• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve bazlı hazır ürünler

Sonuçlar

Meyve bazlı hazır ürünler - Ithalat/Ihracat

 1. KASAG SWISS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KASAG, İsviçre Emmental'daki Langnau'da bulunan orta ölçekli bir sanayi kuruluşudur. Şirket 1929 yılından bu yana kalifiye uzman personel istihdamı yapmaktadır. Bern Kantonu'ndaki bu doğal dağlık bölgede sadece dünyaca ünlü Emmentaler peyniri üretilmez, burada küresel olarak mükemmel şöhrete sahip birçok yenilikçi şirket de faaliyette bulunur. KASAG da bunlardan biridir. Kimya ve ilaç sanayisinin yanı sıra organik, gıda ve çevre teknolojilerinde kullanılan cihazlar, kaplar, basınçlı kaplar, ısı eşanjörleri, kolonlar, bileşenler, vb. malzemelerin tasarım ve imalatı. Meyve nektarları, reçeller, kompostolar, reçeller, soslar, sebzeler ve diğer gıdalar üretiminde kullanılan toplu pişirme tesisleri için mühendislik ve kurulum. Atık su sistemlerinden ısı geri kazanım tesislerinin mühendisliğinin yanı sıra çeşitli kanal şekilleri için kanal ısı eşanjörleri üretimi ve montajı.

 2. TIM.CO LLC

  Rusya

  Rus imalatçı “TIM.KO” Company kendi ticari markası “MADZHO” adı altında doğuya özgü olağanüstü churchhela (chuch-hela) şekerlemesini üretmektedir. Şirketin öncelikleri yüksek kalite standartları ve müşteriler ve çalışma ortakları ile güvenilir ilişkiler kurulmasıdır.Churchhela MADZHO alışılmış şekerlemelerin ve cipslerin yerini alan ve tüm aile için sağlıklı bir atıştırmalık işlevi gören modern sağlıklı atıştırmalıktır. Churchhelanın (chuch-hela) dolgusunda kuru meyvelerle birlikte ceviz, fındık ya da karışık kabuklu yemiş kullanılmaktadır. Dış kaplama meyve suyu ile yapılmaktadır. Sağlıklı beslenme alanındaki modern trendlere sorunsuz şekilde uyum sağlayan eski bir tariftir. Sunduğumuz avantajlar: - Yüksek hammadde kalitesi (kabuklu yemişler, meyve suları); - Malzemelerin koruyucu ve aroma içermemesi; - Minimum şeker yüzdesi– yalnızca doğal meyve suyunun tatlılığını dengelemek için; - Koruyucu içermeyen ürünleri 180 günlük bir süreye kadar koruyan vakumlu paketleme; - Üstün tat özellikleri (lezzetli, rahatlatıcı ve taze).

 3. HAMLE GIDA

  Türkiye

  Hello, We work as supplier and solution partner in products of fresh vegetables, fruits, agricultural products in TURKEY. Our priority is to provide our customers with high quality products at the most affordable price and our aim is to reach your kitchen freshly in time. So, we want to work with you in these products and we can supply any products of you need. Also, we have a plan to visit of Netherland for business in third or last week of February and we can meet. In addition, you can find contact person in Breda at any time and we can solve your problems easly. You can look at our website and contact with us. Thank you. http: //www.hamleasgida.com Best Regards, Ömür Göktaş General Coordinator

 4. NZS MEYVE SEBZE KURUTMA SAN.TIC.LTD ŞTI

  Türkiye

  Sakaryada Kurutulmuş meyve ve sebze işletmesiyiz Elma, Portakal , limon , Armut, Ananas, Ayva , Çilek , Kivi, şeftali , karpuz , kavun Cennet hurması vs. Meyve ayrıca ıspanak , maydanoz kabak, patlıcan patates, vs. sebze ayrıca meyve kurusu toz halinde sebze kurusu toz ve garanül olarakta üreterek hizmet vermekteyiz Kapalı tamamen steril ortamda ürünler yıkanıp temizlendikten sonra dilimleyici makinalarda el değmeden kurutma makinasına konarak kurutulmaktadır makina tek tefer flato olarak 1500 kg , Cennet hurması 9500 kg ürün alma kapasitesi bulunmaktadır Hiç bir katkı maddesi kullanmadan teknolojinin geleneksel hali ile doğal ve organik kuru meyve-sebze üretimi gerçekleştiriyoruz. NZS Kurutma tesisinde kullanılan sistemimizde güneş yok, açık hava yok, böylelikle toz yok, mikrop yok, maya ve küf yok, aflatoksin yok. Tarım bakanlığında üretici sertifikaları alınmıştır

 5. ESPIRI AVM SANAYII TICARET

  Türkiye

  Espiri tarım olarak, Avrupa pazarında incir, kiraz, nar, üzüm, elma ve armut ticareti konusunda uzmanlaşmış, bir Belçika şirketidir. Uzmanlığımız, depolama, ambalajlama ve nakliye de dahil olmak üzere ekimden hasada kadar meyve üretim ve ticaretinin önemli aşamalarının bütünüyle üstesinden gelmemizi olanaklı kılar. Tüm tedarik zincirinin üstesinden gelebilmemiz, bize müşterinin taleplerini gerçekten hızlı bir şekilde işleme olanağını sağlar. Modern, bütünleşik ürün yetiştirme yöntemlerine de saygı duymaktayız. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WIMAR-CHLODNIA SP. Z O.O.

  Polanya

  Özellikle çilek, kiraz, karadut, frambuaz gibi meyvelerin ve karnabahar, brokoli gibi sebzelerin dondurulması gibi meyve ve sebze işleme konusunda faaliyet gösteriyoruz. Ürünlerimiz hem iç piyasada hem de yurtdışında teslim edilir. Oniki yılı aşan faaliyetlerimiz ile ürünlerimiz Almanya, Hollanda, Rusya, Danimarka ve İngiltere’de müşterilerine ulaşır. Sizinle iş yapmak için hazırız. Memnuniyet garantisi veriyoruz.

 2. MY GUMUSTEPE GIDA

  Türkiye

  Dried apricot manufacturer in Turkey. Available in all kinds. Please contact us. We have sales to Europe, Ukraine, Russia and Saudi Arabia. Sulfur is adjusted according to the legislation of the country sold. There are all kinds of apricots. Our Factory Is In Malatya. We have packaging from 500 grams to 12.5 kg.

 3. HAYALIM YORESEL

  Türkiye

  yeni bır uretıcı fırmayım .küçük işletme sahıbıyım urunlerım organık meyve kuruları, uretımı yapıyoruz hiç bir katkı maddesi yoktur.kivi, muz, çilek ananas.portakal, greyfurt, mandalina, , limon, nar, dutkurusu, elma, armut, incir , gün kurusu kayısı mevcuttur urunlerımız kılo bazında dır .tonajlı uretımımız mevcut degıldir.

 4. F2S S.A.S.

  Fransa

  F2S S.A.S., yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve bazlı hazır ürünler, Meyve bazlı hazır ürünler, egzotik içecek ve meyve suyu, meyve kompostoları, meyve özü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MNDGIDA

  Türkiye

  MNDGIDA, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Reçel ve marmelatlar, gıdasal bal, kahvaltı dahil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kazan/ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER

  Almanya

  CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SOC. AGR. MONTELAURO S.S.

  İtalya

  SOC. AGR. MONTELAURO S.S., yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. recel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monterosso Almo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG

  Almanya

  JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KEYWAN FRUITS

  Türkiye

  KEYWAN FRUITS, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dalaman, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO.

  İtalya

  AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO., yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. portakal reçelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campobello Di Mazara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H

  Avusturya

  J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Groß-Enzersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L.

  İtalya

  D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L., yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. reçeller, biyolojik reçeller, birinci sınıf taze meyve suları üretimi, biyolojik reçeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giuliano Teatino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EMEK GIDA INC.

  Türkiye

  EMEK GIDA INC., yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MAMMA MIA SRL

  İtalya

  MAMMA MIA SRL, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekmek üzerine sürülecek meyve kreması, reçeller, recel, meyve nektarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siracusa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CROPSAL SARL

  Fransa

  CROPSAL SARL, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Reçel ve marmelatlar, meyve pastaları, reçeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nousty, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. IDIA SRL

  İtalya

  IDIA SRL, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. recel, reçeller, biyolojik reçeller, biyolojik reçeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crotone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MARMELADENHERZ

  Almanya

  MARMELADENHERZ, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. recel, şekersiz reçeller, meyve reçelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Markt Schwaben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STREECK SPECIALITEITEN

  Hollanda

  STREECK SPECIALITEITEN, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nieuwegein, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. GAGET SA

  Fransa

  GAGET SA, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve bazlı hazır ürünler, besin için aromatik ürünler, bonbonlar, Meyve bazlı hazır ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nogent-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ALFA-NISTRU SA

  Moldavya

  ALFA-NISTRU SA, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve konserveleri, Meyve konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soroca, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 6. TESORI DI SICILIA

  İtalya

  TESORI DI SICILIA, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. recel, tipik ballar, aromalı bademli pastalar, tipik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nicosia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MS EXPERT PR SRL

  Romanya

  MS EXPERT PR SRL, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. PRIMERANO S.R.L.

  İtalya

  PRIMERANO S.R.L., yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyveli şekerlemeler, recel, meyve suları, narenciye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. VELESTRADE

  Sırbistan

  VELESTRADE, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taze sebzeler, taze meyveler, sebze konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belgrade, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 10. VALLISER, S.L.

  İspanya

  VALLISER, S.L., yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vilobí Del Penedès, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz