountain Hi-tech Park'ta bulunan Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. (Şirket), titanyum, zirkonyum, hafniyum ve nadir toprak elementleri ve bunların ikili veya çoklu bileşikleri (karbür, nitrür, silisit, borür ve sülfit) ve diğer nano, moleküler seramik tozları ve ilişkili ürünlerle ilgili Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.

 4. SEPT

  Fransa

  SEPT uluslararası düzeyde siderürji hatlarının verimini arttıran ve kauçuk, nitril ya da hipalon rulolara göre üstün kalite ve dayanıklılık sunan dokumasız rulolar üretmektedir. Ürün gamımız kurutucu, yağ emici/yağlayıcı rulolar, germe ruloları, saptırma ruloları, kılavuz rulolar ve mekanik yüzeylerin ve organik kaplama hatlarının bakımı için Scotch brite tipi abraziv naylon fırçalardan oluşmaktadır.

 5. CURVINOX

  İspanya

  Metal malzemeye şekil verme ve özellikle de boru ve profil şekillendirme makinelerine yönelik sistemlerinin kurulması alanında uzmanlaşmış bir şirketiz. Metallere şekil veren makineler ve aletler sunmaktayız. Metal şekillendirmeye yönelik uygulamalar ve çözümlerle ilgili destek vermekteyiz.

 6. DAMBIS A/S

  Latviya

  JSC Dambis 1992 yılında Riga’da kuruldu ve şirketimiz şu anda Litvanya’da otomasyon ve telekomünikasyon ekipmanları ve modülleri ile çeşitli metal yapıların, çatkıların ve konteynerlerin üretiminde Litvanya’da önde gelen bir şirkettir. Ürünlerimiz genellikle AB ülkelerine ihraç edilmektedir.

 7. BKY MÜHENDISLIK

  Türkiye

  demirçelik ve haddehane yedek parçalar eaf(elektrikli ark ocağı) yedekleri , pota ve yedekleri , ccm ve yedekleri , tandiş , kütükholü, hurda holü, haddehane yedek parçaları fırın yedekleri descaler ara 610 450 864 makaslar hadde tezgahları 300 ton makas sogutma platform caset redüktör gardanşaftlar vs. medefe sunta fabrikaları yedek parça imalat ve montaj işleri. müsteri istekli özel makine imalatları

 8. DURMA

  İspanya

  Metal endüstrisi.

 1. DIMET GMBH

  Almanya

  DIMET GMBH, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektromıknatıslar, İşleme mıknatısları, kaldırma mıknatısları, kaldırma elektromıknatısları, Elektromıknatıslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCCM ALP

  Fransa

  SCCM ALP, yılında kurulan ve Termik işlem için ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, izabe fırınları, Arıtım tesis işleri, malzeme danışmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cognin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LINEARIS, S.R.O.

  Slovakya

  LINEARIS, S.R.O., yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal frezeleme tornası, Kaynaklanmış yapılar, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, rektifiye işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNOLOGIE INDUSTRIALI SRL

  İtalya

  TECNOLOGIE INDUSTRIALI SRL, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fornovo San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Türkiye

  TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Mobil vinçler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, madeni atıklar, Mobil vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Macaristan

  ÁP-TECHNOLOGY KFT, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vergel işletme ve germe makineleri, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Metalurji - makine ve tesisatlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Vergel işletme ve germe makineleri, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Metalurji - makine ve tesisatlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nyíregyháza, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. SICMI SRL

  İtalya

  SICMI SRL, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik presler, Hidrolik presler, Özel hidrolik presler, Hidrolik pres kolonu, Hidrolik çekme presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sissa Trecasali, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BRW METAL ZRT

  Macaristan

  BRW METAL ZRT, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Komló, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. METFAB EQUIPMENT

  Kanada

  METFAB EQUIPMENT, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli makaslar, metal işleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lévis, Kanada 'de bulunmaktadır.

 10. AGUNI OILS

  İtalya

  AGUNI OILS, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. endüstriyel yağlayıcılar, otomobil çekişi için yağlayıcılar, kimyasal madde sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canegrate, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metalurji ve demir çelik sanayi - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

133 Şirketler