• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve ve sebze ithalat - ihracatı

Sonuçlar

Meyve ve sebze ithalat - ihracatı - Ithalat/Ihracat

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz Orta Avrupa'da önemli bir meyve suyu konsantresi üreticisi ve distribütörüdür. Biz 25 yılı aşkın süredir tutkuyla çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi birikimi ve üretim sürecine gösterilen özen sayesinde dinamik bir şekilde gelişiyor, en yüksek kalitede ürünler yaratıyoruz. Koyu meyve konsantrelerinde uzmanız, özellikle: •ahududu •kızılcık •çilek •kızılcık •siyah ve kırmızı frenk üzümü suyu. Alıcılarımız konsantrelerimizi başarılı bir şekilde üretimde kullanmaktadır: •şuruplar •meyve suları •çikletler •dondurma •şekerleme. Konsantrelerimiz berraktır, 250 kg'lık bidonlarda veya bidonlarda aseptik torbalarda paketlenmiştir. Piyasada rekabetçi fiyatlar ve bunların tüm sözleşme süresi boyunca (bir sezondan daha uzun süre de) garanti edilmesi, ürünleri müşterinin ihtiyaçlarına ve özelliklerine uyarlama becerisinin yanı sıra hammaddenin geniş bulunabilirliği ve çalışma hızı ile ayırt ediliyoruz. Bulgaristan ve Ukrayna'da üretim tesislerimiz ve Polonya'da depolarımız var, bu sayede Avrupa'nın ve dünyanın her yerine hızlı bir şekilde mal teslim edebiliyoruz. Hem Avrupa Birliği'nden hem de dünyanın daha uzak bölgelerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Diğerlerinin yanı sıra Kuzey Amerika, Güney Amerika, Hindistan ve Çin'de faaliyet gösteriyoruz. Konsantrelerimizin kalitesi çok sayıda sertifika ve kuruluşlara üyelik ile onaylanmıştır: ISO, AIJN, FDA, Ulusal Meyve Suyu Üreticileri Birliği ve Polonya İhracatçılar Birliği.

 2. NEAR TRADE

  Portekiz

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE, dünya çapında tedarikçileri ve alıcıları bir araya getiren Portekiz merkezli bir ticaret şirketidir. Avrupa'daki işinize benzersiz ve egzotik ürünler getiriyoruz. Pratiklik, nesnellik ve ortaklık temellerimiz, yerel mevzuata, normlara ve kültürlere göre farklı ortaklarımıza en iyi anlaşmaları sunmamızı sağlar. Sağlam bir ortaklık portföyü sayesinde, GÜNEY AMERİKA'lı ve AVRUPA'lı tedarikçilerimiz ve dünya çapındaki alıcılarımız arasında iletişim kuruyoruz. Sürecimiz basittir ve büyük anlaşmaları somutlaştırmaya yönelik her talebi karşılar. Şu sektörlerde faaliyet gösteriyoruz: emtialar, endüstriler, teknoloji, kamu ve finans. İlgili sektörlerdeki projelere olumlu katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sağladığımız ürünler arasında şunları bulabilirsiniz: İçecek: En iyi markalarla çalışıyoruz: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, vb. Ayrıca, Brezilya'nın yerel doğal içecek üreticileri, aserola, graviola gibi doğal egzotik meyveler, cupuaçu (pulpa veya toz halinde) ve tropikal manyok ile yapılan biyo atıştırmalıklar. Gıda : İNSAN VE ENDÜSTRİYEL TÜKETİM İÇİN HUBUBATLAR, HAYVAN PROTEİNİ, MEYVELER, BİTKİSEL YAĞLAR, TOHUMLAR VE HAYVANCILIK YAĞLARI. ŞARAP, ZEYTİNYAĞI, MUHTELİF MEYVE SULARI, MEYVE KONSANTRESİ, SOSİS, DÖKME HAKE, KORUYUCULAR, İŞLENMİŞ GIDALAR. Diğer Ürünler: GİYİM, AHŞAP, PETROL TÜREVLERİ, BİYOKÜTLE, BİYOYAKITLAR. Ürünlerinizi uluslararası pazarda ticarileştirmenize veya belirli bir ülkeden ithalat yapmanıza yardımcı olacak bir ortak mı arıyorsunuz? Bize Ulaşın!

 3. MAZETTO COMPANY

  Brezilya

  Verified by europages badge

  Hoş geldiniz! Biz MAZETTO COMPANY şirketiyiz; Brezilya tarım ürünlerini ihraç etmeye odaklanan hızlı büyüyen bir ithalat ve ihracat şirketiyiz. Dış ticareti dönüştürmek, dünya çapında bağlantılar yapmak ve dış ticarette alım satım bürokrasisini çözmek için çalışıyoruz, en iyi ürünleri ve koşulları sizlerle buluşturuyoruz. Küreselleşen bir dünyada misyonumuz uzmanlık, şeffaflık ve sadakat sağlamaktır. Bu nedenle, her zaman son derece kaliteli ürünler ve mükemmel uluslararası ilişkiler sağlıyoruz. Bulunduğumuz yerler: MAZETTO COMPANY'nin ofisleri stratejik olarak São Paulo ve Lizbon'da bulunmaktadır. Ürünler: Ağırlıklı olarak Brezilya kahvesi, havuç, domates, patates, mısır, soya, Brezilya bifteği ve tavuk ithalat ve ihracatıyla uğraşıyoruz. Web sitemizi ziyaret edebilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz!

 4. TRO-KOST GEMÜSETROCKNUNGS- UND NAHRUNGSMITTEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRO-Kost GmbH şirketi gıda, hayvan yemi ve ilaç sanayileri için önde gelen kurutulmuş sebze, ot ve mantar üreticilerinden biridir. Müşterilerimiz en iyi kaliteyi cazip ve rekabetçi fiyatlarla bekleyebilirler. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, müşteri taleplerine ve tariflere göre çeşitli kesimler (pullar, küpler, granüller, tozlar) veya bireysel karışımlar sunmaktayız. Kültivasyondan işlenmeye kadar her şeyi tek bir elden sunmaktayız.

 5. KTRACO

  Fransa

  Verified by europages badge

  KTRACO 20 yılı aşkın bir süredir, hem üreticiler hem de distribütörler için taze ve kuru meyve ve sebze sektöründe uzmanlaşmıştır. Şirket, hem tarım ürünleri, bunların çeşitleri, hem de bulunabilirliği konusundaki bilgi birikimi ve kalitesini garanti etme konusunda kendisini alanında profesyonel olarak konumlandırmaktadır. Sadece taze, kaliteli meyve ve sebzeler sunmaktadır. Bu, KTRACO'nun yalnızca çevrimiçi satış platformlarında mevcut olan günlük tedarikten ürünler sunma şeklidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL, 2020 yılında kuruldu ve merkezi Asnières Sur Seine, Fransa'da bulunuyor. Şirket, özellikle sarımsak, şalgam, portakal, zeytinyağı, şarap vb. gıda ürünlerinin ithalat-ihracatında uzmanlaşmıştır Tarımsal gıda endüstrisi, tarım ve hayvancılıktan elde edilen ürünlerden tüketim malları üretmektedir. Yoğurt, peynir, dondurulmuş yemek, pate, çikolata ve diğer şekerlemeler gibi ürünler bu firmalardan gelmektedir. Daha fazla bilgi için bizi aramaya çekinmeyin.

 2. IS COMMODITY

  Fransa

  Verified by europages badge

  Çalışma şeklimiz: 1 Talep 2 Fiyat aralığı 3 NİYET MEKTUBU 4 Fiyat teklifi 5 ICPO 6 Finansman belgesi (SWA) 7 Ödeme (%30 peşinat havale) 8 Sevkiyat 9 Belgelerin teslimi (FCA, FOB, CIF) 10 Ödeme (TM, %70 peşinat havale)

 3. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 4. ASYA FRESH

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2016'dan bu yana Türkiye'nin önde gelen en kaliteli yaş meyve ve sebze ihracatçısı Asya Fresh'e hoş geldiniz. Samsun liman idaresiyle olan güçlü işbirliğimiz ve yüksek vasıflı iş gücümüz sayesinde, yıllık ihracat hacmimizi artırmak üzere lojistik kapasitemizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Asya Fresh olarak temel değerimiz sürdürülebilirliktir. Uzman ekibimiz aracılığıyla hızlı teslimat garantisi ile nar ve kiraz gibi birinci sınıf, organik meyveler sunmaktan gurur duyuyoruz. Kapsamlı ürün yelpazemizi siz de keşfedin: •Nar •Kiraz •Nektarin ve Şeftali •Kuru Üzüm •Red Globe Üzüm •Armut •Ayva •Erik •Kayısı •İncir •Domates çeşitleri •Dolmalık Biber •Acı Biber •Salatalık •Kabak •Greyfurt •Portakal •Mandalina •Limon Nar, kiraz ve nektarin, şeftali, kayısı ve biber gibi çeşitli yerel meyve ve sebze alanında uzmanlaşan firmamızın, Antalya, Mersin ve Manisa'da işlettiği depolar stratejik konuma sahiptir. Özel programımız ile, seçilmiş üreticilere uzun vadeli bir iş ortaklığında bize katılma şansı sunuyoruz. Münhasır tedarik anlaşması aracılığıyla, ortak programlara yönelik koordine edilmiş bir güvenlik çerçevesi oluşturarak, alıcı olarak size güvenilir, yüksek kalitede ürün tedariki ve yakın işbirliği avantajları sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bize bugün ulaşın. Asya Fresh, dünya genelinde teslimat kapasitesi ile çeşitli pazarların gereksinimlerini karşılayacak birinci sınıf ürünler ve üstün hizmetler sunmaktadır.

 5. MELIORAFRESH (BESTTRADE)

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin en iyi taze meyve ve sebze markası Meliorafresh'e hoş geldiniz. 30 yılı aşkın süredir müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için geliştik. Son zamanlarda Doğu Avrupa'ya genişlememiz, küresel pazarlara hizmet etme ve dünya çapında seçkin tüketicilere olağanüstü ürünler sunma taahhüdümüzün bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. En yüksek hijyen ve güvenlik standartlarını karşılamak için son teknolojiye yatırım yapıyoruz ve tazeliği ve saflığı önceliyoruz. Organik ürünlerimiz çevre dostudur ve size geniş lojistik seçenekleri sunar. Geniş ürün yelpazemizden zevklerinize ve tercihlerinize uygun olarak özenle seçilmiş ürünleri keşfedin. Düzenli, Pembe, Erik, Oval, Seyit, Kokteyl ve Yuvarlak gibi birçok farklı domates türü sunuyoruz. California Biberi, Acı Çarliston, Sivri Yeşil Biber, Çan Biber, Kırmızı Kapya, Kırmızı Biber, Yeşil Biber, Macar Biber, Macar Charlie ve Bianca gibi birçok farklı biber türü mevcuttur. Kabakların, patlıcanların (kristal ve normal), karpuzların, kavunların, narların, portakalların, mandalinaların, sitronların, kayısıların, şeftalilerin ve çileklerin tazeliklerinin tadını çıkarın veya Düzenli, Silor ve Dikenli salatayı seçin. Modern ekipmanlarımız ve optimize edilmiş lojistik süreçlerimiz sayesinde siparişleriniz mükemmel durumda ve zamanında teslim edilir ve ürünlerimizin her adımda kalitesi ve tazelik korunur. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 1. CHAMPINI EUROPEAN TRADE

  Polanya

  Verified by europages badge

  2004 yılında kurulan CHAMPINI, o zamandan bu yana Polonya'nın Blizanów kentindeki şirket binasında soğuk hava depoları, yükleme rampaları, soyulmuş sebzeler için üretim alanı ve ofis alanı ile hizmet vermektedir. Taze meyveler, sebzeler ve mantarlar bizim tutkumuzdur. Polonya'nın merkezindeki en iyi iklim ve toprak koşulları, Almanya'daki ve tüm Avrupa'daki toptan alım satım yapan müşterilerimize birinci sınıf ürünler sunmamıza imkan tanıyor. Tazeliğe ve kaliteye her zaman en büyük özeni gösteriyoruz Bu nedenle kısa ulaşım mesafelerini tercih ediyoruz. Tedarikçilerimizin çoğu, uzun yıllardır verimli bir şekilde çalıştığımız yerel, sertifikalı çiftçiler, üreticiler veya üretici gruplarından oluşmaktadır. İş alanımızda en önemli unsur tazelik olduğundan "Tam Zamanında" (Sıfır Stok) prensibi ile çalışıyoruz. Genellikle stokta ürün bulundurmuyoruz. Tüm ürünlerin olabildiğince taze temin edilmesi için tarlalardan yeni mahsulleri satın alıyoruz. Tam da bu nedenle, siparişin alınması, ürünlerin satın alınması, toplanıp bir araya getirilmesi, yüklenmesi ve nakliyesi 48 saatten daha kısa bir süre içinde gerçekleşiyor. İkinci en büyük önceliğimiz verdiğimiz hizmettir, dolayısıyla yaptığımız işte profesyonel olmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle, kesintisiz bir soğutma zinciri sağlayan soğutucu kamyon ve römork filomuz bulunmaktadır. Siparişlerinizin kendi filomuzun karşılayamayacağı büyüklükte olması halinde, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız prestijli nakliyecilerle nakliyesini sağlıyoruz.

 2. Durdaslar

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Durdaşlar, 1989 yılından bu yana Kumluca/Antalya ve çevresinin önde gelen sebze ve meyve toptancılarından biridir. Durmuş Durdaş ve üç oğlu tarafından kurulan aile şirketi, aile mirasını ileriye taşıyan üçüncü nesline girmiştir. Durdaşlar, önemli ölçüde büyüyerek bölgesinde lider bir kurum ve ülkenin en iyilerinden biri haline gelmiştir. Yıllık sebze ve meyve tedarik kapasitemiz 120.000 tonu aşmaktadır ve kurumsallaşma yoluyla sürekli iyileştirme için çalışıyoruz. 2003 yılında paketleme tesisimiz tam teşekküllü bir şirket haline geldi ve 3000 tonluk soğuk hava deposu ile Kumluca'ya hizmet vermeye başladı. Elmalı ilçesinde 2011 yılında bir komisyon açtık ve Antalya'da birden fazla tesisle genişledik. Bulgaristan'da da bir şubemiz var ve müşterilerimiz için soğuk hava deposu sağlıyor. Taahhüdümüz, taze sebze ve meyveleri üretim sırasında, tam olarak istenilen miktar ve zamanda tüketicilere ulaştırmaktır. Ürün yelpazemizde çeşitli domates çeşitleri (Normal, Pembe, Erik, Oval, Seyit, Kokteyl, Yuvarlak vb.), biber çeşitleri (Kaliforniya Biberi, Çarliston, Acı Çarliston, Sivri Yeşil, Dolmalık, Kapya Kırmızı, Kırmızı Acı, Yeşil Acı, Macar Biberi, Macar Charlie, Bianca vb. ), salatalık çeşitleri (Normal, Silor, Spiky), kabak, patlıcan (Kristal ve Normal Patlıcan), karpuz, kavun, nar, portakal, mandalina, turunç, kayısı, şeftali, çilek bulunmaktadır. Daha fazlası için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve ürünlerimizi keşfedin!

 1. PRIMA 2000

  Polanya

  Verified by europages badge

  Prima 2000 şirketi Mazowieckie bölgesindeki en büyük meyve ve sebze ihracatçılarından biridir ve ürünlerini düzenli olarak İngiltere, Finlandiya, İsveç, almanya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Rusya ve diğer ülkelere ihraç etmektedir. Kuzey Amerika pazarlarına da açılmaya başladık. Perakende zincirleri ve büyük şirketlerle çalışıyoruz, bunlar çeşitli ülkelerde meyve ve sebze pazarlarıda lider durumdalar. Elma, armut, erik, kiraz, beyaz lahana, çin lahanası ve diğer ürünlerin ihracatını gerçekleştiriyoruz.

 2. GREEN BEAN

  Polanya

  Verified by europages badge

  Green Bean, Wroclaw, Polonya merkezli bir toptancıdır. Yaş sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren firma, dondurulmuş sebze ve meyveler, kuru meyveler, konvansiyonel ve organik ürünler, mantarlar, yenilebilir kök ve yumrular - ithalat-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla taze, yüksek kaliteli ürünler sunarak sebze ve meyve dağıtımı yapıyoruz.

 3. DISTRIBUIDORA ZAYMA SA DE CV

  Meksika

  Verified by europages badge

  Merkezi Meksika'da bulunan ve meyve, sebze ve tahıl distribütörlüğü yapan bir şirketiz. Ürünlerimiz yüksek kalitede ve çok çeşitlidir. Kusursuz kalitede tarım ürünlerinin uygun fiyatlarla dağıtımında uluslararası lider olmak amacıyla uzun vadeli iş ilişkileri kuran ve müşterilerimizin sadakatini kazanma, ihtiyaçlarına anında, verimli bir şekilde ve en iyi pazar fiyatını sunarak yanıt verme ve güven yaratma konusunda büyük bir arzuyla hareket eden bir firmayız.

 4. ECOFRUIT (GREEN DESERT LLC)

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  EcoFruit, Özbekistan'da bulunan kurutulmuş ve taze meyve, sebze, baklagiller ve kuruyemiş, kavun ve komposto karışımlarının toptan tedarikçisidir. Küresel lojistiğin operasyonel kayıtlarını tutuyoruz; tüm dünyaya gönderiyor ve ihraç ediyoruz. Müşterilerimizi derinden önemsiyor ve ihtiyaçlarına göre bireysel bir yaklaşım uyguluyoruz. Doğal, çevre dostu ve her biri kalite belgeli 100'den fazla farklı ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin tadına bakmak için numune siparişi verebilirsiniz.

 5. BUTTIENS FRUITS

  Belçika

  Verified by europages badge

  Buttiens Fruits, Avrupa pazarında elma ve armut ticareti konusunda uzmanlaşmış, bir Belçika şirketidir. Uzmanlığımız, depolama, ambalajlama ve nakliye de dahil olmak üzere ekimden hasada kadar meyve üretim ve ticaretinin önemli aşamalarının bütünüyle üstesinden gelmemizi olanaklı kılar. Tüm tedarik zincirinin üstesinden gelebilmemiz, bize müşterinin taleplerini gerçekten hızlı bir şekilde işleme olanağını sağlar. Modern, bütünleşik ürün yetiştirme yöntemlerine de saygı duymaktayız. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 6. YEO SEAFOOD INDONESIA

  Endonezya

  Verified by europages badge

  YEO SEAFOOD INDONESIA, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, deniz ürünleri, zencefil, Kimyon, tarçın, anason, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Hindistan cevizi, ananas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surabaya, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 7. PANFRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PANFRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. VEGGIEVÖIG

  İsveç

  Verified by europages badge

  VEGGIEVÖIG, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, limon, soğan, sebze ithalatı, sebzeler ve meyveler, derin dondurulmuş sebzeler, portakallar, sebze ihracatı, Tatlı patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norrköping, İsveç 'de bulunmaktadır.

 1. FRESCON FRUIT DIRECT BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FRESCON FRUIT DIRECT BV, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Taze meyve ve sebzeler, Meyve ve sebze ticareti, taze sebzeler, meyve ve sebze toptancısı, Üzüm ihracatı/ithalatı, avokado, sebzeler, kuşkonmaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. CASTROFRUTTA SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  CASTROFRUTTA SAS, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. meyve dağıtıcıları, meyve ve sebze toptancısı, meyve ithalatı, meyve ithalatçıları, meyve ihracatı, Meyve ithalatı/ihracatı, konverse çarkıfelek meyvesi, taze sebze dağıtıcıları, gıda ürünleri ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrovillari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, lahana fideleri, taze meyveler, kavun, sebzeler, şalgam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torres Novas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LÉGUM'PARTY - LE GOUESSANT

  Fransa

  Verified by europages badge

  LÉGUM'PARTY - LE GOUESSANT, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lamballe-Armor, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. VARVARESOS FRESHNES

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  VARVARESOS FRESHNES, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze sebzeler, meyve ve sebze toptancısı, avokado, kuşkonmaz, mango, meyve ithalatçıları, zencefil, üzüm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. TERRANGO-COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  TERRANGO-COMPANY, yılında kurulan ve Tropikal meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, paketlenmiş mango, mango, hindistancevizi, Yiyecek ithalat - ihracatı, kırmızı şili biberi ihracatı, yenibahar, ananas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conflans Ste Honorine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. NEGOPRIM

  Fransa

  Verified by europages badge

  NEGOPRIM, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyveler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, taze meyveler, taze sebzeler, Meyveler, sebzeler, egzotik meyveler, narenciye, toptan sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SMART CLAUPACK SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SMART CLAUPACK SRL, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Ambalaj, Sipariş üzerine paketleme, Baharatlar, Baharat özü ve baharat, Somunlar, AROMATİK BİTKİLER, Gıda özleri, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Targoviste, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. PROVENCE PRIM

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROVENCE PRIM, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, sebzeler, toptan sebzeler, biyolojik meyveler, biyolojik sebzeler, Organik meyve ve sebzeler, Taze meyve ve sebzeler, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaurenard, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Meyve ve sebze ithalat - ihracatı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.561 Şirketler