• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyveli bitkiler

Sonuçlar

Meyveli bitkiler - Ithalat/Ihracat

 1. EWELINA RZEPKA FRUIT IMPORT EXPORT

  Polanya

  Verified by europages badge

  EWELINA RZEPKA FRUIT IMPORT EXPORT, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveli bitkiler, egzotik meyveler, taze meyveler, Taze meyve ve sebzeler, Meyve ve sebze ihracatı, meyve ihracatı, meyve dağıtıcıları, meyve ithalatçıları, Meyveli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries, meyve ve kabuklu yemiş bitkilerinin üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmıştır. 1960'lı yılların ortalarında, Yunan arboretumunun sağlıklı üreme sağlayan malzemelere olan ihtiyaçlarına kulak veren Konstantinos Milis, bölgedeki daha önce bilinen uygulamaları kullanarak ve dönemin jeoteknik mühendisleri ile işbirliği yaparak ilk meyve ağacı fidanlığının (şeftali, kiraz, kayısı, erik, elma, armut, badem, ceviz, fındık vb.) oluşturulması konusunda çalışmalara başlar. Birkaç yıl sonra, oğlu ve şu anki sahibi Vassilios Milis, şirketin yönetimini devralarak sunulan tür, tema ve çeşit yelpazesini zenginleştirecek adımlar atar. Hem ülkedeki üniversite enstitüleri hem de Avrupa enstitüleri ile işbirliği yaparak, üreticilerin artan taleplerini karşılayabilecek ağaçlar geliştirirken meyveli bitkilerimiz için yüksek kalite standartlarını korumaya çalışıyoruz. Aynı zamanda satış sonrası hizmetleri hedefleyen ziraat mühendisleri ile insan kaynaklarına yatırım yapıyoruz. Modern dünya trendlerine ayak uydururken, çiftçiler ile işbirliği yapıyor ve gerektiğinde tarım bilgisi (bitki koruma, gübreleme, budama vb.) sağlıyoruz. Şirketin Avrupa bölgesinde iyi bilinmesi nedeniyle, giderek artan miktarda bilgi ve yeni çeşitler elde etmekteyiz. Uzun yıllara dayanan deneyim ve sürekli araştırma, yeni teknolojilere hakim olmamızı, böylece yurt dışı dahil daha büyük projelerde yer almamızı sağladı. Ekimden hasada kadar üretimin tüm aşamalarında yer almaktayız. Bize danışın!

 3. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  Meyve ağaçları, süs bitkileri, fideler & çoğaltma malzemeleri üretimi yapan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Müşterilerimize talep edilen özelliklere göre ürünleri, gerekli belgeleri, yetenekli bir hizmet & kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla birlikte sunuyoruz. Üretimimizde en yüksek kaliteyi, standartlaştırılmış, bitki yetiştiriciliğinde en son teknoloji & bilgi birikimini uyguluyoruz. Alıcılarımız uluslararası yönetmeliklere göre en kaliteli ürünleri alırlar.

 4. KALEM DJORDJEVIC NURSERY

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  KALEM DJORDJEVIC NURSERY, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveli bitkiler, Meyve ağaçları, dekorasyon bitkileri, küçük güller, armut ağacı, fındık ağacı, Meyveli bitkiler, Meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milutovac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. DOGUS NURSERY - WALNUT TREE AND WALNUT SAPLINGS

  Türkiye

  Doğuş Nursery aşılı ceviz fidanı üretiminde 30 yıllık tecrübesiyle 12 ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretimini yaptığımız çeşitler chandler, fernor, fernette ve franquette çeşitleridir. Fidanlarımız açık köklüdür. Fidanlarımızın sökümü ve sevkiyatı her yıl kasım ayında başlayıp mart ayının sonunda biter. Fidanlarımızın yüzde otuzu Türkiye pazarına yüzde yetmişi dış pazara gönderilmektedir. Hey yıl başta Avrupa kıtası olmak üzere Asya ve Afrika kıtasına yapılmaktadır. Fidanlarımızın üretiminde göz aşı aşılama tekniğini kullanmaktayız. Sevkiyatlarımızda müşterilerimizin sipariş sayılarına göre parsiyel gönderim, kople minübüs ile gönderim ve komple tır veya konteynır ile gönderim yapılmaktadır. Yurt dışına sevkiyat yaptığımızda yükleme ve Türkiyedeki tüm gümrük işlemlerini firmamız tarafında yapılmakta ve Türkiyedeki tüm gümrük masrafları firmamız tarafında ödenmektedir. Müşterilerimiz istediği zaman firmamızı ziyaret ederek üretim sahalarımızda fidanlarımızı görebilirler. Müşterilerimiz istediği taktirde firmamız yetkilileri tarafından ziyaret edilerek fidanlarımız hakkında bilgi verilebilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ONTUG FIDANCILIK TARIM URUNLERI GIDA SAN. TIC. LDT. ŞTI.

  Türkiye

  Her çeşit meyve fidanı (özellikle zeytin fidanı) ve süs bitkileri üretim-satış

 2. ANGIER INTERNATIONAL

  Fransa

  ANGIER INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık bitkileri, Fidanlık bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soings En Sologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PR AGRO PROJEKT

  Sırbistan

  PR AGRO PROJEKT, yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveli bitkiler, Meyveli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krusevac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. VIVEROS HERNANDORENA

  İspanya

  VIVEROS HERNANDORENA, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç meyveleri üreticiliği, hurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benimodo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GLOBAL WALNUT LTD

  Bulgaristan

  GLOBAL WALNUT LTD, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ceviz ağacı, fidanlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shumen, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. NATURALBIO - RUI VELOSO SANTOS UNIP LDA

  Portekiz

  NATURALBIO - RUI VELOSO SANTOS UNIP LDA, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mahsul hizmetleri, Mahsul hizmetleri, Tarım danışmanlığı, Bağ oluşturma danışmanlık hizmetleri, üzüm bağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ARONIJA MARKET

  Sırbistan

  ARONIJA MARKET, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kraljevo, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 1. CEVIZCE ERDEM NURSERY LLC

  Türkiye

  CEVIZCE ERDEM NURSERY LLC, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bandirma, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PIETRO CHINAGLIA VIVAI

  İtalya

  PIETRO CHINAGLIA VIVAI, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiçek ve bahçe yetiştiriciliğ, meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lendinara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. INTERNATIONAL PLANT SELECTION

  Fransa

  INTERNATIONAL PLANT SELECTION, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kayısı, şeftaliler, kiraz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montélimar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SCHUMACHER GARTEN- UND LANDSCHAFTSPFLEGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHUMACHER GARTEN- UND LANDSCHAFTSPFLEGE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Geseke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STE STAR EXPORT

  Fransa

  STE STAR EXPORT, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveli bitkiler, Meyveli bitkiler, meyve bitkisi satışı, çiçek ve meyve bitki tohumları, fidanlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LE PONTET, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. VOCNE SADNICE ANTIC PLUS

  Sırbistan

  VOCNE SADNICE ANTIC PLUS, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Krusevac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 7. ECOFLORA

  Belçika

  ECOFLORA, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Fidanlık bitkileri, Fidanlık bitkileri, bahçe el aletleri, Organik çekirdekler, meyvecilik fideleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. WONDERFUL LIFE

  İtalya

  WONDERFUL LIFE, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Monteroni Di Lecce, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AGROCORP DUO

  Sırbistan

  AGROCORP DUO, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ağaçları, Meyve ve sebze suyu ve nektarı, elma ticareti, Meyve ağaçları, armut ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agrocorp Duo, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 2. VOCNI RASADNIK DREN

  Sırbistan

  VOCNI RASADNIK DREN, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krusevac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. RENÉ NICOLAÏ

  Belçika

  RENÉ NICOLAÏ, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. meyve ağaçları, meyve ağacı yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VIVEROS VIVERNAT

  İspanya

  VIVEROS VIVERNAT, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alginet, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIVEROS EL ROMERO

  İspanya

  VIVEROS EL ROMERO, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kayısı fideleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ANJOU PLANTS

  Fransa

  ANJOU PLANTS, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, LONGUE JUMELLES, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MAPPA DAVIDE PIANTE DA VIVAIO E FIORI

  İtalya

  MAPPA DAVIDE PIANTE DA VIVAIO E FIORI, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Meyveli bitkiler, Meyveli bitkiler, dekorasyon bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palagiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ROZSADNIK

  Polanya

  ROZSADNIK, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Blizanów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. EARL BOURDIN

  Fransa

  EARL BOURDIN, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveli bitkiler, Meyveli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Couddes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. Störk GmbH

  Almanya

  Störk GmbH, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Turba ve kompost gübreler, Turba ve kompost gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nauen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz