• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve ve sebze kesim makineleri

Sonuçlar

Meyve ve sebze kesim makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki temel domates ve meyve dönüştürme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Domates sosu ve ketçap hazırlamak için komple hatları sunuyoruz. Meyve suyu üretimi için komple hat ve makineleri bilhassa elma, armut, şeftali ve kayısı olmak üzere meyve püresi üretimi için işlem hatları ve makineler gerçekleştiriyoruz. Marmelat ve konserve üretim makineleri üretimi. Domates işleme ve dönüştürme makineleri. Yapraklı bitkilerin taşınması ve işlenmesi için yeni ürün hattımız kum ve iri taneli kirlerin temizlenmesi için bilhassa tasarlanmıştır. Hurma işlemesinde kullanılan özel teknoloji ve dönüştürme prosesleri şurup (arındırılmış ve arındırılmamış) üretiminin alt ürünleri olan kabartma tozu, alkol ve sirke elde etmeye de izin verir. Ing. A. Rossi süt ve süt ürünleri sektörünün makine gereksinimini karşılamak için gerekli tüm teknik bilgiye sahiptir.

 2. SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI

  Türkiye

  Endüstriyel mutfak ve soğutma sistemleri sektöründe 1980 yılında kurulan Süpersan Mutfak ve Soğutma, yüksek kalite standartları, geçmiş tecrübeleri, ürün çeşitliliği ve proje tamamlama süreçleri ile kısa sürede sektöründe önemli başarılara imza atmıştır. Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini esas alarak yalın bir endüstriyel mutfak firması olmanın dışında müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürün ve proje üzerine danışmanlık hizmetleri de vererek ürün ve proje koordinasyonu sağlamaktayız. Ürettiğimiz ürün ve tamamladığımız projelerde kalite standartlarımızı önceden oluşturur, sonuca ulaşıncaya kadar bu kalite anlayışından taviz vermeden devam ettiririz. Bize göre kalite yapılacak işin kanıtsanmış doğruluğunu ifade eder. Başka bir ifade ile başta sağlık ve can güvenliği olmak suretiyle insanların çok yönlü olarak ele alması gereken en önemli yaşam unsurudur. Kaliteden kasıt sadece ürün kalitesi olarak algılanmamalıdır. Bize göre kalite bir standarttır ve hayatın her alanında yer almalıdır. İşte bu sebeple Süpersan Mutfak; Müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri yüksek çeşitlilik ve kalite standartları ile müşterilerine sunmaktadır. Mutfak sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlerinde katılımı ile başta işleyiş, düzen ve sistem dahilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlayarak çalışmalarına devam edecektir.

 3. TALLERES FELIPE SOLANO

  İspanya

  Gıda endüstrisine yönelik makinelerin alımı ve satımı alanında uzmanlaşmış bir firmayız. Orijinal veya orijinalinin aynısı yedek parçalarla çalışmaktayız ve etkin bir teknik destek sunmaktayız. Makine alımı ve satımı konusunda uzun yıllardır çalışıyor olmanın verdiği deneyimle müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla ölçüye göre yedek parçalar tasarlamakta ve üretmekteyiz.

 4. FOODCONS GMBH & CO.KG

  Almanya

  FOODCONS GmbH & Co.KG, sebze ve meyve işleme makineleri üretir ve satar. Üretim programı örneğin aşağıdaki meyve ve sebzeler için kesme ve dilimleme makinelerinden oluşur: Patlıcan, patates, lahana, havuç, biber, kırmızı pancar, salatalık hıyar, kereviz, domates, kabak, soğan ve ayrıca ananas, elma, kivi, balkabağı, kavun, portakal, limon.

 5. AGM MAQUINARIA FRITO Y ALIMENTARIA

  İspanya

  AGM MAQUINARIA FRITO Y ALIMENTARIA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda - makineler ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri, Gıda - makineler ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri, katmanları kaldırma makineleri, Gıda endüstrisi için pişirme kazanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moraleja De Enmedio, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GUILLOUARD A NANTES SAS

  Fransa

  GUILLOUARD A NANTES SAS, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantes Cedex 02, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE

  Belçika

  CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, esnek üretim hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Staden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. KRONEN GMBH

  Almanya

  KRONEN GMBH, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, meyve ve sebze işleme makineleri, besinler için yıkama makineleri, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehl Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BARCHINKAR

  Iran

  BARCHINKAR, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balta/el değirmeni, Balta/el değirmeni sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alborz Karaj, Iran 'de bulunmaktadır.

 5. FAHRENKAEMPER GMBH

  Almanya

  FAHRENKAEMPER GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FSI IMPIANTI

  İtalya

  FSI IMPIANTI, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal iskelet, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Metal iskelet, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, 3D tasarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG

  Almanya

  TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GFT - GROUP FOOD TECHNOLOGY

  İtalya

  GFT - GROUP FOOD TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vescovana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SHUNLING REFRIGERATION KITCHENWARE EQUIPMENT FACTROY

  Çin

  SHUNLING REFRIGERATION KITCHENWARE EQUIPMENT FACTROY, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shunde/foshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. HB INTERNATIONAL MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  HB INTERNATIONAL MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiangsu, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. AV GROUP

  Sırbistan

  AV GROUP, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Trstenik, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. SKIERNIEWICKA FABRYKA MASZYN URZADZEN I KONSTRUKCJI SFAMASZ JAN DZIEDZIC

  Polanya

  SKIERNIEWICKA FABRYKA MASZYN URZADZEN I KONSTRUKCJI SFAMASZ JAN DZIEDZIC, yılında kurulan ve Hafif metalik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Meyve ve sebze kesim makineleri, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Meyve ve sebze kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skierniewice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. SORMAC B.V.

  Hollanda

  SORMAC B.V., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze kesim makineleri, Meyve ve sebze kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venlo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Almanya

  BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reichenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MIGIRIS, UAB

  Litvanya

  MIGIRIS, UAB, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze kesim makineleri, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler, Meyve ve sebze kesim makineleri, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazeikiai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  ZHOUSHAN JINQI FOOD MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, zhoushan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SOLEMA

  Fransa

  SOLEMA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze kesim makineleri, Meyve ve sebze kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jully Sur Sarce, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TALLERES ARCOT SL

  İspanya

  TALLERES ARCOT SL, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze kesim makineleri, Meyve ve sebze kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burriana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. FIMO A/S

  Danimarka

  FIMO A/S, yılında kurulan ve Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haarby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. QINGDAO XINHONGFENG PLASTICS MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO XINHONGFENG PLASTICS MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. TATLO SERVICES

  Bulgaristan

  TATLO SERVICES, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. BOEMA CE SP ZOO

  Polanya

 8. LAITRAM MACHINERY APS

  Danimarka

 9. HAPAG AG

  İsviçre

 10. J.A.M. INOX PRODUKT ODDZIAL J.A.M. ALU WASIK SP ZOO

  Polanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz