• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve ağaçları

Sonuçlar

Meyve ağaçları - Ithalat/Ihracat

 1. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries, meyve ve kabuklu yemiş bitkilerinin üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmıştır. 1960'lı yılların ortalarında, Yunan arboretumunun sağlıklı üreme sağlayan malzemelere olan ihtiyaçlarına kulak veren Konstantinos Milis, bölgedeki daha önce bilinen uygulamaları kullanarak ve dönemin jeoteknik mühendisleri ile işbirliği yaparak ilk meyve ağacı fidanlığının (şeftali, kiraz, kayısı, erik, elma, armut, badem, ceviz, fındık vb.) oluşturulması konusunda çalışmalara başlar. Birkaç yıl sonra, oğlu ve şu anki sahibi Vassilios Milis, şirketin yönetimini devralarak sunulan tür, tema ve çeşit yelpazesini zenginleştirecek adımlar atar. Hem ülkedeki üniversite enstitüleri hem de Avrupa enstitüleri ile işbirliği yaparak, üreticilerin artan taleplerini karşılayabilecek ağaçlar geliştirirken meyveli bitkilerimiz için yüksek kalite standartlarını korumaya çalışıyoruz. Aynı zamanda satış sonrası hizmetleri hedefleyen ziraat mühendisleri ile insan kaynaklarına yatırım yapıyoruz. Modern dünya trendlerine ayak uydururken, çiftçiler ile işbirliği yapıyor ve gerektiğinde tarım bilgisi (bitki koruma, gübreleme, budama vb.) sağlıyoruz. Şirketin Avrupa bölgesinde iyi bilinmesi nedeniyle, giderek artan miktarda bilgi ve yeni çeşitler elde etmekteyiz. Uzun yıllara dayanan deneyim ve sürekli araştırma, yeni teknolojilere hakim olmamızı, böylece yurt dışı dahil daha büyük projelerde yer almamızı sağladı. Ekimden hasada kadar üretimin tüm aşamalarında yer almaktayız. Bize danışın!

 2. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  Meyve ağaçları, süs bitkileri, fideler & çoğaltma malzemeleri üretimi yapan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Müşterilerimize talep edilen özelliklere göre ürünleri, gerekli belgeleri, yetenekli bir hizmet & kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla birlikte sunuyoruz. Üretimimizde en yüksek kaliteyi, standartlaştırılmış, bitki yetiştiriciliğinde en son teknoloji & bilgi birikimini uyguluyoruz. Alıcılarımız uluslararası yönetmeliklere göre en kaliteli ürünleri alırlar.

 3. KALEM DJORDJEVIC NURSERY

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  KALEM DJORDJEVIC NURSERY, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveli bitkiler, Meyve ağaçları, dekorasyon bitkileri, küçük güller, armut ağacı, fındık ağacı, Meyveli bitkiler, Meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milutovac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, bahçeler için fidanlıklar, Tohumluklar, zeytin ağacı fidanları, akdeniz bitkileri, meyve ağaçları, zeytin ağacı, palmiyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, çitler, iç ve dış ortam bitkileri, Saksı bitkileri, zakkum ağacı, fidanlıklar, toptan bitkiler, nar, çiçekli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grottammare, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIOFOOD GIDA

  Türkiye

  Ulusal ve uluslararası ticaret kurallarına hakim olan genç bir şirketiz. Türkiye, antep fıstığı ve kayısıların önde gelen üreticisi olduğu için, BioFood size sadece bölgesel ve kaliteli ürünler sunmak için Türk topraklarından elde edilen yerel ürünler getirmeyi taahhüt eder. Aranan her ürün için, gıda ihtiyaçlarınızı en iyi fiyata doğru şekilde seçmenizi sağlamak için fabrika fiyatlarına sahip çok sayıda marka sunuyoruz. Tarım-gıda alanındaki hizmetlerimizin yanı sıra, Türkiye'deki faaliyetinizin kurulması için irtibat noktanız olmanızı da öneriyoruz. Bu nedenle, sizin adınıza Türk sanayicileri ile pazarlık yapabilir, bölge içinde fuarlar ve B2B toplantıları organize edebilir, ayrıca ihracatla birlikte deniz ve hava hizmetleri düzenleyebiliriz. Ayrıca, Türkiye'de yasal ve vergi danışmanlığı da sunabiliriz.

  Tüm ürünler arasında "meyve ağaçları"
 2. RAZ GIDA VE TARIM URUNLERI A.S.

  Türkiye

  Sanlıurfa Organize sanayi bölgesinde 22, 000 metrekare arazi üzerinde 5.000 mt2 kapalı alan ile başlayan, mevcutta 10, 000 metrekare kapalı alana ulasan Şanlıurfa tesisimizde ve 1, 500 metrekare kapalı alandaki Muğla, Köyceğiz tesislerimizde, atmosfer kontrollü soğuk hava depoları, işleme ve paketleme ile nar ağırlıklı olmak üzere yaş meyve sebze sektörüne hizmet vermekteyiz. Türkiyenin kurumsal büyük market zincirleriyle lojistiği kendimiz sağlayarak çalışmakta, ve yurtdışına ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. 300 yıldır ata mesleğimiz olan çittçiliği iyi biliyor, kaliteli meyvelerimizi bozulmadan soğuk zincir ağımızla son kullanıcıyla buluşturuyoruz.

 3. FIDANMARK

  Türkiye

  Temel ilkelerimiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan doğru tasarımları bulmak ve en uygun çözümleri üretmek, her koşulda kaliteden taviz vermeden işi zamanında ve hatasız olarak sonlandırmak, personelin yeni teknolojileri takip etmesini ve kendini sürekli geliştirmesini sağlamak ve hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamaktır. "Tüm bu poitikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörün tanınan ve güvenilir firması olmaktır." VİSYONUMUZ Firmamıza Hatay ve Türkiye çapında etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kaliteli sürekli gelişen sektörün öncülüğünü yapan Hatay ve Türkiye'nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak… MİSYONUMUZ Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak gerek Hatay gerek Türkiye'de en çok tercih edilen firma olmak rekabet gücümüzü ve kararlığımızı artırmak. AMACIMIZ FidanMark Fidancılık olarak bizim en büyük hedefimiz fidancılık sektöründe en sağlıklı ve en kaliteli cinsine uygun yüksek verimli aşılı sertifikalı meyve fidanlarını üreterek en uygun fiyatlarla aradan aracıları kaldırarak direkt ekiciye ulaştırmaktır.

 4. CUBICULUM INFANTIUM YAVUZ

  Türkiye

  1980 kurulmuş olan fidanlığımız bünyesinde 100 çalışanı ile yükselmeye en hızlı şekilde devam ediyor senelik 500000 adet meyva fidanı 600000 süs bitkisi üreterek piyasaya katkı sağlıyor siparişe göre üretim mevcut olarak sayı artmaktadır ve ihracatada önemli rol oynuyor.

 5. VIVEROS BROKAW

  İspanya

  Avokado, mango ve diğer meyvelerin ağaçları üretiminde 25 yılı aşkın tecrübe. BROKAW ESPAÑA, S.L. şirketi Güney İspanya'daki Vélez-Málaga'da bulunan bir tropik meyveler fidanlığıdır ve Güney Avrupa ile Kuzey Afrika'ya yönelik avokado ve mango ağaçlarının üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Brokaw España, S.L. müşterilerine en iyi ürünleri sunabilmek için en yeni modelleri ve ticari şekilleri önerir..

 1. FRUTTIDORO.COM - DALMONTE EGIDIO AZIENDA AGRICOLA

  İtalya

  Fruttidoro, saksıda bahçe meyveleri ve bitkilerin üretimi ve satışında uzmandır. Bahçe tasarımı, yapımı ve bakımı. Meyve ağaçları, bahçe bitkileri, süs bitkileri ve antan meyve ağaçları satışı. Dalmonte di Faenza (RA) fidanlığının www.fruttidoro.com online butiğinde, eski veya unutulmuş 500’den fazla çeşit, kategorilere ayrılmış saksıda meyve ve bahçe bitkilerini keşfedebilir ve alabilirsiniz.

 2. EZER FIDANCILIK

  Türkiye

  Türkiye de aşılı ceviz fidanı üretimi ve pazarlaması yapmaktayız. Fidanlarımız Tarım Bakanlığından Sertifikalıdır. Bulgaristan da Europa Sertifikalı Fidanımız Mevcuttur. Yıllık üretim kapesitemiz 500.000 Adettir. Üretimini yaptığımız çeşitler: Chandler, Fernor, Fernette, Franquette, Howard, Lara, Cisco dur.

 1. SOLJARDI SL

  İspanya

  Toptancı. 4 hektarlık alanımızda kaplarla meyve ağaçları ekimi işi ile meşgulüz. Bahçeler için fidanlar.

 2. VIVEROS BLANCO S.L.

  İspanya

  Tropikal ve subtropikal meyve ağacı fidanları: avokado, mango, liçi, makadamia, anone, lucuma fidanları.

 3. VIVEROS JÓDAR

  İspanya

  Fidanlık: her tür ağaçta uzman firma. El işçiliğiyle üretim. Kendi üretimimiz badem ağaçları, meyve ağaçları (hibrit anaçlar gf. 677, gxn), zeytin ağaçları, süs ağaçları. Genel bahçecilik.

 4. GUNES FIDANCILIK

  Türkiye

  Güneş Fidancılık Bandırma'da Sahil Yenice Köyü'nde kurulu tesislerinde ürettiği fidanların satışını yapmaktadır.

 5. PR AGRO PROJEKT

  Sırbistan

  PR AGRO PROJEKT, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveli bitkiler, Meyveli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krusevac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 6. BONNET FRERES

  Belçika

  BONNET FRERES, yılında kurulan ve Orman bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ağaçları, Fidanlık ve ormancılık, Meyve ağaçları, Fidanlık ve ormancılık, ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jollain-Merlin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. LA FINCA PLANTAS

  İspanya

  LA FINCA PLANTAS, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. palmiye ihracatçıları, zeytin ağacı, süsleme bitkileri ihracatçıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. LUXURYTREES.COM®

  Avusturya

  LUXURYTREES.COM®, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı bitkileri, Meyve ağaçları, Bonsai ağaçları, peysaj mimarisi, Saksı bitkileri, Meyve ağaçları, Bonsai ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Johann In Tirol, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. VIVEROS DEL SURESTE

  İspanya

  VIVEROS DEL SURESTE, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, meyve ağaçları, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caravaca De La Cruz-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. NED BOSKE

  Sırbistan

  NED BOSKE, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trstenik, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. A

  Sırbistan

  A, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krusevac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. JPV MIDDENDORF LTD.

  Bulgaristan

  JPV MIDDENDORF LTD., yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Fidanlık bitkileri, ceviz ağacı, Fidanlık bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nikolovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. PRODUCCIÓN ORNAMENTAL MEDITERRÁNEO

  İspanya

  PRODUCCIÓN ORNAMENTAL MEDITERRÁNEO, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, El Ejido, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. WALTREE NURSERY

  Türkiye

  WALTREE NURSERY, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ceviz ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balikesir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Romanya

  SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Dikme, Meyve ağaçları, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Dikme, Meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Girov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. JARDINA

  Romanya

  JARDINA, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bihor, Romanya 'de bulunmaktadır.

 9. GUNES NURSERY WALNUT SAPLINGS

  Türkiye

  GUNES NURSERY WALNUT SAPLINGS, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bandirma, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. AKTFOOD FIDANCILIK

  Türkiye

  AKTFOOD FIDANCILIK, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ağaçları, Tarımsal üretim, Meyve ağaçları, peyzaj süsleme, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz