• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve- sebze- balık için yıkama makineleri

Sonuçlar

Meyve- sebze- balık için yıkama makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FEMIA, sebze, tatlı mısır ve meyvelerin hazırlanması ve sürekli ısıl işlemeye alınması için makine ve ekipman tasarlamakta ve üretmektedir. FEMIA, neredeyse 60 yıldır her kıtada konserve, derin dondurma ve taze ürün endüstrilerine hizmet vermektedir. Fabrikada ürün alımından, paketleme veya dondurma hattına kadar, saatte 20 tona kadar geniş kapasiteyle her ihtiyacınıza cevap veriyoruz: Mal kabul ve hat besleme, temizleme, yıkama, ayırma, sınıflandırma, istifleme, kırpma, kesme, taşıma ve aktarma. Sürekli ısıl işleme: ağartma, soğutma, rehidrasyon, dehidrasyon, kurutma. İhtiyaçlarınızı karşılamak için makinelerimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz: Hatlarınızın verimini artırmak, ürünlerinizin kalitesini korumak, su ve enerji tüketimini azaltmak, bakım maliyetlerini basitleştirmek ve azaltmak, makinenizin ömrünü uzatmak.

 2. SAMMA SERVICE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAMMA SERVICE, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, meyve ve sebze işleme makineleri, meyve ve sebze işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, tarım-gıda endüstrisi makineleri, gıda endüstrisi için dehidratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DINOX, S.L.

  İspanya

  DINOX, S.L. hijyen sağlamaya yönelik sektörde endüstriyel boyutlu ekipmanların tasarımı, üretimi ve satışa sunulması alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Yıkama ve kurutma alanında edinmiş olduğumuz deneyim ve bilgi birikiminden aldığımız güçle, ergonomik, güvenilir ve yüksek rekabet gücüne sahip makinelerden oluşan geniş bir ürün serisi sunmaktayız. Kendimize özel bir teknik servis ile satış sonrası hizmet servisimiz bulunmaktadır. Teknik departmanımız sürekli gelişme halindedir ve sürekli olarak müşterilerimize daha geliştirilmiş yeni makine, donanım ve uygulamalar sunma arayışındadır.

 4. AGRI TRADIZIONE

  İtalya

  AGRI TRADIZIONE, yılında kurulan ve Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal üretim, Meyve ithalatı/ihracatı, Üzüm ihracatı/ithalatı, Tarımsal üretim, meyve ve sebze toptancısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE

  Belçika

  CONSTRUCTIE BRUYNOOGHE, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, esnek üretim hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Staden, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COSMO SRL

  San Marino

  COSMO SRL, yılında kurulan ve Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dogana Rsm, San Marino 'de bulunmaktadır.

 2. OPREMA-STROJEVI D.D.

  Hırvatistan

  OPREMA-STROJEVI D.D., yılında kurulan ve Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hrvatska, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 3. K. M. FISH MACHINERY A/S

  Danimarka

  K. M. FISH MACHINERY A/S, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dybvad, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. METALTECK S.R.L.

  İtalya

  METALTECK S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KONUS KONEX D.O.O.

  Slovenya

  KONUS KONEX D.O.O., yılında kurulan ve Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slovenske Konjice, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. SOPACOM INDUSTRIE

  Fransa

  SOPACOM INDUSTRIE, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TOGAN MAKINA INS. IMALAT SAN. TIC. LTD STI.

  Türkiye

  TOGAN MAKINA INS. IMALAT SAN. TIC. LTD STI., yılında kurulan ve Araba yıkama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. PAMONA ZOLDSEG ES DELIGYUMOLCS KFT

  Macaristan

  PAMONA ZOLDSEG ES DELIGYUMOLCS KFT, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyveler, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Debrecen, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. DANORGANIC A/S

  Danimarka

  DANORGANIC A/S, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soender Felding, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. AKTIESELSKABET SKALS MASKINFABRIK

  Danimarka

  AKTIESELSKABET SKALS MASKINFABRIK, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skals, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. CONSERVERIES PROVENCALES

  Fransa

  CONSERVERIES PROVENCALES, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salernes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GEA PROCESS ENGINEERING SP. Z O.O.

  Polanya

  GEA PROCESS ENGINEERING SP. Z O.O., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri, Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. BOATECH APS

  Danimarka

 7. LAITRAM MACHINERY APS

  Danimarka

 8. ZANEMI SL

  İspanya

 1. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki temel domates ve meyve dönüştürme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Domates sosu ve ketçap hazırlamak için komple hatları sunuyoruz. Meyve suyu üretimi için komple hat ve makineleri bilhassa elma, armut, şeftali ve kayısı olmak üzere meyve püresi üretimi için işlem hatları ve makineler gerçekleştiriyoruz. Marmelat ve konserve üretim makineleri üretimi. Domates işleme ve dönüştürme makineleri. Yapraklı bitkilerin taşınması ve işlenmesi için yeni ürün hattımız kum ve iri taneli kirlerin temizlenmesi için bilhassa tasarlanmıştır. Hurma işlemesinde kullanılan özel teknoloji ve dönüştürme prosesleri şurup (arındırılmış ve arındırılmamış) üretiminin alt ürünleri olan kabartma tozu, alkol ve sirke elde etmeye de izin verir. Ing. A. Rossi süt ve süt ürünleri sektörünün makine gereksinimini karşılamak için gerekli tüm teknik bilgiye sahiptir.

 2. KRONEN GMBH

  Almanya

  KRONEN GMBH, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, meyve ve sebze işleme makineleri, besinler için yıkama makineleri, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehl Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.