• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve ve sebze suları

Sonuçlar

Meyve ve sebze suları - Ithalat/Ihracat

 1. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. HUNGARIAN FLAVOURS LTD.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  HUNGARIAN FLAVOURS LTD., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ceviz, hindistancevizi yağı, badem, karışık meyve suları, meyve suları, Taze ceviz içi, Meyve ve sebze suyu ve nektarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. GAFFEO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GAFFEO S.R.L., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bahçıvanlık, konsantre meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellazzo Bormida, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KROMER FRUCHTSÄFTE BRÄNDE LIKÖRE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  KROMER FRUCHTSÄFTE BRÄNDE LIKÖRE E.K., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dogern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polanya

  Şirketimiz Orta Avrupa'da önemli bir meyve suyu konsantresi üreticisi ve distribütörüdür. Biz 25 yılı aşkın süredir tutkuyla çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi birikimi ve üretim sürecine gösterilen özen sayesinde dinamik bir şekilde gelişiyor, en yüksek kalitede ürünler yaratıyoruz. Koyu meyve konsantrelerinde uzmanız, özellikle: •ahududu •kızılcık •çilek •kızılcık •siyah ve kırmızı frenk üzümü suyu. Alıcılarımız konsantrelerimizi başarılı bir şekilde üretimde kullanmaktadır: •şuruplar •meyve suları •çikletler •dondurma •şekerleme. Konsantrelerimiz berraktır, 250 kg'lık bidonlarda veya bidonlarda aseptik torbalarda paketlenmiştir. Piyasada rekabetçi fiyatlar ve bunların tüm sözleşme süresi boyunca (bir sezondan daha uzun süre de) garanti edilmesi, ürünleri müşterinin ihtiyaçlarına ve özelliklerine uyarlama becerisinin yanı sıra hammaddenin geniş bulunabilirliği ve çalışma hızı ile ayırt ediliyoruz. Bulgaristan ve Ukrayna'da üretim tesislerimiz ve Polonya'da depolarımız var, bu sayede Avrupa'nın ve dünyanın her yerine hızlı bir şekilde mal teslim edebiliyoruz. Hem Avrupa Birliği'nden hem de dünyanın daha uzak bölgelerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Diğerlerinin yanı sıra Kuzey Amerika, Güney Amerika, Hindistan ve Çin'de faaliyet gösteriyoruz. Konsantrelerimizin kalitesi çok sayıda sertifika ve kuruluşlara üyelik ile onaylanmıştır: ISO, AIJN, FDA, Ulusal Meyve Suyu Üreticileri Birliği ve Polonya İhracatçılar Birliği.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. THOMAS LE PRINCE

  Fransa

  THOMAS LE PRINCE, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma suyu, elma, armut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vallieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ALOE VERA HELLAS

  Yunanistan

  ALOE VERA HELLAS, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumuşak içecekler, Diyet ve spor için entegre beslenme, biyolojik tarım, Yumuşak içecekler, şekersiz meyve suları, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heraklion, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. FRUIT GROUP AG

  İsviçre

  FRUIT GROUP AG, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. FARMING ENTERPRISE «GADZ»

  Ukrayna

  FARMING ENTERPRISE «GADZ», yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve püresi, kuru meyveler, gıdasal bal, elma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trybuchivtsi Village, Chortki District Ternopil Region., Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. NATURALIA INGREDIENTS SRL

  İtalya

  NATURALIA INGREDIENTS SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elma ve armut şarabı, Sebze suları, Elma ve armut şarabı, Sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazara Del Vallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SUPERFOODGURU

  Hollanda

  SUPERFOODGURU, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. INTERFRUITS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  INTERFRUITS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. muzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SC CAMARA LUI TOMITA SRL

  Romanya

  SC CAMARA LUI TOMITA SRL, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Taze sebze, Konserveler, Meyve ve sebze suları, Meyveler, Taze sebze, Konserveler, Meyve ve sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rasnov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. MEDIBEL

  Belçika

  MEDIBEL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. meyve suları, sebze suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaventem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PAJOTTENLANDER

  Belçika

  PAJOTTENLANDER, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Meyve ve sebze suları, taze meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pepingen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ETS L. ROSSI

  Lüksemburg

  ETS L. ROSSI, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Şaraplar, şampanya, zeytin yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. BIOPROTECT SRL

  Moldavya

  BIOPROTECT SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Durum buğdayı, Durum buğdayı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 6. FRUDICOM

  Belçika

  FRUDICOM, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Dondurulmuş sebzeler, taze sebzeler, Meyve ve sebze suları, Dondurulmuş sebzeler, patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. MINERALBRUNNEN BAD LIEBENZELL GMBH & CO KG

  Almanya

  MINERALBRUNNEN BAD LIEBENZELL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Liebenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SCHNAPSBRENNEREI JOCHEN EBERBACH

  Almanya

  SCHNAPSBRENNEREI JOCHEN EBERBACH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Brendi, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauffen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FERDINAND KANDUT

  Avusturya

  FERDINAND KANDUT, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirchen In Kärnten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. DER HEIDELBEER - OBSTBAU MIKE EMMERICH

  Almanya

  DER HEIDELBEER - OBSTBAU MIKE EMMERICH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Meyve konserveleri ve reçeller, Meyveler, Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Meyve konserveleri ve reçeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mühlenbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PARTYSERVICE BAUTZEN

  Almanya

  PARTYSERVICE BAUTZEN, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Bira, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEDIG GETRÄNKE FACHGROSSHÄNDLER GMBH

  Almanya

  GEDIG GETRÄNKE FACHGROSSHÄNDLER GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Bira, Meyve ve sebze suları, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ST. LEONHARDS-VERTRIEBS GMBH & CO. KG

  Almanya

  ST. LEONHARDS-VERTRIEBS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stephanskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GET N GETRÄNKE NATIONAL GMBH & CO. KG

  Almanya

  GET N GETRÄNKE NATIONAL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MARKGRAFEN GETRÄNKE-VERTRIEB GMBH

  Almanya

  MARKGRAFEN GETRÄNKE-VERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kulmbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SONNEN-BRÄU MÜRSBACH

  Almanya

  SONNEN-BRÄU MÜRSBACH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mürsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GEORG HEIM KG

  Almanya

  GEORG HEIM KG, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Balık, Yumuşak içecekler, Meyve ve sebze suları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scheinfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SCHLOSS- UND GUTSVERWALTUNG SCHERNECK/ SCHLOSSBRAUEREI SCHERNECK

  Almanya

  SCHLOSS- UND GUTSVERWALTUNG SCHERNECK/ SCHLOSSBRAUEREI SCHERNECK, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rehling, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz