• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve ve sebze suları

Sonuçlar

Meyve ve sebze suları - Ithalat/Ihracat

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz Orta Avrupa'da önemli bir meyve suyu konsantresi üreticisi ve distribütörüdür. Biz 25 yılı aşkın süredir tutkuyla çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi birikimi ve üretim sürecine gösterilen özen sayesinde dinamik bir şekilde gelişiyor, en yüksek kalitede ürünler yaratıyoruz. Koyu meyve konsantrelerinde uzmanız, özellikle: •ahududu •kızılcık •çilek •kızılcık •siyah ve kırmızı frenk üzümü suyu. Alıcılarımız konsantrelerimizi başarılı bir şekilde üretimde kullanmaktadır: •şuruplar •meyve suları •çikletler •dondurma •şekerleme. Konsantrelerimiz berraktır, 250 kg'lık bidonlarda veya bidonlarda aseptik torbalarda paketlenmiştir. Piyasada rekabetçi fiyatlar ve bunların tüm sözleşme süresi boyunca (bir sezondan daha uzun süre de) garanti edilmesi, ürünleri müşterinin ihtiyaçlarına ve özelliklerine uyarlama becerisinin yanı sıra hammaddenin geniş bulunabilirliği ve çalışma hızı ile ayırt ediliyoruz. Bulgaristan ve Ukrayna'da üretim tesislerimiz ve Polonya'da depolarımız var, bu sayede Avrupa'nın ve dünyanın her yerine hızlı bir şekilde mal teslim edebiliyoruz. Hem Avrupa Birliği'nden hem de dünyanın daha uzak bölgelerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Diğerlerinin yanı sıra Kuzey Amerika, Güney Amerika, Hindistan ve Çin'de faaliyet gösteriyoruz. Konsantrelerimizin kalitesi çok sayıda sertifika ve kuruluşlara üyelik ile onaylanmıştır: ISO, AIJN, FDA, Ulusal Meyve Suyu Üreticileri Birliği ve Polonya İhracatçılar Birliği.

 2. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. HUNGARIAN FLAVOURS LTD.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  HUNGARIAN FLAVOURS LTD., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ceviz, hindistancevizi yağı, badem, karışık meyve suları, meyve suları, Taze ceviz içi, Meyve ve sebze suyu ve nektarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. GAFFEO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GAFFEO S.R.L., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bahçıvanlık, konsantre meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellazzo Bormida, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KROMER FRUCHTSÄFTE BRÄNDE LIKÖRE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  KROMER FRUCHTSÄFTE BRÄNDE LIKÖRE E.K., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dogern, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALOE VERA HELLAS

  Yunanistan

  ALOE VERA HELLAS, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, Diyet ve spor için entegre beslenme, biyolojik tarım, Yumuşak içecekler, şekersiz meyve suları, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heraklion, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. THOMAS LE PRINCE

  Fransa

  THOMAS LE PRINCE, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma suyu, elma, armut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vallieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FRUIT GROUP AG

  İsviçre

  FRUIT GROUP AG, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. FARMING ENTERPRISE «GADZ»

  Ukrayna

  FARMING ENTERPRISE «GADZ», yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve püresi, kuru meyveler, gıdasal bal, elma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trybuchivtsi Village, Chortki District Ternopil Region., Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. UNIQUE FAZENDAS

  Brezilya

  UNIQUE FAZENDAS, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fortaleza, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 1. NATURALIA INGREDIENTS SRL

  İtalya

  NATURALIA INGREDIENTS SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Sebze suları, Elma ve armut şarabı, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazara Del Vallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INTERFRUITS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  INTERFRUITS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. muzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BIOPROTECT SRL

  Moldavya

  BIOPROTECT SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Durum buğdayı, Durum buğdayı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 2. FRUDICOM

  Belçika

  FRUDICOM, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Dondurulmuş sebzeler, taze sebzeler, Meyve ve sebze suları, Dondurulmuş sebzeler, patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PAJOTTENLANDER

  Belçika

  PAJOTTENLANDER, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Meyve ve sebze suları, taze meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pepingen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FINENESS GROUP

  Mısır

  FINENESS GROUP, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Giza, Mısır 'de bulunmaktadır.

 5. SC CAMARA LUI TOMITA SRL

  Romanya

  SC CAMARA LUI TOMITA SRL, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Taze sebze, Konserveler, Meyve ve sebze suları, Meyveler, Taze sebze, Konserveler, Meyve ve sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rasnov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. UNIMELT GMBH

  Almanya

  UNIMELT GMBH, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Würzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SUPERFOODGURU

  Hollanda

  SUPERFOODGURU, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. MEDIBEL

  Belçika

  MEDIBEL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. meyve suları, sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaventem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ETS L. ROSSI

  Lüksemburg

  ETS L. ROSSI, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Şaraplar, şampanya, zeytin yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. ELLWANGER ROTOCHSEN BRAUEREI

  Almanya

  ELLWANGER ROTOCHSEN BRAUEREI, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Bira, Şaraplar - Fransa, Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Bira, Şaraplar - Fransa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellwangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CREYDT FRUCHTSAFT INH. ANDREAS CREYDT E.K.

  Almanya

  CREYDT FRUCHTSAFT INH. ANDREAS CREYDT E.K., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZUMOS

  İspanya

  ZUMOS, yılında kurulan ve Meyve suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, egzotik içecek ve meyve suyu, Meyve ve sebze suları, ev yapımı taze meyve suyu, taze meyve suyu tedarikçisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BRAUHAUS WIESENMÜHLE-GMBH

  Almanya

  BRAUHAUS WIESENMÜHLE-GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRANZ PHILIPP POTT E. KFM.

  Almanya

  FRANZ PHILIPP POTT E. KFM., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VERSE GETRÄNKEHANDEL GMBH

  Almanya

  VERSE GETRÄNKEHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lennestadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MEBOLD WEIN- UND GETRÄNKEHANDELS GMBH

  Almanya

  MEBOLD WEIN- UND GETRÄNKEHANDELS GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albstadt-Ebingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KELTEREI DRESSLER

  Almanya

  KELTEREI DRESSLER, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großpostwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GETRÄNKE FELLMEYER

  Almanya

  GETRÄNKE FELLMEYER, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Meyve ve sebze suları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.323 Şirketler