• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyveler

Sonuçlar

Meyveler - Ithalat/Ihracat

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz Orta Avrupa'da önemli bir meyve suyu konsantresi üreticisi ve distribütörüdür. Biz 25 yılı aşkın süredir tutkuyla çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi birikimi ve üretim sürecine gösterilen özen sayesinde dinamik bir şekilde gelişiyor, en yüksek kalitede ürünler yaratıyoruz. Koyu meyve konsantrelerinde uzmanız, özellikle: •ahududu •kızılcık •çilek •kızılcık •siyah ve kırmızı frenk üzümü suyu. Alıcılarımız konsantrelerimizi başarılı bir şekilde üretimde kullanmaktadır: •şuruplar •meyve suları •çikletler •dondurma •şekerleme. Konsantrelerimiz berraktır, 250 kg'lık bidonlarda veya bidonlarda aseptik torbalarda paketlenmiştir. Piyasada rekabetçi fiyatlar ve bunların tüm sözleşme süresi boyunca (bir sezondan daha uzun süre de) garanti edilmesi, ürünleri müşterinin ihtiyaçlarına ve özelliklerine uyarlama becerisinin yanı sıra hammaddenin geniş bulunabilirliği ve çalışma hızı ile ayırt ediliyoruz. Bulgaristan ve Ukrayna'da üretim tesislerimiz ve Polonya'da depolarımız var, bu sayede Avrupa'nın ve dünyanın her yerine hızlı bir şekilde mal teslim edebiliyoruz. Hem Avrupa Birliği'nden hem de dünyanın daha uzak bölgelerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Diğerlerinin yanı sıra Kuzey Amerika, Güney Amerika, Hindistan ve Çin'de faaliyet gösteriyoruz. Konsantrelerimizin kalitesi çok sayıda sertifika ve kuruluşlara üyelik ile onaylanmıştır: ISO, AIJN, FDA, Ulusal Meyve Suyu Üreticileri Birliği ve Polonya İhracatçılar Birliği.

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge
 4. EWELINA RZEPKA FRUIT IMPORT EXPORT

  Polanya

  Verified by europages badge

  EWELINA RZEPKA FRUIT IMPORT EXPORT, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveli bitkiler, egzotik meyveler, taze meyveler, Taze meyve ve sebzeler, Meyve ve sebze ihracatı, meyve ihracatı, meyve dağıtıcıları, meyve ithalatçıları, Meyveli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL, 2020 yılında kuruldu ve merkezi Asnières Sur Seine, Fransa'da bulunuyor. Şirket, özellikle sarımsak, şalgam, portakal, zeytinyağı, şarap vb. gıda ürünlerinin ithalat-ihracatında uzmanlaşmıştır Tarımsal gıda endüstrisi, tarım ve hayvancılıktan elde edilen ürünlerden tüketim malları üretmektedir. Yoğurt, peynir, dondurulmuş yemek, pate, çikolata ve diğer şekerlemeler gibi ürünler bu firmalardan gelmektedir. Daha fazla bilgi için bizi aramaya çekinmeyin.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AGROAZ FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AGROAZ FRANCE şirketi olarak yüksek kaliteli Cezayir hurmalarını müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız. Kalite konusunda taviz vermemek kuruluşumuzun temel prensibidir ve müşterilerimize kusursuz ve yüksek kaliteli ürünler sunmanın markamız için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Cezayir'in verimli topraklarında yetiştirilen hurma ağaçlarımız nesilden nesle aktarılan ata mirası bilgi ve deneyimin ürünüdür. Bu bilgi ve deneyim birikimi, bol güneşli ideal bir iklimle birleşince erilmez kalitede hurma yetiştirilmesine olanak sağlamaktadır. Gerçek hurma lezzetini, enfes olgunluğunu ve eşsiz tazeliğini size sunabilmek için her hurma tanesi el ile özenle seçilmektedir. Vazgeçilmez hurma bağımlısı biri olsanız da veya bu eşsiz lezzetli meyveyi ilk kez tadan biri olsanız da, AGROAZ FRANCE'da daima sizi büyüleyecek nefasette hurmaları bulabilirsiniz. Bir üründen çok daha olan AGROAZ FRANCE hurmaları sizin için benzersiz diyarlara yolculuğa davetiye olacaktır. Hurmalarımızın büyüleyici tadına ve ağız sulandıran nefasetine kendinizi bırakınız ve zevk ve lezzet dolu bir dünyaya adım atınız. AGROAZ FRANCE size pazarda bulabileceğiniz en mükemmel hurmaları sunmaktadır, bize güvenin, memnun kalacaksınız.

 2. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

 3. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 4. CHAMPINI EUROPEAN TRADE

  Polanya

  Verified by europages badge

  2004 yılında kurulan CHAMPINI, o zamandan bu yana Polonya'nın Blizanów kentindeki şirket binasında soğuk hava depoları, yükleme rampaları, soyulmuş sebzeler için üretim alanı ve ofis alanı ile hizmet vermektedir. Taze meyveler, sebzeler ve mantarlar bizim tutkumuzdur. Polonya'nın merkezindeki en iyi iklim ve toprak koşulları, Almanya'daki ve tüm Avrupa'daki toptan alım satım yapan müşterilerimize birinci sınıf ürünler sunmamıza imkan tanıyor. Tazeliğe ve kaliteye her zaman en büyük özeni gösteriyoruz Bu nedenle kısa ulaşım mesafelerini tercih ediyoruz. Tedarikçilerimizin çoğu, uzun yıllardır verimli bir şekilde çalıştığımız yerel, sertifikalı çiftçiler, üreticiler veya üretici gruplarından oluşmaktadır. İş alanımızda en önemli unsur tazelik olduğundan "Tam Zamanında" (Sıfır Stok) prensibi ile çalışıyoruz. Genellikle stokta ürün bulundurmuyoruz. Tüm ürünlerin olabildiğince taze temin edilmesi için tarlalardan yeni mahsulleri satın alıyoruz. Tam da bu nedenle, siparişin alınması, ürünlerin satın alınması, toplanıp bir araya getirilmesi, yüklenmesi ve nakliyesi 48 saatten daha kısa bir süre içinde gerçekleşiyor. İkinci en büyük önceliğimiz verdiğimiz hizmettir, dolayısıyla yaptığımız işte profesyonel olmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle, kesintisiz bir soğutma zinciri sağlayan soğutucu kamyon ve römork filomuz bulunmaktadır. Siparişlerinizin kendi filomuzun karşılayamayacağı büyüklükte olması halinde, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız prestijli nakliyecilerle nakliyesini sağlıyoruz.

 5. Durdaslar

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Durdaşlar, 1989 yılından bu yana Kumluca/Antalya ve çevresinin önde gelen sebze ve meyve toptancılarından biridir. Durmuş Durdaş ve üç oğlu tarafından kurulan aile şirketi, aile mirasını ileriye taşıyan üçüncü nesline girmiştir. Durdaşlar, önemli ölçüde büyüyerek bölgesinde lider bir kurum ve ülkenin en iyilerinden biri haline gelmiştir. Yıllık sebze ve meyve tedarik kapasitemiz 120.000 tonu aşmaktadır ve kurumsallaşma yoluyla sürekli iyileştirme için çalışıyoruz. 2003 yılında paketleme tesisimiz tam teşekküllü bir şirket haline geldi ve 3000 tonluk soğuk hava deposu ile Kumluca'ya hizmet vermeye başladı. Elmalı ilçesinde 2011 yılında bir komisyon açtık ve Antalya'da birden fazla tesisle genişledik. Bulgaristan'da da bir şubemiz var ve müşterilerimiz için soğuk hava deposu sağlıyor. Taahhüdümüz, taze sebze ve meyveleri üretim sırasında, tam olarak istenilen miktar ve zamanda tüketicilere ulaştırmaktır. Ürün yelpazemizde çeşitli domates çeşitleri (Normal, Pembe, Erik, Oval, Seyit, Kokteyl, Yuvarlak vb.), biber çeşitleri (Kaliforniya Biberi, Çarliston, Acı Çarliston, Sivri Yeşil, Dolmalık, Kapya Kırmızı, Kırmızı Acı, Yeşil Acı, Macar Biberi, Macar Charlie, Bianca vb. ), salatalık çeşitleri (Normal, Silor, Spiky), kabak, patlıcan (Kristal ve Normal Patlıcan), karpuz, kavun, nar, portakal, mandalina, turunç, kayısı, şeftali, çilek bulunmaktadır. Daha fazlası için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve ürünlerimizi keşfedin!

 1. PRIMA 2000

  Polanya

  Verified by europages badge

  Prima 2000 şirketi Mazowieckie bölgesindeki en büyük meyve ve sebze ihracatçılarından biridir ve ürünlerini düzenli olarak İngiltere, Finlandiya, İsveç, almanya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Rusya ve diğer ülkelere ihraç etmektedir. Kuzey Amerika pazarlarına da açılmaya başladık. Perakende zincirleri ve büyük şirketlerle çalışıyoruz, bunlar çeşitli ülkelerde meyve ve sebze pazarlarıda lider durumdalar. Elma, armut, erik, kiraz, beyaz lahana, çin lahanası ve diğer ürünlerin ihracatını gerçekleştiriyoruz.

 2. GREEN BEAN

  Polanya

  Verified by europages badge

  Green Bean, Wroclaw, Polonya merkezli bir toptancıdır. Yaş sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren firma, dondurulmuş sebze ve meyveler, kuru meyveler, konvansiyonel ve organik ürünler, mantarlar, yenilebilir kök ve yumrular - ithalat-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla taze, yüksek kaliteli ürünler sunarak sebze ve meyve dağıtımı yapıyoruz.

 1. BUTTIENS FRUITS

  Belçika

  Verified by europages badge

  Buttiens Fruits, Avrupa pazarında elma ve armut ticareti konusunda uzmanlaşmış, bir Belçika şirketidir. Uzmanlığımız, depolama, ambalajlama ve nakliye de dahil olmak üzere ekimden hasada kadar meyve üretim ve ticaretinin önemli aşamalarının bütünüyle üstesinden gelmemizi olanaklı kılar. Tüm tedarik zincirinin üstesinden gelebilmemiz, bize müşterinin taleplerini gerçekten hızlı bir şekilde işleme olanağını sağlar. Modern, bütünleşik ürün yetiştirme yöntemlerine de saygı duymaktayız. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. FDB GREEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  FDB GREEN, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Tropikal meyveler, Meyve suları, Meyveler, Tropikal meyveler, Meyve suları, egzotik meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, lahana fideleri, taze meyveler, kavun, sebzeler, şalgam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torres Novas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. NEGOPRIM

  Fransa

  Verified by europages badge

  NEGOPRIM, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyveler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, taze meyveler, taze sebzeler, Meyveler, sebzeler, egzotik meyveler, narenciye, toptan sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FRESCON FRUIT DIRECT BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FRESCON FRUIT DIRECT BV, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Taze meyve ve sebzeler, Meyve ve sebze ticareti, taze sebzeler, meyve ve sebze toptancısı, Üzüm ihracatı/ithalatı, avokado, sebzeler, kuşkonmaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. PROVENCE PRIM

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROVENCE PRIM, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, sebzeler, toptan sebzeler, biyolojik meyveler, biyolojik sebzeler, Organik meyve ve sebzeler, Taze meyve ve sebzeler, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaurenard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. TAMAF IRENI GROENTEN EN FRUIT B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  TAMAF IRENI GROENTEN EN FRUIT B.V, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Lokantacılık hizmetleri için gereçler, restoranlar için yiyecek donanımları, sebzeler ve meyveler, Organik meyve ve sebzeler, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, taze sebze dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barendrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. GREYPE FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GREYPE FRANCE, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Taze sebze, Turunçgiller, Taze meyve ve sebzeler, Taze sebze, Turunçgiller, şeftaliler, enginar, meyve ve sebze toptancısı, kuşkonmaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perpignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  AJOS Y CEBOLLAS DROESMAR S.L., yılında kurulan ve Sarımsak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, soğan, mor sarımsak, kırmızı sarımsak, Meyveler, sarımsak toptancısı, so?an toptancısı, jaen sarımsa?ı ve so?anı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jamilena (jaén), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ECO BERRY FARM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ECO BERRY FARM, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru meyveler, Meyveler, Dondurulmuş meyveler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, dut, Minibüs donatımı, paketlenmiş yabanmersini, çilek, paketlenmiş çilekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. VÉGÉPACK

  Belçika

  Verified by europages badge

  VÉGÉPACK, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mantarlar, Meyveler, Mantarlar, sebzeler, İnce dilimlenmiş sebzeler, salatalar, Hazır yemekler, Wok tavada kavurmaya uygun sebzeler, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arlon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DELLA BONA SORAVIA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DELLA BONA SORAVIA GMBH, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRUITFUL OFFICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRUITFUL OFFICE GMBH, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. THADER CIEZA

  İspanya

  Verified by europages badge

  THADER CIEZA, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Kayısı, şeftaliler, Meyveler, Armut, erik, klemantin mandalinası, üzüm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cieza-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. AGENCE GADAN HEUGAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AGENCE GADAN HEUGAS, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurutulmuş çiçekler, biyolojik sebzeler, Meyve püresi, Kurutulmuş çiçekler, toptan sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villegouge, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. INGRÉDIENTS AGRICOLES D'AFRIQUE ET D'AILLEURS - INGREAA

  Fransa

  Verified by europages badge

  INGRÉDIENTS AGRICOLES D'AFRIQUE ET D'AILLEURS - INGREAA, yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Meyveler, BİYOLOJİK TARIM, Yiyecek ithalat - ihracatı, Baharatlar, Gıda endüstrisi, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Meyveler, meyve ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosny-Sous-Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BEFER FRUIT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  BEFER FRUIT SRL, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, meyve ithalatı, sebze ithalatı, Sebzeler, kök, meyve ithalatçıları, Meyveler, meyve ve sebze toptancısı, toptan meyve satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ROY SCHULZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROY SCHULZ GMBH, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Meyveler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

27.374 Şirketler

Ülkeler