• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mezarlık taşı

Sonuçlar

Mezarlık taşı - Ithalat/Ihracat

 1. HAOBO STONE COMPANY LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  HAOBO STONE COMPANY LIMITED, taş ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Anıtlar ve oyma heykeller alanında 20 yıldan fazla deneyime sahibiz. Ürün yelpazemizde anıt, mezar taşı, güvercinlik, mozole, taş heykeller, çeşme, şömine, tezgah, fayans, döşeme, korkuluk, merdiven, tapınak oymaları ve bahçe peyzajları yer almaktadır. Heykel ve CAD tasarımcılarından oluşan yetenekli ekibimiz sayesinde yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Gereksinimlerinize göre özel olarak oluşturulmuş özel modeller tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca büyük bir esneklikle çalışmamızı sağlayan granit, mermer, kireçtaşı veya traverten dahil olmak üzere birçok farklı tipte taş malzeme kullanabiliyoruz. ISO 9001, ISO14001 ve OHSAS 18001 standartlarına göre sertifikalandırılmış olmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüksek kalite standartlarını korumak için her gün çalışıyoruz. Ürünlerimizi Amerika ülkeleri ve Avrupa ülkeleri, Avustralya, Yeni Zelanda, Güneydoğu Asya veya Afrika dahil olmak üzere dünyanın her yerine ihraç etmekteyiz.

 2. XIAMEN HERISING ARCHITECTURALS CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Xiamen Herising Architecturals Co., Ltd, anıtlar taş ustalarında uzmanlarla eşdeğer, iyi işçilik, kısa teslimat süresi, hızlı ve özenli hizmetlerimiz nedeniyle dünya çapında çeşitli genel granit anıtları ve özel tasarımları tedarik etme konusundaki 20 yıldan fazla süredir bu endüstride kıskanılan üne sahiptir. Tüm mevcut müşterilerimiz, ülkelerinde anıt perakendecisi konumundaki kişiler, siparişleri iş yerimizde yaptıktan sonra kısa sürede toptancı haline gelmiştir. Herising'i seçmek iyi bir garanti endişesiz bir seçimdir, çünkü başarınızın bizim başarımız olduğu düşüncesini her zaman akılda tutuyoruz. Bizimle bugün iletişime geçin!

 3. TH.VROHIDIS S.A

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  TH.VROHIDIS S.A, yılında kurulan ve Cenaze/Defin ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dini ürünler/maddeler, Mezarlık taşı, bronz vazo, Dini ürünler/maddeler, mezarlık taşları üzerine gravür, Mezarlık taşı, mobilya, zeminler, eski bronz eşyalar, Alüminyum pres döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mandra, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. FRIEDHOFBAU PLUS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDHOFBAU PLUS GMBH, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pfaffenweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DORUK MEZAR

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOSAICMETALART

  Almanya

  1970 yılından bu yana, kalifiye tasarımcı (FH) ve usta zanaatkar Berndt Schweizer'ın sanat atölyesi eski çimento fabrikasında bulunuyor. 2006 yılında, serbest sanatçı Irene Magdalena Orecher ile mozaik - metal - heykel üzerinde yapılan işbirliği BRANDUNG yeni ortak çatının temelini attı: Atölye, mağaza, galeri ve sergi alanı ile MosaicMetalArt. Atölyelerde metal sanatlar ve el sanatları, mozaikler, heykeller, tablolar oluşturulmaktadır. Alışılmadık malzeme ve işçilik kombinasyonu, aynı zamanda her türden uzmanla yakın işbirliği, fikirden tasarıma ve yerinde montaja kadar olağandışı talepler için bireysel çözümler sağlar. Yurtiçinde ve yurtdışında sayısız sergiden sonra kendine ait atölye - galeri oluşturdu. Konuk sanatçılarla yapılan sunumların başarılı bir konsept olduğu kanıtlanmıştır, konuklar ayrıca açık hava barı ve kamp ateşi alanı bulunan pastoral bahçede vakit geçirmeyi severler. Tur süresi yaklaşık olarak. 1 Saat. Lütfen önceden kaydınızı yaptırın.

 2. HUZUR MEZAR

  Türkiye

  Huzur Mezar sektöründe lider, Türkiye'deki her şehirde bayileri olan mezar yapimina profesyonel yaklaşimiyla köklü bir firmadır. Binlerce mezar modelleri üreten Huzur Mezar, mezar taşi olarak özellikle kalın granit ve mermer mezar yapiminda başka firmaların sahip olmadığı altyapisi sayesinde en kaliteli mezar modellerini en uygun mezar taşi fiyatlari ile her ilimize ulaştırır. Internetten sipariş verebileceğiniz www.huzurmezar.com adresli sitelerinde tüm mezar modelleri listelenmiştir. Huzur Mezar kendi memleketine yakınlari için mezar yapmak isteyen müşterilerine mezar yaptiran kişiler orada olmasa bile üretimini yapip mezar yapiminin her aşamasını fotoğraflayarak kaliteli üretimini belgeler ve size gönderir. Mezar fiyatlari olarak Türkiye'de maliyet avantajimizdan ötürü rakipsiziz. Mezar taşi seçiminizi yapmadan önce yüksek teknolojili makinalarımızla ürettiğimiz granit ve mermer mezar modellerimizi huzurmezar.com da incleyiniz. İstanbul mezar fiyatlarını da listemizde görebilirsiniz. İstanbul fiyatlarina montaj ücreti dahildir.

 3. MARMOSTIL MANCIN GINO DI FIETTA MARINELLA E C. SAS

  İtalya

  Pavia'da bulunan Marmostil de Mancin Gino ve Fietta Marinella şirketi mermer işleme alanında faaliyet göstermektedir. Yetkinlik, deneyim ve profesyonellik bu sektörde bunca yıldır faaliyet gösteriyor olmanın vazgeçilmez koşuludur. Marmostil mezar sanatı uzmanlarından oluşmaktadır ve çeşitli renklerde ve temalara göre işlenmiş mezar taşı seçeneklerinden oluşan ve her bütçeye uygun bir ürün serisi sunmaktadır. Ayrıca verilen çizime bağlı olarak çok yüksek kaliteli işler de gerçekleştirmektedir. Marmostil'in temel faaliyet alanı mermer mezar taşlarıdır.

 4. COCCATO & MEZZETTI SRL

  İtalya

  Şirketimiz 1978 yılından beri, kamu kuruluşları, hastaneler ve cenaze hizmetleri için ürünler üretir, satar ve dağıtır.

 5. LES ASSOCIÉS DE LA PIERRE

  Belçika

  LES ASSOCIÉS DE LA PIERRE, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş merdivenler, Mermer ve doğal taşlar, Taş merdivenler, duş kolektörü, Mermer ve doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Roeulx, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. HEINZELMANN GMBH

  Almanya

  HEINZELMANN GMBH, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PAULUS STEINBAU GMBH

  Avusturya

  PAULUS STEINBAU GMBH, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gmunden, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. WEIHER GMBH

  Almanya

  WEIHER GMBH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cenaze/Defin ürünleri, Mezarlık taşı, Cenaze/Defin ürünleri, cenaze işleri, Mezarlık taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NATURSTEIN VALENTIN

  Almanya

  NATURSTEIN VALENTIN, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cenaze işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Linz Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEBR. OPPERMANN GMBH

  Almanya

  GEBR. OPPERMANN GMBH, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arholzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRANITE MONUMENTS "PARADISE"

  Ukrayna

  GRANITE MONUMENTS "PARADISE", yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. anıt mezar inşaatı, kapalı metal çerçeveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. BOZKURT MERMER YOZGAT

  Türkiye

 6. ONORANZE FUNEBRI DI BOSCO LUIGI & CAVALLI CLAUDIO SNC

  İtalya

  ONORANZE FUNEBRI DI BOSCO LUIGI & CAVALLI CLAUDIO SNC, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Cenaze arabaları, Cenaze kaldırıcıları gereçleri, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Bilgi-işlem hizmetleri, Cenaze arabaları, Cenaze kaldırıcıları gereçleri, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Bilgi-işlem hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caravaggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. METAMAR MARBLE

  Türkiye

  METAMAR MARBLE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mezarlık taşı, Mezarlık taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isparta, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. APIS GRANIT

  Polanya

  APIS GRANIT, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. anıt mezar inşaatı, cenaze işleri, mezarlık taşları üzerine gravür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mrowla, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. VELUWEHOF NATUURSTEEN

  Hollanda

  VELUWEHOF NATUURSTEEN, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Mezarlık taşı, mezarlık taşları üzerine gravür, anıt mezar inşaatı, Mezarlık taşı, mezar graniti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voorthuizen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. DE MERBES - SPRIMONT

  Belçika

  DE MERBES - SPRIMONT, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mezarlık taşı, Mezarlık taşı, mermerler, doğal taşlar, mermer işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merbes-Le-Chateau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MARBRERIE SCHOTT

  Lüksemburg

  MARBRERIE SCHOTT, yılında kurulan ve Mermer sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mezarlık taşı, Demir-dışı çekme tel, Mezarlık taşı, küçük mahzenler, LED ışıklandırma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. MARBRERIE HARY

  Lüksemburg

  MARBRERIE HARY, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mezarlık taşı, Taş merdivenler, Mezarlık taşı, küçük mahzenler, Taş merdivenler, mutfaklar için çalışma tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foetz, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. MÁRMOLES BLOQUE

  İspanya

  MÁRMOLES BLOQUE, yılında kurulan ve Mermer sektöründe faaliyet gösteren bir. Mezarlık taşı, Mermer ve doğal taşlar, Mezarlık taşı, Mermer ve doğal taşlar, şömineler, mutfak ve banyolar için plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SALAMANCA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. KAMIŃSKI MACIEJ. ZAKŁAD KAMIENIARSKI

  Polanya

  KAMIŃSKI MACIEJ. ZAKŁAD KAMIENIARSKI, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Cenaze/Defin ürünleri, Mermer ve doğal taşlar, Cenaze/Defin ürünleri, Mermer ve doğal taşlar, granit ve mermerlerin işlenmesi,, çiçek çelenkleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. NATUURSTEEN HEYMANS

  Belçika

  NATUURSTEEN HEYMANS, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mezarlık taşı, Mezarlık taşı, anıt mezar inşaatı, iç mekan döşemesi, ayaklı vazolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liedekerke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. PHILAE THONON-LES-BAINS

  Fransa

  PHILAE THONON-LES-BAINS, yılında kurulan ve Yardım hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mezarlık taşı, Mezarlık taşı, cenaze müdürleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thonon-Les Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SARL PICCINI

  Fransa

  SARL PICCINI, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mezarlık taşı, Mezarlık taşı, gravür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve-D'ascq, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. LUXSTONE GRANITY

  Polanya

  LUXSTONE GRANITY, yılında kurulan ve Mezarlık taşı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Zielona Góra, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz